Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 07.06.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


07.06.2010 17:30

Superleague A

Mecz: Dynamo Moscow - Unics Kazan

Typ: 1

kurs: 2.25 (including overtime)

Bukmacher:Unibet

 

Analiza:

W dzisiejsze poniedziałkowe popołudnie zostanie rozegrane czwarte spotkanie Play Off rosyjskiej Superleague pomiędzy Dynamo Moskwa a Uniks'em Kazań. Stan rywalizacji to 2-1 na korzyść Uniksu. Dynamo by myśleć wygranej rywalizacji musi wygrać najbliższe spotkanie. Dodatkowym atutem będzie fakt rozgrywania spotkania na własnym parkiecie. Analizując ostatnie 10 spotkań na własnym parkiecie ekipa Dynama przegrała tylko 3 razy-dwoma punktami z Crveną Zvezdą, CSKA Moskwą i we wczorajszym meczu właśnie z Uniksem Kazań. We wczorajszym meczu górą byli goście,jednak o wyniku meczu zadecydowała ostatnia kwarta przegrana różnicą 11 punktów,a cały mecz gospodarze przegrali 7 punktami. We wszystkich pozostałych meczach można obserwować wynik oscylujący wokół remisu,a o końcowym rozstrzygnięciu decydowała słabsza kwarta jednej ze stron.Dodatkowo proponuje opcje z dogrywką.Kurs niewiele niższy, a w przypadku bardzo zaciętego spotkania mamy pewne zabezpieczenie.

 

 

p.s.jest to moja pierwsza analiza,tak więc prosze o przymknięcie oka na ewentualne błędy.Miłe porady pomogą mi w rozwijaniu przyszłych analiz.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-14, 18:22 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, 07.06.2010 14:30

Spotkanie: Ward, J - Ginepri, R

Typ: 1

Kurs: 3.55

Bukmacher: Unibet

 

Roland Garros już zakończony, jedni mniej zadowoleni, inni bardziej, to jednak już nie ważne. Rozpoczynamy od dzisiaj przygotowania do Wimbledonu, który ruszy już niebawem. Pierwszym przystankiem dla tenisistów jest Gerry Weber Open lub AEGON Championships. Typ, który zaczerpnąłem pochodzi z tego drugiego. Ginepri po świetnym starcie na French Open powinien sobie trochę dać odsapnąć, nie zrobił tego, dlatego wróżę mu tutaj porażkę z Jamesem Wardem, który jest Brytyjczykiem, jak wiemy oni wszyscy kochają trawę, z nim nie jest inaczej. Teoretycznie zdecydowanie lepszy jest Amerykanin, aczkolwiek on nie zawsze ma w głowie dobrze poukładane przed meczami, a to jeden z mniej ważnych meczów, pierwsza runda, mało znaczący turniej, więc nie sądzę, żeby jakoś specjalnie się spinał. Dla Jamesa to bardzo ważny mecz, po pierwsze gra przed własną publicznością, to jego nawierzchnia, gra z wypromowanym już graczem można powiedzieć. Także uważam, że na pewno nie przegra tego meczu "w szatni", tak jak powinno się stać z Robby'm. W rankingu Amerykanin zajmuje wysoką 70 pozycję, natomiast jego dzisiejszy rywal odległe 344 miejsce. To niby spora różnica, jednak widziałem już Anglika w akcji na trawce i trzeba przyznać, że spisywał się całkiem dobrze. Wiadomo, że typ nie będzie łatwy do pokrycia, ja wierzę jednak w Warda, który gra u siebie. Poza tym Ginepri ma prawo do zmęczenia po 4 rundach na francuskich kortach. Patrzałem jak faworyt radzi sobie na szybkich nawierzchniach ostatnio i trzeba napisać, że najlepiej nie było, on jest nieprzewidywalny i w tym widzę całą szansę gospodarza. Uważam, że underdog powinien te spotkanie wygrać, niech pokaże angielską gościnność.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-14, 18:23 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.06.2010 15:30

 

Przysiezny M. (Pol) - Muller G. (Lux)

typ: 0-2

kurs: 2,45

bul: Expekt

 

Analiza:

 

