Skocz do zawartości

Davis Cup, Fed Cup, Hopman Cup


Mosquito

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Tennis: International, Davis Cup Singles 2010 (05/03/10 14:00)

Ivo Karlovic v Nicholas Lapentti

Typ;2

Kurs:5.80

Bwin

 

 

Jak zobaczyłem kursy na ten pojedynek od razu tętno mi przyspieszyło , po takim kursie biorę Nicolasa w ciemno.

Taki kurs na Ekwadorczyka byłby może uzasadniony jesli pojedynek miałby sie odbyc na korcie twardym, choc trzeba rowniez pamiętac ze w jak dotąd jedynej konfrontacji miedzy zawodnikami rozegranej na wspomnianej nawierzchni to Nicolas okazał sie góra .

Davies rozgrywany jest na clayu co z góry w uprzywilejowanej sytuacji stawia Nicholasa. Na tej nawierzchni czuje sie doskonale, czego nie mozna powiedzieć o Ivo. Chorwat w zasadzie nie wystepuje na mączce a jesli juz to nie odnosi oszałamiających sukcesów jego głowny atut czyli mocna zagrywka na ziemi nie robi takiego wrazenia jak na hardzie. Zdarzenie po takim kursie jak najbardziej warte zagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Kubot - Nieminen

data: 07.03.2010 godzina 11;30

kurs 1,7

buk: Betsafe

 

 

Polska 2-1 Finlandia

 

Piatkowe zwyciestwo Kubota bylo pewne , tak jak jego tegoroczna forma, obecnie najlepszy polski tenisista , prezentujacy bardzo wysoki poziom gry. Mecz odbywa sie w Polsce gdzie zostala przygotowana specialnie nawierzchnia odpowiadajaca Polskiej druzynie. Co jest duzym atutem dla POlaka.

 

Nieminen ostatnio zaprezentowal bardzo wysoki poziom swojej gry, doszedl do finalu. W piatek Fin gral z przysieznym gdzie mecz trwal ponad 4 godziny a wczoraj gral w meczu deblowym, wiec Nieminen moze odczuwac lekkie zmeczenie i moze uledz wyzej rozstawionemu w rankingu ATP polakowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Viktor Troicki - Samuel Querrey

typ: DW 1:3

kurs: 5.20

buk: Unibet

 

Spotkanie które wybrałem na dziś to ostatni mecz Davis Cup. Spotkają się w nim Serb oraz Amerykanin. Nie wiem czemu ale wszyscy bukmacherzy stawiają minimalnie na Serba. Jednak ja skupię się na typie na dokładny wynik 1:3. Czemu taki wynik i aż taki kurs. Według mnie Querrery wygra to spotkanie, jest wyżej w rankingu, w tym sezonie pokazał już że jest mocny wygrywając na początku lutego turniej w Memphis. Co do Troickiego sprawa nie jest już tak dogodna. Jedynie w Zagrzebiu utrzymał się do Ćwierćfinałów w każdym innym turnieju odpadał w 1 lub 2 rundzie. Może się nasuwać pytanie czemu postawiłem że wygra jednego seta jeśli Sam jest taki mocny. Dlatego, że Viktor ma bardzo dobry serw i trudno może być go przełamać i według mnie tego jednego seta powinien ugrać, a cały mecz wygra jednak Amerykanin. Zachęcający kurs, według mnie ryzyko zdarzenia nie adekwatne do kursu powinien być o tą 1 mniejszy w granicach 4.00 no ale jak taki wystosował bukmacher czemu by nie skorzystać.

