Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Test Progresji w wykonaniu Coltera


Colter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, krótko mówiąc.. od jakiegoś czasu zbieram środki, aby starczyło mi na kilka ładnych etapów progresji, jednak tak naprawdę jeszcze nie testowałem tego systemu, ale myślę, że będę trafiał na bieżąco do szóstego etapu. Jestem tego tak pewny, że mogę się z kimś założyć :smiech: jednak zobaczymy, czy pewność pomaga.

 

Testuje system w którym każdy kolejny typ jest puszczony za stawkę dwa razy większą od poprzedniego. Kursy w każdym typie będą zbliżone, i nie mniejsze od 3,00.

 

Rozpis Stawek:

1. 10zł

2. 20zł

3. 40zł

4. 80zł

5. 160zł

6. 320zł

7. 640zł

8. 1280zł

 

Zysk na etapie pierwszym to +200%, na drugim: +100%, na trzecim +70%, od czwartego do ósmego jest +50%.

 

Jak widzicie, aby zagrać tak jak ja wystarczy Wam 2560zł, możecie grać oczywiście mniejszymi stawkami, ja jednak idę na głęboką wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pamiętajcie, że na początek gram za free.. Muszę przetestować ten system w praktyce :)

 

1 Etap:

M. Donetsk - Interblock | 1 | 1,45

Polonia W. - Breda | u2,5 | 1,80

Fenerbahce - Honved | 1 | 1,20

 

Bet-at-home

ako: 3,132

Stawka: 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wrzucę swoje 3 grosze :p gdyż siedziałem trochę w progresjach. Jeśli jesteś dobrym typerem to wybrałeś jedną z bardzej dochodowych progresji, ale także jedną z bardziej niebezpiecznych. Nie dość, że stawki masz x2 przy kolejnych etapach to do tego grasz porgresje ako~3 :)

 

 

myślę, że będę trafiał na bieżąco do szóstego etapu. Jestem tego tak pewny, że mogę się z kimś założyć :smiech:

 

Nie bądź taki pewny, chociaż życzę Ci tego :)) Wydaje się bardzo łatwo zebrać kurs ~3, ale w praktyce jednak są problemy. (obecnie po przerwie nie mogę złożyć nawet kuponu na ako~2 XD)

 

Ogólnie polecałbym najpierw jakieś ostrożniejsze progresje, ale to już Twoja decyzja :)) z miłą chęcią pozaglądam do tematu patrząc jak Ci idzie :)) Powo i sorry za takie wypociny %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Etap: :t:

M. Donetsk - Interblock | 1 | 1,45 :t:

Polonia W. - Breda | u2,5 | 1,80 :t:

Fenerbahce - Honved | 1 | 1,20 :t:

 

Bet-at-home

ako: 3,132

Stawka: 10zł

 

Ilość trafień na etapie:

nr 1: 1

nr 2: 0

nr 3: 0

nr 4: 0

nr 5: 0

nr 6: 0

nr 7: 0

nr 8: 0

nie trafionych: 0

 

Tendencja (->): 1, ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etap 1:

Sparta Praga - Bohemians 1905 | u2,5 | 1,75 :t:

Polonia B. - Belchatow | u2,5 | 1,63 :t:

St. Liege - St. Truiden | 1 | 1,18 :n:

 

Etap 2:

Hajduk Split - Zadar | HT-1 | 1,65 :n:

Bohemians Praga - Ceske Budejovice | u2,5 | 1,50 :t:

Sturm - Mattersburg | over 2,5 | 1,7 :n:

 

Etap 3:

Jablonec - Slovacko | Under 1,5 | 3,20 :n:

 

Etap 4:

Maccabi - Aktobe | 1(Win+Czyste Konto) | 1,90 :n:

Twente - Lizbona | 1 | 2,40 :n

 

Etap 5:

Levski - FK Baku | 1 | 1.35 :t:

Slavia Praga - S.Tiraspol | 1 | 1.40 :n:

Olympiakos - Slovan (-1,5) | 1 | 1,75 :t:

 

Etap 6:

Słowenia - San Marino | 1 (-3,5) | 2,05 :t:

Macedonia - Hiszpania | 2 | 1,35 :t:

Pólnocna Irlandia - Izrael | 1X | 1,40 :t:

 

Betsson

3,87

Stawka: 320zł

Wygrana: 1238,40

__________________________________

Ogólnie:

1) +21,32zł

2) +608,4

Łącznie: +629,72 zarobione na czysto :) W dodatku przy typach bez dogłębniejszej analizy :) Od kolejnego etapu zaczynam grę, tym razem w praktyce :) Teraz nic się nie będzie wykluczać. Kursy tylko i wyłącznie z Betssona, bo to tam będę grał. Udało mi się już uzbierać budżet który wystarczy na siedem etapów, w dodatku czołowe ligi się zaczynają.

Moim celem jest 10 etapów, w każdym muszę trafić do ósmej próby. Potem odkładam wszystko na bok i gram dalej. Mam nadzieję, że ktoś tu od czasu do czasu zajrzy.. Zaczynam od jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, ostatnio zrobiłem sobie przerwę, powodem były wczasy, jednak to była oferta Last Minute, i nie miałem nawet czasu, żeby o tym napisać. Tam też oczywiście miałem dostęp do sieci, ale nie byłem w temacie.. Niebawem weekend, a więc zaczynam ponownie. Etapów poprzednich nie licze, mimo tego, że nie wyszedłem tam na minus.

 

Jeszcze małe info o systemie..

Celem systemu jest trafienie kuponu z kursem wynoszącym 3,00 i więcej. Jednak trafić trzeba maksymalnie do ósmego kuponu. Stawka za każdym razem jest dwukrotnie większa, jednak kwota którą można wygrać, również szybko się powiększa.

 

Pieniądze mam w Expekcie, Bet-at-home i Betssonie, z tych bukmacherów będę pobierał kursy.

 

Zaczynam od dzisiaj, liczę na komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...