Skocz do zawartości

ATP:sHertogenbosch,Eastbourne;WTA:sHertogenbosch;Eastbourne


duncan

Rekomendowane odpowiedzi

ATP - 's-HERTOGENBOSCH

 

77E9A083270942248C18ED47AF02551B.ashx?w=221&h=110

 

Miejsce: 's-Hertogenbosch, Holandia

Ranga: ATP World Tour 250

Uczestników: S-32 D-16

Nawierzchnia: Grass

Pula nagród: €398,250

Strona oficjalna: http://www.unicefopen.nl/'>http://www.unicefopen.nl/

 

 

 

ATP - EASTBOURNE

 

6D5396F3876A469D8E790E6ABF6EA766.ashx?w=221&h=110

 

Miejsce: Eastbourne, Anglia

Ranga: ATP World Tour 250

Uczestników: S-32 D-16

Nawierzchnia: Grass

Pula nagród: €405,000

Strona oficjalna: http://www.lta.org.uk/Watch/AEGON-British-Tennis-Series/AEGON-International/'>http://www.lta.org.uk/Watch/AEGON-British-Tennis-Series/AEGON-International/

 

 

 

WTA - 's-HERTOGENBOSCH

 

77E9A083270942248C18ED47AF02551B.ashx?w=221&h=110

 

Miejsce: 's-Hertogenbosch, Holandia

Uczestników: S-32, D-16

Nawierzchnia: Grass

Pula nagród: $220,000

Strona oficjalna: http://www.unicefopen.nl/

 

 

 

WTA - EASTBOURNE

 

6D5396F3876A469D8E790E6ABF6EA766.ashx?w=221&h=110

 

Miejsce: Eastbourne, Anglia

Uczestników: S-32, D-16

Nawierzchnia: Grass

Pula nagród: $600,000

Strona oficjalna: http://www.lta.org.uk/Watch/AEGON-British-Tennis-Series/AEGON-International/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tenis ATP Eastbourne godz.12:00

mecz:Schüttler R. - Golubev A.

typ: Schüttler R. 2-0

kurs: 2.35

buk:Bah

 

Dziś o godzinie 12.00 dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się widowiska pomiędzy świetnie spisującym się na tej nawierzchni Niemcem i słabo spisującym się Kazachem.Szuti w Londynie dotarł aż do półfinału ogrywając m.in Sele,Monfilsa i poległ z triumfatorem Querreyem po zaciętym boju 1-2.Niemiec dysponuje świetnym serwisem i widać ze jest w bardzo dobrej formie przed Wimbledonem,oglądałem mecze w jego wykonaniu,gra naprawdę rewelacyjnie jak by tu był inny rezultat niż 2-0 to mega sensacja :D , natomiast Golubev bez rewelacji w tym roku w Londynie odpadł w pierwszej rundzie z przeciętniakiem Lodrą i w Prostejovie dotarł do półfinału ale to nic nie znaczący turniej przeciętniaków gdzie uległ Stepankowi.Kazach ma nie zbyt dobry serwis i słabo spisuje się na tej nawierzchni.Jak dla mnie kursy na ten mecz to jakieś nieporozumienie a na 2-0 taki kurs to promołszyn :D .Szuti obecnie zajmuję 82 pozycję w rankingu natomiast Golubev 77.Panowie spotykali się raz ze sobą ale to na innej nawierzchni i 3 lata temu gdzie góra był kazach wygrywając 2-1 na hardzie,przyszedł czas na rewanż.Polecam do zagrania ten typ bo jak dla mnie to 99,9% ;) nie widzę tu innego rezultatu jak szybkie, gładkie 2-0 dla doświadczonego Niemca :cwaniak: polecam również minus na gemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, 14.06.2010 11:00

Spotkanie: Olaru, I R - Kirilenko, M

Typ: 1

Kurs: 4.1

Bukmacher: Unibet

 

