Skocz do zawartości

Hokejowe rozgrywki międzynarodowe


Darecki79

Rekomendowane odpowiedzi

Szwajcaria – Francja

 

 

Typ:1

Kurs:1.30

 

 

A teraz trochę pewniejszy meczyk do którego jeszcze dość dużo czasu. Już w ten piątek w końcu rozpoczną się mistrzostwa świata w hokeju na lodzie. Wybrałem pojedynek pomiędzy Szwajcaria – Francja, wiadomo, że żadna z tych drużyn nie będzie raczej walczyła o mistrzostwo ale mimo wszystko myślę, że warto zająć się tym spotkaniem. Szwajcarzy z roku na rok coraz lepiej radzą sobie w hokeju nie tak dawno temu wlaczyli co roku o utrzymanie a ostatnio ich cele się zmieniły i samo utrzymanie nie jest dla nich żadnym sukcesem w odróżnieniu od ich dzisiejszych rywali, którzy z pewnością nastawili się na walkę o utrzymanie i tak naprawdę ważne dla nich mecze zaczną się dopiero w następnej fazie. Francja niestety jest słaba w hokeju i moim zdaniem nie uda im się w tym roku utrzymać ale jak będzie pokaże turniej natomiast Szwajcarzy mogą sprawić problemy nawet najlepszym a w meczu z teoretycznie słabszymi rywalami powinna poradzić sobie bez żadnych problemów, typuje gładkie zwycięstwo Szwajcarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słowacja – Niemcy

 

 

Typ:1

Kurs:1.55

 

 

Po piłce nożnej przyszedł czas na coś z hokeja. Właśnie zaczęły się mistrzostwa świata więc grzechem było by z tego nie skorzystać i nie postawić na nic. Ja wybrałem spotkanie pomiędzy Słowacja a Niemcami. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie Słowacja ale podobnie było we wcześniejszym meczu Niemców, gdzie również zdecydowanym faworytem byli ich rywale ale niespodziewanie wygrali Niemcy aczkolwiek było to bardziej spowodowane bardzo słabą postawą Rosjan, którzy wyraznie nie są w formie na tych mistrzostwach bo przed chwilą bardzo szczęśliwie wygrali ze słabiutką Słowenią szczelając decydujące bramki w samej końcówce. Słowacja natomiast w pierwszym swoim meczu zagrała bez rewelacji ale bardzo solidnie dzięki czemu bez żadnych problemów pokonała swojego rywala. Myślę, że w tym meczu będzie podobnie bo chociaż Niemcy są w hokeja coraz to lepsi to nadal nie liczą się w walce z najlepszymi do których z pewnością należą Słowacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA – Norwegia

 

 

Typ:1

Kurs:1.25

 

 

Niestety typowanie z mistrzostw świata jak na razie nie najlepiej mi idzie ale postanowiłem jeszcze raz postawić coś z mistrzostw tym razem bo dość skromnym kursie ale za to powinno się sprawdzić. A mianowicie wybrałem spotkanie pomiędzy USA a Norwegią. Jak nie trudno się domyśleć choćby po kursach wyznaczonych przez bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania będą z pewnością Amerykanie, którzy oczywiście jak co roku nie są w najmocniejszym składzie ponieważ nadal trwają play-offy w NHL ale mimo wszystko mają tylu znakomitych hokeistów, że i tak mają bardzo dobrą drużyne, która będzie liczyć się w walce o najwyższe cele. Norwegowie natomiast nigdy nie byli stawiani w roli faworytów z reguły częściej walczyli o utrzymanie niż o jakieś wyższe cele ale na tych mistrzostwach sprawili naprawdę olbrzymią sensację i pokonali Szwedów, którzy należą do ścisłej światowej czołówki, ale myślę, że było to spowodowany bardzo dużym szczęściem w tym spotkaniu jak również zlekceważeniu przez Szwedów rywali, którzy są teoretycznie słabsi. Myślę, że USA nie popełni tego błędu co Szwedzi i wyjdzie na to spotkanie bardzo skoncentrowana i z szacunkiem do rywali dzięki czemu odniosą zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finlandia – Słowacja

