Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 17.06.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grecja - Nigeria

typ: 2

kurs: 2.15

buk: Unibet

16:00

 

Kolejne spotkanie z grupy B i zapowiada się ono bardzo ciekawie, bo jeśli w meczu Argentyny z Koreą, wygrają Argentyńczycy to w grupie zrobi się bardzo ciekawie. Nigeryjczycy w takim przypadku zrobią wszystko by wygrać spotkanie z Grecją aby w trzeciej rundzie fazy grupowej zagrać z Koreą o miejsce premiowane awansem do fazy Pucharowej.

 

Pierwsze rozstrzygnięcia w tej grupie przyniosły pierwsze wygrane na Mundialu. Argentyna pokonała dość skromnie bo tylko 1:0 Nigerię a Koreańczycy wygrali z Grekami 2:0. Oglądałem mecz Koreańczyków z Grekami i futbol byłych mistrzów Europy pozostawiał wiele do życzenia. Choć w tamtym meczu faworyta nie było to jednak Korea niepodzielnie panowała na boisku. Wspomniałem o skromnej wygranej Argentyńczyków ale była to zasługa w praktycznie 80-90% bramkarza Nigerii, który pokazał wielką klasę broniąc atomowe strzały. Przed Mistrzostwami bukmacherzy trochę bardziej do awansu z grupy premiowali Nigeryjczyków niż Koreańczyków. Jednak sytuacja jest aktualnie inna bo to Korea ma 3 punkty a Nigeria 0 i jeśli chcą wrócić do walki to muszą po prostu wygrać ten mecz.

 

 

Nigeria choć Argentyna miała przewagę to nie zagrała źle w tamtym spotkaniu, grali ciekawą, kombinacyjną piłkę i mieli nie mniej sytuacji od Argentyny, i na prawdę ten mecz mógł skończyć się wyższą porażką ale mógł się też skończyć remisem czy wygraną Nigerii bo sytuacji z jednej i z drugiej strony nie brakowało. Wspominałem o meczu Greków, w którym zagrali słabo. Ale to jest chyba pobłażliwe stwierdzenie, zagrali beznadziejnie. Można na palcach jednej ręki policzyć strzały, które oddali w światło bramki. Wydawało się, że Grecy nie mają pomysłu na grę i chyba to była prawda.

 

Jeszcze słów kilka o kadrach bo tu jest ciekawe porównanie. Dla wielu graczy z Półwyspu Bałkańskiego to chyba ostatnie Mistrzostwa wielu z nich już jest jak na piłkarzy w zaawansowanym wieku i to też może wpływać na brak motywacji, brak woli walki. Nigeria za to ma wielu młodych i już grających w Europejskich klubach zawodników i widać po ich grze tą świeżość co jest bardzo dużym atutem.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:41 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100px-MinnesotaTwins.PNG-------- - ----------- 100px-Colorado_Rockies_logo.svg.png

 

Minnesota Twins - Colorado Rockies



Major League Baseball

17 czerwca 2010 2:10

Gamebookers

 

TYP - Minnesota Twins to WIN (1.68)

 

 

Typ grany przeze mnie na ostatnim meczu na którym się nie zawiodłem. Dzisiaj ponownie stawiam na moich ulubieńców. Minnesota na własnym boisku po raz drugi w serii podejmie drużynę z Colorado. Pierwsze spotkanie zakończyło się 9 runami po stronie gospodarzy i zaledwie 3 po stronie gości. Drużyna Twins w sezonie zasadniczym 2010 zajmuje aktualnie 5 miejsce i spisuje się świetnie, na własnym boisku utrzymują dodatni bilans zwycięstw, który przedstawia się 22W12L. Minnesota na własnym stadionie jest trudnym przeciwnikiem, zwłaszcza dla Colorado, którzy w tym sezonie na meczach wyjazdowych radzą sobie dość słabo, notując 14W19L. Rockies przedstawiają się dość przeciętnie plasując na środku tabeli, grają w kratkę i mało efektownie ( mała ilość runów na mecz ). Kolejnym argumentem, który przemawia za drużyną z Minnesoty jest ich dzisiejszy startujący Scott Baker z 6 letnim doświadczeniem notując średnią ERA - 4.33, nie jest to wygórowana ERA, jednak po stronie przeciwnej stanie Jhoulys Chacin, który nie błyszczy formą. Jego 2 letnie doświadczenie z MLB oraz ERA - 4.2 do mnie nie przemawia. Stawiam bardziej na doświadczenie Pitchera ze strony Minnesoty oraz na całą formę tego zespołu, którą prezentują w aktualnym sezonie.

