Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 04.06.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NBA, godzina 03:00

L.A. Lakers - Boston Celtics

Typ: Boston Celtics

Kurs: 3.00

Buk: Bwin

Analiza: no i mamy finał NBA ! Lakers w tych PO wyeliminowali Oklahoma Thunder, Utah Jazz i Phoenix Suns. Boston miał za rywali: Miami Heat, Cleveland Cavaliers, Orlando Magic. Lakers w tych PO u siebie są 8-0. Z Thunder (87-79, 95-92, 111-87), z Jazz (104-99, 111-103), i z Suns (128-107, 124-112, 103-101). Boston na wyjazdach w tych PO są 5-3, wygrali na obcym parkiecie z Miami 100-98, Cavs 104-86, Cavs 120-88, Magic 92-88, Magic 95-92. W RS Lakers mieli w Staples Center bilans 34-7, przegrali z: Mavs, Rockets, Cavs, Nuggets, Celtics!, Spurs, Trailblazers. Ekipy spotkały się w tym sezonie 2 razy i za każdym razem lepsi byli goście. Najpierw Boston przegrał u siebie 89-90, by później wygrać w Staples Center 87-86. Ekipy grały ze sobą w PO w sezonie 07/08 gdzie Boston wygrał 4-2 i zdobył mistrzostwo. Moim zdaniem LAK po raz pierwszy w tych PO przegrają u siebie, a po takim kursie na BOS to szkoda by byłoby nie spróbować.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-06, 12:55 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatkówka, Liga Światowa, godzina 14:00

 

Rosja - USA

typ: 1

kurs: 1.40

 

buk: Tobet

 

No to czas zacząć rozgrywki Ligi Światowej 2010. Miejmy nadzieję, że dostarczą one sporo emocji no i oczywiście pieniędzy z bukmacherskiego punktu widzenia patrząc.

Na pierwszy ogień wybrałem typ na piątkową wygraną reprezentacji Rosji w pojedynku ze Stanami Zjednoczonymi.

Sborna u siebie zawsze mocna, nie będzie oszczędzania zawodników, ponieważ wszyscy są na miejscu, na pewno głodni gry. Nie wystąpi tylko libero Verbov.

Daniele Bagnoli w wywiadach podkreśla, że jego drużyna do LŚ podchodzi poważnie i przykładnie.

Amerykanie mocna ekipa, jakby nie było mistrzowie olimpijscy z Pekinu, ale w Jekaterinburgu będą mieli trudno. Grać nie będą Clayton Stanley i Lloy Ball (nie ma w ogóle w kadrze na LŚ). Jak wiadomo są to gracze nietuzinkowi. Daleka podróż też na pewno podopiecznym Alana Knipe'a nie pomoże.

Ciężko przewidzieć co szkoleniowcy poczynią, ale najmocniejsze możliwe zestawienia na jutro to:

 

Rosja: Grankin, Michajłow, Wołkow, Kazakow, Bierieżko, Abramow i Janutow (libero)

USA: Hansen, Patak, Lee, Millar, Priddy, Salmon i Lambourne (libero)

 

Z tymi szóstkami mogę kompletnie nie trafić. Jest to tylko i wyłącznie moje wyobrażenie, a co wymyślą trenerzy - ich sprawa.

 

Rosja i USA będą walczyć o awans do Final Four, Egipt i Finlandia raczej z tyłu. Sborna u siebie powinna zacząć rozgrywki na plus i tak też zagram.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-06, 12:56 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100px-Seattle_Mariners_logo.svg.png----------- - ---------- 100px-MinnesotaTwins.PNG

 

Seattle Mariners - Minnesota Twins

Major League Baseball



4 czerwca 2010 19:05

Gamebookers

 

TYP - over 7 runs (1.91)

 

