Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 08.05.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NBA, godzina 01:00

Celtics - Cavaliers

Typ: Celtics

Kurs: 1.98

Buk: Expekt

Analiza: Stan rywalizacji 1-1. Cavs w dwóch domowych spotkaniach najpierw wygrali 101:93 , później przegrali 86:104. Boston w regular season 50-32, Cleveland 61-21. Celtics w domu 24-17 z najlepszymi ekipami ligi (Cavs, Magic, Lakers, Mavs,Hawks, Suns, Heat, Jazz, Bobcats, Nuggets) grali łącznie z PO 17 razy. Wygrali z: Bobcats, jazz, Heat, Bobcats, Nuggets, Cavs, Heat x3 w PO. Celtics grali z Cavs w tym sezonie 6 razy. Wygrali 3 razy. Dwukrotnie na wyjeździe 95:89 i 104:86 ostatnio, i raz u siebie 117:113. Teraz dwa mecze w Bostonie, jest ogromna szansa na 3-1, łokieć Jamesa ma się lepiej jednak po ostatnim meczu gdzie ft rzucał lewą ręką za dobrze to nie wyglądało, chłopak się męczył już w meczach z Bulls co było widać. Moim zdaniem Boston u siebie jest bardzo groźny dla każdego i tutaj upatruję ich zwycięstwo i 2-1 dla Celtów po 3 meczach.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-11, 21:45 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: GKS Katowice - Motor Lublin

Data: 08.05.2010 19:00

Typ: 1 (-1.5)

Kurs: 3.25

Bukmacher: Betsson

 

Analiza: Zbliża się koniec ligi w tym sezonie, jednak nadal toczy się walka o czołowe miejsca, jak i te, które pozwolą się w lidze utrzymać. Jednym z takich meczy będzie właśnie mecz opisywany przeze mnie. GKS Katowice to bardzo dobra, licząca się w I lidze drużyna, która nadal walczy o awans do do Ekstraklasy. Na 2 rozegranych kolejek zajmują szóstą pozycję z niewielką stratą do czołowej trójki, która premowana jest awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej w Polsce. Drużyna na miejsce czwartym rozegra baraże, więc jest się o co bić. Na 7 kolejek do końca GKS Katowice traci 8 punktów do wicelidera - Sandecji Nowy Sącz oraz 5 do znajdującego się na 4 miejscu ŁKS-u. Na ich drodze stanie drużyna, która już najprawdopodobniej spadnie do II ligi - Motor Lublin. Są oni na przedostatnim miejscu ze stratą 11 punktów do Wisły Płock, która znajduje się na miejscu barażowym. Postawa Motoru Lublin zawodzi przez cały sezon i nie mają co liczyć na poprawę. Na wyjazdach Motor Lublin wygrał 2 mecze, 3 zremisował oraz odniósł 9 porażek. Bilans bramkowy 11:26. GKS Katowice u siebie wygrał 5 meczy, 7 remisując oraz odniósł tylko jedną porażkę. Bilans bramkowy to 18:8 na ich korzyść. Porównując sytuację obydwu drużyn w tabeli, ich możliwość o walkę o premiowane miejsca oraz ambicję stawiam beż wątpienia na GKS Katowice.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-11, 21:46 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Kraków (godzina 16:00)

Typ: Suma goli: Powyżej 2.5

Kurs: 2.67

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Do tej pory w meczach na szczycie (Lech - Legia, Wisła - Lech czy Ruch - Legia) wielu bramek nie oglądaliśmy w większości były to mecze o to by nie stracić bramki i liczenie, że wszystko odrobi się w następnych kolejkach. Mecz przy Łazienkowskiej ma jednak zupełnie inny wymiar obie ekipy zagrają dzisiaj o komplet punktów i nikogo (jak w spotkaniu Wisła - Lech) nie zadowoli remis). Proponuje więc zagrać tutaj over 2.5 bramek w Bet365 kurs wynosi na to zdarzenie, aż 2.67 i według mnie grzechem byłoby z tego nie skorzystać.

Wisła musi wygrać jeżeli chce obronić tytuł mistrzowski, Legia musi wygrać jeśli chce włączyć się w walkę o Ligę Europy (wczoraj po bardzo kontrowersyjnych decyzjach sędziego Siedleckiego Ruch najgroźniejszy rywal Legii przegrał z Jagiellonią). Tak jak już wspomniałem na wstępnie żadna z ekip na pewno nie zagra dzisiaj na remis dzisiaj możemy spodziewać się piłkarskiej wojny i wymiany ciosów myślę, że ze sporą ilością bramek.

