Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 08.12.2009


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

 

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NHL

 

Pittsburgh Penguins - Carolina Hurricanes ( 0 : 1.5 )

typ:1

kurs:2.10

buk:betsson

godz:1.30

 

 

dzis w nocy czasu polskiego dojedzie do meczu w NHL pomiedzy zespołem dobrze znanym wszystkim kibicą hokeja czyli Pittsburgh Penguins zajmujacego obecnie3 miejsce z zespołem zajmujacym ostatnie miejsce czyli Carolina Hurricanes.Gospodaze przegrali istatnio u siebie z 4 zespołem w tabeli zespołem chicago bluchawk po rzutach karnych. nastepnie pokonali nawyjedzie 5-2 zespół zajmujacy 21 miejsce .Pittsburgh Penguins zanotował u siebie 14 zwyciestw jak narazie 7 remisów i 9 porazek .dzis wspotkaniu z Carolina Hurricanes niepowinno byc najmniejszego problemu na wygranie meczu z przewaga conajmniej 2 golami.analizujac gre gosci to na wyjedzie niewygrali ani razu doznali az 10 porazek .ostatnio wygrali z Vancouver Canucks 5-2 a szybciej zanotowali 3 porazki. zespół Pittsburgh Penguinstraci do lidera tylko 2 pkt lecz ma jeden mecz mniej rozegrany wiec mysle ze ze zwyciestwem niebedzie najmniejszych problemów.polecam zagrac

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-12-14, 20:37 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juventus - Bayern

typ 1

kurs 2.25

20.45

Betsson

 

Analiza

 

Ostatni mecz fazy grupowej ligi mistrzów, naprzeciwko siebie stają dwie drużyny z wielkimi nazwami i w zasadzie to wszystko co im pozostało. Gospodarze po karnej degradacji do 2 ligi to już nie ta sama drużyna co kiedyś panująca w europie. Goście też należeli do wielkich ale nie aż tak jak Juve. Dziś jednak sytuacja obu drużyn jest inna. Juve powoli się odradza i już w tym roku zawalczy o ligę z Interem ale to wszystko na co ich stać. Natomiast Bayern podąża w drugą strone, o ile jeszcze 2 lata temu w niemczech nie było mu równych o tyle teraz musi walczyć o miejsce dające grę lidze mistrzów. Dziś przyjdzie mu zagrać bez Riberiego i z wracającym po kontuzji Robenem który nie wiadomo czy wytrzyma cały mecz. Natomiast Juve w jak najlepszych nastrojach w domu wszyscy zdrowi a morale podniosło zwycięstwo z Interem. Do awansu gospodarzom wystarcza remis goście muszą wygrać. Co sprawi że Bayern będzie musiał zaryzykować z każdą minutą coraz bardziej a włosi w swoim stylu będą czekać na to co się stanie i na zadanie decydującego ciosu. Bayern jest bez formy jest za słaby na czołówkę niemiecką z problemami kontuzji 2 podstawowych graczy napędzających akcję, natomiast Juve idzie w dobrą stronę małymi kroczkami odbudowuje swoją markę. Dzisiejszy mecz rozstrzygnie się po myśli gospodarzy, powinni awansować, ale nie są w najwyższej formie żeby tak jak za starych lat dowozić 0-0 i dziękować a wydaje mi się że gdy nadarzy się okazja to spróbują ją wykorzystać a im bliżej do końca meczu tym więcej takich okazji powinno się nadarzać i powinni to wykorzystać puki Bayern jest tak słaby jak dziś. Stawiam zwycięstwo gospodarzy.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-12-14, 20:37 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: HC Okna Zlin - HC Geus Okna Kladno 08.12.2009r. 17:00

Typ: Zlin -1.5

Kurs: 1,95

Bukmacher: Betsson

 

