Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 18.06.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie:Słowenia - USA

Typ: USA

Kurs: 2.00

Bukmacher: Tobet

Analiza: Słowenia w tym meczu staje przed historycznym sukcesem, maja szanse awansować do 1/8 finału już w tym meczu. Warunek jest jeden, zwycięstwo w meczu ze Stanami Zjednoczonymi. Zadanie trudne, ale kto dawał im szanse w eliminacjach, kto dawał im szanse w barażach, nikt. Każdy myślał ze polegną, ja sam myślałem ze przegrają z Algieria i gdyby nie błąd bramkarza w końcówce spotkania mecz zakończył by się remisem bezbramkowym. Słowenia ma wiele szczęścia które na pewno niedługo się skończy, teraz przed nimi dwa trudne spotkania i te pierwsze trudne lecz łatwiejsze od tego z Anglia, jeśli wygrają z USA już są w 1/8 lecz Amerykanie po meczu z Anglia są w dobrych nastrojach bo walka o awans i o pierwsze miejsce walczą w meczach z Algieria i Słowenia i mało prawdo podobne żeby kto inny mógł awansować z tej grupy. USA trochę szczęśliwie zdobyła jeden punkt w meczu z Anglia, mecz zakończył się wynikiem 1-1 a bramkę po błędzie Greena zdobył Clint Dempsey. Nie przewiduje w tym meczu niespodzianki, Amerykanie mierzą na prawdę w wysokie cele w tym roku.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:48 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, 18.06.2010 03:00

Spotkanie: Los Angeles Lakers - Boston Celtics

Typ: 2

Kurs: 3.81

Bukmacher: Betsafe

 

Dzisiaj typuję dla odmiany inną dyscyplinę niż tenis, a mianowicie koszykówkę. Jutro o godzinie 03:00 w nocy dojdzie do meczu Los Angeles Lakers i Bostonu Celtics, w Los Angeles. Ponadto będzie to mecz finałowy NBA, w dodatku decydujący. Dla dodania smaczku temu spotkaniu kibice obu ekip, jak i koszykarze nienawidzą się wzajemnie, a nawet najmłodsi kibice wiedzą co mówić o rywalach, tj. "I hate Celtics" czy "Beat LA". Tak to jest, dlatego fantastycznie, że właśnie będzie taki mecz decydujący. Boston będzie bardzo osłabiony brakiem Kendricka Perkinsa, który na specjalnie zwołanej konferencji prasowej powiadomił, że zerwał więzadła MCL i PCL. Będzie generalnie dużo ciężej, a przede wszystkim w walce na deskach. NBA jest dość specyficzne, szczególnie jeśli chodzi o zawodników, jednego dnia ma 40 punktów, a drugiego 5 czy 10, tak samo jest z Rayem Allenem czy Kobe Bryantem, jednak ten drugi większą część serii jest w genialnej formie, nie do zatrzymania. Moje zdanie jest takie, że wszystko zależy od Rajona Rondo, młodego rozgrywającego zielonych, miał on w każdej serii przynajmniej 1 mecz, gdzie wspiął się na absolutne wyżyny swoich umiejętności, teraz jeszcze nie miał, a to jest ostatni mecz, więc wniosek wyciągnijcie sami. Goście jutrzejszego meczu mają bilans 7-0 w Game 7, a cztery z nich mieli przyjemność wygrywać z... Lakersami. Czyżby dziś mieli zmienić tą bardzo niekorzystną passę? Miejmy nadzieję, że nie. Andrew Bynum, center gospodarzy ma również kontuzję kolana, tak jak i Perk, jednak ma zagrać na pewno, ale sądzę że będzie bardzo ograniczony przez to. Sądzę wbrew innym, że w tym meczu wszystko zależy od Gasola, a nie Kobe'go. To może być ostatni mecz w ekipie Doca Riversa kilku zawodników, dodatkowo sam trener ma odejść podobno, także na pewno będzie mobilizacja, zresztą ich dodatkowo nie trzeba napędzać, sami wiedzą o co grają. Jeśli tylko moi faworyci zaczną dobrze, to o potem się nie martwię, kibice LAL będą naciskać na swoich pupilków i pod presją powinni przegrać.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:49 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA, 03:00

