Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 07.12.2009


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

 

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piłka Nożna - Scottish Cup

 

Clyde - Livingston Liczba bramek

typ:under 2.5 bramki

kurs:1.84

bukmacher:betsson

godz:20.45

 

 

Analiza:

 

Dzis o godzinie 20.45 dojdzie do spotkania w pucharze szkocjii pomiedzy zespołem Clyde z dwugiej dywizjii a zespołem Livingston z 3 dywizjii.zdecydowałem sie na to spotkanie gdyz w pojedynkach tych zespołów zawszepadało mało goli a teraz tym bardziej gdy prezentuja oni równy poziom to tak samo sposdziewam sie niskiego wyniku.w ostatnich 10 meczach az w pieciu był under czyli 50% na 50% .zespoły te spotkanły sie dwa razy nawiosne i dwa razy był wunik ponizej 2,5 gola .zespół Livingston prezentuje ostatnio swietna forme wygrali ostatnie 6 meczy o czym swiadczy pierwsze miejsce w tabeli .za to Clyde w ostatnich 7 tylko 5 pkt. zazwyczaj zespoły odpuszczaja sobie mecze w pucharach lecz mysle zeten niebedzie do takich nalezał. Mysle zezespół Clyde bedziesiechciał zrewanzowac za wiosennne mecze a z kolejii Livingston przy swojej obecnej grze bedzie walczyc do ostatnich minut. kolenum argumentem mozebyc to iz |Clyde zapewne na100% odpusci puchar gdyz w dalszej walce niemaszansa bedzie oszczedzało siły nalige aby opuscic dolna czesc tabeli i uchronic sie od spatku .

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-12-14, 20:35 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...