Po nieco dłuższej przerwie w typowaniu powracam z kilkoma typami na dzień dzisiejszy. Pierwszy z nich to konfrontacja ekipy ze Zlina z zawodnikami Kladna. Gospodarze dzisiejszego meczu ostatnio w solidnej formie. Z ostatnich czterech spotkań wygrali trzy, więc naprawdę bardzo dobry wynik. W swoim ostatnim meczu pokonali Karlove Vary u siebie 3:2. Jeżeli chodzi o personalia to dwóch zawodników ze Zlina wyróżnia się zdecydowanie przed szereg w ostatnich meczach. Obaj mieli znaczący wpływ na tak dobre wyniki Zlina w ostatnim czasie, są to Bedřich Köhler (4G, 1A) oraz Jaroslav Balaštík (4G, 0A). Oczywiście to są osiągnięcia jedynie z tych czterech ostatnich spotkań. Warto również wymienić najlepszego asystenta w zespole Petra Leške, który w całym sezonie zanotował już 27 asyst. Dla porównania następny w zespole zawodnik pod względem asyst ma ich na swoim koncie zaledwie 9. Jeżeli chodzi o ostatnie mecze to zdecydowanie Peter wyróżnia się przed szereg, gdyż zanotował ich, aż 6. Goście w ostatnich tygodniach bardzo słaba forma. O ile u siebie jakoś jeszcze ciułają punkty to już na wyjazdach nie idzie im w ogóle. W meczach na obcych lodowiskach nie wygrali już od 22 października. Od tamtego momentu zanotowali 6 z rzędu porażek na wyjeździe. Jeżeli chodzi o zawodników to zdecydowanie najlepiej wypada Martin Frolík, który ma na swoim koncie 12 bramek i 6 asyst. Jeżeli chodzi o zdobycze bramkowe to od drużyny Kladna gorzej wypada jedynie czerwona latarnia ligi czyli Kometa Brno. Goście również bardzo dużo tracą bramek w meczach wyjazdowych. Obecnie mają ich na koncie 62 gole w 16 meczach jak łatwo obliczyć to prawie 4 bramki na mecz. Trudno znaleźć jakieś pozytywy i argumenty za drużyna gości. Tym bardziej, że Zlin walczy o najwyższe cele, a Kladno jedynie o uniknięcie spadku z ligi. Ścisk na trzech czołowych pozycjach w lidze duży, więc gospodarze mecze domowe z takimi rywalami muszą wygrywać. Sądzę, że kurs jak na taki mecz dobry, więc gorąco polecam.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-12-14, 20:38 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Juventus - Bayern München

Typ: poniżej 2.5 gola

Kurs: 1.62

Bukmacher: Betsson

Godzina rozpoczęcia: 20:45

 

Dzisiaj Italia gościć będzie drużynę Bayernu Monachium by rozegrać najciekawszy mecz tej kolejki ligi mistrzów. Mecz który zadecyduje o tym która drużyna awansuje dalej.

Sprawa wygląda tak: Juventus ma o jeden punkt więcej, jeśli zremisuje uzyskuje awans, jeśli przegra awansują goście. Jak zwykle w przypadku takich spotkań stawiam nie na zwycięzcę bo tutaj może być z tym różnie. Gram na tak zwane „ piłkarskie szachy”, moim zdaniem będzie to raczej słabe widowisko by przetrwać, owszem Bayern musi zdobyć gola, ale Juce na pewno porządnie się zamuruje w tym spotkaniu bo dla nich najważniejsze będzie nie stracić bramki. Jeśli padnie tutaj 1 gol to myślę, że będzie to niezły wynik, ja stawiam na dwie bramki max i myślę że to i tak spory zapas.

Dodatkowo drużyny te już pokazały w tej edycji ligi mistrzów jeden mecz który odbywał się w Niemczech Niemczech padł tam wynik bezbramkowy więc przy tej sytuacji w tabeli spodziewałbym się raczej wyniku ujemnego :)

Juventus to w tej edycji mistrz underów, jak na razie w spotkaniach tej drużyny oglądamy właśnie spotkania bez bramek lub z max 1 czy 2 bramkami. Goście również nie należą do bramko strzelnych, średnia bramek to dokładnie 1 gol na spotkanie i to głownie średnia podwyższona na jednym spotkaniu z Macabi (3-0)

Ja jestem o ten typ spokojny, kurs 1.62 to dla mnie całkiem dobra oferta, dla odważniejszych można spróbować jakiegoś niższego undera jeszcze ja jednak bardziej zachowawczo i jak dla mnie to najlepszy typ z całej oferty dzisiejszej ligi mistrzów.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-12-14, 20:39 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 9.12.2009

Godzina: 20:45

Zdarzenie: VFB Stuttgart - FC Unirea Urziceni

Typ: X2

Kurs: 2.19

Buk: Betsson

 

Analiza:

 

Decydujacy mecz o awansie do kolejnej fazy LM. Rumuni (rewelacja tej edycji LM) są obecnie w zdecydowanie lepszej sytuacji i formie niż VFB i na pewno nalezy się spodziewać wyrównanego meczu. Aktualnie Unirea jest 2 w tabeli i ma 2 pkt przewagi nad VFB, które z kolei ma 4 pkt przewagi na Glasgow Rangers. Aby myśleć o awansie do kolejnej rundy gracze VFB muszą zaatakować od początku meczu. Ponieważ VFB nie ma nic do stracenia z każdą kolejną akcją ich ataki będą powodowały powstawanie coraz większych luk w obronie, co stworzy świetną okazję do zdobycia bramki przez Unirea. Stuggart jest w wielkim kryzysie. Na ostatnie dziesięć meczy wygrali tylko jeden 2:0 z Rangers w Lidze Mistrzow. Dodatkowo kibice VFB mieli już dość postawy trenera, który wyleciał tuż przed spotkaniem z Unirea i pomimo zapewnień nowego trenera będzie im bardzo ciężko o komplet punktów.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-12-14, 20:39 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...