Skocz do zawartości

Przybranie na masie


mario91

Rekomendowane odpowiedzi

Yo, jest taka sprawa, że mam 176 cm wzrostu i warze 58-60 kg, szczupły ze mnie chłopak, chciałbym przybrać na masie :D Pisałem na sfd, poradzili dietę, dieta ok, obliczę sobie dokładnie bilans kalorii no i oczywiście dodam odpowiednio więcej. Jednak przemianę materii mam słabą, zawsze po większej wyżerce WC wita i ***** %-) Chciałbym zakupić jakiś suplement, gainera etc., bo wiadomo ile można jeść i tycie tylko od żarcia chyba trochę zajmuje. Od razu zaznaczam nie chodzi mi o żadne odżywki na mięśnie, nie chodzi mi o rzeźbę tylko zwykły tuszcz i przybranie na masie, jeśli później będzie go coraz więcej można pomyśleć o jakiejś siłce etc., ale na razie tylko masa :) Poradźcie coś, może ktoś z Was brał jakiegoś gainerka, stosował dietę czy coś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam tłuszcz ? %-) 6 wysokokalorycznych posiłków dziennie, nażryj się przed snem (posiłek z duża ilością węgli, jakieś słodycze :D ) pomoże :k: szkoda brać gainera

 

jeśli później będzie go coraz więcej można pomyśleć o jakiejś siłce etc

później to już będzie za późno i pomoże tylko dieta na odchudzanie i aeroby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca sam tłuszcz, masa na całe ciało, a nie brzuch tylko :p Ale samo jedzenie przy takiej przemianie materii styknie ? Bo na sfd każdy prawie jakiegoś gainera dokłada do diety, gdzie ja to pomieszczę wszystko %-) Ale muszę widzieć, że nabrałem więcej tłuszczu, żeby zacząć jakieś ćwiczonka, kiedyś ćwiczyłem ale domowe programy. Radzisz od razu jakieś hantelki, pompki etc. ? Ogólnie jestem aktywny sportowo, co 1-2 dni siatka, ok. 2-3 h także idzie się zmęczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota jest branie gainera jeżeli się nie ćwiczy na siłce. Jeżeli tak ci zależy żeby przytyć to wystarczy zwiększyć ilość kalorii tak do 3000 jeść regularnie tak 5-6 razy dziennie, dużo makaronu, ryżu i waga pójdzie.

 

Aczkolwiek nie polecam takiego "pasienia się". Zapisz się na silkę,( trening w domu odpuść

sobie bo nigdy nie ćwiczyłeś siłowowo, więc nie wiesz co i jak za bardzo), trener dobierze ci ćwiczenia pokaże ci jak je robić poprawnie, a także da ci jakieś rady co do diety i szybko zobaczysz różnicę. Dodatkowo z twoim wzrostem nie ma wielkiego problemu z poprawą sylwetki, parę kilogramów i już inaczej to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem już tylko do załatwienia będziesz miał:

 

solarium, gruby złoty łańcuch, biały podkoszulek na ramiączkach, adidaski i git.

 

O żelu zapomniałem :))

 

Kiedyś pisałem już, że nie cierpie chłoposzków z "siłki" w podkouszalkach na ramiączkach, którzy dali sobie po kilka strzałów i wielce "koksy" :lol: LOLLLLLLLL Chcę przybrać na masie, m. in. żeby więcej wlać w siebie :D Solarium raczej dla lasek. Adidaski muszą być fajne, nie jakieś kajaki byle był znak/napis "nike" LOLLLL Wszystko z umiarem i odpowiednią proporcjonalnością.

 

Teraz jestem od wpływem, idę się nażreć i kimono :nara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem :D Co do tej diety, mógłby mi ktoś ułożyć taki bilansik oczywiście z odpowiednią ilością dodaną jak dla mnie ? Co jeść na dany posiłek, o której, ile ? :) Tylko kuźwa jest taka sprawa, że wstaję ok. 10, max. 11, ale chodzę spać ok. 3 w nocy/rano także wieczorem mogę wpierd*lać, ale pierwsze śniadanie najszybciej o jakiejś 10. Ma to coś do rzeczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies spalacze tluszczu etc ? silka idzie od 1.5roku z przerwami ( np teraz wakacje ) ale zbyt duzo zalegajacego tluszczu przez zly tryb zycia %-) ... zawsze na sucho jechałem ...

 

Bez sensu %-) lepsza aktywność, aeroby + dobrze ułożona dieta zamiast supli ( a tutaj co wybierzesz to bez różnicy wszystkie mają bardzo zbliżony skład)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...