Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 08.03.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie: IMPEL Gwardia Wroclaw - PTPS Pila

data: 08.03.2010 godz. 18.00

typ: Over/Under 180,5 Points in the Game Under 180,5

kurs: 2,10

buk: Betasfe

 

Mecz kończący 17 serię gier w Plus Lidze Kobiet czyli pojedynek IMPEL Gwardia Wroclaw z PTPS Piła. Według mnie warto w tym spotkaniu zagrać under punktów a granica w tym spotkaniu to 180.5 punktów.

W kolejce numer 17 jak do tej pory wszystkie spotkania zakończyły się w 3 setach i również w spotkaniu dzisiejszym które odbędzie się w hali Orbita nie przewiduje długiego spotkania. Mecz powinien zakończyć się w 3 góra 4 setach.

Wiadomo, że wszyscy w tym momencie walczą o rozstawienie w play-offach sytuacja Pilanek wygląda klarownie zajmują 5. miejsce i tracą 6 punktów do Organika Budowlani Łódź więc jeżeli chcą ich wyprzedzić w tabeli muszą wygrać dzisiaj za 3 punkty i również za 3 punkty wygrać ostatni mecz z Pronar Zeto Astwa AZS Białystok. Wrocławianki natomiast pewne awansu do play-offów jeszcze nie są ale w przypadku zwycięstwa dzisiaj za 3 punkty awansowałyby na 5. miejsce i zapewniłyby sobie awans do play-off. Myślę, że dzisiaj obie ekipy zagrają o pełną pulę ponieważ w ostatniej serii mają dość niewygodnych rywali Piła gra z Białymstokiem dla którego będzie to mecz o wszystko, Pilanki natomiast jadą do Bydgoszczy gdzie również Centrostal będzie jeszcze walczył o play-off.

Również forma nie jest bez znaczenia. Pilanki ostatnio grają bardzo dobrze wygrywają za 3 punkty. Gwardzistki w rundzie rewanżowej spisują się bardzo przeciętnie po zwycięstwie nad Dąbrową- Górniczą w 10 serii tylko raz potrafiły wygrać w 6 kolejnych spotkaniach i nie trzeba być się wiele domyślać, że zespół który pokonali to Gedania Żukowo. W ostatnich dwóch kolejkach bardzo łatwo przegrywali z Muszynianką i BKS-em Aluprof w trzech setach.

Oczywiście wiem, że w meczach Gwardii dość często są tie-breaki ale myślę, że nie tym razem. Mecz według mnie długi nie będzie i kto wie może nawet zakończy się w trzech setach zwycięstwem Pilanek.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 21:29 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupiler League, godz. 20:00

Helmond Sport - Fortuna Sittard

Typ: 1

kurs: 1,45 (betsafe)

 

Jest to chyba najpewniejsze z dzisiejszych spotkań. Dlatego tez i kurs tak niski. Fortuna zespołem, który w całej drugiej lidze holenderskiej spisuje się najsłabiej na wyjazdach. Do tej pory wywalczyli zaledwie 5 punktów. Nie mają jeszcze ani jednego zwycięstwa. 5 remisów i 10 porażek. Gospodarze natomiast spisują się na swoim stadionie bardzo przyzwoicie. w 14 spotkaniach odnieśli 8 zwycięstw (3 remisy i 3 porażki). Bezpośrednie pojedynki także wskazują przewagę Helmond Sport. Wygrywali oni 3 razy. 2 spotkania zakończyły się remisem, a 2 wygraną przyjezdnych. W ostatnich kolejkach, goście mierzyli się z dwiema drużynami "goszczącymi" na dnie tabeli. Z ostatnim w lidze Top Oss wywalczyli w ostatnich sekundach spotkania remis, a z przedostatnim teamem odnieśli zwycięstwo dwa do zera. Helmond zanotował ostatnio porażkę na wyjeździe z sąsiadem w tabeli, a 2 kolejki temu pokonał u siebie 5:2 Volendam (które ogólnie prezentuje sie lepiej niż ich dzisiejszy rywal). Trzeba też dodać, że Helmond Sport to drużyna lubiaca mecze z wysokimi wynikami. Ich średnia na swoim stadionie, to ponad 4,2 gol/mecz. W spotkaniu tym można więc się dopatrywać zwycięstwa gospodarzy. Wskazują na to statystyki, jak i kursy bukmacherów. Spotkanie to powinno się zakończyć przekonywującą wygraną stołecznej drużyny.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 19:57 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Valencia - Racing Santander

data: 08.03.2010r 21:00

typ: over 2,5

kurs: 1,8

buk: Expekt

 

