Skocz do zawartości

Radioodtwarzacz


old_Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Yoo

 

Chcę sobie kupić jakieś radio do autka, ale nie mam pojęcia czym się sugerować :/

 

Może ktoś chce mi polecić coś dobrego, co może i ma w swoim aucie... Chce na to przeznaczyć tak do 600zł.

 

 

Osobiście napaliłem się na Alpine X-300

 

http://allegro.pl/item680415701_alpine_ida_x300_fv_promocja_kabel_usb_gratis.html

 

może ktoś miał z tym jakiś kontakt :]

 

Pomocy rodacy %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na radiach to się nie znam %-) ale jeśli już to radziłbym wybrac coś z renomowanych firm: Pioneer, Sony, Blaupunkt bo jakoś o Alpine to mało słyszałem, żeby nie powiedziec, że w ogóle %-) Znajomi, koledzy mają Pioneer'y jak dla mnie eleganckie radyjka, 0 jakichkolwiek problemów, czego chciec więcej, zresztą radio jak radio, to głośniki, tuby basowe odgrywają tutaj główną rolę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się między dwoma markami. Albo Alpine albo Pioneer. Sony to było dobre kilka lat temu XD

 

wiem, że radia są dobre, ale to od ceny 1k w góre, a nie mam zamiaru tyle wydawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Na radiach to się nie znam %-) ale jeśli już to radziłbym wybrac coś z renomowanych firm: Pioneer, Sony, Blaupunkt bo jakoś o Alpine to mało słyszałem, żeby nie powiedziec, że w ogóle %-)

To pierwsza liga jeśli chodzi o Car Audio ;)

 

Znajomi, koledzy mają Pioneer'y jak dla mnie eleganckie radyjka, 0 jakichkolwiek problemów, czego chciec więcej, zresztą radio jak radio, to głośniki, tuby basowe odgrywają tutaj główną rolę

Jednostka sterująca (radio %-) )jest mózgiem więc jest bardzo ważna :))

Gryzoń Ty pewnie chcesz zajebać radio pod instalkę firmową w aucie nie?? :)

Czy chcesz się bawić w prof CA ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...