Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 25.03.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Brzuszek

NHL, g 0:30

Spotkanie: Detroit Red Wings - St. Louis Blues

Typ: 2 (OT i SO)

Kurs: 2,55

Bukmacher: tobet

 

Na dzisiaj wybrałem takie właśnie spotkanie. Po pierwsze St. Louis w ostatnich dwóch sezonach potrafi grać z Detroit. W tym sezonie ograli ich 4 razy na 5 spotkań, w tym 2 na 2 w Detroit (1-0 i 4-3). Wszystkie ich mecze są bardzo zacięte, w tym sezonie jeden mecz 5-3, dwa mecze jedną bramką w 60' i dwa mecze w karnych. Detroit gra pod ogromnym ciśnieniem, zajmuje 8 miejsce w Konferencji Zachodniej i ma tylko 2 punkty przewagi nad Calgary. St. Louis jest na 11 pozycji i ma 8 punktów straty do Detroit, play-off w obliczu 10 pozostałch spotkań do rozegrania wydaje sie mało realny dla tej drużyny. Nie zmienia to daktu, że Nutki bardzo dobrze poczynaja sobie na wyjazdach w tym sezonie i mają bilans 22-11-2-2 co jest naprawdę niezłym wynikiem, u siebie mają ujemny bilans. Detroit oczywiście u siebie jest zespołem mocnym (20-10-2-3), ale jakoś z Nutkami w ostatnim czasie nie daja rady. Po drugie dzisiaj na bramce gości Ty Conkli, który jeszcze w poprzednim sezonie grał w zespole Czerwonych Skrzydeł. Według mnie był bramkarzem lepszym od Osgood'a, ale zagrał tylko 25 spotkan, co na pewno było frustrujące dla niego ze względu na forme jaką prezentował w tych meczach. Dzisiaj na pewno będzie niezwykle zmotywowany, aby cos udowodnic sternikom ekipy z Detroit. Tym bardziej, że jego statsy są naprawdę efektowne. Vs. Detroit 2-1-0-0, 2.49 GAA i .934 SV. Na wyjazdach jest jeszcze lepiej 9-2-0-1, 1.66 GAA i .948 SV. To pokazuje, że naprawdę Ty nie jest przypadkowym goalie. Detroit ma 2 wygrane z rzędu i 5 w ostatnich 6 meczach. St. Louis przegrało 3 z 5 ostatnich gier, last przegrali u siebie z Nashville 2-3. St. Louis is 4-1 in last 5 na wyjazdach, 4-1 in last 5 po 2 dniach odpoczynku. Detroit is 1-5 in last 6 vs. team z ujemnym rekordem gier. Road team is 6-2 in last 8 w meczach między tymi drużynami. W obu ekipach sytuacja kadrowa jest bardzo dobra. U gospodarzy nie zagra Maltby, nie wiadomo czy wystapi Eaves, powinien powrócić Cleary. W ekipie gości nie zagra tylko Polak. Oba zespoły mają bardzo mocną ofensywę. Na bramce gospodarzy dzisiaj Howard, któy vs. Blues ma bilans 1-2-0-1, 2.91 GAA i .913 SV. Na swoim lodowisku 13-9-0-3, 2.72 GAA i .927 SV. Mimo bardzo dobrych statsów goalies, spodziewam sie jednak overowego spotkania, w którym jednego gola więcej strzeli ekipa gości. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Detroit, ale biorąc pod uwagę historię pojedynków tych drużyn w ostatnich sezonach, nie jestem taki pewien czy Skrzydła tak spokojnie poradzą sobie z rywalem. Ja stawiam na ekipę St. Louis Blues.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-29, 20:32 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Tenis,USA ATP Miami:25.03.2010, godz.19.30 Lapentti N. - Starace P.