Coz, analize swa motywuje zdecydowanie iloscia absencji w skladzie Valencii. Wyeliminowany jest praktycznie caly blok defensywny, poczawszy od bedacego w niezlej formie bramkarza Cesara, przez obroncow: Miguel, Marchena, Mathieu, Bruno i pomocnikow: Albelda, Banega. Albelda, z tego co pamietam mial wiecej zadan defensywnych niz ofensywnych, takze to tez oslabia sile defensywna Valencii. Na szczescie ofensywa Nietoperzy pozostala praktycznie nienaruszona (jedynie brak Banegi). Zapewne zagraja Villa, Mata, Silva, Hernandez. Takze o atak na pewno mozemy byc spokojni. A temu spokojni, bo defensywa Racingu rowniez jest dziurawa jak sito. W ostatnich 3 meczach stracili 9 bramek (nawet taka Almeria strzelila im 2 na ich terenie) a ostatnie 3 mecze na wyjezdzie to 0 strzelonych a 8 straconych.

Takze podsumowujac: braki w defensywie Valencii (zapewne zagra 1 lub 2 mlodzianow) i slabiutka defensywa Racingu musza doprowadzic do bramek. Zastanawia mnie nawet kurs na over 3,5 ale nie bardzo juz moge ryzykowac w tym konkursie. :)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 20:10 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier League 08.03.2010 - 21:00

Wigan - Liverpool

Typ: under 2.5

kurs: 1,70 (Betsafe)

 

Analiza:

Wigan które jest na 16 miejscu i balansuje nad strefa spadkowa podejmowac bedzie Liverpool który walczy o 4 miejsce którea da miejsce w eliminacjach LM.Główni rywale nie graali w ten weekend wiec goscie moga wskoczyc na miejsce ktore ich interesuje.Wigan nie jest formie lecz na pewno powalczy na własnym obiekcie z Liverpoolem który takze ma słabsze spotkania szczególnie na wyjazdach.Mozliwe ze goscie wygraja lecz wydaje mi sie ze nie wysoko. Walczace o utrzymanie Wigan bedzie chcicalo sprawic niespodzianke pokonujac Liverpool . Liverpool zajmuje 6 pozycje , lecz do 4 Totenhamu traci tylko 1 punkt . Wigan natomiast musi zdobywac jak najwiecej punktow , bo inne druzyny tez nie proznuja . Ciezko w tym meczu wskazac faworyta , bo obie druzyny przystapia na pewno bardzo zmotywowane .Obie druzyny maja swoj okreslony cel.Spodziewam sie zaciętego meczu lecz gradu bramek tu nie przewiduje.Stawiam under.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 20:11 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Primera Division, g. 21:00

Spotkanie: CF Valencia - Racing Santander

Typ: over 3.5

Kurs: 2,90

Bukmacher: tobet

 