Dzisiaj w nocy polskiego czasu zostanie rozegrane ostatnie spotkanie z serii pomiędzy drużynami Seattle oraz Minnesota Twins. Drużyna gospodarzy mimo niższej lokaty w tabeli MLB póki co wypada lepiej od wyżej plasowanej Minnesoty, wygrali oni 2 z 3 ostatnich spotkań. Mecz na pewno nie jest dominacją jednej z drużyn. Obydwie prezentują wyrównany poziom, a Felix Hernandez, który notuje ERA 3.50 oraz ERa 2.77 vs Minnesota Twins na pewno nie odpuści w tym meczu. Jego vi za vi jest Carl Pavano, który notuje nie najgorszą 3.99 ERA. Oba zespoły lubią punktować w meczach i zazwyczaj zaliczają wiele runów. Wczorajszy mecz mimo wyniku 1:1 po 9 inningach nie zniechęca mnie do grania dzisiaj over 7 runs, ponieważ Minnesota to świetna drużyna i nie odpuszcza tak łatwo, zawsze walczy do końca, a w tym sezonie mamy na to dowód w postaci wysokiego miejsca w tabeli. Ponadto wcześniejsze mecze tych zespołów bardzo często kończyły się powyżej 7 runów. Kurs wysoki i myślę, że śmiało możemy umieścić ten typ na dzisiejszych kuponach.

 

Powodzenia !

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-06, 12:57 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.06.2010 03:00

 

Los Angeles Lakers - Boston Celtics

typ: 1 połowa poniżej 96pkt

kurs: 1,9

buk: Expekt

 

Analiza:

 

Już dzisiejszej nocy w Los Angeles odbedzie sie pierwszy finał NBA. Mieście aniołow Lakers podejmowac beda koszykarzy z Bostonu. Lekkim faworytem wedlug bukmacherow do mistrzostwa sa LA jednak ja mam troche inne zdanie. Dzisiaj jednak skupiam sie na czyms innym, mianowicie na liczbie rzuconach koszy w pierwszej połowie. Z poczatku kiedy zobaczylem linie under/over wydawalo mi sie bardzo niska i zamierzalem obastawiac overy. Jednak przesledzilem kilka ostatnich spotkan oraz mecz z fazy zasadniczej i moj poglad na ta sytuacje sie zmienił. Głownie chodzi mi tutaj o drużyne z Bostonu. Jest to typowo defensywna druzyna któraprzede wszystkim broni dostepu pod wlasna tablica i nie jest latwo sie przeciwnikowi przebic przez mur jaki tworzą zieloni. W sezonie zasadniczym w meczu miedzy tymi druzynami padlo bardzo malo pkt poniewaz wynik to 86:87. Mozna powiedziec ze wynik na miare jakies ligi europejskiej ale nie NBA. Taka jest jednak szkoła Bostonu jedni skupiaja sie glownie na ataku (Golden State, Indiana Pacers, Phoenix, po czesci takze LA) jednak Clevland czy własnie Boston to ekipy w ktorych meczach prozno szukac gromu ataków przy slabej obronie. Z pewnoscia Lakersi beda musieli sie sporo napracowac aby zdobyc swoje punkty. Oto jakimi zdobyczami punktowymi moze poszczycic sie Orlando w finale wschodu:

 

29/05-10 NBA Playoffs Boston Celtics vs. Orlando Magic 96:84

27/05-10 NBA Playoffs Orlando Magic vs. Boston Celtics 113:92

25/05-10 NBA Playoffs Boston Celtics vs. Orlando Magic 86:86 92:96 (OT)

23/05-10 NBA Playoffs Boston Celtics vs. Orlando Magic 94:71

19/05-10 NBA Playoffs Orlando Magic vs. Boston Celtics 92:95

16/05-10 NBA Playoffs Orlando Magic vs. Boston Celtics 88:92

 