W ostatnich 7 meczach na Łazienkowskiej w Ekstraklasie pomiędzy Legią a Wisłą tylko raz w sezonie 2006/07 padł wynik underowy (1:1) w pozostałych spotkaniach padały overy i dzisiaj też na taki liczę.

Warto zaznaczyć, że obie ekipy ostatnio nie grają najlepiej w defensywie. Wisła z Marcinem Juszczykiem w bramce gra słabo pokazała to w meczu z Koroną gdzie obrońcy "Białej Gwiazdy" popełniali masę błędów z uwzględnieniem również bramkarza. Co do Legii to ta ma Janka Muchę w bramce ale już gra obrońców pozostawia sporo do życzenia nie mówię tu o bocznych obrońcach bo to jest tragedia ale o duecie Astiz - Choto niby najlepszy duet w Ekstraklasie środkowych obrońców ale również popełniających sporo błędów.

Co prawda w ofensywie obie ekipy również nie mają za bardzo czym straszyć ale należy pamiętać, że będzie to mecze nawet o 6 punków i obie ekipy muszą wygrać. Według mnie bramek dzisiaj na Łazienkowskiej nie zabraknie i warto zagrać na over 2.5 ponieważ tak naprawdę bardzo trudno wskazać w tym meczu faworyta.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-11, 21:47 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Kraków

Typ: Suma goli: Powyżej 2.5

Kurs: 2.30

Bukmacher: Tobet

Analiza:

 

Do tej pory w meczach na szczycie (Lech - Legia, Wisła - Lech czy Ruch - Legia) wielu bramek nie oglądaliśmy w większości były to mecze o to by nie stracić bramki i liczenie, że wszystko odrobi się w następnych kolejkach. Mecz przy Łazienkowskiej ma jednak zupełnie inny wymiar obie ekipy zagrają dzisiaj o komplet punktów i nikogo (jak w spotkaniu Wisła - Lech) nie zadowoli remis). Proponuje więc zagrać tutaj over 2.5 bramek w Bet365 kurs wynosi na to zdarzenie, aż 2.67 i według mnie grzechem byłoby z tego nie skorzystać.

Wisła musi wygrać jeżeli chce obronić tytuł mistrzowski, Legia musi wygrać jeśli chce włączyć się w walkę o Ligę Europy (wczoraj po bardzo kontrowersyjnych decyzjach sędziego Siedleckiego Ruch najgroźniejszy rywal Legii przegrał z Jagiellonią). Tak jak już wspomniałem na wstępnie żadna z ekip na pewno nie zagra dzisiaj na remis dzisiaj możemy spodziewać się piłkarskiej wojny i wymiany ciosów myślę, że ze sporą ilością bramek.

W ostatnich 7 meczach na Łazienkowskiej w Ekstraklasie pomiędzy Legią a Wisłą tylko raz w sezonie 2006/07 padł wynik underowy (1:1) w pozostałych spotkaniach padały overy i dzisiaj też na taki liczę.

Warto zaznaczyć, że obie ekipy ostatnio nie grają najlepiej w defensywie. Wisła z Marcinem Juszczykiem w bramce gra słabo pokazała to w meczu z Koroną gdzie obrońcy "Białej Gwiazdy" popełniali masę błędów z uwzględnieniem również bramkarza. Co do Legii to ta ma Janka Muchę w bramce ale już gra obrońców pozostawia sporo do życzenia nie mówię tu o bocznych obrońcach bo to jest tragedia ale o duecie Astiz - Choto niby najlepszy duet w Ekstraklasie środkowych obrońców ale również popełniających sporo błędów.

Co prawda w ofensywie obie ekipy również nie mają za bardzo czym straszyć ale należy pamiętać, że będzie to mecze nawet o 6 punków i obie ekipy muszą wygrać. Według mnie bramek dzisiaj na Łazienkowskiej nie zabraknie i warto zagrać na over 2.5 ponieważ tak naprawdę bardzo trudno wskazać w tym meczu faworyta.

