Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 13.06.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mistrzostwa Swiata,godz.13:30

Słowenia-Algieria

typ:1

kurs:2,30

Bukmacher:Expekt

 

 

Nie wiem jak to się stało, że wcześniej nie zauważyłem tak dobrego typu z tak ciekawym kursem. Jedno spotkanie na trzeci dzień Mundialu już dawno było opisane a przeglądając kolejne mecze natknąłem się właśnie na ten mecz. Aż żal nie skorzystać z takiego value jakie dali bukmacherzy bo według mnie kursy powinny wahać się w okolicach 1.65 a takie kursy są na DNB.

 

Zacznijmy od gości przyjezdnych z Europy. To ich dopiero 2 występ na mistrzostwach Świata, ponieważ kto słuchał na historii do 1990 istniało takie państwo jak Jugosławia i do niej należała Słowenia. Jedynym razem kiedy Słowenia zakwalifikowała się do Mundialu był rok 2002 gdzie zakończyła swój udział już na fazie grupowej. Po 8 latach Słoweńcy znów powracają do najlepszych 32 drużyn Świata. Co pokażą to się okażę ale szansę na wyjście z grupy z pewnością jakieś mają bo nie jest to słaba drużyna. Zawodnicy jak Handanovic, Novakovica, Kirm czy Dedic to dość znane nazwiska i choć raz pewnie obiły się komuś o uszy. W ostatnich meczach Słoweńcy również spisywali się przyzwoicie wygrywają 4 z 5 meczy. I to wygrywając w bardzo pewnym stylu po 3:0 czy 3:1.

 

Ich jutrzejsi rywale dość nie wiele o nich wiemy. Patrząc na ich kadrę to oprócz Karima Zianiego, którego nazwisko słyszałem kiedyś oglądając mecze Bundesligi żaden z innych reprezentantów Algierii nie jest mi znany. Sytuacja Algierczyków z uczestnictwem w Mistrzostwach jest podobna do Słoweńców. Do 1978 albo nie udawało się im zakwalifikować albo w ogóle nie grali w eliminacjach. Tylko lata 1982 i 1986 to awans na Mistrzostwa jednak tu już odpadli w fazach grupowych. Następne lata to znów niemoc w awansie no i dopiero w 2010 powracają na arenę międzynarodową. Ale niezbyt "różowo" to wygląda bo większość osób odsyła ich już do domu bo grupę mają dość solidną a sami nie są jakimiś wirtuozami futbolu.

 

Podsumowując z pewnością gdyby niższy kurs wystawili bukmacherzy na to spotkanie nie odważył bym się go zagrać po prostu nie było by sensu ale gdy nadal kurs jest powyżej 2.05 choć coraz bardziej spada to polecam to grać bo może być miłe zaskoczenie a Słoweńcy mając taki zespół jakim dysponują mogą to spotkanie spokojnie wygrać. -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, 13.06.2010 13:00

Spotkanie: Federer, R - Hewitt, L

Typ: 2

Kurs: 6.25

Bukmacher: Unibet

 

