Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 20.09.2009


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi



Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie: Chievo Werona- Genoa

Godzina: 15:00

Typ: 2

Kurs z Betsson.com: 2,45

Analiza:

 

Genoa to objawienie poprzedniego sezonu, po ukonczeniu sezonu w pierwszej piatce, ten sezon pilkarze z Genui rozpoczeli jeszcze mocniej. Po 3 kolejkach maja na koncie 9 punktow i imponujacy, jak na lige wloska, bilans bramek 8:3. Poza tym w czwartek Genoa pewnie pokonala u siebie Slavie Praga 2:0 w rozgrywkach ligi europejskiej, obejmujac prowadzenie w grupie B. W zupelnie innej sytuacji jest zespol gospodarzy, ktory juz w poprzednim sezonie byl blisko spadku. W tym ma na koncie 3 punkty po zwyciestwie z poprzedniej kolejki na wyjezdzie z Bolonia. Wczesniej Weronczycy ulegli 1 bramka potentatom Juventusowi i Lazio, a wiec Chievo wcale nie wydaje sie takie slabe. Tyle ze miejscowi nie wygrali u siebie od 22 marca i w meczu z jedna z najlepszych obecnie wloskich druzyn tez na to sie nie zanosi. Genoa zagra Domenico Criscito, ktory pauzuje za czerwona kartke. Wieksze oslabienie jednak ma Chievo, ktore zagra bez swego najlepszego snajpera Palladino, ktory jest kontuzjowany. Bez niego trudno jest graczom z Werony strzelac gole, a bez tego nie da sie wygrac z graczami z Genui.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-09-21, 22:12 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea - Tottenham 1 1,51 17:00

 

Dziś o ghodzinie 17:00 na Stanford Bridge wybiegna na boisko: Ekipa gospodarzy - Chelsea i sasiedzi zza miedzy Tottenham. Oba zespoły w Premierleague radzą sobie świetnie . Chelsea z kompletem pukntów lideruje w ligowej tabeli natomisat Koguty są 5 ze stratą 3 punktów. W ostatnich swoich pojedynkach Chelsea w sodę na własnym stadionie wygrała w Champions league z Porto 1-0 grając bez swego lidera Drogby , który był zawieszony na to spotkanie. Tottenham w ubiegłą sobotę poniósł pierwszej ligowej porażki na własnym stadionie z Manchesterem United 1-3. Chelsea nie pokonana jak na razie i gra według mnie bardzo dobra piłkę . Ciągły pressing zawodnicy świetnie wysuwają się na pozycje i bardzo dobra gra bez piłki co w rezultacie pozwala stwarzać mnóstwo sytuacji.Tottenham pomimo tego że jak na razie odniósł 4 zwycięstwa i zaledwie jedną porażkę nie zachwycił mnie swoją grą. A miałem "przyjemność" obejrzeć ich grę z West Hamem(2-1) i z Manchesterem(1-3). Gdyby ten mecz Chelsea grała na wyjeździe to pewnie trochę wahał bym się z postawieniem na Chelsea ale na Stanford Bridge nie ma dla mnie szans Tottenham .Do tego należy . Dla mnie pewna 1.

 

Kadry na mecz:

Chelsea: Cech, Turnbull, Hilario, Bosingwa, Ivanovic, Terry, Carvalho, A Cole, Ballack, Mikel, Lampard, Anelka, Drogba, Sturridge, Deco, Kalou, Malouda, Essien, Hutchinson, Belletti.

 

Tottenham: Gomes, Cudicini, Walker, Hutton, Naughton, Corluka, King, Bassong, Assou-Ekotto, Bale, Palacios, Huddlestone, Jenas, Kranjcar, Lennon, Bentley, Giovani, Rose, Pavlyuchenko, Keane, Defoe, Crouch.

 

Transmisje w TV:

Alfa TV Cyprus

BHT 1

C+ Sport (Fra)

C+ Sport 1 (D/F/N/S)

C+ Sport 2 (Pol)

Diema

Digi Sport (HU)

Digi Sport (RO)

Fox Soccer Channel **

Hi Soccer

HaXimo 2

Nova Sport (Cze)

Nova Sports 3 (Hellas)

NTV+ Football

Pink M

Show Sports 1 & 2

Showtime Maghreb (ART)

Sky Calcio 9

Sky Sport 1 (Germany)

Sky Sports 1 (uk)

Sky Super Calcio

Spormax Digiturk

Sport 1.1 (Ned) 2/H

Sport 1.2 (Ned)

Sport 2 (Ukr)

SuperSport 3 (ZA)

SuperSport 3A

YES Sport 2

C+ Sport HD (D/F/N/S)

NTV+ Sport HD

Sky Sports HD1 (uk)

Sky Super Calcio HD

Spormax HD

Sport HD (Ukr)

 

