Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] DUZY-typ


DUZY

Rekomendowane odpowiedzi


na dzisiaj proponuje taki kuponik co prawda kurs nie powala na kolana ale ja to gram :D EC KAC+Blues-Jokerit[under5.5]=1.8 7/10 :piwo1:

 

 

 

NO NIESTETY PREMIERA WYPADLA KIEPSKO WRECZ KATASTROFALNIE ALE MAMY JESCCZE NOC NA ODROBIENIE STRAT :mlotek: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzisiaj proponuje taki kuponik co prawda kurs nie powala na kolana ale ja to gram :D EC KAC+Blues-Jokerit[under5.5]=1.8 7/10 :piwo1:

 

 

 

NO NIESTETY PREMIERA WYPADLA KIEPSKO WRECZ KATASTROFALNIE ALE MAMY JESCCZE NOC NA ODROBIENIE STRAT :mlotek: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odrabiamy :mrgreen:

 

Hercules- 1.58

Monaco- 1.85

= 2.92 - 7/10

 

 

mysle ze wieczorkiem

:piwo1::piwo1:

:nie:

 

Qrwa !!!! wczorajszy dzien nalezal o bukow :nie::(:wsciekly:

 

mala przerwa bo to zarobilem w tygodniu wczoraj (prawie wszystko )przegralem :( --

wczoraj na Hercules gralo ponad 80% wiary!!!!! normalnie szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowilem jednak podac to co zmierzam zagrac -zmieniam troche forme podawania typow tzn. bede podawal jesli to bedzie tak mozna nazwac "analize" do danego typu :p

 

BOLOGNA - Chievo

 

kurs na jedynke w tym spotkaniu 1.7 zdecydowanie do grania-oslabienia po stronie gosci to 3 kluczowych zawodnikow:Langella,Bontivoglio i Italiano natomiast gospodarze z tego co wyczytalem w najsilniejszym skladzie.

Bologna w ostatnim czasie prezentowala sie znacznie lepiej od dzisiejszych przeciwnikow i mysle ze na swoich smieciach nie zawioda kibicow (przeciwnik do osiagniecia sukcesu odpowiedni :D )

 

powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzisiaj moja uwagę zwrócił mecz z ligi portugalskiej CD TROFENSE-SPORTING LISBONA

gospodarze to zespół /jeden z głównych kandydatów do spadku / grajacy kompletnie dno w 15 meczach 12pkt- mowi samo za siebie . Goscie Sporting Lizbona na wyjezdzie 1 przegrany mecz i nie wydaje sie zeby własnie dzisiaj polegli z tak zle grajacymi gospodarzami . W/g mnie dzisiejsza przegrana Sportingu to byłby kompletny KATAKLIZM . Kurs co prawda nie za ogromny 1,45 ale do dubelka -czemu nie :)

 

ja gram to solo za 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :mrgreen: ameryki nie odkryje. jesli napisze ze M.City dzisiaj wygra . wydaje mi sie ze robi sie z tego mala masowka :p ale masowki maja to do siebie ze tez kiedys wchodza :cwaniak:

 

 

M.City - 1.57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :mrgreen: ameryki nie odkryje. jesli napisze ze M.City dzisiaj wygra . wydaje mi sie ze robi sie z tego mala masowka :p ale masowki maja to do siebie ze tez kiedys wchodza :cwaniak:

 

 

M.City - 1.57

 

 

 

:jupi::piwo1::piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pod lupe meczyk z eredivisie Graafschap-Twente .

Krótko bo sie troche spiesze /wyjazd słuzbowy ;) / Twente dzisiaj bez osłabień kadrowych i z gospodarzami dzisiaj nie powinni miec wiekszych problemów . kursik 1.45 do dubelka czemu nie :mrgreen:

 

TWENTE !!!!! :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...