 

Powodzenia !

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:42 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, 17.06.2010 15:00

Spotkanie: Alexandr Dolgopolov - James Ward

Typ: 2

Kurs: 2.5

Bukmacher: Tobet

 

Po wczorajszym triumfie Jamesa Warda nad zdecydowanym faworytem Rainerem Schuettlerem postanowiłem po raz kolejny stawiać na Brytyjczyka. Zdaje się, że jest on teraz w życiowej formie, przypominam że wcześniej ograł Feliciano Lopeza 6-3, 5-4 i krecz. Chłopak, który zajmuje obecnie 342 miejsce wygrywa z najlepszymi tenisistami na trawie. Jest on na swoim podwórku i gra na ulubionej nawierzchni, ale mimo to, to wielki sukces dla niego. Alexandr świetnie gra przede wszystkim na mączce, tutaj radzi sobie średnio, pokonywał Bakera w 3 setach i Lu, również 3 sety. Z tym pierwszym 6-4, 3-6, 6-3, a Yen-Hsun ograł 6:7, 6:1, 6:2. Warto dodać, że gra teraz pierwszy raz na trawie w tym roku, ale to nic, wcześniej grał tylko... raz i był to pojedynek przegrany na Wimbledonie juniorów z Jesse Levine, 4 lata temu. James ma tutaj spore ogranie, dużo trenuje i gra generalnie na trawce. Junior jest już 47 w rankingu dzięki świetnej grze na Roland Garros i innych turniejach na clayu, teraz również skoczy do góry, jednak powinien zatrzymać się na tej rundzie. Anglik jest w wyśmienitej formie i wygrana z Schuettlerem temu potwierdza, ma bardzo dobry serwis, a to główna zaleta na tej nawierzchni, oglądałem Alexandra na French Open to nie imponował mi raczej siłą uderzeń, a techniką, także nie wiem czy tutaj też będzie taki dobry. Jakoś nie przekonują mnie te męczarnie Dolgopolova z słabymi zawodnikami, a wygrane Warda z Lopezem, który przecież wcześniej był w półfinale w Londynie, a również ma inne grassowe sukcesy, czy z Schuettlerem, który również miał półfinał w Londynie, a także między innymi półfinał Wimbledonu, to robi wrażenie. Uważam, że gra na swojej nawierzchni, świetny pierwszy serwis, doping swoich kibiców wystarczy na Ukraińca, który jest dobry na clay, a nie szybkie nawierzchnie z powodu słabego serwisu i generalnie mało siłowej gry.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:43 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Argentyna - Korea Płd. 17.06.2010r. 13:30

Typ: Over 3.5

Kurs: 3,55

Bukmacher: Tobet

 

