Skocz do zawartości

MLB 2024


Przemo1866

Rekomendowane odpowiedzi


Zaczynamy powolutku sezon z MLB. Póki co jak zawsze mecze treningowe więc gramy na spokojnie
Ja testuje pewne żródło z którego będę pobierał typy i dziś zaczynamy

San Diego Padres - LA Dodgers

Typ: 1 Kurs: 1.95 :minus:

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.65 :minus:

STS

Źródło o którym wspominałem typuje dziś win San Diego po kursie 1.95. Dużo osób mogło słyszeć jakiś zakupów dokonało LA Dodgers m.in. za 700 mln przyszedł Ohtani (sumy chyba nie pomyliłem) tak więc siłą rzeczy to oni są lekkim faworytem ale...
Sa już wystawione składy i tu póki co dziś szału nie robią. Za to Padres wystawiają całkiem poczciwą ekipę i stąd typ właśnie na San Diego.
Ja jeszcze postanowiłem postawić handi. Skoro jest taka różnica jakościowa w składach to może i hcp uda się dziś pokryć.
Mecz o całkiem fajnej porze więc być może jeszcze dziś uda się coś wzbogacić o ile źródło okaże się trafne

 

e: uuu grubo widać ze koles sie mega zna na temacie

Wynik: 1:14

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Houston Astros - Texas Rangers

Typ: 1 Kurs: 1.66 :plus:

Fortuna

Dobra spróbuje delikatnie potypowac. Dziś wybór padł na Astros. Bodaj 4 porażki z rzędu- myślę że to jak na nich to za dużo.
Dziś rozpoczyna Blanco który ma 2-0 więc dobrze to wróży zwłaszcza że jego oponent przeciwnie 2 przegrane. Czas wejść na sciezke zeyciestw i na to dziś liczę

Wynik: 9:2

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland - NY Yankees

Typ: 1. Kurs: 2.15 :plus:

STS

Spróbuje po swojemu.. 3 mecz serii I póki co 0:2 więc czas na win gospodarzy
Allen po stronie Cleveland zaczął sezon przyzwoicie 2 winy więc tym bardziej są szanse na powodzenie typu. Do tego kursy nieznacznie ale lecą w dół więc... Rywal póki co 1:1
No cóż ja próbuje

Wynik: 8:7

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LA Dodgers - Washington Nationals

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.75 :plus:

STS

Nie ma jeszcze kto narzuca dla Dodgersów ale wchodzę w handi. Dwie porażki z rzędu w dodatku na własnym terenie więc tym razem widze max skupienie i pokazanie rywalom mocy. Widzi mi sie tu pogrom ale mi wystarczy -1.5
Gram już bo kursy ostro pikują

Wynik: 6:2

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto Blue Jays - NY Yankees

Typ: 2. Kurs: 1.95 :plus:

STS

Dziś gram Yankees standardowo 2:0 póki co dla Jays więc gram na przełamanie
Wydaje się że to jedno spotkanie Yankees powinni zgarnąć dla siebie.
Stroman póki co zdecydowanie lepsze staty niż rywal więc liczę że dziś to pokaże

 

Wynik: 4:6
 

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LA Dodgers - NY Mets

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.85 :plus:

STS

Trzy porażki Dodgersow z rzędu i to na własnym terenie? No nie uwierzę dopóki nie zobaczę dlatego dziś zdecydowanie w ich kierunku. Dodatkowo zestaw miotaczy również daje nadzieję na pozytywne rozstrzygnięcie dlatego gram już teraz bo kursy mogą spaść

 

Wynik: 10:0

 

Spróbuje jeszcze jednego typy

San Diego Padres - Toronto Blue Jays

Typ: 1 Kurs: 1.75 :plus:

STS

W sumie to samo co wyżej. Padres 2 porażki więc na przełamanie zwlaszcza na własnym terenie ten jeden win powinni zgarnąć

Wynik: 6:3

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Francisco Giants - NY Mets

Typ: 2 Kurs: 2.05 :plus:

STS

Dziś swoje fundusze rzucam na ekipę Mets. Panowie po świetnych pojedynkach z gwiazdorskimi Dodgers musieli zejść na ziemie. 2 porażki więc dziś pasuje powalczyć o win. Manaea póki co 1 - 1 rywal w szeregach gospodarzy totalna klapa więc może i dziś nie poszaleje. Liczę na obudzenie Metsow I win po fajnym kursie

Wynik: 2:8

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kansas City Royals - Toronto Blue Jays

Typ: 2 Kurs: 1.95

STS

Zbyt pieknie to wygląda w moim wykonaniu więc zalecam dziś ostrożność ale żeby miłej zleciała pierwsza część nocki to taki typ.

Kansas w tym sezonie jak nie oni . Póki co 2:1 ale dziś Toronto wystawia do gry Berriosa który póki co ma 4 zwycięstwa na 4 starty a więc sztos. Spróbuje mu zaufać bo rywalowi zdecydowanie się nie wiedzie i oby ten stan rzeczy został zachowany i dziś.

Wynik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...