Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 10.05.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NBA, godzina 02:00

Spurs - Suns

Typ: First Half Spread ( 0 : 2 ) : 1

Kurs: 1.90

Buk: Betsson

Analiza: 3-0 dla Suns. Spurs muszą choć raz wygrać dla kibiców , 0-4 ? nie wydaje mi się by Greg do tego doprowadził. Jest to na tyle doświadczony trener i strateg, że SA powinni rozpracować grę Słońc dzisiaj. W 1 meczu tej serii Suns wygrali 111-102, do połowy było 57-47 dla gospodarzy, drugi mecz to wygrana 110-102, do połowy 51-51, 3 mecz 110-96, do połowy Spurs wygrywali 50-44. Moim zdaniem gospodarze do połowy będą już wygrywać co najmniej 3 punktami, zaczną od samego początku grać, choć Suns to dal nich bardzo niewygodni rywale (z 6 meczy w tym sezonie wygrali z nimi zaledwie jeden raz). Stawka meczu ogromna, najważniejszy mecz sezonu... Nie widzę tutaj innego rozwiązania. Jak gospodarze będą wygrywali do połowy 2 punktami to mamy zwrot. :)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-12, 20:13 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatkówka, Plusliga, godzina 18:00

 

Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

typ: 1

kurs: 1.55

 

buk: Bwin

 

Jest to 3. mecz w rywalizacji o brązowy medal Mistrzostw Polski. Poprzednie 2 spotkania odbyły się w Kędzierzynie i obydwa wygrała ZAKSA, co dla mnie osobiście jest sporą niespodzianką. Nie umniejszam oczywiście podopiecznym K. Stelmacha, ale jeśli Resovia tą rywalizację przegra, to sezon w Rzeszowie będzie można uznać za jak najbardziej przegrany. Niby finał Pucharu Polski, niby 1/4 Ligi Mistrzów, ale patrząc na kadrę i na budżet ekipy z Podpromia - brak medalu najważniejszych rozgrywek i brak kwalifikacji do kolejnej edycji LM to klapa. Dla kilku zawodników z Rzeszowa ta rywalizacja to swoista walka o kontrakty na przyszłość.

Dla ZAKSY mam szacunek ogromny za to, że po wspaniałej, ale morderczej walce o finał z Jastrzębiej (przegranej) podniosła się i bez trudu wygrała 2 mecze z Asseco.

 

Zespoły najprawdopodobniej wyjdą w składach:

 

Resovia: Redwitz, Oivanen, Kosok, Grzyb, Gierczyński, Akhrem i Ignaczak (libero)

ZAKSA: Masny, Jarosz, Gladyr, Kaźmierczak, Sammelvuo, Ruciak i Mierzejewski (libero)

 

Resovii odwrócić cały play-off będzie bardzo trudno, ale z drugiej strony nie wierzę, żeby ta rywalizacja zakończyła się w szybkich 3 spotkaniach. Dziś Rzeszów powinien wygrać mecz, chociażby dla swojej wspaniałej publiczności.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-12, 20:16 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Almagro Nicolas - Troicki Viktor

Data: 10.05.2010 19:30

Typ: 2:1

Kurs: 4.00

Bukmacher: Expekt

 

Analiza: Spotkanie tenisowe w Madrycie pomiędzy 36, a 39 zawodnikiem w rankingu ATP. Chodzi mi tu o pare Almagro N. - Troicki V. Według mnie niepewne zwycięstwo w trzech setach odniesie tutaj Hiszpan Nicolas Almagro.Mój faworyt swój ostatni występ zanotował podczas turnieju w Monachium, gdzie odpadł w trzeciej rundzie przegrywając w trzech setach z Ciliciem. W pierwszej rundzie pokonał Kristofa Vligena, a w drugiej rundzie odprawił z kwitkiem KevinaAndersona, wygrywając w trzech setach. Troicki zajmuje świetne miejsce w rankingu, jednak dzisiaj nie ma większych szans. Almagro jest naprawdę dobry i gra przed własną publicznością. Jego ostatnie występy to udany turniej w Belgradzie, gdzie pokonał w pierwszej rundzie Ivana Navarro 6:4, 6:0, następnie wygrał bez problemów z Florentem Serrą, ogrywając rywala 6:0 6:1. Przegrał w ćwierćfinale z Stanislawem Wawrinką 5:7, 7:6, 6:7. Odbyło się jedno spotkanie pomiędzy tymi zawodnikami head to head. Górą wtedy był Hiszpan Almagro, pokonując Troickiego po jego kreczu. Dzisiaj mecz może być zacięty, jednak nieznacznie lepszy okaże się Hiszpan.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-12, 20:15 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asseco Resovia Rzeszow - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle (godzina 18:00)

Typ: Asseco Resovia Rzeszow -1.5 seta

Kurs: 2.20

Buk: Betsafe

Analiza:

 

Po dwóch spotkaniach w Kędzierzynie-Koźlu i dwóch dość łatwych zwycięstwach ZAKS-y (3:1, 3:0) podopieczni Krzysztofa Stelmacha prowadzą 2:0 w rywalizacji do 3 zwycięstw o brązowy medal Plus Ligi.

Czy jest możliwe by ZAKSA wygrała rywalizację o brąz 3:0? Według mnie nie ma i dzisiaj warto zagrać na zwycięstwo Resovii (ja proponuje zagrać nawet z handicapem setowym). Cel Rzeszowian to wygranie dwóch meczów u siebie i powrót do Kędzierzyna-Koźle na 5 mecz, myślę, że przy wsparciu swoich kibiców stać ich na to i dzisiaj powinni zrobić pierwszy krok. Warto podkreślić, że nawet z Skrą Bełchatów Resovia potrafiła wygrać jeden mecz - mecz numer 3 (zwycięstwo 3-1) tak więc nie przegrali rywalizacji z mistrzem polski do zera i według mnie nie przegrają również do zera z ZAKSą.

Wiadomo również, że Resovia musi ratować sezon a zajęcie miejsca poza pierwszą "trójką" w Plus Lidze byłby na pewno uznany za sporą porażkę. Ponadto Resovia ma świadomość, że nie jest to tylko rywalizacja o 3. miejsce ale również o udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów dlatego na pewno dzisiejszy mecz nie będzie wyglądał tak jak dwa pierwsze jeśli chodzi o poczynania Resovii. Warto dodać, że Resovia lepiej gra u siebie niż na wyjazdach podobnie zresztą jak ZAKSA więc możliwe jest nawet odwrócenie ról z dwóch pierwszych spotkaniach i teraz to Rzeszowianie wygrają dwa mecze dość łatwo. Myślę, że przy wsparciu swoich wspaniałych kibiców a także dzięki atutowi własnej hali dzisiaj gospodarze wygrają (nie sądzę by granie 5 setów - zbyt ryzykowne) i pierwszy z dwóch meczów w Rzeszowie które mają pozwolić na powrót do gry o brąz będzie rozstrzygnięty na ich korzyść.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-12, 20:16 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...