Tak jak wczoraj pisałem zakończyły się szachy w Mistrzostwach Świata w RPA. W końcu rozpoczęły się mecz w których możemy spodziewać się większych ilości bramek. Dziś zmierzą się drużyny w grupie B. Ja wybrałem pojedynek Argentyny oraz Korei, które po pierwszych meczach mają na koncie 3 punkty. Zwycięzca tego spotkania przybliży się bardzo mocno do awansu. Oczywiście faworytem jest zespół z Ameryki Południowej, który w pierwszym meczu pokonał Nigerię 1:0. Mimo niskiego wyniku mecz się mógł podobać, a gdyby zakończył się wynikiem 3:1 nikt nie mógłby powiedzieć, że jest on niesprawiedliwy. Fenomenalnie w tamtym spotkaniu bronił bramkarz Nigeryjczyków. Dziś zespół piłkarsko na pewno nieco gorszy, ale Korea już pokazała w pierwszym meczu, że jest jak zwykle przygotowana fenomenalnie szybkościowo. Pewna wygrana 2:0 z Grecją postawiła ich w bardzo dobrym świetle. Czy są w stanie powalczyć z jednymi z faworytów w tym turnieju? Uważam, że tak. Być może nie uda im się wygrać czy nawet zremisować, ale są w stanie zdobyć bramkę, która byłaby bardzo ważna w kontekście mojego typu. Mam nadzieję, że zobaczymy kolejne porywające widowisko, które przyniesie sporo bramek. Oby tylko skuteczność strzałów po stronie Argentyny była wyższa, a o wynik można być spokojnym.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:43 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis WTA Eastbourne godz.12:30

mecz: Azarenka, V - Clijsters, K

typ: Clijsters , K -1,5 seta (2-0)

kurs:1.87@

buk:Unibet

 

Dziś o godzinie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku pomiędzy świetnie spisującą się na tej nawierzchni Belgijki i dobrze grającej Białorusinki.Clijsters na turnieju w Eastbourne przeszła pierwsza i drugą rundę jak burza ogrywając Safarova 6-1 6-0 oraz swoją rodaczkę Wickmayer 6-1 6-1 także po pierwszych rundach widać że Belgijka jest w świetnej formie.Belgijki atutem jest szybkie poruszanie się po korcie i bardzo dobra gra na linii jak większość zawodniczek gra oburęczny bekhend.Kim wraca na korty po przerwie odpuściła sobie Roland Garros i szykuje się na triumf w Wimbledonie,jest główną faworytką.Natomiast Victoria w 1 rundzie turnieju Eastbourne ograła Radwańską 7-6 6-1 i w drugiej pokonała gładko Watson H. 6-1 6-1 ale gra na trawie to nie jest jej ulubiona nawierzchnia,żadnych jakiś większych osiągnięć nie posiada.Azarenka jest bardzo słaba psychicznie jak coś jej nie wychodzi to już odpuszcza mecze tak jak to było widoczne z Gizela w RG.Nie wydaje mi się żeby dziś coś ugrała z Kim nie jest jeszcze w takiej formie by móc urwać seta doświadczonej Belgijce.Także myślę że tu będzie szybkie,gładkie 2-0 dla Belgijki ;) .Panie spotkały się ze sobą 2 razy w tym roku w Miami gdzie górą była Kim wygrywając 2-0 i rok temu w Toronto gdzie również górą była Kim wygrywając 2-1.Belgijka obecnie zajmuję 9 pozycje w rankingu natomiast Białorusinka 15.Polecam do zagrania tym jak dla mnie 99.9% ;) dla mniej odważniejszych 1 1.33@ też nie źle.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:44 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Grecja - Nigeria

Typ: Nigeria wygra do zera

Kurs: 2.70

Buk: Bet-at-home

Analiza

 

Dzisiaj na stadionie w Mangaung / Bloemfontein o godzinie 16:00 wybiegną po raz drugi na tych Mistrzostwach drużyny Grecji oraz Nigerii. Obie drużyny są w podobnej sytuacji, mają 0 punktów i jest to dla obu mecz ostatniej szansy. Przegrana drużyna może zacząć pakować walizki, gdyż ostatni mecz będzie grała o pietruszkę. W nieco lepszej sytuacji jest drużyna Nigerii gdyż przegrała tylko 1-0 z Argentyną ale drużyna walczyła do końca jak równy z równym. Pozatym w bramce mają wspaniale broniącego Vincenta Enyeama, który nie dał się pokonać Messiemu, Hugainowi czy Diego Milito. Warto też dodać że ostatni mecz Nigeria zagra z teoretycznie słabszym rywalem bo z Koreą. Grecy jeszcze nie zdobyli nawet bramki w historii Mistrzostw Świata i tutaj widzę szanse że tym razem również nie zdobędą bramki. Grecy po przegranej 0-2 z Korea są fatalnej sytuacji chyba bez wyjścia, gdyż ostatni mecz czeka ich z drużyną Maradony.

