Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 18.09.2009


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi



Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie: Willem II - FC Groningen

Typ: 1

Kurs: 3,05

Betsson.com

Godz. 20.45 18.09.09

 

Dzis spotkanie 7 kolejki holenderskiej Eredivision. Do zagranai wybralem spotkanie Willem II - FC Groningen. Wg mnie zwycieza w nim gospodarze. Mimo iż maja na koncie 5 porazek z rzedu i tylko 1 wygrana w I meczu sezonu z Vitesse 3:1 to prezentuja się lepiej niż poprawnie. Wszystkie porazki sa efektem braku szczescia i konczyly się tylko roznica 1 bramki. A przeciwnikami nie był byle kto: 2:3 z Feyenoordem 1:2 z AZ aktualnym mistrzem kraju oraz 0:1 z FC Utrecht wiec druzyny walczace o najwyzsze cele. Ich futbol wyglada „radosnie”- nie muruja oni bramki a atakuja raz za razem druzyne rywali. Nawet trener widzi ze do zdobyczy punktowej brakuje im tylko troche szczescia utzrymujac caly czas niezmieniony sklad mimo tylu porazek. FC Groningen ma tylko 2 oczka wiecej, a I zwyciestwo odniosl w oststniej kolejce pokonujac Heerenveen 1:0. Nie sa oni zbyt skuteczni w 6 meczach zdobyli tylko 5 bramem (ich dzisiejszy rywal 7). Willem II do meczu będzie mogl podejsc w najsilniejszym skladzie. Dla nich jest to mecz na przelamanie, przegrana w nim spowoduje nieciekawa atmosfere w klubie. Wiedza o co graja, będą mieli za soba publicznosc. A ze potrafial wygrywac z FC Groningen udowodnili w poprzezdnim sezonie wygrywajac u siebie 3:0 (na wyjedzdie był remis 0:0 ). Wg mnie jest duuza szansa na powtorzenie zeszlorocznego wyniku strzelajac już do pzrerwy z 2 bramki. Stad mój taki typ.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-09-21, 21:58 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Legia - Lechia

typ: x2

kurs: 2,90

godzina: 20:00

 

Ehh, nie idzie mi ostatnio, nie mam juz nic do stracenia wiec zaczynam grac wieksze kursy, skoro nawet te nizsze i, zdawaloby sie, bezpieczniejsze nie wchodza. Na jutro wybieram mecz polskiej ekstraklasy. Taka ona "ekstra" jak i polski superpuchar jest "super"... Porownujac start obu ekip, bardzo podobny zreszta, to mozna rzec ze Legia zaczela zle, a Lechia super.

Teraz dlaczego wg mnie Legia nie wygra: w meczu ze Slaskiem zaprezentowali taka kaszane, ze naprawde zal bylo patrzec. Nie wiem po co w pierwszym skladzie nadal wystawiany jest Mieciel i az dziw mnie bierze, ze ten zawodnik tyle lat byl w stanie sie blakac za granica i nawet od czasu do czasu zagrac. Obrona popelniala szkolne bledy... Jak wliczyc, ze jutro moze nie zagrac Choto, ktory narzeka na drobny uraz to ja nie wroze nic dobrego. Sam Mucha wszystkiego nie wybroni... Lechia - sezon zaczela swietnie od pogromu Cracovii 6:2 a potem, jak przystalo na ligowego sredniaka, przegrala niespodziewanie u siebie z Odra, na wyjezdzie wygrala z Polonia, zremisowala ze Slaskiem u siebie no i w ostatnia niedziele - porazka z Wisla 0:1. W sumie niezly wynik z rozpedzonym krakowskim zespolem. Niby do skladu Legii wrocic ma Chinyama ale przeciez zaraz po kontuzji nie bedzie gral fantastycznie. To nie Messi... Nie zagra Szalachowski, wiec jesli zacznie w pierwszej 11 Mieciel lub Chinyama to jestem spokojny, ze napad Legii biedzie malo grozny. ;P

Dobra, podsumowujac: Lechia bedzie chciala wywiezc korzystny wynik z Warszawy po raz 2 w tym sezonie. Wiadomo, sama nazwa Legia juz dodatkowo motywuja zawodnikow do skopania im tylkow. Dodatkowo bardzo slaba forma Legii i jej oslabienia, a calkiem znosna forma Lechii daja wrazenie, ze moze tam pasc remis albo wygrana Lechii.

 

PS. Lechia ma zgode z Wisla, wiec mecz na pewno bedzie goracy.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-09-21, 21:59 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Turcja - Grecja

typ: 2

kurs: 1.71

godzina: 21:00

Betsson

 

Ćwierć finał mistrzostw europy w koszykówce. Na przeciwko siebie stają drużyny Turcji i Grecji. Turcja w naszej grupie zaczęła fantastycznie ale pierwsza grupa jej była słabiutka Polska i Litwa okazali się tylko dostarczycielami punktów. Potem było już mniej kolorowo, z Hiszpanią minimalne zwycięstwo, a trzeba przyznać że Hiszpanie rozpoczęli te mistrzostwa dopiero wczoraj, z Serbią musiała być dogrywka a ostatni mecz już nie dali rady i przegrali zajmując 2 miejsce w grupie. Natomiast Grecja bardzo przypomina w swoich dotychczasowych poczynaniach Hiszpanie. Słabe wejście w mistrzostwa ale do ćwierćfinałów bez problemów doszła, i drugi faworyt do wygrania całych mistrzostw, w zasadzie tylko oni są w stanie ograć Hiszpanów. Także w tym meczu zaczną grać na poważnie i powinni bez większych problemów uporać się z Turkami, jednak nie powinno być to zwycięstwo wielkich rozmiarów. Jeżeli zagrają swoją koszykówkę to zagrają w półfinale gdzie czekać na nich będzie reprezentacja Słowenii.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-09-21, 21:59 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18. wrzesnia 2009r 18:00