Valencia będzie chciała dopisać 3 punkty do swojego dorobku i umocnić się na trzeciej pozycji w tabeli. Ostatnio jednak przegrali z Atletico na wyjeździe (1-4) i kilku zawodników zagrzały sie głowy w tamtym spotkaniu, w związku z czym dzisiaj nie wystąpią. Za kartki pauzują: Marchena, Miguel, Cesar i Banega. Kontuzje leczą: Vicente, Mathieu, Bruno, Navarro i Alba. Ze względu na osłabienia Valencii, zwłaszcza w linii defensywnej, wydaję mi się, że nie zachowają w tym m eczu czystego konta. O to, że coś strzelą jestem spokojny. Mają w ataku niesamowitego Villę, wspomaganego przez Silvę, Joquina, Matę czy Domingueza. Messi uciekł Villi na 2 gole, więc Hiszpan musi go gonić w dzisiejszym meczu, tym bardziej, że za tydzień na Camp Nou bezpośrednie starcie Messi vs. Villa. W poprzednim sezonie Valencia na wyjeździe ograła Racing 1-0, ale u siebie nieoczekiwanie przegrała 2-4. w tym sezonie Valencia również wygrała w Santander 1-0, więc może i w drugim meczu będzie powtórka ;) . Valencia u siebie ma bilans 6-4-1, w bramkach 21-11. W ostatnich 6 grach na Mestalla mają bilans 4-1-1, w bramkach 12-6. racing na wyjazdach ma bilans 4-4-4, w bramkach 14-15. W ostatnich 6 grach na obcych stadionach mają bilans 3-1-2, w bramkach 7-7. także i goście przystąpią do tego meczu osłabieni. w szeregach nie zagrają: Xisco, Torrejon, Morris i Bolado. Valencia wygrywają dzisiaj zwiększy przewagę punktową nad 4-tą w tabeli mallorcą do 6 oczek, co znacznie przybliży zespół do wyznaczonego celu, czyli awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów przyszłęgo sezonu. Jeśli Racing zdoła coś ugrac na tak trudnym terenie, to bedzie to kolejny krok zrobiony w kierunku utrzymania sie w Primera Division. wobec osłabień zespołu gospodarzy nie są w tym spotkaniu bez szans. Stawiam na to, że w tym meczu padną co najmniej 4 gole. Wynik 3-1 dla którejś ze stron jest jak najbardziej prawdopodobny.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 20:12 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spain Primera Division

Valencia CF - Racing Santander

Typ: Handicap Rzuty Różne (0:4)-2

Kurs: 1.85

Poniedziałek 2010-03-08 godz: 21:00

Betsson

Analiza: Trzecia w tabeli Valencia 13-7-4, 42:26 zagra dziś ze znajdującym się tuż nad strefą spadkową szesnastym Racingiem Santander. Valencia na Mestalla ma bilans 6-4-1, 21:11.

Wygrali u siebie z Sevilla, Saragossa, Espanyol, Villareal, Valladolid, Getafe. Zremisowali z Gijon, Atl. Madryt, BArcelona, Mallorca, a przegrali jeden jedyny raz z Realem 2:3. Valencia w czwartek gra z Werderem u siebie w lidze europejskiej i trener da pograć w tym meczu rezerwami. Tym bardziej, że w drużynie wiele absencji: podstawowy bramkarz Cesar, Marchena, Bruno, Miguel, Albelda, Mathieu, Banega, na urazy narzeka Villa i Jacquin jednak ci dwaj powinni zagrać kilkadziesiąt minut. Także widać, jakie problemy z zestawieniem obrony i pomocy ma trener Emery. Racing na wyjazdach gra dobrze bo 4-4-4, 14:15. Jednak ostatnie 3 kolejne przegrane sprawiły, że widmo spadku zajrzało w oczy graczom, i zapewniają oni, że wyjdą by wygrać na Mestalla. U gości pełen skład. Racing umie grać z Valencia na ich terenie: ostatnie 3 sezony to 3 wygrane w Primera Division gości! (2:4, 1:2, 0:2). Moim zdaniem w tym meczu rezerwowi gracze gospodarzy będą się bardzo męczyli z gośćmi (canales, Tchite, Munitis, Garcia) i stąd taki typ. Goście powinni zaatakować od pierwszej minuty a z takimi ubytkami gospodarzy w obronie i w bramce typuję większą ilość kornerów dla gości z handicapem +4 cornery.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 20:13 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dania, Hokej Play-off

Rungsted - Sonderjyske

08.03.2010 19:30

Typ 2 handi +2/-2

Kurs 2.30

Betsafe

 

 

Analiza:To juz drugie spotkanie w duńskeij lidze hokejowei w fazie play-off.jak na razie bardzo niespodziewanie prowadzą dzisiejsi gospodarze którzy ostatni mecz zalicza do udanych.Wygrali na wyjeździe z obecnymi mistrzami kraju i teraz to oni maja atut własnej tafli.dzis jednak myślę że ządnych niespodzianek nie będzie i to goście zwyciężą i to bardzo wysoko.Kurs na gości jest bardzo kuszący i myślę ze warty postawienia.Hokeiści gości potrafią grac na wyjazdach i pakowac przeciwnikom wiele bramek nie tracąc przy tym zbyt dużej ilości.Myslę że dziś chcieli będą pomścić ostatnia slabą dyspozycje i przegrane spotakanie przed własną publicznością.Mistrz kraju do czegos w końcu zobowiązuje a z pewnością nie zdobuli go tak łatwo a po cięzkich bojach.W tym sezonie także blyszczeli formą więc dziś w meczu z pewnościa gospodarze będa tlem dla przyjezdnych.Sonderyjskie z pewnością będą chcilei wyrownać w tej fazie rozgrywek i to powinno im się udac różnica wielu bramek!!!

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 20:14 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indian Wells - kwalifikacje

08.03.2010 21:30

Domachowska, M - Rus, A

typ 1 kurs 1,7

Unibet

 

Polka w swoich ostatnich meczach prezentuje zroznicowany poziom gry, ale w kazdym z tych pojedynkow polka, walczyla czy to w Fed cup z Belgijka , młoda ale bardza utalentowana Wickmayer, Yanina czy w 2ch przegranych meczach ze Szwedka Sofia Arvidson. Obie te zawodniczki sa wyzej postawione w rankingu WTA. Co do rywalki Polki to szczerze zdziwilem sie gdy spojrzalem na ranking WTA i zobaczylem ze zawodniczka z ktorej nazwiskiem nigdy w zyciu sie nei spotaklem stoi na tak wysokiej 115 pozycji .Ostatnie mecze Holenderki zakonczyly sie wysokimi porazkami od lipca 2009 roku wygrala ona zaledwie 2 sety i to z nieznanmyi zawodniczkami (przybajmneij mi ) (Antoniychuk, Krystyna , Ozgen, Pemra ) , wiec typ na Polke wydaje mi sie jedymym rozsadnym a kurs do tego zdecdowanie zacheca.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 19:57 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clausura, Argentyna

08.03.2010 23:10

Gimnasia La Plata - Rosario Central

Typ 1 kurs 2.00

Bwin

 

Po pierwsze zacznę od tego że według mnie kurs na Gimnasia La Plata zaskakująco wysoki zwłaszcza że przeciwnik nie jest zespołem z najwyższej półki, wprawdzie Rosario pokazał że potrafi powalczyć z Gimasia La Plata gdyż na 10 meczy potrafiło 3 zremisować a 3 nawet wygrać, ale myślę że tym razem to będzie nie możliwe patrząc na aktualna formę Rosario, które na 6 meczy 4 zremisowało a 2 przegrało i aktualnie mimo iż to dopiero początek, okupuje dół tabeli z 4 punktami i ujemnym bilansem bramek (-4). Gimnasia tak wiec w tym przypadku oprócz atutu własnego boiska będzie posiadać również wysokie morale po dość dobrze rozpoczętym sezonie i jak mam nadzieje dzisiaj się okaże 7 aktualnie miejscu. Które myślę że po dzisiejszym meczu nie powinno się zmienić na gorsze.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 20:15 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie :Gimnasia La Plata - Rosario Central : 1 poł./Pełny czas

Typ: 1/1

Kurs: 2.65

Bukmacher: Betsson

Godz:23.10

 

Analiza:

 

 

Dzis o godzinie 23.10 czasu polskiego zostanie rozegrany mecz w argentyńskiej CLAUSURZE pomiędzy ósmą Gimnasia de La Plata a ostatnim jak dotąd zespołem Rosario Central. Mimo iz w lidze tej przeważają remisy to zdecydowałem sie na zagranie tego typu gdyż mysle ze gospodarze maja szanse na zajecie bardzo wysokiego miejsca w lidze. Jak dotąd zanotowali oni u siebie 2 zwyciestwa i jeden remis .Otuz mecz który zakonczył sie remisem zakonczył sie po golu strzelonym w90 minucie. Typ ten troche ekstremalny jak na ta lige ale mysle ze ma ogromne szanse na poprawny rezultat .Kilka zdan o zespole gosci .Zespół Rosario Central na4 mecze wyjazdowe zanotował 3 remisy i jedna porazke nie odniósł on jak dotad zwyciestwa w lidze. gospodaze jezeli dzis wygraja beda tracili do lidera tylko 3 pkt zajmujac przy tym wysokie 3 miejsce. pokonali oni u siebie taki w meczu derbowym taki zespuł jak Estudiantes de La Plata wiec myslez i dzis sobie poradzac strzelając gola juz n początku spotkania

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-03-14, 20:16 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...