Musimy kontynuować dobrą passę z tenisa, po wczorajszym trafieniu kursu 6.25 z ATP, przyszedł czas na równie wysoki w wydaniu kobiecym. Początek turnieju s-Hertogenbosch, a wiemy że zawsze wtedy dzieje się najwięcej niespodzianek. Szczególnie w przypadku dziewczyn. Kirilenko ma fatalny bilans na trawie, otóż przegrała 17 meczy, a wygrała zaledwie jak na nią 9. To świetna zawodniczka, ale przede wszystkim na clay, to jej żywioł. Trzeba przyznać, że Olaru nie jest jakaś genialna, ale na pewno jest w stanie sprawić niespodziankę pokonując piękną Rosjankę. Oglądałem Marie na Roland Garros, grała dobrze, ale brakowało takiego błysku w jej grze. Dobrze spisuje się w grze pod siatką, fenomenalnie gra w deblu (w parze z Agnieszką Radwańską najczęściej). Ioana Raluca w ostatnich trzech turniejach na Roland Garros, Warszawa i Estoril przegrywała w pierwszej rundzie, czas najwyższy przełamać się i wygrać, z nie byle kim tak na prawdę. Makiri na French Open spisała się świetnie, pierwsza runda z Sprem 7-6, 6-4, potem Meusburger 6-3, 6-3, następnie Kuznetsova 6-3, 2-6, 6-4 i Francesca Schiavone, późniejsza zwyciężczyni całego turnieju i porażka 4-6, 4-6, a więc wyrównany mecz. Jedna z najpiękniejszych tenisistek na świecie zmęczyła się ostatnimi turniejami i odpuściła ostatnie turnieje i dopiero teraz gra pierwszy mecz na trawie w tym roku, podobnie jak i Olaru, ale ona szukała formy, mam nadzieję, że z powodzeniem. W rankingu WTA Rosjanka jest na 28 pozycji, natomiast Rumunka 90 miejsce. Pisałem już o formie Kirilenko na grassie, a teraz przyszedł czas na Olaru, która dużo nie grała na tej nawierzchni, ma bilans 3 zwycięstwa i 5 porażek. Jednak w jej karierze na trawie nie było totalnych klęsk, bo na przykład na Wimbledonie uznawała wyższość Stosur i Azarenki, a więc nie byle kto. Maria jest już zmęczona powoli sezonem, Rumunka na pewno głodna sukcesu, bo ostatnio nie może wygrać. Jak byłby to 4 turniej z rzędu przegrany to już możnaby było nazwać klęską. Sądzę, że są duże szanse na zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ATP Eastbourne godz.12:00

mecz:Schüttler R. - Golubev A.

typ: Schüttler R. 2-0

kurs: 2.35

buk:Bah

 

Dziś o godzinie 12.00 dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się widowiska pomiędzy świetnie spisującym się na tej nawierzchni Niemcem i słabo spisującym się Kazachem.Szuti w Londynie dotarł aż do półfinału ogrywając m.in Sele,Monfilsa i poległ z triumfatorem Querreyem po zaciętym boju 1-2.Niemiec dysponuje świetnym serwisem i widać ze jest w bardzo dobrej formie przed Wimbledonem,oglądałem mecze w jego wykonaniu,gra naprawdę rewelacyjnie jak by tu był inny rezultat niż 2-0 to mega sensacja :D , natomiast Golubev bez rewelacji w tym roku w Londynie odpadł w pierwszej rundzie z przeciętniakiem Lodrą i w Prostejovie dotarł do półfinału ale to nic nie znaczący turniej przeciętniaków gdzie uległ Stepankowi.Kazach ma nie zbyt dobry serwis i słabo spisuje się na tej nawierzchni.Jak dla mnie kursy na ten mecz to jakieś nieporozumienie a na 2-0 taki kurs to promołszyn :D .Szuti obecnie zajmuję 82 pozycję w rankingu natomiast Golubev 77.Panowie spotykali się raz ze sobą ale to na innej nawierzchni i 3 lata temu gdzie góra był kazach wygrywając 2-1 na hardzie,przyszedł czas na rewanż.Polecam do zagrania ten typ bo jak dla mnie to 99,9% ;) nie widzę tu innego rezultatu jak szybkie, gładkie 2-0 dla doświadczonego Niemca :cwaniak: polecam również minus na gemy :)

 

przeciętniakiem Lodrą
?? who ?? Lodrą ?? kto to jest ?? nie znam. Może chodziło ci przeciętniaku o Michaela LLodrę, Francuza który na szybkich nawierzchniach gdy jest w formie jest zagrozeniem dla kazdego gracza ATP, a jesli dodamamy do tego nawierzchnie trawe ktora preferuje zawodnikow majacych potezny serwis (jak Llodra) i faworyzuje styl serv&volley (Llodry). Nazywanie Llodry przecietniakiem ?? nie skomentuje tego :krzeslo: .

