Skocz do zawartości

Zabezpiecznie/blokada/autoalarm itp


Szczepi

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym założyć jakieś zabezpieczenie na auto , mam na myśli przede wszystkim tutaj odcięcie zapłonu lub wsadzenie jakiegoś lepszego immobilaisera ( to drugie jeżeli jest to w ogóle możliwe ) bo aktualnie mam tylko "wewnętrzną " blokadę kierownicy , której chyba immobilaiserem nie mogę nazwać bo podejrzewam , że pominięcie jej jest kwestią silniejszego szarpnięcia za kierownicę %-)

 

Nie jestem specem w tych sprawach więc z ciekawości zasięgnąłbym informacji na temat tego co Wy sądzicie o "sprawach antywłamaniowych w samochodach"

 

Jakie ceny takich "odcięć" , inne propozycję ? Oczywiście zdawać trzeba sobie sprawę że dla dobrego złodziejaszka różne rodzaje zabezpieczeń też są znane.

 

Prosiłbym więc o poważne odpowiedzi %-) Auto to Opel Astra I 1.4 ( dodam że z gazem bo podobno to też ma znaczenie przy przy tych sprawach )

 

 

Oczekuje gradu odpowiedzi patrząc na to jakich prosów pokerowo-bukmacherskich ( ilość carsów over 1.5 %-):)) ) ma to forum więc ... spokojnie po kolei %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pojęcia widzę też szerokiego nie masz %-) odcięcie to nie droga sprawa IMO , a jak już niektórzy robią zakusy na np takie radio w samochodzie to i sobie przy okazji upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu %-)

 

życia nie znasz i łódzkich obyczajów gdzie w biały dzień postawisz auto pod blokiem , wracasz i w najlepszym przypadku nie masz szyby i radia %-)

 

pokerowo to jam busted , nl20 :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...