Skocz do zawartości

Zarób duże pieniądze nie wychodząc z domu.


dCIgor

Rekomendowane odpowiedzi

PRACA W DOMU! Bądź szefem dla siebie! Czy jesteś gotów na cos INNEGO? Masz dość

codziennego drążenia? Czy jesteś zmęczony patrzeniem jak inni ciągną korzyści z TWOJEGO

wysiłku? Czy chciałbyś pracować w domu, poświęcać więcej czasu swojej rodzinie,

przyjaciołom lub hobby? Dałeś już sobie spokój z tymi wątpliwymi ofertami, które obiecują

wszystko a zostawiają cię z niczym? JA TEŻ!!! To dlatego stałem się Pracownikiem emailowym.

Prowadzę cały interes on-line, co oznacza, iż mam bardzo niskie koszty ogólne i

mogę wykonywać cala moja prace w zaciszu i wygodzie mojego własnego domu, według

mojego rozkładu. Potencjalnie możesz zarobić 2.000 do 5000 zł w niepełnym wymiarze czasu

lub 5.000-15.000 w pełnym wymiarze czasu!! Zapewnione pełne przeszkolenie on-line!. Nie

potrzeba żadnych opłat gry. Wszystkiego, czego potrzebujesz to komputer z dostępem do

sieci e-mail, trochę wolnego czasu oraz chęć zmiany kierunku twego przyszłego życia! W celu

uzyskania dalszych informacji, skontaktuj się

igorzasty1616@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


igorzasty1616@wp.pl

 

Ja osobiscie nie moge tyle zarabiac, bo by mi woda sodowa uderzyla do glowy, ale slyszalem kiedys w Rozmowach w Toku, ze homoseksualisci maja duze potrzeby. Idac tym tropem skorzystalem z wujka google, znalazlem kilka stron homowiadomo i podalem tam Twoj email. Ucieszysz sie zapewne, bo oni byli tak podexcytowani ze obiecali powysylac Ci swoje CV z zdjeciem.. tzn w sumie to nawet bardziej zdjecia bez CV. Grunt ze codzienie bedziesz mial pelne rece roboty, segregujac "CV", ktore otrzymasz.

 

Powodzenia w interesie, a jak sie juz skonczy ziolo to nic nie boj. Niedlugo idzie pierwszy grudnia to babcia znowu kieszonkowym rzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igorzasty1616@wp.pl

 

Ja osobiscie nie moge tyle zarabiac, bo by mi woda sodowa uderzyla do glowy, ale slyszalem kiedys w Rozmowach w Toku, ze homoseksualisci maja duze potrzeby. Idac tym tropem skorzystalem z wujka google, znalazlem kilka stron homowiadomo i podalem tam Twoj email. Ucieszysz sie zapewne, bo oni byli tak podexcytowani ze obiecali powysylac Ci swoje CV z zdjeciem.. tzn w sumie to nawet bardziej zdjecia bez CV. Grunt ze codzienie bedziesz mial pelne rece roboty, segregujac "CV", ktore otrzymasz.

 

Powodzenia w interesie, a jak sie juz skonczy ziolo to nic nie boj. Niedlugo idzie pierwszy grudnia to babcia znowu kieszonkowym rzuci.

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz wycierasz pupe studolarowkami ? Eh.. i gadasz z plebsem, ktory uzywa do tego papieru toaletowego z labradorem.. zal mi nas

 

P.s. a lubisz kapac w wannie mlodszego brata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czyli teraz wycierasz pupe studolarowkami ? Eh.. i gadasz z plebsem, ktory uzywa do tego papieru toaletowego z labradorem.. zal mi nas

 

P.s. a lubisz kapac w wannie mlodszego brata ?

Aleś dopier... %-) Całkowicie w moim stylu :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aciak co jest dobre na zwichniętą nogę oprócz lodu, maści itp. ? Znasz jakieś domowe sposoby ?

 

ja proponuje sie napić najpierw na jedną a potem dla pewności na drugą nóżkę spróbuj pomoże :) :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...