Źródło: liveonsat.com

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-09-21, 22:13 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United - Manchester City : Poprawny wynik - pierwsza połowa

typ: 0:0

kurs: 2,55

godzina: 14:30

 

Typ bardzo ryzykowny, bo wiadomo, jedna glupia sytuacja moze wszystko zepsuc. Jednakze mam wrazenie, ze ten mecz w 1 polowie bedzie bardzo zaciety, ale bez bramek. W City praktycznie nie ma ataku - zawieszony jest Adebayor, kontuzjowani Robinho, Santa Cruz i niepewny jest wystep Teveza. Obrona City jest bardzo dobra, Toure dobrze organizuje jej gre. Ogladalem mecz City z Barcelona to bylem pod wielkim wrazeniem gry obronnej City. United z kolei bez C.Ronaldo stracil nieco na "rozmachu". Wygrywaja, ale jakos tak bez przekonania. Z Besiktasem meczyli sie i udalo im sie tylko wymeczyc 1:0. W meczu z City nie wystapi Scholes - strzelec bramki w Stambule. Niepewny jest wystep Rio Ferdinanda.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-09-21, 22:13 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Serbia

typ: 2

kurs: 5.95(3.50)

buk - Betsson

godz. 21.15

 

analiza: dziś wielki finał, zatem czas zagrać. Nie będę starał się wyciągać jakiś konsekwentnych wniosków. Gram na Serbię, ponieważ podoba mi się ta młodziutka ekipa. Już po roku pracy widać tam ręke trenera - legendy Ivkovica. Bardzo dobrze grają przede wszystkim gracze obwodowi, tacy jak Velickovic, Teodosic czy Tripkovic. Pod koszem licze oczywiście na duet Krstic - Perovic, który będzie starał się zatrzymać braci Gasolów. Bardziej podoba mi się ekipa młodych Serbów, którzy olbrzymią walką ze Słowenią zdołali wygrać już nieco przegrany mecz. Myślę, że ich forma psychiczna ma się dobrze i że jeśli uwierzą w siebie są w stanie pokonać dziś Hiszpanów, których reklamować chyba nie muszę.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-09-21, 22:14 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSG - Lyon

20.09.2009 21:00

Typ 2

kurs 2.35

Betsson

 

Można powiedzieć że mecz na szczycie w lidze francuskiej.Gospodarze zajmują miejsce piąte a goście są wiceliderem i marzy im się fotel lidera.Dziś będą chcieli z pewnością wygrać i pokazać ze to im należy sie mistrzostwo kraju i spadek formy z poprzedniego sezonu mają już za sobą.Na ostatnich pięć meczy wygrali aż cztery i tylko raz zremisowali.Gospodarze na pięć spotkań zanotowali trzy wygrane, remis i porażkę w ostatniej kolejce na wyjeździe.Chociaż ostatni sezon grali nawet nieźle to myślę że i tak na Lyon dziś będą za słabi i po prostu przegrają to spotkanie.Goście będą bardziej zmotywowani aby nie tracić punktów do lidera i za wszelką cenę będą chcieli rozstrzygnąć te wyjazdowe spotkanie na swoją korzyść.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-09-21, 22:14 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Hiszpania - Serbia

20.09.2009 21:30

Typ: Milenko Tepić więcej niż 8,5 pkt

Kurs: 2,05

Bukmacher: Betsson

 

Analiza: Dzisiaj rozstrzygnie się kto zostanie mistrzem Europy w koszykówce mężczyzn. Wiadomo jednak, że bardzo mocna i będąca w formie Hiszpania nie powinna sie zatrzymac w wielkim finale na Serbii, która jest objawieniem turnieju. A pamietam jeszcze jak Polacy mieli jakieś tam szanse na zwycięstwo właśnie z tą drużyną. Nie stawiam jednak na koncowe zwycięstwo druzyny Hiszpanii ani Serbii, lecz na punkty danego zawodnika. jest nim gracz Serbii Milenko Tepić. Bukmacherzy stawiają, iż zawodnik ten nie zdobędzie dwucyfrowej liczby punktów, jednak ja wierzę, że Tepić pokona takową granicę. Powinnien spokojnie rzucić wiecej niz te 10 punktów i według mnie może tego uczynić już w połowie III kwarty. Postawiłbym także na tego zawodnika, iż będzie bardzo dobrze zbierać piłki spod kosza, ponieważ jest to kluczowy atut Serbii w walce z Hiszpanami, jeśli chcą zdobyć Mistrzostwo. Powiem szczerze, ze bardzo emocjonuje się tym meczem jak i jego samym przebiegiem. Hiszpania jest do ogrania, pokazała to już Serbia i Turcja na tym turnieju, więc teraz może, lecz nie musi być podobnie. Hiszpanie z meczu na mecz grają coraz lepiej, wychodzi im niemal wszystko, świetnie gra lider Pau Gasol, więc jak to z nimi będzie - nie wiem! Ja stawiam na Tepicia!

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-09-21, 22:16 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...