Skocz do zawartości

Jaki laptop?


old_Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Yo yo zgredy %-)

 

 

Temat już chyba kilkakrotnie wałkowany, ale i tak zakładam nowy XD

 

Może ktoś niedawno kupił, albo jest na etapie kupna i może mi coś podpowiedzieć... Siostra prosi o doradzenie jakiego lapka ma kupić. Więc ja proszę Was o jakieś ogarnięte odpowiedzi, a jeżeli nie macie nic do powiedzenia to nawet nie pisać...

 

 

Co do "wymagań"

 

min. 3 GB RAM, ponad 300 GB dysk, matryca ok. 15" - 17", napęd DVD-RW...

 

Wywnioskowałam tylko tyle, że przydałoby się mieć: USB 2.0, Wi-Fi, LAN, jakiś TV-out, HDMI

 

co jej się przyda, a co nie... ? bo ja sam już nie wiem %-) jakim modelom się przyglądać, a jakie odpuścić? co nie co wiem, ale moja wiedza nie jest największa w tym temacie :))

 

 

jaki system lepiej wybrać ? Windowsa 7 czy Vistę? mamy na to przeznaczyć 3k zł. więc myślę, że przy takiej kasie i niezbyt wielkich wymaganiach na pewno będzie dużo do wyboru...

 

 

Jakieś porady, sugestie, może konkretne modele? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesli chcesz miesz dobrego lapka to wybierz cos z LENOVO idea Pad , mam sam lapka Lenovo i sprawuje sie od ponad roku bez zarzutu , naprawde godny polecenia robiony jest na pod zespolach IBM-a matryca Ledowa cichy , nie grzej sie no i maszyna w srodku tez bardzo mocna :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz miesz dobrego lapka to wybierz cos z LENOVO idea Pad , mam sam lapka Lenovo i sprawuje sie od ponad roku bez zarzutu , naprawde godny polecenia robiony jest na pod zespolach IBM-a matryca Ledowa cichy , nie grzej sie no i maszyna w srodku tez bardzo mocna :))

 

 

mój brat ma laptop lenovo ok 6 misięcy,chodzi sprawnie,szybko,ma dobre podzespoły a i na cenie można trochę oszczędzić :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP Pavilion dv7-3120ew

http://www.ceneo.pl/5915334s

 

Nie wiem jak ten HP-ek , ale poprzednie wersjie projektwal jakis idiota , dlaczego? A no temu , ze chlodzenie bylo pod spodem to sobie wyobraz co sie dzialo z nogami albo z koldra :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdol to, kup sobie Attari, albo commodore64, full wypas opcja :k:

 

:)):))

 

tak na serio, niech siora sobie jebnie stacjonarke, jesli potrzebuje do pracy, to jakis tanszy, chyba ze ma spelniac wszystkie mozliwe opcje, jako komp domowy, kino, do pracy etc

 

Ja osobiscie mam Sony Vaio( z ktorego korzysta, moja mama, bo jest ladny ) i Maca, ktory rowniez, daje, rade

 

Jesli twoja siostra, chce byc trendy jazzy cool, to niech sobie walnie lapka z jajem, Vaio, nowe serie, b.ladne, beda jej pasowac, i sie podobac z cala pewnosci, a odnosnie MAca, placi sie za trend, nie jakosc, ale ma to pozytywny odbior, w wartosci socjalnej z otoczenia...

 

 

Jak widac, krotki elaborat, nie do konca, na temat cech gatunkowych, parametrow lapka

..

 

Duzo prosciej by bylo, sie spytac jakie ma oczekiwania, odnosnie kompa, czy chce by, byl fukncjinalny, uzyteczny, a moze zeby miescil sie w torebce, do tego ladna obudowa, by kolezanki, zazdroscily :)) , jak wiecej info, to bedzie latwiej jej dobrac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...