Skocz do zawartości

Virtualbet - liga z wpisowym


Gruby

Wpisowe w lidze typerów  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wpisowe w lidze typerów

    • 30zł
      10
    • 50zł
      12
    • 100zł
      1
    • 150zł
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy w planach uruchomienie identycznej ligi typerów jak www.virtualbet.pl

 

Liga byłaby pod adresem www.virtualbet.pl/buyin i byłaby to liga bez sponsora z wpisowym - suma wpisowego podzielona na nagrody dla czołowej 5 lub 10 w zależności od ilości chętnych.

 

Jeśli jest ktoś zainteresowany udziałem w takim konkursie prosimy zagłosować w ankiecie na temat wysokości wpisowego.

 

Czas na głosowanie - 7 dni

 

Czas trwania konkursu itp ustalimy po zakończeniu obecnej ankiety.

 

Osoby głosujące niech potwierdzą swoją chęć udziału w takiej formie pisząc posta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc wpisowe 50zł Osoby zainteresowane udziałem prosimy wpłacić na Moneybookers lexkfd@o2.pl lub ewentualnie mBank 05 1140 2004 0000 3102 3530 9517 (preferowane moneybookers) Termin płatności do 15 marca. Typowanie zaczniemy od 21 marca.

 

15 marca zrobię ankietę odnośnie podziału nagród (wtedy będziemy wiedzieć ile osób rzeczywiście zagra) oraz ankietę odnośnie czasu trwania konkursu.

 

Osoby, które wpłacą/wpłaciły niech się wpiszą i wyślą mi na pw login jaki mam zarejestrować w konkursie (WAŻNE ŻEBY LOGIN RÓŻNIŁ SIĘ OD TEGO Z NORMALNEGO KONKURSU www.virtualbet.pl ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa poszla na mbank:))

 

[ Komentarz dodany przez: BePe: 2009-03-05, 20:35 ]

doszła kasa - wyślij na pw jaki login mam zarejestrować (musi sie różnic od tego na virtualbet.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...