Skocz do zawartości

Rozgrywki młodzieżowe


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna - ME u-21
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Włochy - Niemcy
Typ: 1
Kurs: 3.05
Bukmacher: Totolotek

Dziś kończymy zmagania w kolejnej z grup Mistrzostw Europy do lat 21. W Totolotku z tej okazji przygotowano promocję zwiększającą wygraną na kuponach z piłki nożnej o 10%. Mi w oko wpadł hit dnia dzisiejszego czyli starcie między młodzieżówkami Niemiec oraz Włoch. Dla drużyny włoskiej to ostatnia szansa na osiągnięcie czegoś w tym turnieju po niespodziewanej porażce z Czechami. Przed rozpoczęciem rozgrywek typowałem Włochów jako głównego faworyta do wygranej i zdania nie zmieniam. Dlatego też dziś polecam obstawić ich zwycięstwo przeciwko równowieśnikom z Niemiec. Italia przysłała do Polski bardzo fajny i mocny skład, a jedna wpadka z Czechami w moim mniemaniu nic nie zmienia i to Włosi dziś wyjdą zwycięsko z tego pojedynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U-21
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: 1
Kurs: 4.7
Bukmacher: Totolotek

Zgodnie z przewidywaniami do fazy pucharowej młodzieżowych Mistrzostw Europy, które są aktualnie rozgrywane w Polsce awansowali przedstawiciele najlepszych na kontynencie młodzieżowych drużyn. Półfinałowe pary to prawdziwe hity, a ja skupiam się dziś na rywalizacji włosko-hiszpańskiej. Bukmacherzy jako faworytów wskazali tu zespół z Półwyspu Iberyjskiego, ale ja się z tym sądem nie zgadzam. Tak jak ostatnio przeciwko Niemcom w fazie grupowej stawiam tu na naprawdę dobrze naoliwioną włoską maszynę, która ma w swym składzie też naprawdę wiele indywidualności i graczy potrafiących odmienić los spotkania pojedynczym zagraniem. Nazwiska takie jak Bernardeschi czy Benassi nie robią może takiego wrażenie jak Asensio lub Saul Niguez, lecz to nie są gracze od nich gorsi, po prostu Serie A nie jest ligą tak medialną jak La Liga, a ci zawodnicy nie są nam tak dobrze znani z europejskich pucharów. Wysoki kurs na Włochów to moim zdaniem naprawdę fajna oferta, a w porównaniu do innych legalnych bukmacherów najkorzystniej będzie obstawić ich w Totolotku ze względu na połowę opodatkowania z aplikacji mobilnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...