Skocz do zawartości

Konsole


pershing

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Niedlugo NFS The Run, bedzie mozna wysiac z fury i spier-dalac przed psami (choc kontrola nie bedzie w 100%) no i poszli po rozum do glowy wracaja do nielegalnych wyscigow :D Btw, ciekawe kiedy zrobia fotel do takich gier z efektem wciskania w autach o duzej mocy %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanie jest :D co lepiej kupić iksa czy pleja ? jeżeli iksa to podajcie adres z allegro do aukcji bo tych iksów tam jest parę a jestem zielony w konsolach %-) Z góry dzięki :piwo1: tylko proszę o konkrety a nie jakieś durne teksty :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plej

Gry w większości te same wychodzą, ale np. GT5, Uncharted, Heavy Rain, Killzone, LBP 1 i 2 itp. ;) na xkolcka slabo z exc Halo, Forza ? inne nieciekawe :p , Napęd, darmowa sieć, przeglądarka, ps3 ma lepsze pady :p (może to już kwestia przyzwyczajenia bo od ps1 identyczne). Nie wiem jak po przeróbce xklocka ale w ps3 dodatkowo dochodzą zaawansowane odtwarzacze multimedialne, emulatory starszych konsol itp.

 

 

Iks

Pady wygodniejsze w iksie, xlive miazdzy tryb sieciowy w plejce, zgadza sie jest kilka gier na ps3 ktorych nie ma na iksa, ale za to biblioteka gier na iksa duzo wieksza wiec tym sobie to rekompensuje, wystarczy spojrzec na linki do gier na stronkach, cena, teraz kinect z czasem bedzie miazga, mniejsze zuzycie pradu ( :D ), ogolnie ceny akcesoriow duzo nizsze. Jak widac kazda konsola ma swoje plusy i minusy i pisanie, ze ta lub inna nie jest warta zakupu jest nie na miejscu, bo najwazniejszy jest fun podczas gry, a to akurat mamy zapewnione czy to grajac na ps3 czy na iksie. Poza tym to sie chwali co sie ma %-)

 

 

 

Co do aukcji iksa: jesli chcesz bez kinecta: http://allegro.pl/xbox-360-slim-250gb-idealna-do-lt-2-0-gratis-i1861242201.html jesli z kinectem: http://allegro.pl/konsola-xbox360-250gb-kinect-gra-super-cena-i1877820724.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Ja mam xboxa, ale co lepsze to nie wiem...zależy co brałbyś pod uwagę...

- grafika raczej bez różnicy

- lepiej mi się gra na padach iksa

- ruchome gry lepsze pod iksa (kinect)

- gra online - ps3 darmowe, na iksa kupujesz kody np. na allegro, to 12-miesięcy kosztuje ok 100-120zł, możesz kupić zdrapki na miesiąc - to bodajże wtedy wychodzi po 20zł, po pierwszej aktywacji chyba 3 miesięcy darmowe

- gry tu i tu prawie te same, oprócz kilku prestiżowych tytułów zrobionych pod jedną konsolę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy Ci na graniu po sieci i chcesz mało wydawać na gry to bierz przerobionego xboxa. Plusem są oszczędności i grafika w grach multiplatformowych. Pad to kwestia gustu dla każdego z osobna. Kinect tak samo jak move nadaje się tylko na posiedzenia ze znajomymi bo samemu nie ma sensu w to grać. Chyba że z kobitką :D

Na PS3 jest więcej gier dedykowanych tylko dla tej konsoli i imo są lepsze ale to też kwestia gustu. Granie po sieci jest darmowe bez żadnego abonamentu. Ale sugeruje wykupić abonament Playstation Plus gdzie co miesiąc dostajesz 2 pełne gry na PS3, 1 na PS Vita i od stycznia 1 na PS4. Dlatego przyda się duży dysk bo trzeba mieć gdzie te gry trzymać. Sam mam już około 20-25 gier z abonamentu i brak czasu żeby to wszystko ograć.

PS4 proponuje odpuścić przynajmniej z rok jak będzie już dużo gier to raz a dwa jak będą wychodzić już kolejne wersje. Pierwsze PS3 padały dość często i dopiero po jakimś czasie wszystko zostało zoptymalizowane.

Tyle ode mnie. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...