Skocz do zawartości

Oświadczenie dot. biznesów na mb


maja81szn to frajer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, robiliśmy razem wymiany i binesy kilkakrotnie, było wspaniale, każdy z was mi pomagał jak tylko mógł...za to Dziekuje. Jednakze dnia 01 września tego roku "pomiosło mnie" i bardzo tego żaluje, stad tyle wymian. I dziś są tego konsekwencje, banki odrzuciły wnioski o gotówkę, niestety, jednakże musialem uzbierac odpowiednią sumę i musialem zrobić wymiany w trybie pilnym i ponownie staneliście na wysokości zadania. To ja was zawiodłem to ja mam z wami tak naprawde ogromny problem i ból, dlatego tu pisze, PRZEPRASZAM was wszystkich za to, ze terminy ostatnie nie idą jak trzeba, przepraszam, jest mi z tym źle, możecie w to wierzyć albo i nie, ale jest tragedia, myslalem ze nie ma nic gorszego, teraz wiem jak to sie nie sypia nocami od dwóch miesiecy mam z tym ogromnym problem, teraz juz wiem jak to sie wstaje i kladzie spać ze łzami w oczach, jak zycie stracio sens, człowiek traci kontakt z rzeczywistością i jest mu wszystko jedno, nigdy mi sie nie zdarzało, posypało sie wszystko sylwestra, kontakty ze znajomymi bliskimi mi osobami w rzeczywistosci itd, posypało sie całe zycie (które i tak sie sypneło juz 4 lata temu) trzymałem sie jeszcze mojej kochanej piłki, póki nie zerwałem więzadeł krzyżowych i nie trzasneła mi kość pod kolanem, tragizm.

 

Ale wracając do wątku, bo pisząc tu mam problem i to z wami, problem ze np komus nie odpisuje na wiadomosci czy tez gg, ale są i tego powody, wiem ze pewnie u was stracilem, wiem ze prawdopodobnie to były nasze ostatnie wymiany, wiem ze jest fatalnie, nie moge z wami pisac kiedy widze wasze nicki to jest mi źle i przezywam wewnętrzne rozczarowanie, a to dlatego ze zawiodłem, dalem "ciała" (nie bede bluzgał,ale wy mozescie biore wszystko na siebie, bo zasługuje!!!), ale jak moge pisac z osobami u których straciłem szacunek, sam go juz do siebie nie mam bo tym wszystkim co sie dzieje od dawna, Boże why???? jest mi źle znowu pojawia sie wzruszenia, a to dlatego ze was lubie, moze to net itd, ale przyjaźń jest, wy mi dawaliscie radość, wy byliscie ze mną kiedy was potrzebowalem a ja dałem ciała "i teraz musialem podjąć takie decyzje" przepraszam, ale mam dwa wyjścia pierwsze wstrzymac was nie wiem jak długo 3-6tygodni, wystawic was na próbę mocna próbe, zaluje i bede tego zalowac, ale jest szansa ze sie ulozy, ze rozwiaze sprawy i nie bedzie dobrze, bo nie moze, ale bedzie lepiej, moze znów odzyskam radość w oczach, albo rozwiazanie drugie nie wystawic was, splacic ładnie was i zarezykowac zyciem, calym zyciem , rodziną bliskimi itd. jednakze moze byc przepaść, moze sie złamac wszystko, wszystko.

 

Dlatego czekalem do wtorku by cokolwiek wyjaśnic i czekac juz nie moge, wybralem decyzje drugą i musze to zrobic, nie mam juz wyjścia, przez głupotę, ciekawe filozofie itd. Te sprawy zakoncze w tym tygodniu i kasa moze byc zarówno w piątek jak napewno w nastepnym tygodniu do wtorku. Jeszcze raz dziekuje tym co czekali i mnie wspierali jak i innym. Wiem ja was rozumiem, nie wiem czy czuje to samo co wy, ale kiedys mialem kase i ktos na mb oszukal mnie na 60zł i sie strasznie wkurw**** jak cholera, to teraz sobie wyobrazam, gość ktory ma kase traci 60zł i sie wku**ia, to co dopiero taka osoba ktora ma przecietnie kasy badz malo i zostaje zrobiono w balona, jest tylko jedna mala roznica tamten nie oddał nigdy, a ja oddam, ale to tylko mała roznica. Mam nadzieje ze sie ulozy, musze wierzyć, bo co mi zostalo, nic...juz jestem życiową ofiarą losu i to na swoje żądanie!!!!!!!!!!