 

i w Prostejovie dotarł do półfinału ale to nic nie znaczący turniej przeciętniaków gdzie uległ Stepankowi
:k: , przepiekny przyklad lania wody specjalnie pod analize :mlotek:

 

Nie neguje typu ale wiele fantazji piszesz chlopcze aby twoja analiza byla bardziej przekonywująca :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, 15.06.2010 12:30

Spotkanie: Sprem, K - Petrova, N

Typ: 1

Kurs: 4.1

Bukmacher: Unibet

 

Nadia Petrova jest obecnie w świetnej formie, aczkolwiek tradycyjnie ma problemy z różnymi kontuzjami. Sprem jak i Nadia radzą sobie bardzo dobrze na trawie, jednak bardziej na plus według mnie to wychodzi dla Karoliny. Jeśli Rosjanka wytrzyma 1 seta bez kreczu, a powinna to wykonać, to zakład będzie uznany za ważny, a ona jest twarda. Dostawała ładne lanie od Dementievej i mimo to nie kreczowała. Warto dodać, że w tym meczu była generalnie wiele lepsza od rodaczki. Sprem natomiast ma już przetarcie na grassie, bo grała już na turnieju w Birmingham, gdzie przegrała w 2 rundzie z Lucic, co było dla mnie sporą niespodziankę, wcześniej ograła w 3 setach Barrois. Warto dodać, że w obu tych meczach grała tie breaki w decydujących setach. Wcześniej na Roland Garros została ograna w pierwszej rundzie przez zdecydowaną faworytkę Marie Kirilenko, nieznaczne bo 6-7, 4-6. W sumie średnio jej się powodziło na clayu, najdalej dochodziła do drugich rund. Dotarła już nawet do ćwierćfinału Wimbledonu, było to jednak w 2004 roku, także bardzo dawno, ale zawsze można do tego wrócić. Nie jest to też żadna byle jaka tenisistka, bo kiedyś była nawet na 17 miejscu w rankingu WTA, teraz jest 90 miejsc niżej, ale ciągle pnie się do góry, jej rywalka dzisiejsza natomiast uplasowała się na 13 pozycji. Nadia była w genialnej formie na French Open, gdzie doszła do ćwierćfinału, a gdyby nie kontuzja to pewnie spokojnie byłaby w półfinale, a tak na prawdę była ona moją faworytką do końcowego zwycięstwa. Jest taka ciekawostka, że w ostatnich 4 turniejach dochodziła do ćwierćfinału i tam odpadała, mam nadzieję, że na tym turnieju choć darzę ją wielką sympatią odpadnie już w pierwszej. Petrova była także w ćwierćfinale Wielkiego Szlema na trawce w 2005 i 2 lata temu. Najbardziej lubi mączkę, a po tym grass. Faworytka bukmacherów gra prawą ręka, oburęczny backhand, posiada świetny serwis tak jak i Chorwatka. Natomiast underdog, a więc Sprem tak jak i Rosjanka gra prawą ręką, oburęczny backhand. Sądzę, że Karolina może pokonać dzisiaj Nadie, która jest lekko kontuzjowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ATP Eastbourne godz.12:00

mecz:Schüttler R. - Golubev A.

typ: Schüttler R. 2-0

kurs: 2.35

buk:Bah

 