Na 6 meczy tylko jeden raz ekipa Celtów nie radzila sobie z atakami Magic. W pierwszych meczach jednak obrona zielonych byla nienaganna. Mysle ze tak samo bedzie dzisiaj w Los Angelses. Postanowilem postawić undera na pierwsza polowe dlatego ze wtedy obrony sa jeszcze dosyc ruchliwe i ciezej znalezc w niej jakas lukę. W drugiej polowie moga dojsc jakies minuty rozluznienia czy tez dogrywka co przy underze jest katastrofa. Dlatego tez stawiam typ ponizej 96 pkt w pierwszej polowce pierwszego meczu finałowego NBA 2010 :)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-06, 12:58 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Robin Soderling - Tomas Berdych

Typ: 2

Kurs: 2.75

Bukmacher: Tobet

Analiza:

 

Jutro w walce o final Wielkiego Szlema na kort Phillipa Chartiera wyjda Robin Soderling i Tomas Berdych.Obaj tenisici graja zblizony tenis.Mocno i plasko tylko ze Soderling rzadziej wstrzymuje reke i wiecej rezykuje.Co bedzie jak mu przestanie wchodzic?Moze byc nieciekawie ale Szwed zawsze moze ratowac sie serwisem.Obaj bardzo dobrze tutaj serwuja tylko ze Berdych w calym turnieju malo punktow stracil pierwszym podaniem co pokazuje jak mocny jest Czech.Jego Dyspozycja serwisiowa imponuje.Tomek na 213 podan 1 serwisem wygral az 187 co daje nam skutecznosc 88%.Tomek obok Nadala nie stracil tutaj ani jednego seta.Pokonal kolejno Aqulliara,Vasselina,Isnera,Murraya,Youzhnego.Soder ling natomiast pokonal Recourdeca,Denta,Montanesa,Cilica i Federera tyle ze tracil seta z Hiszpanem i Szwajcarem.W H2H 6-4 DLA Sody wiec patrzac na jego dyspozycje w Paryzu na przelomie 2 lat i pojedynki z Berdychem jest on faworytem tego spotkania.Ja oceniam szanse na wygranie obu zawodnikow po 50% wiec biore kurs na Berdycha bo jest duzo zawyzony moim zdaniem.Tomek w tym roku wskoczyl zdecydowanie na wyzszy poziom i explodowal z forma.Soda natomiast utrzymuje dobra forme z zeszlego roku.Szykuje sie ciekawy pojedynek ktorego nie mozna przegapic ale ja stawiam na Berdycha poniewaz jest niesamowicie regularny grajac z 1 serwisu.

 

Wystarczy spojrzec na te statystki

 

 

v831tt.png

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-06, 12:59 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Towarzyski.godz.12:20

Japonia - Wybrzeze Kości Słoniowej

typ: powyżej 2,5

kurs:2,2

Bukmacher: Expekt

 

W pierwszym dzisiejszym meczu towarzyskim zobaczymy na murawie reprezentacje Japonii i Wybrzeża Kości Słoniowej. Pierwsza drużyna jest w średniej formie i jak dotąd przegrała swoje trzy mecze towarzyskie. Gracze kraju Kwitnącej Wiśni grali już Serbią, Koreą i ostatnio w niedzielę z Anglikami. W pierwszych dwóch meczach razili nieskutecznością i przegrali kolejno 0:3 i 0:2. Natomiast w przegranym meczu z Synami Albionu przegrali 1:2, ale strzelili wszystkie 3 bramki. Także mówiąc trochę żartobliwe, forma wraca. Z kolei Wybrzeże prowadzone przez Szwedzkiego szkoleniowca zremisowało ostatnio z Paragwajem 2:2. Jednak nie patrząc na wyniki, zdecydowanie w lepszej formię są gracze Afrykańscy.