 

 

PS: zmieniam bukmachera ponieważ nie można korzystać z oferty Bet365. Proszę o usunięcie posta wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VfL Bochum 1848-Hannover 96

Typ:VfL Bochum 1848

Kurs:2.40

Buk: Unibet

Analiza:Mecz ostatniej kolejki Bundesligi w tym sezonie, spotkanie niezwykle ważne, na przeciwko siebie staną drużyny odpowiednio z miejsc 17 i 15. Różnica między nimi to 2 pkt. 16 miejsce daje grę w barażu o pozostanie w lidze, zaś 15 pewne otrzymanie w lidze. Oba zespoły w tabeli ligowej przedziela Nurnberga, która gra dzisiejszy mecz na własnym stadionie z oni nie walczącym zespołem FC Koln. Tak, więc dzisiejsze spotkanie jest decydującym o pozostaniu w lidze. Gospodarze tego meczu ostatnio prezentowali fatalną formę. Ostatnie 9 meczy w Bundeslidze to aż 8 porażek i 1 remis. Przed tym meczem Bochum rozegrał mecz wyjazdowy z Monachium, gdzie nie został pokonany, ale z honorem po walce i nie przegraniu w dużej ilości bramkowej (3-1).Hannover zaś z Borussią M aż 6-1. W ostatnich meczach również spisywał się całkiem dobrze.4 zwycięstwa i 1 remis na 9 gier to całkiem nieźle jak na drużynę z dolej części ligowej tabeli. Ale dzisiaj nie liczą się wszystkie mecze, które rozegrane zostały wcześniej, dzisiaj najważniejsze jest tylko i wyłącznie to spotkanie. Oba zespoły grały ostatnio w grudniu 2009 roku, gdzie w wyjazdowym meczy górą byli dzisiejsi gospodarze.Statystyka 10 ostatnich meczy to:6 zwycięstw Bochum , 1 remis i 3 zwycięstwa Hannoveru. Jak widzimy potrafią z nimi wygrywać i dlatego postanowiłem zagrać na gospodarzy tego spotkania. Sądzę,że po ostatnich niepowodzeniach w lidze pokażą charakter, serce do gry i wygrają bardzo, bardzo ważny mecz na koniec sezonu. Jestem przekonany także o pełnym stadionie kibiców Bochum co będzie również olbrzymim plusem dla gospodarzy.Stawiam na czyste zwycięstwo VfL Bochum 1848:)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-11, 21:48 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.05.2010 15:30

VfL Bochum 1848-Hannover 96

Typ:VfL Bochum 1848

Kurs:2.40

Buk: Unibet

 

Analiza:Mecz ostatniej kolejki Bundesligi w tym sezonie, spotkanie niezwykle ważne, na przeciwko siebie staną drużyny odpowiednio z miejsc 17 i 15. Różnica między nimi to 2 pkt. 16 miejsce daje grę w barażu o pozostanie w lidze, zaś 15 pewne otrzymanie w lidze. Oba zespoły w tabeli ligowej przedziela Nurnberga, która gra dzisiejszy mecz na własnym stadionie z oni nie walczącym zespołem FC Koln. Tak, więc dzisiejsze spotkanie jest decydującym o pozostaniu w lidze. Gospodarze tego meczu ostatnio prezentowali fatalną formę. Ostatnie 9 meczy w Bundeslidze to aż 8 porażek i 1 remis. Przed tym meczem Bochum rozegrał mecz wyjazdowy z Monachium, gdzie nie został pokonany, ale z honorem po walce i nie przegraniu w dużej ilości bramkowej (3-1).Hannover zaś z Borussią M aż 6-1. W ostatnich meczach również spisywał się całkiem dobrze.4 zwycięstwa i 1 remis na 9 gier to całkiem nieźle jak na drużynę z dolej części ligowej tabeli. Ale dzisiaj nie liczą się wszystkie mecze, które rozegrane zostały wcześniej, dzisiaj najważniejsze jest tylko i wyłącznie to spotkanie. Oba zespoły grały ostatnio w grudniu 2009 roku, gdzie w wyjazdowym meczy górą byli dzisiejsi gospodarze.Statystyka 10 ostatnich meczy to:6 zwycięstw Bochum , 1 remis i 3 zwycięstwa Hannoveru. Jak widzimy potrafią z nimi wygrywać i dlatego postanowiłem zagrać na gospodarzy tego spotkania. Sądzę,że po ostatnich niepowodzeniach w lidze pokażą charakter, serce do gry i wygrają bardzo, bardzo ważny mecz na koniec sezonu. Jestem przekonany także o pełnym stadionie kibiców Bochum co będzie również olbrzymim plusem dla gospodarzy.Stawiam na czyste zwycięstwo VfL Bochum 1848:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska III liga Pomorsko-zachodniopomorska

Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia

typ:1

kurs:3.10

godz:14.00

Betsafe

 

 

 

