Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


ku**a jakie pojebane te baby w tym pośredniaku to masakra. dzwonię rano i nawijam babie o co mi chodzi. ta proszę czekać łącze. to czekam melodia gra, odbiera druga znowu nawijam to samo a ona proszę czekać już łącze i odbiera trzecia, która mówi mi że nie ma koleżanki w pokoju która się tym zajmuję. Nożesz ku**a ja pier**ę!. mówi żebym zadzwonił za 20-30 minut a najlepiej za 40 to będzie koleżanka, co się na tym zna. to dzwonię po 40 min i co??? ku**a ta sama historia łączenie od jednej do drugiej i w końcu jest, odebrała koleżanka tej trzeciej. ona miała się na tym znać, a to ja więcej wiedziałem od niej na ten temat i w końcu i tak nic się nie dowiedziałem o tym co chciałem, mówi mi niech pan przyjdzie do nas do pokoju nr 7. I co mam zapierdalać całe miasto zeby znowu nic sie niedowiedzieć??? ja pier**ę co za biurokracja. odechciewa się żyć w tym kraju. siedzą takie ku**y niekompetentne, a ludzie po studiach drugiego stopnia nie maja roboty. krew zalewa. :f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurrrrwaaaaaaaaaaa Barcelona zaje*** strzelac do hujaaaa

kur*** seville rozjebac w piz** a kur*** duńskie ścierwo nierozjada by ich hujjj

 

przecież tym pizdom już nie chce się grać - wygrali wszystko co było do wygrania i pierdolą takie spotkania - jeden Messi Barcy nie czyni- skurwysyny zasrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurrrrwaaaaaaaaaaa Barcelona zaje*** strzelac do hujaaaa

kur*** seville rozjebac w piz** a kur*** duńskie ścierwo nierozjada by ich hujjj

 

przecież tym pizdom już nie chce się grać - wygrali wszystko co było do wygrania i pierdolą takie spotkania - jeden Messi Barcy nie czyni- skurwysyny zasrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłem jakieś badziewie na mieście i chyba wysrałem jelita :k:

Na jedzenie nie mogę patrzeć moim dzisiejszym posiłkiem dnia jest gorzka herbata %-)

Chyba będę musiał wysłać tu i ówdzie znajomych z sanepidu bo tak ku**a nie może być %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kkkkkuuuuuuuuurrrrrrwwwwwwwaaaaaa

już drugi raz dałem te jebane kaczory z handi i drugi raz kutasy wygrali jendym gole.

po to ku**a całą noc czekam na mecz zeby ku**a o 6:30 mnie pierdolnął???

ku**a je***y perry i jebaniec selene skurwiele sam na sam ku**a nie trafi .

jak by miał pustą bramke tez by jeden z drugim nietrafił.popierdoleńce

do huja zajebanego im była mać.zamiast sie wyspac to ku**a denerwuje sie na pojebanych meczach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że wygrali przynajmniej tym jednym, ja podwoiłem zakład, ale z drugiej strony dobrze, że kimałem od 3 bo też bym nerwa miał i niewyspany chodził :))

nie ma co pazernym być kurs 2.0 był przyzwoity ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiedzieć coś bardzo ważnego:

ku**a mać czemu ja jeszcze nie śpię ja pier** to o chu** Pana nie podobne żebym ja o tej porze tu był. Chyba mi nieźle we łbie odjeba** %-)

Dziekuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gent, złamane belgijskie kutasy :c::zdegustowany:

Celtic, chuje, lachociągi, kurwistrzały %-):zdegustowany:

 

Te dwie drużyny oprócz tego, ze są kim są łaczy jedno:

 

 

 

 

STRACILI BRAMKI ODBIERAJĄCE IM PROWADZENIE W DOLICZONYM CZASIE GRY :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...