Dziś o godzinie 12.00 dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się widowiska pomiędzy świetnie spisującym się na tej nawierzchni Niemcem i słabo spisującym się Kazachem.Szuti w Londynie dotarł aż do półfinału ogrywając m.in Sele,Monfilsa i poległ z triumfatorem Querreyem po zaciętym boju 1-2.Niemiec dysponuje świetnym serwisem i widać ze jest w bardzo dobrej formie przed Wimbledonem,oglądałem mecze w jego wykonaniu,gra naprawdę rewelacyjnie jak by tu był inny rezultat niż 2-0 to mega sensacja :D , natomiast Golubev bez rewelacji w tym roku w Londynie odpadł w pierwszej rundzie z przeciętniakiem Lodrą i w Prostejovie dotarł do półfinału ale to nic nie znaczący turniej przeciętniaków gdzie uległ Stepankowi.Kazach ma nie zbyt dobry serwis i słabo spisuje się na tej nawierzchni.Jak dla mnie kursy na ten mecz to jakieś nieporozumienie a na 2-0 taki kurs to promołszyn :D .Szuti obecnie zajmuję 82 pozycję w rankingu natomiast Golubev 77.Panowie spotykali się raz ze sobą ale to na innej nawierzchni i 3 lata temu gdzie góra był kazach wygrywając 2-1 na hardzie,przyszedł czas na rewanż.Polecam do zagrania ten typ bo jak dla mnie to 99,9% ;) nie widzę tu innego rezultatu jak szybkie, gładkie 2-0 dla doświadczonego Niemca :cwaniak: polecam również minus na gemy :)

 

przeciętniakiem Lodrą
?? who ?? Lodrą ?? kto to jest ?? nie znam. Może chodziło ci przeciętniaku o Michaela LLodrę, Francuza który na szybkich nawierzchniach gdy jest w formie jest zagrozeniem dla kazdego gracza ATP, a jesli dodamamy do tego nawierzchnie trawe ktora preferuje zawodnikow majacych potezny serwis (jak Llodra) i faworyzuje styl serv&volley (Llodry). Nazywanie Llodry przecietniakiem ?? nie skomentuje tego :krzeslo: .

 

i w Prostejovie dotarł do półfinału ale to nic nie znaczący turniej przeciętniaków gdzie uległ Stepankowi
:k: , przepiekny przyklad lania wody specjalnie pod analize :mlotek:

 

Nie neguje typu ale wiele fantazji piszesz chlopcze aby twoja analiza byla bardziej przekonywująca :rotfl:

 

Proponuję tej analizy nie uznawać w konkursie. Co to ma być w ogóle, Golubev dysponuje słabym serwisem? Czy Ty widziałeś chociaż jeden jego mecz? Koleś leci po statystykach z Bwin i nic więcej, wejdź chociaż na Wikipedie, poczytaj coś, oczywiście na angielską. A Llodra słaby to już szczyt, no faktycznie to nic wygrania z m.in. (może słabym) Ciliciem, który ma świetny serwis, a to jest w końcu szybka nawierzchnia. Nie dodałeś, że "Suti (Lol)" ma 34 lata i jego organizm może nie wytrzymać tylu ciężkich turniejów z rzędu. Dałeś statystyki Kazacha, a może dasz Rainera z ostatnich meczów? Same pierwsze rundy.

 

A teraz coś dla wyluzowania:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VgrpnVzCXZI

 

Od 0:58 do 1:07 masz swojego "Lodre" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Drizzd91:

 

Hehe literówkę się zrobi i już się ciskają tak się akurat składa że oglądałem mecze i jednego i drugiego dla mnie Llodra w obecnej formie to przeciętniak a nawet "przecinek",bez rewelacji także każdy może mieć własne zdanie na ten temat.A co do drugiej kwestii to turniej w Prostejovie to tam grali goście z niskimi rankingami także dla mnie taki turniej to nie turniej a jeśli chodzi o fantazje to fantazja jest od tego aby bawić się na całego :spoko: .Zrób swoje analizy to porozmawiamy :cwaniak:

 

Do Dawid CFC:

A ty koleszko wielki znawca w poszukiwaniu niespodzianek może lepiej zamilcz :D Tak według mnie Golubev ma słaby serwis to co piszą a to co się ogląda to dwie różne sprawy każdy ma własne zdanie na ten temat.Akurat oglądałem tenis w jego słabym wykonaniu i stąd moje wnioski.A co do Szutlera to tak się składa znawco że Londyn to pierwszy turniej Niemca na trawie w tym roku.A po co mam pisać że w pierwszy rundach odpadał na innych nawierzchniach?.Co do wieku to nie jednego by jeszcze przeskoczył stary wiekiem młody duchem :)

 

A co do uznania typu sram na to czy go uznacie czy nie piszę to co widzę i myślę dla mnie to dobra zabawa a jeszcze przy okazji można sobie coś wygrać :mrgreen: jak komuś się nie podoba bez łaski nie grajcie moich typów a nawet nie czytajcie skoro wiecie lepiej :wstyd:

 

PZDR Przeciętniaki :cwaniak: Nie Spinać się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa że mam co robić a nie przesiedzieć całe życie i kłócić się na forum bukmacherskim bo jakiemuś tam ... nie przypasuje mój typ heh nie uznajcie może lepiej tego typu bo tu niektózy bedą beczeć i nie zasną w nocy a ja nie mam zamiaru wchodzić z kimś w konflikty bo po co pzdr :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, 16.06.2010 15:00

Spotkanie: Schuettler, Rainer - Ward, James

Typ: 2

Kurs: 4.99

Bukmacher: Betsafe

 

Dzisiaj około godziny 15, a zapewne troszkę później dojdzie do meczu gospodarza Jamesa Warda z Niemcem Rainerem Schuettlerem. Obaj Panowie doskonale czują się na tej nawierzchni, bardziej doświadczony faworyt praktycznie od zawsze, a nawet był już w półfinale Wimbledonu, teraz jest na dobrym etapie przygotować do tego Wielkiego Szlema. James jest Anglikiem, a który tenisista stamtąd nie lubi grassu? Chyba żaden. Ward pokonał w pierwszej rundzie tego turnieju zaskakująco Feliciano Lopeza, który świetnie się spisał w Londynie, pokonując m.in. Rafaela Nadala, teraz przegrał przez krecz, ale tak na prawdę było już 6-3, 5-4. Poza tym underdog przegrał w wspomnianym Londynie już w pierwszej rundzie z Robbym Gineprim, oglądałem jednak ten mecz i spisywał się na prawdę bardzo udanie, miał już w 2 secie wynik 5-3, zabrakło w takim momencie doświadczenia, to było widać. Z każdym meczem jednak go nabiera, a takie spotkania jak te z Lopezem go hartują. Rainer w stolicy Wielkiej Brytanii skończył swój udział aż na półfinale przegrywając z Samem Querreyem, późniejszym zwycięzcą, a pokonywał wcześniej Gimeno-Travera, Monfilsa i Sele. Właściwie to żaden z tych zawodników nie jest na trawę oprócz Sele, ale ten bez formy jest. Tutaj już zgniótł Andreya Golubeva 6-2, 6-3, jednak Kazach trochę dziwnie grał, łamał Niemca, a potem następował rebreak, Ward dysponuje bardzo dobrym serwisem, nie powinno do takiej sytuacji dojść. W rankingu ATP 342 jest mój faworyt, a rywal 72, jednak nie to gra. Anglik gra przed własną publicznością, mogliśmy się wiele razy przekonać, że dodaje ona skrzydeł, na przykład Murrayowi podczas Wimbledonu, to jest niezwykłe, jednak na tym turnieju też to widziałem z Lopezem. Sądzę, że jeśli Ward będzie utrzymywał swój serwis to ten mecz wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysuwa mi się taki wniosek: Dziecko NEO. Wiesz, że to dla każdego tenisisty był pierwszy turniej w roku na trawie? Chyba, że grali na nędznych Challengerach np. w Ojai, czy Nottingham, gdzie pula i punkty do zdobycia było lipnie. Nadal potwierdzasz, że Llodra to przeciętniak? Nie rozumiem takich ludzi, którzy się nie mogą przyznać do błędu. A typy są moje i tylko moje i wara od nich. Nie jestem żaden znawca. A co do "Szutiego" (jak go mianowałeś) to chyba warto było dodać, że wcześniej odpadał, nie ważne na jakich nawierzchniach, Andreyovi to dodałeś. Co za leszczyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Shvedova, Yaroslava Rodionova, Anastasia