 

Jeszcze jedna wazna równiez rzecz przepraszam osobe ktora mnie poleciła "akindu", zaufała mi i temu co pisze polecając, a ja wbiłem nóż w plecy, i jak ja wyglądam jak frajer i burak, ale ja wiem o tym. Akindu do Ciebie rowniez specjalna SORKA dodatkowo, pamietasz pewnie moje ostatnie czy słowa ktore Ci pisalem ciągiem, nadal tak jest, aczkolwiek pisząc do Ciebie o wymiane, wiedzialem ze nie bedzie oddane w terminie i dlatego to równiez mnie wkurza, ale potrzebowalem uzbierac, potrzebowalem ostatniej wymiany pilnej, bardzo pilnej, wierzcie ale potrzebowalem, musialem ją miec, sorry. Każdy dostanie tak jak było obiecane. Ide dalej sie bić w pierś bo chyba Bóg mnie opuścił i to mocno, wiem za co. JESZCZE RAZ WIELKIE PRZEPRASZAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoko, jeśli jest tak jak mówisz, masz problemy i kasa będzie oddana z opóźnieniem to luz, nie spieszy mi się jakoś bardzo, jestem w stanie zrozumieć, może dlatego, że spotyka to mnie 3 raz %-) Moglibyśmy się martwić jakbym pożyczył dużo więcej, np. w tysiącach, wtedy byłoby gorzej. Z tego co wiem to jednak sprawa jest poważna. Przed pożyczką pytałem się ludzi, wszystko powiedzieli, że jesteś zaufany, no cóż bad beat %-) Trzymaj się i obyś nie skończył tak jak jeden z userow tego forum ([*]) każdy wie o kogo chodzi. Pamiętaj, zawsze jest jakieś wyjście.

 

pozdr Akindu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja ogarnij się!!! Najgorsze co możesz teraz zrobić to użalać się nad sobą :)) Kop na rozpęd i do przodu, znajdź kogoś z kim możesz porozmawiać o swoich problemach i poproś, żeby zabrał Cie do specjalisty, bo sam sobie nie możesz dać rady :))

 

Będzie dobrze chłopaku, tylko musisz w to uwierzyć i zwrócić się do ludzi po pomoc :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akindu: napewno tak nie skończe jak on...psycha jeszcze funkcjonuje

 

Iras; chyba trzeba bedzie bo juz nie ma wyjścia

 

Bart; przedstawienie sytuacji akurat miało tutaj znaczenie...chyba jednak sam zajme sie swoim problemem...najlepiej bedzie

 

Szczepi: yyy jedno jak i drugie...+ totalne głupoty :/

 

czacz0r: nie wiem czy wiesz jak przebiegały wymiany,co było w nich zawarte, jakie były nasze wzajemne stosunki i jak było z oddawaniem itd to nie jest zwykła pożyczka i zwykłe oddanie bo osobiście nie spotkałem sie jeszcze z takimi wymianami zebym to ja był tą drugą stroną (może brak propozycji).Chyba ze znasz na tyle owy temat jak niektorzy co nie robili wymian a widzieli jak sie to odbywa w sensie "forum" i wiedzieli co i jak, to jak najbardziej spoko>> "frajerskie zachowanie pozyczac od kogos wiedząc, ze sie nie odda w terminie" ---------------> Jedyną taką osobą był "akindu" ktoremu powiedzialem termin i tutaj mialem wątpliwości z przewagą ze termin jest "naciągniety dość mocno" i nie ukrywam, ze cieszy mnie jego zdanie na owy temat, jak widzisz odmienne niz Twoje ale moze faktycznie nie znasz sytuacji. Z resztą osób zaskoczenie nastąpiło później, że nastąpił dramat, więc w chwili pożyczki nie było mowy o tym iż coś ma nie wypalić :/

 

Waciak są takie plany co do pierwszego, drugie odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan "B" zrealizowany :/ niestety miało byc pieknie a jest gówno pięknie!!!!!!!!!!!! ale to są konsekwencje wszystkiego a raczej "głupoty" :/ jednak było i jest ryzykownie, cóz sam doprowadzilem do masakry...dziekuje wszystkim...dzis i jutro wszyscy otrzymają pieniądze.

 

DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

maja81szn, w pelni go rozumiem i pierwszy raz widze ten temat, jak wiekszosc z was wie kiedys bylem aktywnym urzytkownikiem tego forum. Na juz nieaktywnym forumpoker bylem modem, mialem podobna sytuacje jak maja tylko ze u mnie to wszystko bylo spowodowane kobieta a nastepnie alkoholem, potrafilem w tydzien przepic 1,5 k zl z kumplami, zawiodlem pershinga rogala pacyfa tych z ktorymi tak zawziecie walczylem razem na lassur (wieczor end game gdzie zajelismy 2 miejsce byl jednym ze wspanialszych wydarzen, ktore na dlugo zapamietam) , ale i ja dalem ciala a wy mi zaufaliscie ;/ dlugi powodowaly nerwy co doprowadzalo do glupich odzywek np do akindu ktory mi zaufal i pozyczyl srodki;/ tez cie przepraszam chlopie , i mam nadzieje ze kiedys bedzie okazja abym ci postawil piwo :) teraz mi si epoukladalo dlugi wszystkie posplacane, lecz wszystkiego naprawic sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca jeszcze w tamte wakacje chciales przyjechac do mnie po tym jak Cie zbluzgalem %-) juz szykowalem chlopakow :k:

 

Mario i Luigi pojda za Toba w ogien %-):??:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca jeszcze w tamte wakacje chciales przyjechac do mnie po tym jak Cie zbluzgalem %-) juz szykowalem chlopakow :k:

 

Mario i Luigi pojda za Toba w ogien %-):??:

 

yyy sprecyzuj to bo nie rozumiem %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...