 

Mimo, że Japonia nie prezentuje ostatnimi czasy zbyt dobrej piłki, ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Dziwi mnie tylko jedno. Spotkanie rozpoczyna się o 12:20, choć jest rozgrywane w Szwajcarii. Więc dlaczego tak wczesna godzina spotkania? Nie mam bladego pojęcia (wyjaśnienia mile widziane w komentarzach). Jednak nie godzina meczu jest ważna, a sam typ i argumenty za nim przemawiające. Japończycy chcąc udowodnić swoją wartość ten mecz potraktują na pewno bardzo serio. Mimo, że grają towarzysko będą chcieli wygrać. Korzystny rezultat w tym meczu pomoże im się odblokować i da pewność siebie. Przecież przegrali 3 ostatnie mecze i kibice dość poważnie się martwią przed Mundialem. Także uważam, że Azjaci wyjdą z ofensywnym nastawieniem na ten mecz. Co do samych Mistrzostw to nie daję im zbyt dużych szans na przejście grupy, bo wyeliminować Danię czy Holandię będzie ciężko. To jednak nie zmienia faktu, że dzisiaj powalczą ze wszystkich sił.

 

Rywalem Azjatów jest Wybrzeże Kości Słoniowej. Drużyna prowadzona przez Sven-Gorana Erikssona jest - nie tylko według mnie, ale chyba i każdego, w grupie śmierci. Rywalizować o pierwsze dwie lokaty z Brazylią czy Portugalią to duże wyzwanie. Z resztą Korea Północna, także łatwo pola nie odda. Jednak sądzę, że obok powinni wyjść z grupy, bo Brazylia i Portugalia nie błyszczy, choć gracze z Afryki powinni zmienić parę rzeczy, a mecz z Japonią jest ku temu znakomitą okazją. Wybrzeże Kości Słoniowej ma w swoich szeregach naprawdę wielkie nazwiska, które przy odpowiednim zgraniu mogą zajść bardzo daleko. Jest to dopiero ich drugu Mundial, a mają już bardzo dobrą ekipę, żeby nie powiedzieć, że znakomitą. Jednak jak już wspomniałem muszą parę detali poprawić. Nie można im odmówić na pewno woli walki. Jestem przekonany, że podejdą do tego meczu poważnie i ofensywnie. Tylko jak pokazał mecz z Paragwajem muszą być skoncentrowani przez pełne 90 minut. Do 75 minuty grali rewelacyjnie, żeby potem dać sobie wbić dwa gole i zremisować 2:2. Dlatego po to są mecze sparingowe, żeby poprawiać błędy. Dlatego jeśli będą grać w każdym meczu przez 90 minut z zębem, to wróżę im sukces. Tak też powinno być dzisiaj. Mają szkoleniowca, który nie powinien dopuszczać do swobody taktycznej na boisku i wprowadzi odpowiedni rygor. Myślę, że będziemy mogli to zobaczyć już w tym meczu, gdzie przewiduję dużo goli, bo jedni jak i drudzy będą chcieli wygrać.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-06, 12:59 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalia- Szwajcaria

Piłka Plażowa

Mistrzostwa Europy

typ: 2

kurs: 3.20

Betsafe

godzina: 17.30

 

 

Dzisiaj w Rzymie o godzinie 17.30 rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Plażowej z udziałem " Naszych"...Skład grupy mistrzowskiej przedstawia się następująco:

 

1. Włochy ( gospodarz)

2. Portugalia

3. Szwajcaria

4. Hiszpania ( obrońca trofeum)

5. Polska

6. Rosja

7. Francja

8. Węgry

 

 

Niewątpliwie " papierowym" faworytem jest Hiszpania, jednak ja bym przestrzegał przed pochopnym stawianiem na Nich w każdym meczu...

Dzisiaj zaintrygował mnie kurs na Szwajcarów i zajmę się tym meczem...Oglądając Mistrzostwa Świata w Dubaju rok temu,

miałem możliwość obejżenia i Portugalii i Szwajcarii w akcji...To co pokazali Helweci skusiło mnie do postawienia właśnie na Nich...

Właśnie na tamtym turnieju Szwajcaria doszła aż do finału i miała niewątpiwą przyjemność zagrania z niedoścignioną przez nikogo Brazylią...

Stankovic i spółka oczywiście ulegli i to sromotnie, 10-5, ale na pewno przy okazji wiele się nauczyli, zresztą od paru dobrych lat Szwajcaria plasuje się ścisłej czołówce drużyn Europejskich...

