Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


  • 2 weeks later...

ku**a mać - kupiłem na allegro pewną rzecz za 700zł okazała się zjebana - dzwonię do sprzedającego, mam odesłać do reklamacji. Było to 2 tygodnie temu, koleś mówi, że nic nie dostał. Sprawdzam na stronie poczty gdzie jest przesyłka, a tam pokazuje mi w ogóle inne miasto dostarczenia %-) Sprawdzam all i okazało się ze w wygranych kliknąłem "pokaż dane sprzedającego" nie przy tej aukcji co trzeba i wysłałem na złe dane %-) Dzwonie do typa dziś, że się jebłem, żeby mi to odesłał bo pomyliłem dane, a zwrócę mu koszty wysyłki - a ten, że nie wie gdzie to jest bo brat zabrał i obecnie wyjechał... :k:

 

Czy to nie podchodzi pod art. 284 par. 1 k.k. :

 

"Kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą lub prawo majątkowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Sprawca przestępstwa zatem przywłaszcza sobie cudzą rzecz lub prawo majątkowe, przez co należy rozumieć bezprawne, z wyłączeniem osoby uprawnionej, rozporządzenie znajdującym się w posiadaniu sprawcy cudzym mieniem ruchomym przez włączenie go do majątku swego lub innej osoby i powiększenie w ten sposób swojego lub innej osoby stanu posiadania."

 

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam z 3 dni jeszcze - taki mu dałem termin na wysyłkę. To jakiś leszcz co grę od niego na PS3 kupiłem... mogłem źle wyżej kliknąć chociaż :k: to firma była wyżej może by odesłali, a tak muszę się męczyć %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kur** jeba** belgijskie ch*** ze Standardu!! Panie, nie daj im w tym roku mistrzostwa ani w ogole niczego im nie daj! Kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nic nowego, dzisiaj tradycyjnie sobie usiadlem do freerolla, QT vs 45 ( :uwaga: ) flop 4Q2 - raise, all in, turn jakies tam 6 czy 7, river 5. Moje kur*aaaaaaaaaaaaaaa nioslo sie echem. Zaczalem sie zastanawiac czy ten tekst z "kreconym" oprogramowaniem pokerowym to nie jest przypadkiem prawda. %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...