Celtics - Lakers

Typ: Celtics +7.5

Kurs: 1.93

Buk: Betsafe

Analiza: 3-3, ostatni decydujący o mistrzostwie mecz. Finał Finałów. Gospodarzem Lakersi, Boston w serii rzuca 98, traci 95 pkt. Lakersi rzucają 102, tracą 97. Skuteczność Celtics 48%, Lakersów 46%. Za trzy Celtics 35%, Lakers 34%. Rzuty wolne 74% Celtics, 75% Lakers. Zbiórki Celtics 39 na mecz, Lakers 44. Celtics są 10-5 gdy grają co 2 dni, Lakers natomiast są 7-10. Ostatnie 5 spotkań to średnio 88 pkt rzuconych przez Boston i 90 przez Lakers. Za trzy 32 do 28 na korzyść Celtics. W tej edycji PO Lakers są 15-7, u siebie 10-1. Boston w tych PO są 15-8, na wyjazdach 6-5. W obecnym sezonie ekipy grają na bardzo zbliżonym poziomie (widać to po cyferkach), Boston po ostatnim blow-oucie i stracie Perkinsa wydaje mi się, że zagra fizycznie, jak w game 4, Perka zastąpi Bib Baby czyli na pewno będzie gorąco i tłoczno pod tablicami.l Bynum powinien zagrać te 10-15 minut, jednak jego rola ostatnio bardzo spadła. Wydaje mi się, że Celtics zagrają twardo w obronie i być może przegrają dzisiaj , jednak nie jestem w stanie przewidzieć kto zgarnie mistrza, na tym etapie nieczego nie można być pewnym ,jednak Boston nie sądzę, żeby przegrał 8 punktami. W finale chcemy oglądać równy kosz. :) Miłego oglądania, do 3 :)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:50 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100px-Atlanta_Braves.svg.png-------- - ----------- 100px-Tampa_Bay_Rays.svg.png

 

Atlanta Braves - Tampa Bay Rays



Major League Baseball

18 czerwca 2010 1:10

Gamebookers

 

TYP - Atlanta Braves to WIN (1.86)

 

 

Ostatnie spotkanie z serii rywalizacji pomiędzy tymi drużynami. Póki co raz wygrała Tampa i raz drużyna z Atlanty. W ogólnej historii spotkań między obiema drużynami zwycięsko wychodzą dzisiejsi gospodarze, którzy wygrali 5 razy i 4 przegrali. W sezonie zasadniczym 2010 obydwie drużyny spisują się bardzo dobrze. Tampa po porażce z Florida Marlins spadła na drugie miejsce, natomiast Bravers plasują się na 6 pozycji, notując świetny bilans meczy na własnym boisku 20W7L (lepsi są tylko gracze NYY). Tampa Bay jest drużyną, która potrafi jednak grać na każdym terenie, co świadczy ich bilans wyjazdowy 23W9L. Jednak w dzisiejszym meczu Atlanta moim zdaniem będzie miała przewagę nad drużyną gości, a to za sprawą startowego Pitchera, którego wystawiają. Mowa tutaj o Timie Hudson, doświadczonym Pitcherem, który swoją karierę rozpoczął 12 lat temu w zespole Oakland Athletics, od tamtego czasu jego ERA wynosi 3.44 i jest to świetny wynik biorąc pod uwagę to ile rozegrał inningów. W tym sezonie ponownie notuje świetny bilans 6W2L i ERA 2.43. Drużyna przyjezdna wysuwa natomiast Jamesa Shieldsa, zawodnika 5 letniego, porównując go z Pitcherem Atlanta można śmiało powiedzieć, że jest o wiele mniej doświadczony. Jego ERA wynosi ponad 4.0, w tym sezonie aż 4.55 z bilansem 5W5L. Moim zdaniem Atlanta Bravers zapewni sobie prowadzenie już w pierwszych inningach i utrzyma je do końca spotkania.

 

Powodzenia !

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:51 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Niemcy - Serbia

typ: Niemcy -1,5

kurs: 2.50

buk: Gamebookers

godzina: 16:00

 

Na początku miałem typ dość ostrożny jednak jak zobaczyłem ten typ od razu zmieniłem zdanie i zagramy trochę ryzykownie ale nie tak bardzo jak może się to wydawać. Wydaje mi się, że kurs aż 2.50 w tym meczu jest grubo przesadzony po tym co obie drużyny pokazały w pierwszych spotkaniach Mundialu. Niemcy zaskoczyli bardzo pozytywnie grając otwarty futbol, nie bojąc się przegranej i to poskutkowało wygraną aż 4:0 z Australią a warto podkreślić mogło być więcej. Serbowie zaskoczyli również ale negatywnie. Wydawali się lekkim faworytem meczu z Ghaną a skończyło się jak wszyscy wiemy pechową porażką. Czemu pechową bo można powiedzieć sami sobie ją zgotowali. Najpierw głupia czerwona kartka, i najgorsze karny na 4 minuty przed końcem co nie mogło skończyć się inaczej jak golem dla Ghany.

 

Serbia jeśli chce w ogóle marzyć o jakichkolwiek szansach na awans do fazy pucharowej musi to spotkanie co najmniej zremisować żeby zachować chociaż iluzoryczne szansę na wyjście z grupy. Już nie mówię o wygranej, która dała by na pewno dużo Serbom ale będzie o nią piekielnie trudno bo to co pokazali Niemcy z Australijczykami to futbol na najwyższym poziomie i widać, że są mocno zmotywowani aby od początku pokazać, że są silni i aby się ich bano. Atuty mają i to oni będą stroną przeważającą w tym spotkaniu.