Już dzisiaj o godzinie 13:00 odbędzie się finał turnieju w Halle. Będzie on na pewno świetny, najlepszy z możliwych, zakładałem w sumie przed turniejem, że tak może być po drabince obu Panów. Dlaczego zakładam porażkę Rogera Federera na tym turnieju? Jest kilka argumentów za tym przemawiających, po pierwsze Szwajcar najbardziej się mobilizuje na Wielkie Szlemy, a już niedługo będziemy mieli przyjemność podziwiać gwiazdy na Wimbledonie. Zresztą na tym turnieju też nie radził sobie tak wyśmienicie jak można by było to przewidzieć, a grał z zawodnikami zdecydowanie gorszymi od dzisiejszego rywala. Lleyton dysponuje na tym turnieju świetnym serwisem, ma bardzo dobry procent wygrywanych 1 i 2 piłek, jest go na prawdę ciężko złamać i nawet Roger z tym będzie miał z pewnością problemy. Zastanawiałem się nad zagraniem zwycięstwo 1 set przez Australijczyka, aczkolwiek zrezygnowałem bo różnie może być, ale kurs na zwycięstwo 6.25 to na prawdę spora przesada, być może przegra, ale co do ugrania 1 seta to jestem prawie pewien na 100%. Co do gorszej formy Federera na turniejach mniejszej rangi udowadnia chociaż sezon na clayu, gdzie przed Roland Garros na turniejach takich jak Estoril grał tylko dla ogrania. Przegrał tam z takimi zawodnikami jak Montanes czy Gulbis, a wiadomo, że normalnie by nigdy takiego czegoś nie doznał, gra może na 50%. Tutaj też to widać, rywale mają przynajmniej po kilka szans na przełamań w ciągu meczu, jednak nie wykorzystują tego, jestem pewien, że Lleyton nie będzie się cackał. Na tej imprezie 2 rankingowa wygrywała z Nieminenem 6-4, 6-4, Fallą 6-1, 6-2, Kohlschreiber 7-5, 6-3 i ostatnia runda Petzschner 7-6, 6-4. Jak widzimy z średnimi tenisistami miał trochę problemów bo tutaj ważyło 1 przełamanie przeważnie. Natomiast Hewitt ogrywał Luczaka 6-2, 6-2, De Bakkera 6-3, 6-3, Becka 7-6, 6-1 i Beckera 6-7, 7-6, 6-2. Po tych statystykach można więc powiedzieć, że miał jedynie problemy z Beckerem. Nie sądzę by tutaj Lleyton "eye of the tiger" Hewitt przegrał.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-14, 19:05 ]

:t:

 

liczone po 4,0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Algieria-Słowenia

Typ:Słowenia 2 gole lub więcej

Kurs:2.6

Bukmacher:Bwin

13.06.2010, 13:30

 

Analiza:Już dziś o 13.30 pierwszy mecz w tym dniu na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej.Będzie to spotkanie w grupie C pomiędzy Algierią i Słowenią.Moim zdaniem ten mecz wygrają Słoweńcy, którzy prezentują dojrzalszy futbol.Ja jednak zdecydowałem się zagrać coś zupełnie innego.Otóż uważam, że Słoweńcy strzelą w tym spotkaniu minimum 2 gole .Algieria nie ma świetnej defensywy, jak to każda afrykańska drużyna.Ich bramkarz na pewno nie zalicza się do czołówki bramkarzy na świecie.Dlatego tak wysoki kurs mnie bardzo zaciekawił.Słoweńcy w swoich szeregach mają takich piłkarzy jak choćby Nowakovic czy Birsa, którzy potrafią grać w piłkę nożną i strzelać bramki.Algieria uważam, będzie chciała zdobyć gola i to też ułatwi Słoweńcom sprawę strzelania bramek.Chodzi mi o kontry, które Słoweńcy mają dobrze opanowane.Mecz zapowiada się ciekawie, uważam, że padnie tu pierwszy over na tych Mistrzostwach a minimum dwie bramki zdobędą Słoweńcy.Polecam ten kurs.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-14, 19:06 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Algieria - Słowenia 13.06.2010r. 13:30

Typ: M.Novaković strzeli gola

Kurs: 2.95

Bukmacher: Tobet

 

