Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 17.05.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tenis ATP (NICEA)

godz: 18:00

spotkanie: Gianni Mina v Lukasz Kubot

typ: over 20.5

kurs: 2.00

bukmacher: Unibet

 

Dzis zaczyna sie turniej panow we francuskiej Nicei. NAjwiększe gwiazdy tego turnieju to Verdasco oraz Soderling. Należy pamiętać, że jest to ostatni turniej przed Roland Garros i niektorzy juz szykuja forme na Paryż indywidualnie, inni zdecydowali sie na ostatnie szlify formy grając w turnieju. Do Nicei przyjechal nasz najlepszy tenisista Łukasz Kubot, którego forma ostatnio odbiega od przyzwoitej. Polak przegrał cztery kolejne spotkania w pierwszych rundach z rzędu co jest "nielada wyczynem".

Madryt, Hiszpania, Europa

10/05-10 R64 Kubot L. vs. Lopez F. 0:2 36 36

Rzym, Włochy, Europa

27/04-10 R64 Kubot L. vs. Almagro N. 1:2 76 26 36

Barcelona, Hiszpania, Europa

19/04-10 R64 Kubot L. vs. Granollers M. 0:2 46 36

Monte-Carlo, Monako, Europa

13/04-10 R64 Kubot L. vs. Troicki V. 1:2 64 26 26

Casablanca, Moroko, Afryka

09/04-10 Cwiercfinaly Kubot L. vs. Starace P. 0:2 16 06

07/04-10 R16 Kubot L. vs. Clement A. 2:0 64 61

Jak widać rywali Kubot miał niezłych jednak to nie może tłumaczyć jego słabej gry.

 

Dziś rywalem polaka bedzie malo znany francuz Mina, w rankingu zajmuja lokate o prawie 600 miejsc niższą niż Łukasz :zaskoczony:

Choc jak wiadomo rankingi nie graja a turnieje rozgrywane przed Wielkim Szlemem rządzą sie swoimi prawami i czesto obfitują w niespodzianki nie stawiam dzis na faworyta jakim dla bukmacherów jest Kubot. Wg mnie bedzie to dość zacięte spotkanie, które może rozstrzygnąć się w trzecim secie. Dlatego mój typ na ten mecz to over 20.5 gema, które jest bardzo możliwe w dwóch wyrównanych setach.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-20, 22:05 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszykówka, Rosja , godz:17:00

Spotkanie:Triumph Lyubertsy - Uniks Kazan

Typ: 1

Kurs: 2,55

Bukmacher: Expekt

 

Dziś o godzinie 17:00 rozpocznie się trzecie spotkanie playoffowe pomiędzy tymi ekipami. Po dwóch pojedynkach prowadzą Uniks Kazan po pierwszym bardzo pewnym zwyciestwie 80-58 oraz po drugim nieco mniej atrakcyjniejszym 80-74. Widać było że w ostatnim meczu Triumph poderwał się do walki , przez znaczną część meczu utrzymywał przewagę. Playoffy w Rosji podzielono następująco - na grupe A - 4 najlepsze zespoły oraz grupę B - od miejsca 5-9. Triumph ogólnie rozgrywki zakończył na 6 miejscu, Uniks o 3 wyżej czyli na trzecim. W ostatnim ligowym meczu pomiędzy tymi drużynami lepszy okazał się Triumph który wygrał u siebie 94-87. Tu może być podobnie ponieważ i tak stoją na straconej pozycji, Kazan nie musi wygrać za wszelką cene. Mam nadzieję że Triumph pokaże podobną grę do ostatniego meczu w Kazaniu , w pierwszej połowie grali bardzo dobrze, utrzymywali 8 punktową przewage lecz przyszła ta czarna trzecia kwarta. U siebie powinni utrzymać taką przewagę , kibice napewno będą mocno dopingować swoich ulubieńcow , szczególnie że Kazan nie grał jakiegoś tam bardzo dobrego basketu. Stawiam na Triumph.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-20, 22:06 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna Niemcy Play off godz.20:30

Hansa Rostock-Ingolstadt

Typ: under 2,5

Kurs: 1.7

Bukmacher: Unibet

 

Dziś o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz barażowy pomiędzy 2 ligowym zespołem Hansy i 3 ligowym zespołem Ingolstadt.Gospodarze teoretycznie są lepszym zespołem od gości ale to goście wygrali swój mecz u siebie 1-0 i przyjadą do Rostock bardzo zdeterminowani ponieważ otwiera się przed nimi szansa wrócenia do 2 Bundesligi której nie powinni przepuścić.Myślę ze mecz będzie przebiegał tak ze to Gospodarze będą atakować a Ingolstadt będzie się bronił całym zespołem,czekając na błąd rywali,będą chcieli utrzymać tą zaliczkę jaką sobie wywalczyli u siebie po ogromnej walce.Te dwie drużyny spotkały się ze sobą rok temu wtedy padł wynik remisowy 1:1 dziś mi się wydaje podobny rezultat lub nawet skromne zwycięstwo gości.Osobiście stawiam na wynik meczu 0:0 ewentualnie 1:0 i dogrywka ;) także myślę że typ poniżej 2,5 bramek tutaj będzie najrozsądniejszym :cwaniak:

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-20, 22:04 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna » Hiszpania » Segunda Division 2009/2010 godz.21.00

Spotkanie: Girona - Hercules

Typ: 2

Kurs: 1.95

Bukmacher: Expekt

 

Analiza:

Na dzisiaj polecam typ hiszpańskiej segunda division, jest to spotkanie walczącej o awans drużyny Hercules i pewnej utrzymania, nie walczącej o nic drużyny Girona. Kurs trochę zadziwia, szczególnie patrząc na ostatnią formę obu zespołów i o ich "plany" odnośnie przyszłego sezonu. Zacznijmy od drużyny gospodarzy, mają stabilne 14 miejsce z dorobkiem 46 punktów, u siebie Girona gra dość dobrze, na 18 meczy rozegranych przed własną publicznością zdobyli 27 punktów (8W 3D 7L), ostatnie 5 meczy tej drużyny to 1 wygrana i aż 4 przegrane! Teraz zespół Hercules, zajmują 4 miejsce z dorobkiem 59 punktów, są zaledwie dwa punkty od miejsca premiowanego awansem do la liga, goście będą tym bardziej zmotywowani, gdyż 3 Cartagena swój mecz w tej kolejce przegrała! Wystarczy im dzisiejsza wygrana by nawet pokusić się o 2 lokatę w segunda. Ostatnie 5 meczy drużyny Hercules to 2 wygrane (obie 4:0!), 1 remis i dwie porażki. Forma jest, więc powinno być także dzisiaj zwycięstwo.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-20, 22:05 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...