Skocz do zawartości

Ubezpieczenie OC ...


Krzysiekow

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najtaniej i najpewniej %-) ubezpieczyć 10-letnie autko ?

Chodzi mi raczej tylko o OC bez AC i NW bo i tak zamierzam zmieniać niebawem i nie chce przepłacać zbytnio ...

 

Teraz mam w PZU ale jak przysłali mi nowe wyliczenie , bo kończy mi się 1 marca to z krzesła o mało nie spadłem złodzieje zasrane %-)

LInk 4 raczej odpada bo słyszałem że to pic na wodę fotomontaż ... :mlotek:

 

Ale chetnie przeczytam podpowiedzi jesli chodzi o reszte ubezpieczycieli :piwo1::respekt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przecież ubezpieczenie OC całkowicie pokrywa koszty nie Twojego samochodu.

 

To poszkodowany w wypadku z Twojej winy naprawia swój samochód z zapłaconego przez Ciebie OC. Więc nie trzeba żyłować się o ubezpieczyciela i można szukać najtańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie najtaniej wychodzi w mbanku,ale z tego co tam lookam to trzeba miec u nich konto bankowe a nie posiadam :wstyd:

 

Darecki dobrze prawisz :piwo1: przeca po co w ogóle mam się przejmować jaki i gdzie byle najtaniej , w końcu sam nie wiem jak moge trafić gdy ja bede poszkodowany - odpukać :D

 

A że chce samo OC to te kombinowanie zupełnie niepotrzebne,jak Bozia da to przy tym nowym samochodzie bede musiał się na główkować bo wtedy obowiązkowo OC+AC bedzie musiało byc

 

a tymczasem najlepiej jak znajde chyba jakiegos brokera tu w naszym regionie co mi prześwietli więcej towarzystw i z tego pozostanie mi wybrać najtańsza ofertę.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...