Skocz do zawartości

Zabezpiecznie/blokada/autoalarm itp


Szczepi

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym założyć jakieś zabezpieczenie na auto , mam na myśli przede wszystkim tutaj odcięcie zapłonu lub wsadzenie jakiegoś lepszego immobilaisera ( to drugie jeżeli jest to w ogóle możliwe ) bo aktualnie mam tylko "wewnętrzną " blokadę kierownicy , której chyba immobilaiserem nie mogę nazwać bo podejrzewam , że pominięcie jej jest kwestią silniejszego szarpnięcia za kierownicę %-)

 

Nie jestem specem w tych sprawach więc z ciekawości zasięgnąłbym informacji na temat tego co Wy sądzicie o "sprawach antywłamaniowych w samochodach"

 

Jakie ceny takich "odcięć" , inne propozycję ? Oczywiście zdawać trzeba sobie sprawę że dla dobrego złodziejaszka różne rodzaje zabezpieczeń też są znane.

 

Prosiłbym więc o poważne odpowiedzi %-) Auto to Opel Astra I 1.4 ( dodam że z gazem bo podobno to też ma znaczenie przy przy tych sprawach )

 

 

Oczekuje gradu odpowiedzi patrząc na to jakich prosów pokerowo-bukmacherskich ( ilość carsów over 1.5 %-):)) ) ma to forum więc ... spokojnie po kolei %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pojęcia widzę też szerokiego nie masz %-) odcięcie to nie droga sprawa IMO , a jak już niektórzy robią zakusy na np takie radio w samochodzie to i sobie przy okazji upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu %-)

 

życia nie znasz i łódzkich obyczajów gdzie w biały dzień postawisz auto pod blokiem , wracasz i w najlepszym przypadku nie masz szyby i radia %-)

 

pokerowo to jam busted , nl20 :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...