 

 

Typ:1

Kurs:2.15

 

 

Czas na kolejny mecz gospodarzy tegorocznych mistrzostw świata w hokeju na lodzie. Tym razem Słowacy zmierzą się z kolejnym bardzo wymagającym rywalem, którym jest Finlandia. Niestety gospodarze na tych mistrzostwach grają dużo poniżej oczekiwań swoich kibiców, które były naprawdę duże, tak naprawdę jest to mecz ostatniej szansy dla nich ponieważ aktualnie nie mają ani jednego punktu na swoim koncie i zajmują 5 miejsce w grupie z której awansują cztery zespoły a własnie ostatnie gwarantujące awans miejsce zajmują Finowie, którzy mają już 5 punktów na swoim koncie, dzięki czemu już praktycznie mają awans nawet porażka po dogrywce w tym meczu daję im awans, ale myślę, że ich celem nie ejst jedynie wyjście z grupy tylko udział w wielkim finale a zajęcie 4 miejsca w grupie postawi ich w trudnej sytuacji dlatego myślę, że wyjdą na to spotkanie zmotywowani i odniosą bardzo ważne zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy – Rosja

 

 

Typ:1

Kurs:2.40

 

 

I kolejny typ z mistrzostw świata w hokeju na lodzie tym razem już nieco ryzkowniejszy i z trochę większym kursem. Już w niedziele zmierzą się ze sobą reprezentacje Czech i Rosji stawką tego spotkania będzie zajęcie pierwszego miejsca w grupie dzięki, któremu trafia się na teoretycznie najsłabszego przeciwnika. Jak na razie zdecydowanym liderem grupe E jest fenomenalnie grająca reprezentacja Czech, która na tych mistrzostwa jak na razie wygrała wszystko co było do wygrania czego efektem jest dziewięć punktów na koncie i dość komfortowa sytuacja. Rosjanie natomiast na tych mistrzostwach grają jak na nich dość słabo praktycznie z każdym rywalem mają ogromne problemy i odnoszą wymęczone zwycięstwa a raz nawet niespodziewanie przegrali z Niemcami, którzy są dość duża niespodzianką tych mistrzostw ale z każdym meczem grają coraz słabiej dlatego myślę, że nie będą raczej liczyć się w walce o zwycięstwo w grupie tym bardziej, że dzisiaj niespodziewanie przegrali z dość słabą ekipą Danii, Czesi jeżeli dzisiaj wygrają już zapewnią sobie zwycięstwo w tej grupie i myślę, że tak się właśnie stanie ponieważ Czesi są w bardzo dobrej formie na tych mistrzostwach a Rosjanie niestety nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy – Rosja

 

 

Typ:1

Kurs:2.20

 

 

Mistrzostwa świata powoli dobiegają końca przed nami już jedynie dwa mecze finał pocieszenia o trzecie miejsce i finał o mistrzostwo. Postanowiłem zająć się finałem pocieszenia w którym zmierzą się ze sobą ekipa Czech i Rosji. Ci pierwsi grali na tych mistrzostwach znakomicie wygrywając mecz za meczem i według wielu fachowców to właśnie oni byli faworytami do mistrzostwa ale niestety w półfinale Czesi odnieśli pierwszą swoją porażkę na tych mistrzostwach i marzenia o mistrzostwie muszą przełożyć na następny rok. Rosjanie natomiast cały ten turniej grali mało przekonywująco w większości meczach bardzo się męczyli nawet z teoretycznie słabszymi rywalami ale mimo wszystko dość szczęśliwie dostali się do półfinału w którym nie mieli jednak już szans i zagrają finał pocieszenia. Myślę, że Czesi potwierdzą to, że są doskonale przygotowani do tego turnieju i bez większych problemów wygrają drugi raz na tych mistrzostwach z ekipą Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...