Skocz do zawartości

Progresja na bloki


amciek

Rekomendowane odpowiedzi

Pojęcie progresji jest doskonale znane większości graczy, ja chciałbym w tym temacie zaproponować "moją" odmianę progresji.

 

Gramy kupony blokowe 2 z 4, startujemy od 1 zl ( czyli za kupon placimy 6 zl). W każdym z czterech bloków gramy po 2-3 mecze o kursie łącznym powyżej 2.5 . Wówczas przy trafieniu dwóch bloków mamy zwrot stawki, przy jednym nietrafionym bloku potrajamy naszą początkową stawkę, a przy bezbłędnym kuponie uzyskujemy sześciokrotność stawki.

 

Kiedy już znamy schemat działania systemów blokowych przechodzimy do progresji. Moja idea jest taka, że przy porażce podwajamy stawkę ( przy trzech i

czterech nietrafionych blokach), przy dwóch trafionych blokach stawkę pozostawiamy bez zmian, a przy trzech trafionych blokach i bezbłędnym kuponie cofamy się do początkowej stawki.

 

NP.

 

I etap

stawka poczatkowa 1 zl ( 6 zl wartosc kuponu)

Trafiliśmy tylko jeden blok zatem musimy podbić stawkę

 

II etap stawka 2 zl ( wartosc kuponu 12 zl)

Tym razem nie trafilismy zadnego bloku, zatem znowu podbijamy stawke

 

III etap stawka 4 zl ( wartosc kuponu 24 zl)

Trafiamy 2 bloki, zatem stawka pozostaje bez zmian.

 

IV etap stawka 4 zl ( wartosc kuponu 24 zl)

Trafiamy 3 bloki, czyli cofamy sie do pierwszego etapu.

 

Bilans : 72 zlote wygrane z IV etapu minus 42 zl włożone w kupony = 30 zł na czysto

 

Oczywiście stawki w moim wypadku są umowne, w najbliższym czasie przetestuje ten system w dziale nasze kupony, i tam na konkretnych meczach zobaczycie czy taka gra jest opłacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...