Od pewnego czasu zaczołem interesowac sie POlska III liga .Dzis zdecydowałem sie na bardzo fajne spotkanie gdyz spotkaja sie zespoły które zajmuja odpowiednio gospodaze piate a goscie 3 miejsce .Głównym powodem przez który zdecydowałem sie na to spokanie jest fakt ze zespół Cartusii po rundzie jesiennej mieł drugie miejsce lecz po słabym poczatku spadł na szuste miejsce by potem awansowac na piate po wygranej ze swoim odwiecznym rywalem 3-0 >Rywalem którego pokonali jest zespół KASZUBI KOSCIERZYNY który tak dosc niedawno pokonał owy ORKAN RUMIA u siebie 2-1 .Wygrana gospodazy da im awans tylko na 4 miejce ale maja oni jeden mecz zaległy.Co do zespołu ORKANU to na poczatku rundy jesiennej ich celem był awans do II ligi lecz szybko skonczyło sie tylko na gadaniu.Zespół ten pozyskał graczy z lechii i arki lecz jak sie okazało sa to zawodnicy mało wartosciowii.polecam postawic na zwyciestwo gosdpodazy.tym gardziej ze beda oni chcieli zrewanzowac sie za porazke 1-0 u siebie wzeszłym sezonie

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-11, 21:51 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.05.2010r 19:00

Spotkanie: Górnik Łeczna - Górnik Zabrze

Typ: 2

Kurs: 2.10

Buk: Betsafe

 

Analiza: Górnik Zabrze jedzie dziś do Łęcznej by zagrać z tamtejszym Górnikiem, który jest na 15 miejscu w tabeli pod kreską, dla nich liczą się wszystkie punkty. Zabrzanie zajmują 2 pozycje z tą samą ilością co Sandencja. Łęczna ostatnie zwycięstwo odniesła 4 mecze temu, i to na wyjeździe, u siebie forma 7-2-5 i 19:18 w bramkach, Zabrzanie na wyjeździe 5-3-4 i 13:9 w bramkach. Obie ekipy grały ze sobą 4 razy, dwa razy wygrała Łęczna i dwa razy Zabrze, w bramkach 4:3 prowadzą ślązacy. Celem w tym sezonie Górnika Zabrze jest niewątpliwie powrót do ekstraklasy, Łęczna ratuje się przed spadkiem. W kadrze Górnika zaszła jedna zmiana co do ostatniego meczu z Motorem Lublin, Vladimira Balata zastąpi Mateusz Kamiński. Na Rosvelta w rundzie jesiennej wygrali Zabrzanie 1:0. Górnik Łęczna poprowadzi nowy szkoleniowiec, a w kadrze braknie Paweła Tomczyka, Kamila Stachyra i Nildo.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-11, 21:50 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tenis, WTA Rzym godz: 16:00

Spotkanie: Jankovic J. - Martinez Sachnez M.J.

Typ: 2

Kurs: 3,55

Bukmacher: Bwin

 