W Europie jak na razie króluje Hiszpania, lecz w końcu powinno się to zmienić..

Klasyfikacja końcowa Rok 2009: 1. Hiszpania, 2. Szwajcaria, 3.Portugalia, 4. Węgry, 5. Rosja, 6. Francja, 7.Polska 8. Włochy

Portugalia natomiast od duższego czasu nie może wspiąć się na wyżyny...Ostatnio zajęli 3 miejsce i to już uznałbym za sukces tego zespołu...

Niestety na MŚ w Dubaju nie zachwycili swą grą, ani taktyką, ani składem...

 

 

Portugalia: BRUNO, COIMBRA, TAVARES, TORRES, BEIRAO SOUSA, ALAN, MADJER, BRUNO NOVO, ZE MARIA, BELCHIOR, BILRO, PAULO GRACA

 

Podstawowi gracze to Madjer, Belchior i Ze Maria...Od nich zależy głównie gra Reprezentacji...

 

 

Szwajcaria: Nico, Schmid, Ziegler, Davor, Spazza, Mo, Meier, Schirinzi, Vale, Stankovic, Dani, Tratschin, Rodrigues, Ka, Leu, Samuel

 

 

Stankovic jest niewątpliwie najbardziej kreatywnym zawodnikiem zespołu,

który nie ma dostęu do morza, a gra taką piękną piłkę plażową!!!

Podstawowa piątka : Jung(gk), Leu, Jaeggy, Spaccarotella i Stankovic

 

Małe co nieco z Naszego podwórka...

 

Wczoraj w Rzymie zameldowały się dwie reprezentacje Polski w jednej dyscyplinie sportu,

co zdarzyło się pierwszy raz w ponad dwudziestoletniej historii tego sportu na świecie!!!

Poza drużyną znaną każdemu kibicowi Beach Soccera, pojawił się zespół powołany w tydzień przez pana Tomasza Iwana z PZPN.

Jutro Polska gra z Portugalią, a występ drużyny PZPN z trybun będą obserwować zawodnicy,

którzy ten awans Polsce zapewnili. PZPN uzurpuje sobie prawa do sukcesów odniesionych przez reprezentację

powoływaną przez PFBS od 2003 roku, która istniała i odnosiła sukcesy, tylko i wyłącznie dzięki działaniom PFBS.

Ostatni mecz Polska - Portugalia zakończył się zwycięstwem Polski 5:4 (Tignes 2007).

Triumf nad jedną z najlepszych drużyn świata wywalczyli zawodnicy,

którzy jutro zasiądą na trybunach i będą przyglądać się temu, co wyprawia Pan Tomasz Iwan i spółka.

Jednym słowem stawiać przeciwko Polsce...

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-06, 13:38 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Derry City FC - Bray Wanderers

Typ: 1

Kurs: 1.62

Bukmacher: Betclic

Analiza:

 

 

Dziś odbędzie się spotkanie pucharowe w Irlandii. Derry City zajmują pierwszą pozycję w EIRCOM 1ST DIVISION, grają dobrze u siebie bilans na 7 meczy 5W/2D/0L zdobywając 11 bramek i tracąc 2. Bray choc jest w wyższej klasie rozgrywkowej to zajmują ostatnie miejsce. W zespole gości nie zagrają : Richie Baker,David Tyrrel,David O"Neill,Dean Zambra. Znikome szanse na występ mają także-Chris Shields,John Mulroy i bramkarza Brian Kane. Więc nie widze innej możliwości jak wygrana Derry z młodzikami z Bray.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-06, 13:21 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.06.2010 13.00