Spotkanie: HC Pardubice - HC Chemopetrol Litvinov

Typ: 1

Kurs: 1,70

Buk: Betsson

 

Analiza: Dziś zobaczymy 5 kolejke Ekstraklasy Czeskiej w Hokeju na lodzie, zagrają HC Pardubice i HC Litvinov, faworytem są gospodarze na których stawiam. W bezpośrednich starciach 9-1-3 dla Pardubic, jednak ostatnich trzech pojedynków nie wygrali. W tabeli Pardubice na 11 miejscu z 4 punktami i 10:12 w bramkach. Litvinov jest 13, przedostatni , trzy punkty na koncie i 9:13 w bramkach. Uważam że wynik będzie wysoki i lecze na to że gospodarze tego meczu wygrają conajmniej dwoma bramkami. Na 9 zwycięstw w historii z Litvinovem aż 8 razy wygrywali z przewagą minimum dwóch bramek. Dziś sądze że będzie podobnie.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-09-18, 12:05 ]

bez jaj. takich analiz to ja moge 15 na dzień napisac.

 

jak typ wejdzie to nie będzie liczone do statystyk a jak nie wejdzie to liczone jako :n::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biel - Davos

18.09.2009 19:45

Typ 2

Kurs 1.85

Betsson

 

Goście idą jak burza , wygrali już 3 mecze z rzędu nie pozostawiając jakichkolwiek złudzeń kto jest lepszy swoim przeciwnikom.Dziś czwarta kolejka i na tafli gości zagrają z Biel.Gospodarze nie wygrali żadnego meczu od 3 spotkań.W ostatnim walczyli ale ostatecznie ulegli po dogrywce.Dziś raczej też nie powinni liczyć na zwycięstwo bo Davos to drużyna z wyższej półki i nie powinna mieć problemów z pokonaniem gospodarzy i to wysoko.Poprzednie 2 mecze między tymi zawodnikami to zwycięstwa właśnie gości.Typ na dziś wieczór to pretendenci do tytułu mistrza kraju czyli hokeistów DAVOS.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-09-18, 14:35 ]

ten sam komentarz co post powyżej. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.09.2009 15:30

Cilic M. (Cro) - Berdych T. (Cze)

Typ: 2

Kurs: 2,53

Bukmacher: Betsson

 

Analiza: Dzisiaj rozgrywane będą mecze Pucharu Davisa, z których to postanowiłem postawić na Czecha Tomasa Berdycha w spotkaniu z Chorwatem MArinem Ciliciem. Ogólnie wydaje mi się, że to właśnie Czesi wyjdą górą z tego pojedynku z Chorwatami, których prezentuje w grez pojedynczej jeszcze świetny Ivo Karlovic, jednak na przeciw niemu w dniu dzisiejszym wyjdzie Radek Stepanek i to własnie Stepanek jest uwazany za faworyta według bukmacherów. Wracając jednak do pojedynku, opisywanego przeze mnie musze podkreslic, że dziwi mnie aż tak duzy kurs wystawiony przez Bwin, Berdych jest świetnym i nieprzewidywalnym tenisistą, którzy dzisiaj według mnie odprawi z kwitkiem Cilicia. Porównując rankingowo obydwu zawodnikóe, lepszy nieco jest jednak Chorwat, który obecnie notuje 15 pozycje w rankingu ATP, w którym to Tomas jest 18. Marin cilic jest obecnie w niezłej formie, podczas swojego ostatniego rozegranego turnieju na US Open został wyeliminowany przez samego triumfatora w ćwierćfinale 1:3. Berdych uległ w trzeciej rundzie w trzech setach dobremu na tym turnieju Fernando Gonzalezowi. Jednak to dzisiaj grają ze sobą od nowa i to liczy sie tylko ten jeden mecz, w którym według mnie lepszy okaże się Tomas Berdych !

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-09-21, 22:02 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.09.09 21.00

Słowenia - Chorwacja

Typ: (0-5.5) 1

Kurs z betsson: 1.82

 

Chorwaci w mistrzostwach Europy mają większe sukcesy od swych dzisiejszych rywali Słoweńców i przed mistrzostwami to właśnie oni, 2-krotni medaliści byli traktowani jako drużyna z większymi możliwościami na ten turniej. Dlatego też po Chorwacji spodziewałem się więcej, do tej pory jednak w żadnym spotkaniu nie przekonali mnie, to taki typowy średniak tych mistrzostw, dla którego ćwierćfinał to odpowiednie miejsce na zakończenie udziału. Są obecnie na poziomie Rosji, która również zasłużenie wczoraj odpadła, a przecież Rosjanie Chorwatów pokonali. O ich słabej formie świadczy również ostatnie grupowe spotkanie z Niemcami, o być albo nie być w turnieju, z tą młodą osłabioną drużyną męczyli się do samego końca. Słowenia gra świetnie w tym turnieju, pokonali Serbię, walczyli jak równy z równym z Hiszpanami, ograli łatwo Polskę i Litwę, pokonali Turcję. Chorwatom w tym turnieju brak lidera, który pociągnął by grę, natomiast Słoweńcy mają takich graczy, pod koszem Lorbeka, na skrzydle Nachbara no i Lakovica na rozegraniu. Słowenia jest w formie i wygra to spotkanie, z racji tego że Chorwaci są drużyną klasową nie będzie to oczywiście pogrom, będzie to wygrana w granicach 6-10 punktów.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-09-21, 22:02 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...