Data: 16.06. 2010 11:00

Typ: 2:0

Kurs: 2.25

Bukmacher: Bet-at-home

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 11:00 rozpocznie się spotkanie tenisowe pomiędzy Jarosławą Szwiedową, a Anastasią Rodionovą. Według mnie będzie to bardzo łatwy pojedynek dla Szwiedowej, która zwycięży przeciwniczkę w dwóch krótkich setach. Kurs bardzo przyzwoity, więc warto zagrać. We wczorajszych meczach Rodionova uporała się w trzech setach z Tanasguarn, zwyciężając 1:6, 7:6, 6:3. Dla porównania Szwiedowa ograła 6:1, 6:2 Parra Santonje. Wyniki te dają znacznie wiekszy potencjał dla Szwiedowej, która prezentuje się bardzo dobrze. W Roland Garos doszła aż do ćwierćfinału, przegrywając 5:7, 4:6 z Jeleną Janković, a ograła miedzy innymi naszą Isię. Rodionova dotarła do trzeciej rundy, odpadając w starciu z Jarmilią Groth. Pokonała jednak 6:4, 6:4 Werę Zwonariewą, więc obydwie zawodniczki pokazują, że potrafią wygrywać z tymi najlepszymi, a o dzisiejszym ostatecznym triumfie decydować będzie forma dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wito123456, DawidCFC proszę o lepsze wyważanie słów, klika "epitetów" padło zupełnie niepotrzebnie. Takie zachowania na pewno nie będą przeze mnie tolerowane w tym dziale i kolejne podobne wybryki skończą się ostrzeżeniami. Dyskutujcie o typach bez obrażania siebie.

 

trzeba bylo sie odezwac przed meczem :)) . Miales odpowiednia ilosc czasu :))

Rozważcie też te słowa. Dyskusja o typie po zakończeniu spotkania nie jest na żadnym forum bukmacherskim mile widziane. Po meczu każdy wie więcej.

 

 

 

A do poziomu merytorycznego poniektórych analiz odnosił się nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, 17.06.2010 15:00

Spotkanie: Alexandr Dolgopolov - James Ward

Typ: 2

Kurs: 2.5

Bukmacher: Tobet

 

Po wczorajszym triumfie Jamesa Warda nad zdecydowanym faworytem Rainerem Schuettlerem postanowiłem po raz kolejny stawiać na Brytyjczyka. Zdaje się, że jest on teraz w życiowej formie, przypominam że wcześniej ograł Feliciano Lopeza 6-3, 5-4 i krecz. Chłopak, który zajmuje obecnie 342 miejsce wygrywa z najlepszymi tenisistami na trawie. Jest on na swoim podwórku i gra na ulubionej nawierzchni, ale mimo to, to wielki sukces dla niego. Alexandr świetnie gra przede wszystkim na mączce, tutaj radzi sobie średnio, pokonywał Bakera w 3 setach i Lu, również 3 sety. Z tym pierwszym 6-4, 3-6, 6-3, a Yen-Hsun ograł 6:7, 6:1, 6:2. Warto dodać, że gra teraz pierwszy raz na trawie w tym roku, ale to nic, wcześniej grał tylko... raz i był to pojedynek przegrany na Wimbledonie juniorów z Jesse Levine, 4 lata temu. James ma tutaj spore ogranie, dużo trenuje i gra generalnie na trawce. Junior jest już 47 w rankingu dzięki świetnej grze na Roland Garros i innych turniejach na clayu, teraz również skoczy do góry, jednak powinien zatrzymać się na tej rundzie. Anglik jest w wyśmienitej formie i wygrana z Schuettlerem temu potwierdza, ma bardzo dobry serwis, a to główna zaleta na tej nawierzchni, oglądałem Alexandra na French Open to nie imponował mi raczej siłą uderzeń, a techniką, także nie wiem czy tutaj też będzie taki dobry. Jakoś nie przekonują mnie te męczarnie Dolgopolova z słabymi zawodnikami, a wygrane Warda z Lopezem, który przecież wcześniej był w półfinale w Londynie, a również ma inne grassowe sukcesy, czy z Schuettlerem, który również miał półfinał w Londynie, a także między innymi półfinał Wimbledonu, to robi wrażenie. Uważam, że gra na swojej nawierzchni, świetny pierwszy serwis, doping swoich kibiców wystarczy na Ukraińca, który jest dobry na clay, a nie szybkie nawierzchnie z powodu słabego serwisu i generalnie mało siłowej gry.