 

Kompletnie nie zrozumiałem są dla mnie kursy w okolicach 1.7 na wygraną Niemców i miałem na początku tak stawiać jednak kto nie ryzykuje ten nic nie ma i zagram, iż Niemcy wygrają choć 2 bramkami, co jak pokazali w meczu z Australią jest możliwe.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:52 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Anglia - Algieria 18.06.2010r. 20:30

Typ: Over 3.5

Kurs: 3,60

Bukmacher: Bwin

 

Zapowiedziałem koniec szachów swoją analizą i jak na razie wygląda to co najmniej przyzwoicie. Cztery mecze drugiej rundy fazy grupowej i wracamy na odpowiednie tory czyli zanotowaliśmy trzy overy. Na dzisiaj również proponuje over w spotkaniu Anglików, którzy w pierwszym meczu fazy grupowej stracili 2 punkty. Jednak warto dodać, że prawdopodobnie spotkali się z najlepszą drużyną spośród wszystkich trzech rywali w swojej grupie. USA obok właśnie Anglii jest typowane do awansu do 1/8. Oczywiście stratę punktów Anglicy zawdzięczają bramkarzowi, ale prawdę mówiąc nie ma co patrzeć na to co było, a trzeba patrzeć na to co jest i co trzeba wywalczyć w następnym meczu. A przed Wyspiarzami ekipa Algierii, która w pierwszym meczu uległa Słowenii 1:0. W tamtym spotkaniu bramkarza Algierii również dość mocno przyczynił się do starty bramki i w konsekwencji przegranej. W tej chwili szanse na awans Afrykańczyków są znikome, bo musieliby pokonać np. USA i liczyć na jeden punkt z Anglią co według mnie jest mało prawdopodobne. Jako, że Anglicy stracili punkty na początku liczę, że dzisiaj już zagrają na 100% pewnie i wysoko pokonując ekipę z północy afryki. Składów obu drużyn nie ma co porównywać. Chyba jedynie w bramce różnica nie jest, aż tak duża, ale na każdej innej pozycji górują tylko i wyłącznie Anglicy. Mam nadzieję, że to dzisiaj udowodnią i wygrywając swój mecz pokryją wyznaczoną przeze mnie linię bramkową.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:53 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Anglia-Algieria: 1 połowa

Typ: 1

Kurs:1.72

Bukmacher:Betsson

18.06.2010, 20:30

 

Analiza: Już dziś o 20.30 dojdzie do niezwykle ciekawego spotkania na Mistrzostwach Świata.Anglicy pod wodzą Fabio Capello zagrają z Algierczykami.To mecz w ramach grupy C.W pierwszym meczu Anglicy dość niespodziewanie tylko zremisowali z Amerykanami 1-1.Algieria natomiast przegrała z Słoweńcami 0-1.To sprawia, że żadna z drużyn nie może dzisiaj kalkulować na boisku tylko od początku musi atakować.Wiadome, że większy potencjał mają zawodnicy Angielscy, którzy w swoim składzie mają takich piłkarzy jak Wayne Rooney z Manchesteru United czy Franka Lamparda z Chelsea Londyn.Uważam, że zmotywowani Anglicy z Algierczykami prowadzić będą już po pierwszej połowie.Nie mogą dostawiać sprawy rozstrzygnięcia spotkania na drugą odsłonę spotkania.Moim zdaniem 45 minut to bardzo dużo czasu aby Anglicy strzelili gola przeciętnym Algierczykom.Kto wie czy zawodnicy Anglii nie będą już prowadzić po pierwszej połowie 2-0.Kurs na pewno zachęcający do grania.Polecam ten kurs.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:54 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna, MŚ, godz: 16:00

Spotkanie: Słowenia - USA

Typ: 2/2

Kurs: 3,25

Bukmacher: Tobet

 

Dzisiaj o godzinie 16:00 rozpocznię sie spotkanie pomiędzy Słowenią a USA. Moim zdaniem USA jest faworytem nr 1 obok Anglii, do wyjścia z grupy. Oni mają w zwyczaju bardzo dobrze przygotować się na większe imprezy, szczególnie fizycznie. W Pucharze Konfederacji pokazali że mogą pokonać najlepszych tam pokonali m.in Hiszpanię , w finale przegrali z Brazylią, gdzie do połowy wygrywali 2-0. W pierwszym meczu USA zremisowało z Anglią , można powiedzieć że przez fatalny błąd Roberta Greena lecz w drugiej połowie obronił setke więc napewno nieco zrekompensował ten błąd. Anglia była nie skuteczna , w środku obrony rządził i dzielił Onyewu. Z dobrej strony pokazała się głownie prawa strona ataku piłkarzy ze Stanów Zjednoczych a mianowicie Donovan wraz z Altidorem. Tak własnie również dzis będzie wyglądała prawa flanka. Altidore w ataku zagra z Findleyem który bardzo dobrze prezentował się w eliminacjach. Clint Dempsey będzie odpowiedzialny za środek wraz z Torresem. Na środku standardowo Onyewu wraz z DeMeritem. Słowenia w pierwszym meczu nie pokazała się z dobrej strony chociaż wygrała 1-0 po bramce Novakovica przez bardzo poważny błąd bramkarza Algierii. W tym meczu raczej nie powinno być za dużo goli bowiem obie drużyny mają bardzo dobrych bramkarzy, oborone również konkretną. Tutaj może przesądzić jedna , dwie bramki. Mam nadzieję że drużyna USA załatwi to już w pierwszej połowie.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:54 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...