 

[ Komentarz dodany przez: duncan: 2010-03-07, 19:48 ]

Przypominam, że to są zakłady bukmacherskie a nie ruletka. Typowanie dokładnego wyniku przy grze best o three bardziej przypomina ruletkę niż zakłady. Analiza mało wnosząca do tematu oprócz chęci "ustrzelenia" wysokiego kursu :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Tipsarevic - Simon 2 2,38 (pinnacle)

 

Tipsarevic jest gorszy ogólnie, gra gorzej w końcówce sezonu 2010, przegrywa w H2H 0-1 z Simonem (0-2 w setach). Do tego Simon lepiej gra w meczach granych do 3 wygranych setów, lepiej się wg. mnie zaprezentował w meczu z Djokovicem. Jeśli francuska para deblowa wygra jutro, wówczas od Simona będzie zależało czy Francja wygra puchar. Monfils raczej nie zdoła wygrać z Djokovicem, więc ten jeden mecz konieczny do wygrania będzie musiał wygrać Simon. Simon jest mocny psychicznie, a długie mecze gra o wiele lepiej, bo z upływem czasu coraz lepiej wchodzi w mecz. Tipsarevic miał niedawno kontuzję, a tak w ogóle to on ma często kontuzje, więc przypuszczam, że nie jest na 100% przygotowany do tego turnieju, szczególnie kondycyjnie (kontuzja biodra). Nie widzę ani jednego argumentu za Tipsarevicem. Do niedzieli kursy spadną, więc proponuję grac teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipsarevic - Simon 2 2,38 (pinnacle)

 

Tipsarevic jest gorszy ogólnie, gra gorzej w końcówce sezonu 2010, przegrywa w H2H 0-1 z Simonem (0-2 w setach). Do tego Simon lepiej gra w meczach granych do 3 wygranych setów, lepiej się wg. mnie zaprezentował w meczu z Djokovicem. Jeśli francuska para deblowa wygra jutro, wówczas od Simona będzie zależało czy Francja wygra puchar. Monfils raczej nie zdoła wygrać z Djokovicem, więc ten jeden mecz konieczny do wygrania będzie musiał wygrać Simon. Simon jest mocny psychicznie, a długie mecze gra o wiele lepiej, bo z upływem czasu coraz lepiej wchodzi w mecz. Tipsarevic miał niedawno kontuzję, a tak w ogóle to on ma często kontuzje, więc przypuszczam, że nie jest na 100% przygotowany do tego turnieju, szczególnie kondycyjnie (kontuzja biodra). Nie widzę ani jednego argumentu za Tipsarevicem. Do niedzieli kursy spadną, więc proponuję grac teraz.

 

fajny kurs fajny value ale argumenty za Serbem są ale sa to bardziej argumenty przeciw Simonowi. Francuz po kontuzji jak dla mnie duzo stracil ze swojej ofensywnej gry. Obecnie jest to dla mnie taka, uzywajac miejskiego slangu, popierdolka tenisowa, przebijanie, przebijanie i jeszcze raz przebijanie, jak juz sie wezmie za gre ofensywna Simon to wypada tak blado jak nasz rzad z realizacja swoich obietnic przedwyborczych %-) . Simon jest pasozytem ktory zeruje na bledach przeciwnikow, w jego ostatnim meczu z Djokiem 22 winnersy w calym meczu (na 28 gemow czyli ponizej 1 winnersa na gem), jesli porownamy to do 62 Djoka,48 Tipsy(ktory gral z lepszym ofensywnie czy defensywnie w chwili obecnej Monfilsem) czy z Gaelem ktory mial 51 winnersow, to Simon wyglada bardzo slabo. Gilles za to blyszczy pod wzgledem regularnosci, jest to jeden z najbardziej regularnych zawodnikow ATP podczas wymian (moja wlasna opinia). Wedlug mnie tak naprawde wszystko zalezy od Tipsy (dlatego taki kurs), na pewno bedzie miec o wiele latwiej niz w meczu z Gaelem poniewaz Simon nie posiada tak dobrego serwisu jak jego kolega z reprezentacji, nie ma takich argumentow w ofensywie jak Gael. Duzo zalezy od regularnosci Serba jesli zaprezentuje to co w 1 czy 3 secie to przegra i to gladko z regularnosca zabki jesli pokaze gre z 2 seta choc w 75% to ma bardzo duze szanse na koncowy triumf. Problem z graniem na Simona jest jeden(takie moje spostrzenie z 2010 roku) o wiele wiecej zalezy od jego rywali (psychika,regularnosc) niz od niego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...