TYP: Starace

Kurs: 2.52

Buk: Unibet

 

Dla mnie zdecydowany faworyt to Włoch Potito Starace obecnie 73 w rankingu ATP, który zmierzy się z Ekwadorczykiem Nicolasem Lapenti obecnie 102 ATP. Lecz nie chodzi tutaj tylko o sam ranking zrobiłem porównanie head to head i znacznie lepszy jest Włoch: pierwszy serwis Lapenti 48% Starace 64% punkty zdobyte po pierwszym serwisie odpowiednio 59% i 64%, punkty zdobyte serwisem 52% i 58% return 24% i 30% wszystkie praktycznie statystyki są za Starace dodatkowo jest znacznie wyżej w rankingu i kursy gwałtownie na niego spadają stawiam więc na Potito Starace.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-29, 20:35 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Napoli - Juventus 25.03.2010r. 20:45

Typ: Napoli over 1.5

Kurs: 2,35

Bukmacher: Tobet

 

Ostatnia konfrontacja w 30 kolejce włoskiej Serie A to spotkanie pomiędzy Napoli, a Juventusem. Drużyna gospodarzy dość dobrze radzi sobie w spotkaniach na własnym stadionie. Na 14 rozegranych spotkań przegrała tylko raz, ostatnio z Fiorentiną 1:3. Wcześniej zanotowali 6 zwycięstw i 7 remisów. W tej chwili zajmują ósmą lokatę ze stratą 3 punktów do miejsca gwarantującego udział w Lidze Europejskiej, które notabene zajmuje Juventus. Bez wątpienia dla gospodarzy jest to jeden z ważniejszych meczy w tym sezonie, który może mieć kluczowe znaczenie w ich miejscu w tabeli. Juventus już od dłuższego czasu nie zachwyca. Remis 3:3 ze Sieną przy prowadzeniu po 10 minutach 3:0. Odpadnięcie z Ligi Europejskiej z Fulham mimo wygranej w pierwszym meczu 3:1. Ostatnio porażka z Sampdorią Genua 1:0, chociaż rozmiary porażki mogły być zdecydowanie wyższe. Jak sobie skrzętnie wyliczyłem Juventus w 16 ostatnich meczach ligowych zawsze tracił bramkę! Jest to bardzo słabe osiągnięcie jak na zespół, który był zaliczany do ścisłej czołówki ligi. Na niekorzyść Juventusu przemawia również fakt, że w dwóch ostatnich meczach ligowych w dwóch poprzednich sezonach przegrywali z Napoli na wyjeździe 1:2 oraz 1:3. Liczę, że dziś może paść podobny wynik, a jako, że miałem ostatnio szansę zobaczyć na co stać ekipę Starej Damy sądzę, że typ jak najbardziej zachęcający do gry.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-29, 20:34 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna, Włochy, godz. 20:45

Spotkanie: Napoli - Juventus

Typ: 2

Kurs: 3.2

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Juz za godzine dojdzie do zdecydowanie najlepiej zapowiadajacego sie spotkania konczacej sie 30 kolejki serie A.Spotkaja sie ze soba 2 druzyna aspirujace o kwalifikacje do Europejskich pucharow.Jak narazie poza tymi celami druzyny te laczy na obecna chwile slaba dyspozycja w ostatnich pojedynkach. Juventus w ciagu ostatnich 4 kolejek zdobyl zaledwie 4 punkty.W tym okresie odpadl jeszcze z rozgrywek ligi Europejskiej po fatalnym spotkaniu z Fulhamem 4-1.Przypomne takze, ze w ostatniej kolejce przegrali z Sampdoria.Patrzac jednak na dyspozycje Napoli wydaja sie oni byc jeszcze w wiekszym dole niz Czarna Dama.Ta druzyna nie zainkasowala kompletu punktow juz od 8 kolejek.Jak narazie nic nie wskazuje na to,ze bedzie lepiej.Gra tej druzyna jest bardzo daleka od doskonalej.Poza tym dzisiejszy rywal nalezy do tych wymagajacych. W dodatku Napoli wystapi dzisiaj powaznie oslabione.O ile mi wiadomo wystapia bez Santacroce, Hoffera, Aroniki i Dosseny.Jezeli chodzi o oslabienia Juventusu to dzisiaj na boisku napewno nie zobaczymy Buffona i Chimentiego.Ten drugi nie wydaje sie byc zbyt powaznym oslabieniem.Patrzac na obydwie jedynastki to Juventus wciaz wydaje sie byc druzyna o zdecdyowanie wiekszym potencjale.W zwiazku z tym tak wysoki kurs jest warty gry.Obserwujac wywiady pilkarzy Juve mam wrazenie,ze iuch determinacja ku zwyciestwu bedzie olrzymia.swiadczy o tym chocby takze fakt,ze treningi do spotkania Neapolitańczykami rozpoczeli dzien wczesniej niz planowali. Ja osobiescie biore tak wysoki kurs i czekam na mecz.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-29, 20:34 ]

:n::n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...