Spotkanie:Soderling, Robin - Berdych, Tomas

typ:Soderling's fastest serve (kmh)227,5km/powyżej

Kurs:1.85

Buk:Betsafe

Analiza:Dzisiaj o godzinie 13:00 rozpocznie się mecz półfinałowy tego wielkiego turnieju jakim jest RG.Mam swojego faworyta w tym meczu,jednak postanowiłem zagrac bardzo nietypowy zakład jakim jest prędkość serwisu w wykonaniu Soderlinga. Wszyscy wiemy jak potężne uderzenie ma ten zawodnik. Granica jaką wystawił bukmacher Betsafe to 227,5km/h.Robin jest wstanie osiągnąć taką prędkość tego uderzenia i jestem przekonany,że tego dokona. Pokazał to w poprzednich spotkaniach, gdzie serwował bardzo mocno.w ostatnim meczu zanotował największą prędkość 227 km/h:) oraz 13 asów serwisowych. Jest to na tyle dobry zawodnik,że z pewnością ma ogromne szanse poprawić ten wynik, a przecież zanotował jeszcze większą prędkość serwisu w meczu z Montanesem, gdzie wyniosła ona 228km/h. Tak więc mój typ jest jasny, Robin Soderling ma piekielnie mocne uderzenie i liczę na minimum 228 km/h :D

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-06, 13:25 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis Roland Garros godz.13:00

mecz:Soderling, Robin - Berdych, Tomas

typ:1

kurs:1.50

buk: Betsafe

 

Dziś o godzinie 13:00 dojdzie to bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku pomiędzy świetnie spisującym się Szwedem i dobrze grającym Czechem.Soderling w drodze do półfinału pokonał m.in:Cilica,Montanesa,Federera czyli świetnie spisujących się na tych kortach zawodników natomiast Berdych nic szczególnego Isner,Murray,Youznhy przeciętnie spisujących na tych kortach z wszystkimi wygrał po 30 ale sam serwis na Robina nie wystarczy trzeba coś jeszcze grać a Berdych nie ma takich umiejętności jak Soderling dla niego i tak półfinał to już sukces.Szwed to co pokazał w walce ze Federerem to naprawdę rewelacyjny tenis,także nie powinien mieć problemów z pokonaniem Czecha który poza serwisem nie posiada szczególnych umiejętności podejrzewam pierwszy set zacięty będzie TB ale później już łatwe zwycięstwo Soderlinga.Obaj tenisiści spotkali się ze sobą 10krotnie górą jest szwed 6-4.W rankingu Soderling jest 7 natomiast Berdych 17.Polecam do zagrania kurs nie za duży bo tylko 1.50 ale 99% wchodzi ;) dla odważniejszych 3:0 Soda :cwaniak:

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-06, 13:22 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis Roland Garros godz.15:00

mecz:Melzer, Jurgen - Nadal, Rafael

typ:How many aces Melzer will make? Under 5.5

kurs: 1.85

buk: Betsafe

 

Austriak Jurgen Melzer jest największą niespodzianką jeśli chodzi o zawodników którzy dotarli do półfinałów tegorocznego Roland Garros jednak nie daje mu szans w pojedynku z Rafa Nadalem zawodnikiem, który w Paryżu przegrał tylko raz przez 5 lat gry w tym turnieju.

Najlepszym typem na dzisiejszy mecz wydaje mi się under 5.5 asów serwisowych Melzera. Granica dość wysoka i według mnie warto ją zagrać. Po pierwsze dlatego, że jak wiadomo mecz powinien trwać 3 sety czyli nie będzie miał zbyt dużo okazji na asy. Po drugie Nadal jest w bardzo dobrej formie dochodzi niemal do wszystkich piłek i rzadko który zawodnik może postraszyć go serwisem (do tej pory taki się w Roland Garros nie trafił). Gianni Mina w pierwszej rundzie miał 3 asy w meczu z Nadalem pozostali rywale następująco: Zeballos 2 asy, Hewitt 5 asów, Bellucci 2 asy a Almagro 5 asów jak widać żaden z zawodników nie przekroczył granicy 5.5 asów serwisowych w meczu z Nadalem według mnie Melzer również nie będzie tym zawodnikiem który może serwować asy na zawołanie w meczu z Hiszpanem. Głównie dlatego, że sam jak do tej pory jakoś nimi nie szalał. 9 asów z Djokoviciem, 11 asów z Gabashvili ale w przypadku pierwszego meczu była rozegrane 5 setów w drugim 4 sety dzisiaj niemal na sto procent będzie tych setów 3 i według mnie długo one nie potrafią dlatego warto zagrać under 5.5 asów Austriaka.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-06, 13:27 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Rosja-USA