Po dwutygodniowych zmaganiach na paryskich kortach Rolanda Garrosa czas przerzucic sie na brytyjska trawę ( :D). Czasu na przygotowania do wimbledonu nie jest zbyt duzo dlatego wszyscy prosto ze stolicy Francji pofatygowali się bądz to do Londynu na turniej w Queens bądz na korty w niemieckim Halle. Mocniej obsadzony jest chyba jednak turniej brytyjski. Ja jednak dzisiaj wybralem spotkanie panów którzy nie sa czolowymi postaciami ATP. Polak Michał Przysiezny spotka sie dzis z Luksemburczykiem Gillem Mullerem. Szczerze mowiac swoj typ opieram głownie na bardzo dobrej grze luksemburczyka na kortach trawiastych. Nie jest on zawodnikiem szczegolnie uzdolnionym ale widac ze specyfika kortow trawiastych nie jest mu obca. Jesli mnie pamiec nie myli to doszedl on nawet 2-3 lata temu do polfinalu wimbledonu. Pokazuje to ze napawde potrafi ukazac swe atuty na takiej nawierzchni. Trawa premiuje zawodnikow dobrze serwujacych, na zadnej innej nawierzchni nie jest tak ciezko przelamac serwis rywala jak wlasnie na trawie. Przysiezny nie ma jakiegos specjalnie mocnego serwisu, moim zdaniem jest takze slabszy technicznie od Mullera. Wydaje sie ze progi ATP to jeszcze troche za wysoka jak na niego półka i potrzeba wiecej czasu aby sie dostosowal poziomem do tego szczebla rozgrywek. Muller w miare regularnie od kilku lat prezentuje sie na topowych turniejach, chociaz szczerze trzeba przyznac ze rowniez nie olsniewa tam wysoko forma. Dzisiaj jednak jego umiejetnosci powinny wystarczyc mu aby spokojnie ograc Przysieżnego.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-14, 18:24 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nozna,Norwegia,godz.19:00

IK Start - Viking

typ:powyżej 2,5 goli

kurs:1,72

Bukmacher: Betsafe

 

Dzisiaj kolejny raz czas na lige norweską jeden mecz rozgrywany dzisiaj to pojedynek między Start a Viking, faworyem tego meczu można okreslić druzynę gości bo jednak Ci lepiej graja w piłke w tym sezonie co widac po miejscu w tabeli. Mimo to że obie druzyny dzieli tylko jeden punkt w tabeli to jednak gra gosci jest lepsza. Ja jednak dzisiaj postanowiłem zagrac na over bramkowy w tym meczu, dawno sie w to osobiście nie bawiłem lecz mam nadzieje że dzisiaj pójdzie po moejej mysli i że obie druzyny postaraja sie o kilka goli.

 

Jak wiemy liga Norweska potrafi dac nam kilkanaście goli w jednej kolejce ale niestety sa tez takie momenty gdy na cała kolejkie nie padnie 10 bramek. Analizując te kolejke i jej dzisiejsze zakończenie mam nadzieje że bedzie podobnie jak w niedziele czyli tych goli troche bedzie. Zazwyczaj gdy obie druzyny grały ze soba to obie strzelały gole, dzisiaj musi byc podobnie. Jedyne co mnie nie pokoi to to że w ostatnich meczach na terenie Startu padały remisy 1-1, lecz mam nadzieje że ta passa zostanie przerwana i obie druzyny zadbają o to by wynik był overowy. Druzyna gospodarzy w lidze zdobyła 24 bramki co jest dobrym wynikiem jak na 13 rozegranych kolejek, przy czym straciła 23 gole co daje im bilans +1 gola w lidze. Jak widac na mecz tej druzyny pada okolo 3,7 bramki. Gorzej ze skutecznością gości, którzy zyskali 17 a stracili 12 goli. Na wyjazdach ekipa Viking Stavanger zdobyła tylko 4 gole a straciła ich 8. natomiast Start u siebie zdołał wywalczyć 16 goli, przy czym stracił połowe tego co wywalczyli. najwyzszym wynikiem jakim zakończyło sie spotkanie między tymi druzynami to wynik 5-2, najnizszy natomiast to 1-0. Warto dodac że w ostatnich 4 meczach miedzy tymi druzynami nie było overa wiec czas na jakie kolwiek przełamanie. Kurs nie jest jakis zachwycajacy ale myslę że warto zaryzykowac i zagrac na over szczególnie ze obie druzyny stac na strzelanie goli oraz na wygranie meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...