Dziś o godzinie 16:00 rozegra sie finał turnieju na kortach ziemnych w Rzymie. Jelena Janković podejmować będzie w nim Jose Martinez-Sanchez. Jelena w drodze do finału pokonała , w drugiej rundzie rozegrała 3cio setowy pojedynek z Mattek, w 1/8 bez problemu zwyciezyła z Wickmayer 2-0, w 1/4 i 1/2 rozegrała mecze z siostrami Williams, pierwszy z Venus niespodziewanie bardzo łatwy dla Serbki mecz zakonczyl sie wynikiem 6-0 6-1, z Sereną było o wiele trudniej, w pierwszym secie Williams wygrała 6-4 w nastepnym Janković wygrała 6-3 , w trzecim ostatecznym secie Williams przełamała na samym początku na 2-0 lecz pozwoliła rozchulać się Serbce i po paru chwilach wynik zmienił sie na 2-2 w dalszej fazie seta obie zawodniczki pewnie pilnowały własnego podania i doszło do Tie-Breaka. W tie-breaku nie zabrakło nie przyjemnych sytuacji , nie od teraz wiemy ze Jelena lubi sie kłócić , straciła punkt odrazu z serwisu a potem miała pretensje że była nie przygotowana a racji nie miała bowiem jak mówi regulamin trzeba podnieść ręke, tak doszło do wyniku 5-2 dla Sereny, potem taka sama sytuacja stała sie przy serwisie Janković tylko wtedy Serena podniosła rękę, Jelena jak to ma w swoim zwyczaju hucznie pobiegła do sędziego lecz nic z tego więcej nie było. Jelena była mocno poddenerwowana wybroniła bardzo ważną piłkę przy serwisie Williams gdzie wymiania trwałą dobre 3 minuty, jak widać miało to duszy kontekst w dalszych piłkach bowiem Williams straciła wtedy 5 piłek z rzędu i przegrała 7-5, cały mecz trwał aż 2godziny i 47 minut. Martinez-Sanchez musiała grać w pierwszej rundzie i tam niespodziewanie doszło do 3cio setowego pojedynku z Kudryavtseva Alla. W nastepnych rundach Martinez-Sanchez weszła w turniej i nie straciła ani jednego seta a grała z takimi zawodniczkami jak Schiavone,Wozniacki,Safarova,Ivanović. Leworęczna Hiszpanka bardzo dobrze gra na tzw "Red Clayu" czyli mączce. Hiszpanka bardzo często gra tzw "serv and volley" czyli odrazu po serwisie zawodnik/zawodniczka biegnie do siatki, w półfinałowym meczu można było to zobaczyć, Martinez-Sanchez zwycięzyła 74% punktów pierwszego serwisu i 3 razy udało się jej skończyc serwis asem, jedynie można się doczepić do pódwojnych błędów zaliczyła ich 3. Jankovic w swoim morderczym meczu uzyskała 4 asy i 8 podwojnych błedów. Martinez-Sanchez tylko 4 razy dała szanse przeciwniczce na przełamanie, Ivanović dwa razy to wykorzystała lecz to juz bylo w fazie gdzie Hiszpanka juz była pewna zwyciestwa. Jelena , Serenie dała aż 17 szans z czego obroniła 11. Martinez-Sanchez grała zaledwie 1godzine i 10min przy morderczym półfinałowym meczu Jeleny może mieć to bardzo duże znaczenie. Stawiam że Hiszpanka wykorzysta ten atut a nie jest ona jakąś tam kelnerką tylko solidną zawodniczką a na ziemi jak to pokazała ostatnio może wygrać z naprawdę dobrymi zawodniczkami.

 

 

 

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzina:08 May 2010, 20:00

Spotkanie:Krajinovic Filip - Querrey Sam

Typ:1

Kurs: 4,47

Bukmacher: Pinnacle Sports

 

 

Analiza: Drugi półfinał w turnieju w Belgradzie, zwycięsca tego meczu zagra z J.Isnerem, który w pierwszym dzisiejszym spotkaniu półfinałowym pokonał niespodziewanie Szwajcara Wawrinke. Wczoraj na kortach w Belgradzie miała miejsce mała sensacja, bo N.Djokovic numer 1 tego turnieju przegrał 1 seta z Krajinovicem po czym skreczował. Dla wielu z was postac tego młodego Serba jest jeszcze nie znnana. Ja pierwszy raz usłyszałem o nim własnie podczas turnieju w Belgradzie, a dokładnie meczu z Argentyńczykiem Zabalosem. Według mnie ten młody gracz musi się jeszcze sporo nauczyć, a wygrana z Djokiem to raczej prezent, który ma procentowac w przyszłości. Natomiast co do Qwerreya nie ma co sie rozpisywac w Belgradzie gra poprostu swoje bez zadnych fajerwerów udaje mu sie na przechodzic do następnych rund. Jednak mysle ze dzisiaj podaruje ten mecz młodemu Serbowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana Bukmachera

 

 

godzina:08 May 2010, 20:00

Spotkanie:Krajinovic Filip - Querrey Sam

Typ:1

Kurs: 4,00

Bukmacher: Unibet

 

 

Analiza: Drugi półfinał w turnieju w Belgradzie, zwycięsca tego meczu zagra z J.Isnerem, który w pierwszym dzisiejszym spotkaniu półfinałowym pokonał niespodziewanie Szwajcara Wawrinke. Wczoraj na kortach w Belgradzie miała miejsce mała sensacja, bo N.Djokovic numer 1 tego turnieju przegrał 1 seta z Krajinovicem po czym skreczował. Dla wielu z was postac tego młodego Serba jest jeszcze nie znnana. Ja pierwszy raz usłyszałem o nim własnie podczas turnieju w Belgradzie, a dokładnie meczu z Argentyńczykiem Zabalosem. Według mnie ten młody gracz musi się jeszcze sporo nauczyć, a wygrana z Djokiem to raczej prezent, który ma procentowac w przyszłości. Natomiast co do Qwerreya nie ma co sie rozpisywac w Belgradzie gra poprostu swoje bez zadnych fajerwerów udaje mu sie na przechodzic do następnych rund. Jednak mysle ze dzisiaj podaruje ten mecz młodemu Serbowi.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-11, 21:53 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...