Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Typy Alex76-->TAU IN FINAL


Alex76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanowiłem podawać na forum swoje typy. Licze na Wasze komentarze bowiem są one bezcenne.

 

:arrow: Olympiacos CFP - Tau Ceramica 2 (2.05)

 

Typ z mojej strony niemal pewny bowiem każdy wie że uwielbiam tą ekipe a to co zobaczyłem w pierwszym spotkaniu zadziwia mnie i to bardzo. Gershon słabo przygotował swoja ekipe do tamtego spotkania, prócz Domercanta to reszta mnie nie zachwycała ale co najważniejsze to nie CSKA czy Panata wygrały największą różnicą punktów w pierwszym spotkaniu a właśnie Tau. Widać tutaj moc tej ekipy i choć dziś zagrają w Pireusie to jednak w tym meczu widze ich jako zwycięzce co zapewni im awans do Final Four. Najciekawsze jest to że mecz jest w Grecji właśnie tam gdzie odbędize się F4 co dla Tau jest możliwością przygotowania się do tamtejszych kibiców (choć nie grają z Panatą) oraz do grania na trudnym terenie. Maljković na pewno wie jak przygotować swoją ekipe do wygrania i będąc w takiej formie jak ostatnio to nawet u siebie Olympiacos będzie miał bardzo trudne zadanie. Tau w tym sezonie gra świetnie Rakocević w rewelacyjnej formie 24 pkt w ostatnim spotkaniu świetna gra na dystansie i aż 5 z 6 rzutów za 3 pkt. trafione. Do tego Erdogan(10 pkt), Splitter(10pkt), Scola (8pkt), Planinic(8 pkt.), House (8pkt) obrazuje nam jak silny jest cały skład a nie tylko 1 czy 2 zawodników. Co prawda w tym sezonie Tau uległo już w Pireusie 97:78 jednak wtedy grali inaczej, byli w gorszej formie był to bowiem początek sezonu. Gosposdarze u siebie mocni ale czy na tyle?? Moim zdaniem nie. Acker w ostatnim meczu praktycznie nie mógł sobie pograć bowiem znakomita defensywa Tau nie pozwala mu na zdobywanie punktów. Jedynie Domercant pod tablicami grał nieźle ale i tak łatwo nie było. Olympiacos fatalna gra na obwodzie a pod tablicami także nie było za dobrze. Moim zdaniem bardziej wyrównany skład gości oraz lepsza forma pozwolą im wygrać to spotkanie i choć łatwo nie będize bo u siebie niezwykł przegrywać to jednak nie są oni w najlepszej formie a przegrana u siebie 21 pkt. z CSKA czy też wygrana z Partizanem 4 pkt. pokazuje że ta ekipa jest już zmęczona tym sezonem. Kurs 2.05 zachęcający a minimalnie większe szanse daje ekipie z Vitorii, która w Eurolidze swoje ostatnie spotkanie przegrała w Styczniu z Climamio Bologna a do tej pory odniosła w tych rozgrywkach tylko 2 porażki.

 

Pozdrawiam

 

Alex76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 5 months later...

Po dość długiej przerwie w podawaniu typów powracam. Wraz ze mną wraca sezon koszykarski, który mam nadzieję będzie bardzo dobry nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich obstawiających basket.

 

Pierwsze typy na dniach

 

Pozdrawiam

Alex76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super ze bedziesz tutaj typował bedziesz aktualizował blog?

 

Pewnie, że tak ale w 90% będą tam relacje z meczy DBE oraz innych lig, które uda mi się obejrzec. Inauguracja DBE prawdopobnie w Ostrowie Wlkp. ;) Mam równiez nadzieję zobaczyc CSKA w sobotę lub niedzielę.

 

co myslisz o typie Teramo Basket - Lottomatica Roma 2

Jeśli chodzi o Teramo z Romą to trudno mi na dzien dzisiejszy powiedziec. Zawiodłem się na Lottomatice w meczu domowym w 1. kolejce kiedy to zagrali bardzo słabo i wygrali dogrywce, dlatego trudno mi teraz powiedziec coś więcej o meczu. Myślę, że w piątek napiszę coś na blogu o Lega Basket. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siviglia Wear Teramo - Lottomatica Roma 1 2.15 2/10

 

W meczu inaugurującym 2. kolejkę spotkań włoskiej ligi koszykówki - Lega A Basket, Lottomatica Roma podejmie Siviglię Wear Teramo. Goście w poprzedni weekend pokonali po dogrywce u siebie Whirlpool Varese 84:79. Gospodarze przegrali natomiast z Climamio Bologna 68:70 mimo, iż na 10 minut przed końcem to oni prowadzili 58:46. Faworytem tego pojedynku są goście, którzy mają w swym składzie kilku świetnych graczy. W pierwszym spotkaniu, w zespole z Rzymu ze świetnej strony pokazał się Roberto Gabini - zdobywca 20 "oczek". Bardzo dobry występ rzucając 13 punktów zaliczył również reprezentant Słowenii - Erazem Lorbek. Niewiele gorzej zaprezentował się nowy nabytek Lottomatiki - Christian Drejer - 11 oczek. Ekipa przyjezdnych słynie z bardzo dobrej defensywy i to właśnie to ma być klucz do wygranej w tym meczu. Siviglia po pierwszej przegranej w sezonie będzie chciało szybko złapać dobry rytm. Jednak występy koszykarzy z Teramo nie napawają optymizmem. Brakuje skuteczności graczom podkoszowym, którzy bardzo często pudłują w dobrych sytuacjach. W zeszłym tygodniu najskuteczniejszym zawodnikiem, tej drużyny był Clay Tucker, który rzucił 20 punktów. Niemniej jednak występu nie może zaliczyć do bardzo udanych, gdyż zagrał on na bardzo niskim procencie. Również Giuseppe Poeta - zdobywca 13 "oczek" nie miał powodów do radości, bowiem trafił on zaledwie 4 z 12 rzutów za 2 punkty. Massimo Bianchi stworzył bardzo ciekawy zespół, który może zająć wysokie miejsce, ale widoczny jest brak zgrania. Lottomatica to drużyna, która na wyjazdach gra bardzo nierówno. Pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż team z Teramo jest bardzo ciekawie zbudowany i może pokusić się tutaj o małą niespodziankę tym bardziej, że zagra on przed własną publicznością.

 

Jeśli miałbym już podać typ to zagrałbym 1. - 2.15, ale jest to bardzo ryzykowne posunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślisz o meczu Łotwa - Francja?

 

Kobieca Koszykówka nie jest dla mnie. Nie pasjonuje mnie ona i szczerze mówiąc to nie śledzę poczynań MEK tak więc nie mogę się na ten temat wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siviglia Wear Teramo - Lottomatica Roma 1 2.15 2/10 83:69 :t::gol:

 

W meczu inaugurującym 2. kolejkę spotkań włoskiej ligi koszykówki - Lega A Basket, Lottomatica Roma podejmie Siviglię Wear Teramo. Goście w poprzedni weekend pokonali po dogrywce u siebie Whirlpool Varese 84:79. Gospodarze przegrali natomiast z Climamio Bologna 68:70 mimo, iż na 10 minut przed końcem to oni prowadzili 58:46. Faworytem tego pojedynku są goście, którzy mają w swym składzie kilku świetnych graczy. W pierwszym spotkaniu, w zespole z Rzymu ze świetnej strony pokazał się Roberto Gabini - zdobywca 20 "oczek". Bardzo dobry występ rzucając 13 punktów zaliczył również reprezentant Słowenii - Erazem Lorbek. Niewiele gorzej zaprezentował się nowy nabytek Lottomatiki - Christian Drejer - 11 oczek. Ekipa przyjezdnych słynie z bardzo dobrej defensywy i to właśnie to ma być klucz do wygranej w tym meczu. Siviglia po pierwszej przegranej w sezonie będzie chciało szybko złapać dobry rytm. Jednak występy koszykarzy z Teramo nie napawają optymizmem. Brakuje skuteczności graczom podkoszowym, którzy bardzo często pudłują w dobrych sytuacjach. W zeszłym tygodniu najskuteczniejszym zawodnikiem, tej drużyny był Clay Tucker, który rzucił 20 punktów. Niemniej jednak występu nie może zaliczyć do bardzo udanych, gdyż zagrał on na bardzo niskim procencie. Również Giuseppe Poeta - zdobywca 13 "oczek" nie miał powodów do radości, bowiem trafił on zaledwie 4 z 12 rzutów za 2 punkty. Massimo Bianchi stworzył bardzo ciekawy zespół, który może zająć wysokie miejsce, ale widoczny jest brak zgrania. Lottomatica to drużyna, która na wyjazdach gra bardzo nierówno. Pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż team z Teramo jest bardzo ciekawie zbudowany i może pokusić się tutaj o małą niespodziankę tym bardziej, że zagra on przed własną publicznością.

 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiata Montegranaro - Climamio Bologna 1 1.90

 

Do niezwykle ciekawego pojedynku dojdzie w PalaSavelli, gdzie tamtejszy zespół Premiaty Montegranaro zmierzy się z Climamio Bologna. Dla obu ekip poprzedni sezon nie był zbyt udany. Gospodarzom nie udało się awansować do rundy play off natomiast zespół z Bologni znajdował się w dolnej części tabeli. Drużyna Alessandro Finelliego w poprzednich rozgrywkach należała do jednej z najlepiej grających przed własną publicznością. Natomiast Climamio na wyjazdach nie mógł się pochwalić dobrą postawą. Zespół gospodarzy przed sezonem 2007/08 wzmocnił się i to znaczącą. W pierwszej serii spotkań z bardzo dobrej strony w drużynie Premiaty pokazał się obrońca - Jobey Thomas. Ekipa, w składzie, której znajduje się Polak - Tomasz Kęsicki bardzo zaprezentowała się w pierwszej kolejce, kiedy to pokonała Siviglię Wear Teramo 70:68.W tym spotkaniu to jednak gospodarze będą faworytem, gdyż przed własną publicznością zespół Premiaty nie raz pokazywał pazury i pokonywał nawet najsilniejszych rywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...