 

DUNCAN - No dobra, sorry, ale koleś fantazjuje i jeszcze kłamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis WTA Eastbourne godz.12:30

mecz: Azarenka, V - Clijsters, K

typ: Clijsters , K -1,5 seta (2-0)

kurs:1.87@

buk:Unibet

 

Dziś o godzinie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku pomiędzy świetnie spisującą się na tej nawierzchni Belgijki i dobrze grającej Białorusinki.Clijsters na turnieju w Eastbourne przeszła pierwsza i drugą rundę jak burza ogrywając Safarova 6-1 6-0 oraz swoją rodaczkę Wickmayer 6-1 6-1 także po pierwszych rundach widać że Belgijka jest w świetnej formie.Belgijki atutem jest szybkie poruszanie się po korcie i bardzo dobra gra na linii jak większość zawodniczek gra oburęczny bekhend.Kim wraca na korty po przerwie odpuściła sobie Roland Garros i szykuje się na triumf w Wimbledonie,jest główną faworytką.Natomiast Victoria w 1 rundzie turnieju Eastbourne ograła Radwańską 7-6 6-1 i w drugiej pokonała gładko Watson H. 6-1 6-1 ale gra na trawie to nie jest jej ulubiona nawierzchnia,żadnych jakiś większych osiągnięć nie posiada.Azarenka jest bardzo słaba psychicznie jak coś jej nie wychodzi to już odpuszcza mecze tak jak to było widoczne z Gizela w RG.Nie wydaje mi się żeby dziś coś ugrała z Kim nie jest jeszcze w takiej formie by móc urwać seta doświadczonej Belgijce.Także myślę że tu będzie szybkie,gładkie 2-0 dla Belgijki ;) .Panie spotkały się ze sobą 2 razy w tym roku w Miami gdzie górą była Kim wygrywając 2-0 i rok temu w Toronto gdzie również górą była Kim wygrywając 2-1.Belgijka obecnie zajmuję 9 pozycje w rankingu natomiast Białorusinka 15.Polecam do zagrania tym jak dla mnie 99.9% ;) dla mniej odważniejszych 1 1.33@ też nie źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Llodra M. (Fra) - Simon G. (Fra)

Data: 17.06.2010 18:00

Typ: 0:2

Kurs: 4.30

Bukmacher: Expekt

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:00 dojdzie do starcia dwóch dobrze grających tenisistów pochodzących z Francji. W starciu Gillesa Simona z Michaelem Llondrą, niespodziewanie według mnie bukmacherzy w roli faworyta stawiają tego drugiego. Ja dzisiaj zaryzrykuje i postawie na tego lepszego i wyżej notowanego w rankingu ATP Simona. W rankingu ATP Gilles Simon zajmuje 32 miejsce, podczas gdy jego przeciwnik Llondra jest 46. Gilles Simon podczas tego turnieju pokonał w pierwszej rundzie Rosjanina Koroleva w trzech setach, a następnie w rundzie drugiej uporał się z Kuznetsovem, także w trzech setach. Michael Llondra natomiast wygrywał na tym turnieju odpowiednio w pierwszej rundzie Emmrichem w dwóch setach oraz w trzech setach z Francuzem Robertem. Dzisiaj szykuje się nieco zacięte starcie dwóch dobrze grającyh tenisitów, jednak ja stawiam na Simona, który jest według mnie lepszy i dzisiaj to zdecydowanie udowodni. W historii spotkan pomiedzy tymi zawodnikami istenie bezlitosny dla mojego dzisiejszego faworyta bilans 4:0. Mam nadzieję, że w tym przypadku "do pięciu razy sztuka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

ATP World Tour, s'Hertogenbosch g. 11:00

Spotkanie: S. Stakhovsky - J. Tipsarevic

Typ: 1

Kurs: 2,40

Bukmacher: Tobet

 