Trzeci dzień Mistrzostw Świata przed nami. Dziś na pierwszy ogień pójdzie spotkanie Algierii ze Słowenią. Obie drużyny na pewno nie są faworytami do awansu, chociaż kilka osób widzi naszych byłych rywali w grupie w roli czarnego konia. Po wczorajszym meczu mają oni szansę zainkasować dzisiaj trzy punkty i objąć prowadzenie w grupie. Taki obrót sprawy spowodowałby, że byliby w bardzo dobrej pozycji do awansu. Jednak najpierw należy pokonać ekipę z północnej afryki. Trudno w kadrze Algierii znaleźć jakiś bardziej znanych zawodników. Wiadomo jest kilku w dość dobrych klubach Wolfsburg, Benfica, AEK Ateny, ale mimo wszystko nie widzę nawet takiego lidera. Oczywiście ekspertem algierskiego futbolu nie jest, ale po samych nazwiskach czy przynależnościach klubowych można stwierdzić, że powinni oni być najsłabszą drużyną w grupie C. Oczywiście Słowenia nie może się pochwalić jakimiś gwiazdami światowego formatu, ale mają kilku naprawdę solidnych graczy takich jak Handanović z Udinese, Birsa z Auxerre czy właśnie Novaković z Koln. Jako, że graliśmy z nimi w grupie można było śledzić ich poczynania. Jak pamiętamy zajęli wówczas drugie miejsce, a w barażach wyeliminowali drużynę Rosji. Grają dość przyjemny dla oka futbol, więc mam nadzieję, że dziś zaprezentują podobny i pokonają Algierię. Co do strzelca to w tej chwili podstawowy napastnik Słoweńców. W drużynie narodowej gra od 2006 roku i w 38 meczach zdobył 16 bramek czyli bilans przyzwoity. Ostatnio dane mi było oglądać Słoweńców w konfrontacji z Nową Zelandią, gdzie wygrali 3:1, a dwie bramki zdobył właśnie Novaković. Sądzę, że będzie on jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników w swojej ekipie. Wierze też, że jego bramka czy bramki w dzisiejszym meczu przyczynią się do zainkasowanie trzech punktów przez reprezentację Słowenii.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-14, 19:07 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Algieria - Słowenia

typ: 2

kurs: 2.30

Expekt

 

 

Pierwszy typ na trzeci dzień Mistrzostw i tak się złożyło że wybrałem pierwszy mecz. Spotkanie może do szlagierowych nie należy ale może być bardzo ciekawe. Faworytem bukmacherów ale niewielkim są gracze z Słowenii. Moim także ale w dużo większym stopniu niż bukmacherzy na nich stawiają. Ja obecnie wystawił bym kursy w okolicach 1.60-1.80 a tu mamy aż 2.30 co jest dla mnie wielkim value.

 

Ale przejdźmy do drużyn i zacznijmy od gości. Prześwietlając kadrę zauważymy bardzo ciekawą sprawę. W kadrze która liczy 23 zawodników tylko 2 występuje w rodzimej lidze. Reszta rozsiana jest po różnych krańcach Europy i niektórzy z nich są kluczowymi postaciami w swoich drużynach jak: Novakovic - Koeln, Handanovic - Udinese czy Kirm z naszej Polskiej - Wisły Kraków. Kadra Słoweńców prezentuje się bardzo ciekawie i o wyjście z grupy mogą z pewnością powalczyć ale będzie im ciężko. Ale za nim będą walczyć o wyjście z grupy to muszą wygrać pierwszy mecz, który będzie już dużym krokiem do sukcesu. Patrząc na wyniki sparingów i ostatnich meczy to Słoweńcy spisywali się w nich bardzo dobrze. Wysokie wygrane z Katarem 1:4, Nową Zelandią 1:3, San Marino 0:3. Warto też podsunąć wcześniejszy mecz z Anglią choć przegrany ale za to tylko 2:1 i widać było, iż Anglikom strasznie trudno się grało z tym przeciwnikiem.

 

Algieria ? Hmm. Dużo o niej nie wiemy. Patrząc na kadrę sytuacja jest podobna jak w Słowenii. Tutaj zaledwie 4 zawodników gra w rodzimej lidze a reszta to zawodnicy z europy. Mniej bądź bardziej znani ale oprócz Karima Zianiego chyba nie ma tu bardziej znanej postaci. Ostatnie mecze Algierii wyglądają trochę gorzej niż ich jutrzejszych rywali. Na 5 spotkań wygrali tylko 2 i tylko po 1:0 z Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi oraz z Libią w Pucharze Narodów Afryki. Resztę spotkań to porażki z Serbią 3:0, Libią 2:1 oraz Irlandią 3:0. Widać więc, iż z drużynami Europejskimi nie wiedzie się Algierii.

 

Kursy na to spotkanie w niektórych bukach już pospadały. I bardzo możliwe, że jeszcze bardziej spadną dlatego ja nie czekam i już teraz piszę analizę i polecam gorąco ten typ.

 

Podaje ten mecz ponieważ użytkownik kaziu skopiował analizę od użytkownika z innego portalu BePe już o tym wie :)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-14, 19:08 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...