Skocz do zawartości

Prosze - zaglosujcie :)


jemjogurt

Rekomendowane odpowiedzi

Mama prosila:

http://wroclaw.naszemiasto.pl/serwisy/konkursy/492982,konkurs-zaglosuj-na-najbardziej-urokliwe-miejsce-na-dolnym,galeria,484756,id,t,tm,zid.html

 

w sumie chcialbym zeby wygrali i pojechali rodzice na weekend

 

glosuje sie klikajac w :

 

Oceń zdjęcie: głosuj za

 

mozna 5 glosow oddac co 24h

 

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten temat powinien brzmieć "Zgarnij darmową pochwę" ..

 

Zagłosowane :ok: Lecz proszę nie dawać mi za to żadnej pochwały... ;)

 

I wg mnie limit dzienny, tygodniowy czy miesięczny w ilości dodanych pochwał powinien zostać zrobiony... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram słowa Pana wyżej :)) Pochwała powinna być jakimś wyróżnieniem i naprawdę powinna nagradzać użytkownika w jego wkład w życie forum, a nie rozdawana za byle co :))

 

@ edit

 

Tak poza tym, mam internet mobilny i zmienne IP, dopiero teraz zauważyłem, że mogę klikać do znudzenia %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwała powinna być jakimś wyróżnieniem i naprawdę powinna nagradzać użytkownika w jego wkład w życie forum, a nie rozdawana za byle co

 

Tutaj nie ma żadnych wyznaczników, pochwała może być za pomoc, dobra analizę, trafiony kupon, podanie smiesznego lub wartego uwagi linku albo za caloksztalt, itd.

 

 

Panowie i panie, MOBILIZACJA!

 

Spoko, glosuje codziennie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardziej chodzi o to, że za każdy głos jemjogurt daje 1 pochwałę, czyli taki Q(crejzy), ma już 4 pochwały...

Szczerze mi to wszystko jedno, lecz w takiej sytuacji pochwała traci swoją wartość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...