Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 16.10.2009


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi



Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie: Energie Cottbus - Kaiserslautern

typ: 2 DNB

kurs: 1,74

godzina: 20:30

 

Kursy na to spotkanie sa zdecydowanie zawyzone, bukmacherzy albo nie wiedza o pladze kontuzji w Energie albo nie wiem co. ^^

Zaczne wlasnie od tej najwazniejszej rzeczy, ktora mnie sklonila do tego typu - kontuzje w druzynie gospodarzy. Pozwole sobie wkleic informacje:

Out of the match:

Attacking midfielder - Denis Sorensen ( 7 games / 2 asist )

Playmaker Timo Rost ( 0 games )

Attacking midfielder Stiven Rivic ( 0 games )

Left winger Daniel Ziebig ( 0 games )

Central striker Nils Pedersen ( 3 games )

Defensive midfielder: Roger ( 0 games )

Central striker: Adi ( 0 games )

Defender: Da Silva ( 1 game )

Doubtful:

Shao ( 6 games / 5 goals )

Emil Jula ( 8 games / 4 goals )

 

Wystep Shao i Emila Jula zostal okreslony jako niepewny, ale z kolei inna osoba (podobno Niemiec) juz okreslila ich wystepy za bardzo malo prawdopodobne a wrecz niemozliwe. Widac wiec, ze 2 najlepsi strzelcy i jeden wazny pomocnik nie zagraja w tym meczu.

Tydzien temu w meczu z Alemania Aachen Energie zdobylo 1 pkt. Podobno bardzo szczesliwie, bo to Alemania atakowala caly czas i gdyby udalo im sie strzelic 2 bramke to na pewno by nie stracili punktow.

Napisac trzeba, ze pozycja w tabeli tych zespolow jest diametralnie rozna. Kaiser - 2 miejsce, 18 punktow, walka o awans na pewno. Energie - miejsce 10, punktow 11, zapewne gra o utrzymanie w srodku tabeli.

Historia spotkan rowniez przemawia za Kaiser, aczkolwiek graly ze soba te druzyny juz dawno temu, wiec nie ma sensu zbytnio w historie sie zaglebiac.

 

Podsumowujac: oslabienia w Energie na pewno beda mialy wplyw na ich gre. Wliczajac jeszcze dosc slaba forme a bardzo dobra Kaiser (5 win, 3 remisy) to nawet czysta 2 moze wejsc po kursie 2,35. Ja jednak ubezpieczam typ DNB gdyz niewykluczone, ze Energie zamuruje sie na swojej polowie i bedzie chcialo ugrac 1 pkt.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-19, 13:10 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Herning - Rodovre

Data: 16.10.2009 19:30

Typ: 1

Kurs: 2.80

Bukmacher: Betsson

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:30 rozpocznie sie spotkanie na szczycie w najwyższej klasie rozgrywkowej duńskiego hokeja na lodzie. Gospodarze Herning podejmowac będą druzyne Rodovre, która obecnie zajmuje pozycje wicelidera w tabeli ligowej. W tej samej tabeli po rozegraniu równo 6 spotkań, Herning jest 5 druzyną, z pośród 9. Herning moze nie byc stawiane w roli faworyta przez bukmacherów, ponieważ w tym sezonie na jego poczatku tracą więcej goli niż możnabyło sobie przypuszczać. Do tej pory stracili 13 bramek, co daje ponad 2 bramki stracone na mecz. To nie jest dużo i dzisiaj mogą, a raczej powinni jeszcze nieco poprawić tą statystykę jeśli chcą ograć druzyne Rodovre. Jest to bardzo dobra druzyna, która w tamtym sezonie toczyła bardzo zaciete boje z Herning. Tym razem to Herning zagra na własnym lodowisku, wiec powinni to wykorzystać. Jeszcze ich ostatnie mecze: Herning wygrało na wyjeździe z Odense Bulldogs aż 5:1, podczas gdy Rodovre na wyjeździe uległo 4:2 drużynie Sønderjyske. Zagrają drugi raz z rzędu na wyjeździe, z jeszcze silniejszą drużyną, więc powinni ten mecz przegrac w regulaminowym czasie gry.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-19, 13:11 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bern - Zug

16.10.2009 19:45

Typ X

Kurs 4.50

Betsson

 

Mecz na szczycie w lidze szwajcarskiej hokejowej. Bern długo był pierwszy ale spadł na drugie miejsce właśnie na korzyść gości.Ciężki mecz dla obu zespołów i dlatego też myślę że chłopaki dziś będą grali bardzo zachowawczo i jak dla mnie na remis.Zug ostatnio wygrał 4 mecze z rzędu i chyba czas przyszedł w końcu na jakis remisik.Dziś to może chyba nastąpić bo grają z bardzo mocnym zespołem i będzie ciężko im o wygraną bez problemów.Bern tak łatwo skóry nie sprzeda.Ostatnio przegrał co prawda dopiero po dogrywce ale dziś mam nadzieję że także będzie walczył i mecz zakończy się remisem.Mój typ dnia na dziś to ten remis w regulaminowym czasie gry.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-19, 13:12 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna 16-10-09 20:00

Spotkanie: Ruch Chorzow - Lechia Gdansk

Typ: 1

Kurs: 1,80

Bukmacher: Betsson

 

Dzisiaj o godzinie 20:00 w ramach 10 kolejki ligi dojdzie do spotkania pomiedzy Ruch Chorzow - Lechia Gdansk. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania sa gospodarze. Zagraja oni na wlansym boisku, a jak wiemy gra przed wlasna publicznoscia duzo pomaga. Kolejnym atutem przemawiajacym za Ruchem Chorzow jest miejsce zajmowane w tabeli oraz forma. Otoz gospodarze w tym sezonie spisuja sie bardzo dobrze po 9 kolejkach zajmuja 2 lokate z dorobkiem 19 pkt. Natomiast ich dzisiejsi rywale zajmuja 7 miejsce z dorobkiem 14 pkt. Ruch Chorzow w ostatnich 6 spotkaniach pokazal sie z bardzo dobrej strony wygral 4 mecze, 1 zremisowal i 1 przegral. Lechia Gdans gra srednio w 6 meczach wygrali 2 mecze, 2 zremisowali i 2 przegrali. Podsomowuja wszystkie atuty przemawiaja za Ruchem. Maja lepszy sklad, lepsza forme i aut wlasnego boiska. Stawiam na pewne zwyciestwo 2:0.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-19, 13:12 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...