Typ:1(-1.5)

Kurs:2.0

Bukmacher:betsson

04.06.2010,14:00

 

Analiza: Już dziś o 14.00 czasu polskiego dojdzie do pierwszego meczu w rozgrywkach Ligi Światowej.Ta prestiżowa impreza tym razem swój turniej finałowy będzie miała miejsce w Argentynie.Ale zajmijmy się typem.Rosjanie jak wiadomo to potęga światowej siatkówki męskiej.Nie wystąpią oni oczywiście w pełnym składzie dzisiaj ale także Amerykanie dzisiaj przyjadą do Rosji bez swoich czołowych zawodników.Uważam, że mecz zakończy się wynikiem 3-0 lub w najgorszym razie 3-1 na korzyść naszych wschodnich sąsiadów.Rosjanie dysponują potężną zagrywką, która potrafi każdy zespół oddalić od siatki.Dodatkowo mecz rozgrywany jest w Rosji , dlatego uważam, że niektóre sytuacje sporne sędziowie będą rozstrzygać na korzyść Rosjan.To na pewno dodatkowy plus tego typu.Reasumując typ moim zdaniem waty grania po takim kursie.Nie sądzę, żeby Amerykanie mogli się dzisiaj przeciwstawić Rosjanom w więcej niż dwóch setach.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-06, 13:23 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.06.2010 20:30

Siatkowka -> Liga Swiatowa

Spotkanie: Wlochy - Francja

Typ: 1

Kurs: 1.55

Bukmacher: Expekt

 

W dniu dzisiejszym rozgrywki zainaugurowala kolejna edycja Ligi Swiatowej siatkarzy. W 1 kolejce spotkan grupy B zmierza sie ekipy Wloch i Francji. Faworytem zarowno bukmacherow, jak i moim, pozostaje reprezentacji Italii. Wg mnie to Wlosi wyjda z tego pojedynku zwyciesko. Dlaczego? Trener Andrea Anastasi powolal do skladu takie gwiazdy europejskiej siatkowki jak: Valerio Vermiglio, Alessandro Fei, Matteo Martino, Matej Cernic (nowy przyjmujacy Asseco Resovii Rzeszow) czy Cristian Savani. Wydaje mi sie, ze jest to zdecydawanie najmocniejszy sklad Wlochow od kilku ladnych lat. Dodatkowym ich atutem jest trener Andrea Anastasi - jeden z najlepszych w swoim fachu w Europie, ktory potrafil z przecietnych Hiszpanow zrobic mistrzow Europy 2007. Poza tym mecz bedzie rozgrywany w Italii, co z pewnoscia bedzie sprzyjalo gospodarzom. Z kolei wicemistrzowie Europy 2009 nie sa juz tak mocni jak w Turcji. Przede wszystkim w ich skladzie zabraknie znakomitego Stephane'a Antigi. W jego miejsce Phillipe Blaine powolal takich graczy jak: Earvin Ngapeth czy Nicolas Marechal. Podpora Trojkolorowych beda Guillame Samica, Antonin Rouzier czy powracajacy do kadry Pierre Pujol. W trakcie towarzyskich spotkan z Polska dalo sie zauwazyc, ze Francuzi nie prezentuja sie juz tak znakomicie jak podaczas ME 2009. Maja zdecydowanie slabszy sklad i sa jeszcze nie do konca zgrani. Mysle, ze zdecydowanym faworytem tego meczu sa Wlosi i to oni zwycieza. Sa mocniejsi personalnie, lepiej zgrani i maja za soba wlasna hale, co nie pozostaje bez znaczenia...

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-06, 13:27 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...