 

Przewidywane składy:

 

Grecja: Alexandros Tzorvas - Loukas Vyntra, Giourkas Seitaridis, Vassilis Torosidis, Sotiris Kyrgiakos - Christos Patsatzoglou, Giorgos Karagounis, Kostas Katsouranis - Giorgos Samaras, Dimitris Salpingidis, Fanis Gekas.

 

Nigeria: Vincent Enyeama - Chidi Odiah, Danny Shittu, Joseph Yobo, Taye Taiwo - Peter Odemwingie, Dickson Etuhu, Haruna Lukman, Sani Kaita - Yakubu Aiyegbeni, Victor Obinna.

 

Mój osobisty Typ: 0-2

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:46 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Llodra M. (Fra) - Simon G. (Fra)

Data: 17.06.2010 18:00

Typ: 0:2

Kurs: 4.30

Bukmacher: Expekt

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:00 dojdzie do starcia dwóch dobrze grających tenisistów pochodzących z Francji. W starciu Gillesa Simona z Michaelem Llondrą, niespodziewanie według mnie bukmacherzy w roli faworyta stawiają tego drugiego. Ja dzisiaj zaryzrykuje i postawie na tego lepszego i wyżej notowanego w rankingu ATP Simona. W rankingu ATP Gilles Simon zajmuje 32 miejsce, podczas gdy jego przeciwnik Llondra jest 46. Gilles Simon podczas tego turnieju pokonał w pierwszej rundzie Rosjanina Koroleva w trzech setach, a następnie w rundzie drugiej uporał się z Kuznetsovem, także w trzech setach. Michael Llondra natomiast wygrywał na tym turnieju odpowiednio w pierwszej rundzie Emmrichem w dwóch setach oraz w trzech setach z Francuzem Robertem. Dzisiaj szykuje się nieco zacięte starcie dwóch dobrze grającyh tenisitów, jednak ja stawiam na Simona, który jest według mnie lepszy i dzisiaj to zdecydowanie udowodni. W historii spotkan pomiedzy tymi zawodnikami istenie bezlitosny dla mojego dzisiejszego faworyta bilans 4:0. Mam nadzieję, że w tym przypadku "do pięciu razy sztuka".

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:46 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Francja - Meksyk

Typ: Francja

Kurs: 2.20

Bukmacher: Tobet

Analiza: Mecz faworytów grupy A. Obie ekipy zremisowali choć większą cześć spotkania przeważali, najgorsza była nieskuteczność a teraz graja być może o być albo nie być na mistrzostwach świata. Znając ekipę Francji to zawsze z meczu na mecz na wielkim turnieju się rozkręca wiec w meczu z Meksykiem powinni zagrać dobrze i skutecznie. W meczu z Urugwajem zawodzili Govu, Anelka oraz największa gwiazda Ribery. W ekipie francuskiej najbardziej wyróżniał się obrońca i kapitan trójkolorowych Patrice Evra który ładnie dryblował i strzelał na bramkę. Było by niespodzianka gdyby już po fazie grupowej zabrakło ekipy vice mistrzów świata. Meksyk natomiast grała bardzo ładnie i widowiskowo, wiele akcji strzałów ale czy to na Francję wystarczy to przekonamy się w starciu miedzy sobą. Faworytem są Francuzi i to nic dziwnego ale jeśli będą grac tak jak w meczach towarzyskich lub z Urugwajem to Meksyk wygra. jaj jednak wierze w ekipę Francji, maja na tyle silny skład ze powinni wygrać tez mecz.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-20, 12:47 ]

:n::n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...