Faworytem bukmacherów i to dosyć zdecydowanym jest 26-letni Serb, co według mnie nie jest trafnym przewidywaniem, patrząc na to jak w tym turnieju gra 24-letni Ukrainiec. Pokonał kolejno 4 rywali i nie stracił do tej pory nawet seta i tylko raz grał tiebreak: K. Vliegen 6-2 6-1, I. Sijsling 6-2 7-6, S. Giraldo 6-3 6-4, X. Malisse 6-3 6-4. Ma lepsze warunki fizyczne od Serba, 193 cm i 80 kg, Tipsarevic 180 cm i 80 kg. Na trawie warunki fizyczne odgrywają ważną rolę o ile oczywiście tenisista potrafi taki atut odpowiednio wykorzystać, a Stakhovsky zdecydowanie to potrafi. Dysponuje bardzo dobrym serwisem, techniki wolejowe również jak najbardziej poprawne. często gra akcję typu "serve and voley". Tipsarevic w drodze stracił 2 sety: J. Chardy 6-3 6-4, A. Clement 3-6 6-1 6-3, P. Luczak 6-3 6-3, B. Becker 6-7 6-3 6-4. Ci tenisiści spotkali się do tej pory raz i lepszy okazał się Ukrainiec, było to na twardych kortach w belgijskim Mons w 2009 roku i Stakhovsky wygrał 3-6 6-4 6-2. Obaj są praworęczni, więc nie będzie problemów z przystosowaniem się do gry rywala. W rankingu ATP dzieli ich 20 miejsc, Tipsarevic jest na 51 pozycji, Stakhovsky na 71 pozycji. Tipsarevic dysponuje dobrym plasowanym serwisem i ciekawym forehandem, który nie jest atomowy, ale bardzo precyzyjny. Bardziej doświadczony na kortach trawiastych jest Tipsarevic, którego bilans w karierze na tego typu kortach to 19-16, dla porównania bilans Ukraińca w karierze na trawie to było przed tym turniejem 1-4. W tym sezonie obaj zagrali w jednym turnieju na trawie i przegrali w pierwszym pojedynku. Nie widziałem w tym turnieju w akcji Tipsarevicia, jednak skoro doszedł do finału i po drodze pokonał zeszłorocznego zwycięzcę Beckera, to na pewno jest w dobrej formie. Widziałem natomiast Stakhovsky'ego i wiem, że stać go na wygraną w tym pojedynku. Stakhovsky w swojej karierze wygrał juz 2 turnieje, Tipsarevic cały czas czeka na pierwszy triumf w cyklu ATP Tour. Jeśli Ukrainiec bedzie mial dobry dzień serwisowy to jest w stanie wygrac to spotkanie. Jak już pisałem, kursy według mnie powinny być bardziej wyrównane, więc po takim kursie tym bardziej typuje wygraną Ukraińca w tym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tenis, WTA Eastbourne, godz: 13:00

Spotkanie: Victoria Azarenka - Ekaterina Makarova

Typ: 2

Kurs: 3,20

Bukmacher: Bet365

 

Dzisiaj o godzinie 13:00 rozpocznie się finał turnieju trawiastego w Eastbourne pomiędzy Ekateriną Makarovą a Victorią Azarenką. Faworytką tego spotkania jest Victoria lecz Makarova napewno ma realne szanse na zwycięstwo. Ekaterina niemal w każdym meczu który grała w tym turnieju była skazywana na porażkę, w pierwszym meczu grała z Flavią Pennetą , oczywiscie włoszka była faworytką lecz nie odkryje ameryki mówiąc że Flavia poprostu nie umie za dobrze grać na trawie, Makarova wygrała 7-6 6-1, była to pierwsza niespodzianka tego turnieju , w nastepnym meczu wszyscy mówili że żegna się już z turniejem bowiem trafiła na Nadię Petrovą , Ekaterina wyszła na ten mecz bez respektu dla rodaczki , zmiażdżyła ją 6-2 6-0, teraz zastanawiali się wszyscy co się dzieję z młodą rosjanką, niedawno odpadła w 2 rundzie turnieju w Birmingham a tutaj tak dobrze sobie radzi. W następnym meczu wpadła na kolejną rodaczkę Kuznetsovą. Teraz to miał być już koniec taryfy ulgowej dla Ekateriny, Makarova odprawiła z kwitkiem Svetlanę wygrywając 6-4 7-5, w półfinale trafiła na Sammy Stosur, z którą też wygrała lecz było znacznie ciężej 7-6 , 7-5. Makarova nie mogła sobię gorszej drabinki wymażyć a jednak przesła ją bez straty seta, Azarenka miała zdedydowanie łatwiejszą , w półfinale wygrała z Marion Bartoli, chociaż Francuzka natruła jej dużo krwi. Warto dodać że we wczorajszym meczu strzeliła 9 asów , 0 błędów podwójnych 70 % wygranego 1 serwisiu. Nie ma nic do stracenia Makarova , myślę że pojdzie za ciosem i pokona białorusinkę w 3 setach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...