Skocz do zawartości

WTA Tour 2023


Przemo1866

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina: Tenis, WTA Adelaide 2
Godzina: 8:30
Spotkanie: Collins- Kudermetova
Typ:Collins
Kurs: 2.00:minus:

Bukmacher: Fortuna

Niestety już trochę kurs spadł na Amerykane od wczoraj ale dalej myślę że warto pobrać kura na nią wystawiony. Collins zaczęła grać swoje i wiązać że może być w gronie faworytów do wygrania AO, może nie ścisłym ale jednak zawsze groźna. Wystarczy wrócić pamięcią do ostatniej edycji tego turnieju gdzie Amerykanka doszła do finału, eliminując w półfinale Ige Swiatek po piękniej grze. Mimo dobrej dyspozycji Kudermetowej, uważam że delikatnym faworytem tego spotkania jest właśnie Collins. W h2h 1:0 dla Rosjanki, myślę że po dzisiejszym meczu ten bilans będzie wynosił 1:1.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

INDIAN WELLS 

Gauff - Sabalenka
Typ: Sabalenka :plus:
@1.61 Fortuna

Sabalenka w obecnym sezonie prezentuje się rewelacyjnie. Wygrała w swoim pierwszym turnieju w tym roku w Adelajdzie pokonując w finale Noskovą 2:0. W kolejnym turnieju którym był Australian Open, również w finale ograła 2:1 Rybakine. W Dubaju dotarła do ćwierćfinału, gdzie przegrała 2:1 z późniejszą triumfatorką Krejcikovą. Podczas Indian Wells również gra swój najlepszy tenis i w 1/8 finału wygrała z Krejcikovą 2:1, rewanżując się jej za wcześniejszą porażkę. Teraz czeka ją moim zdaniem dużo łatwiejsze zadanie o ile nie da się sprowokować publiczności, która na pewno będzie za swoją rodaczką. Gauff co prawda wygrała z Sabalenka 3 z 4 poprzednich pojedynków ale patrząc na obecną formę to Białorusinka powinna się zrewanżować swojej przeciwniczce. Typ miałem podbijać jakimś overem 18,5 gema ale w końcu wycofałem się z tego i stawiam jedynie na końcowe zwycięstwo Sabalenki, bowiem nie zdziwiłoby mnie jej gładkie zwycięstwo. Jednak mecz może też się okazać zacięty więc do dubelka można dać bardziej odważny typ z overem gemowym.

Edytowane przez Shadow89
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Tenis WTA Miami
Godzina: 21:00
Spotkania: Rybakina - Kvitova
Typ: Kvitova
Kurs: 3.25:t:
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rybakina przystąpi do tego meczu jako zdecydowany faworyt do odniesienia zwycięstwa. Zawodniczka z Kazachstanu pokazuje że jest w najlepszej dyspozycji w całej swojej karierze. Zwycięstwo w Indian Wells nie było dziełem przypadku, jednakże są przesłanki ku temu by ta niesamowita seria 11 zwycięstw z rzędu, dziś się zakończyła. Po drugiej stronie siatki zobaczymy ogromny talent oraz doświadczenie. Kvitova mimo że powoli będzie wybierać się na sportową emeryturę, dziś z całą pewnością powalczy o kolejne trofeum. Zawodniczka z Czech na tym turnieju straciła zaledwie seta a nie miała łatwych rywalek. Uważam że fakt że finały rządzą się swoimi prawami jak i to że WTA jest niesamowicie nieprzewidywalne, przemawia za tym że warto zagrać na Kvitova, która po swojej stronie ma argumenty by wygrać ten mecz.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 20:15
Spotkanie: Stephens - Sabalenka
Typ: powyżej 18.5 gema
Kurs: 1.65:plus:
Bukmacher: Superbet
Analiza: Na papierze wygląda to na szybki awans bialorusinki do ćwierćfinału, ale doskonale wiadomo jakie szlemy potrafią pisać scenariusze. Zawodniczka ze Stanów, w ostatnim czasie zaliczyła ogromny progres w swojej grze i widać że na Francuskich kortach czuje się bardzo dobrze. Przeglądając się poczynaniom Sabalenki na tym turnieju, można zauważyć że setów tracić nie lubi ale over gemowy jaki dziś jest wymagany, potrafiła pokryć w drugiej rundzie z rosjanka z trzeciej setki rankingu. Jeśli Stephens będzie w miarę trzymać serwis to pokrycie 19 gemow powinno być łatwym zadaniem. Osobiście liczę na pierwsze zawirowania Sabalenki na tym turnieju, która jak każdy dobrze wie, miewa spore problemy ze swoją psychika. Może i Stephens nie miała trudnej przeprawy by znaleźć się w czwartej rundzie to swoimi występami w tym roku pokazywała że będzie to rok o wiele lepszy od poprzedniego. Liczę na choć jeden zacięty set a wtedy pokrycie overa będzie formalnością.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Tenis WTA Nottingham
Godzina: 17:25
Spotkanie: Sakkari- Cornet
Typ: Cornet wygra pierwszy set
Kurs: 2.83:plus:
Bukmacher: Betfan
Analiza: Sakkari do tego meczu podejdzie jako zdecydowana faworytka, choć nigdy specjalistką na trawie nie była. W pierwszym meczu w dwóch setach odprawiła dość łatwo, zawodniczke z ósmej dziesiątki rankingu. Cornet w ubiegłym roku wyeliminowała wówczas mocno faworyzowana Ige z Wimbledonu i widać było że lubi ta nawierzchnię. Francuzka w pierwszym meczu źle weszła w spotkanie i oddała pierwszego seta, myślę że wyciągnie wnioski z tego spotkania i dziś to ona po pierwszym secie będzie na prowadzeniu a że gra z ósmą rakietą świata to kurs jest bardzo atrakcyjny.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis WTA Birmingham
Godzina: 12:00
Spotkanie: Tsurenko- Yastremska
Typ: Yastremska wygra pierwszego seta
Kurs: 2.51:plus:
Bukmacher: Betfan
Analiza: Przenosimy się do UK gdzie dwie ukrainki powalczą ze sobą w kwalifikacjach turnieju w Birmingham rozgrywanego na trawie. Dosc zdecydowanym faworytem jest Tsurenko, głównie za sprawą tego że w ubiegłych latach bardzo dobrze radziła sobie na tej nawierzchni. Jeśli chodzi o Yastremska to na clayu widać było z meczu na mecz wzrost formy i jej gra zaczynała się podobać. Jej ostatni mecz był pierwszym na trawie i przegrała go dość gladko z zawodniczką z trzeciej setki rankingu. W tym meczu nie bylo widać zaangażowania, chyba myślała że skoro gra z teoretycznie słabą zawodniczką to ten mecz wygra się sam. Obie panie dzieli aż 11 lat różnicy, dziś uważam że to ta młodsza lepiej wejdzie w mecz, gdyż jest ona zawodniczką nieprzewidywalna która ma po swojej stronie wiele atutów które mogą jej w tym pomóc. Przed zawirowaniami w jej karierze powiązanymi z dopingiem, grała świetny tenis i w jej ostatnich meczach widać było że chce do tego wrócić, a że Tsurenko bliżej do końca kariery może oddać pierwszego seta A być może całe spotkanie.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis WTA Berlin
Godzina: 10:30
Spotkanie: Vandeweghe - