Skocz do zawartości

Maturka 2010


PołamanaKoza

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeni inżynierowie, studenci i wszelakiego innego pokroju wać panowie %-). Maturka coraz bliżej a w główce jedne wielkie zero :k: (coś tam jest ale niewiele ). Zdaję WOS i Historię jako przedmioty dodatkowe, zna ktoś jakieś godne polecenia Vademecuma(repetytoria), atlasy historyczne , ciekawe pozycje ktore warto obczaic/przeczytaj , a moze skuteczne sposoby nauki do maturki. Z góry dzięki za poważne porady/opinie/sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Vademecum wydawnictwo Operon :cwaniak:

Ja ogólnie zdawałem geografie ale miałem w ręce vademecum do Historii z roku 2009 i 2008 myślę że dają radę. W tamtym roku koszt około 60-50 zł radził bym ci kupić vademecum na ten rok, przerobisz całe to maturkę na luzie powinieneś zdać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zdajesz matmy to już jesteś przegrany.

 

matmę podstawową mam obowiązkową, a rozszerzenie całkowicie nie dla mnie ... (nie mój poziom %-) )

Uff... już myślałem, że nie ma obowiązkowej matmy. Całe szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Nie wiedziałem do jakiego tematu się podczepić, a nie chcę nowego tematu zakładać, więc padło na ten :)

 

Poszukuję zbioru zadań maturalnych z biologii, a dokładnie chodzi mi o taki:

http://img40.imageshack.us/img40/9540/biologia1j.jpg

http://img535.imageshack.us/img535/3332/biologiaj.jpg

 

Jest to dość charakterystyczny zbiór zadań, bo jest przy poleceniu taki "ptaszek", więc jeżeli ktoś miał/ma ten zbiór pewnie go kojarzy.

Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc to proszę o nazwę tej książki najlepiej z autorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...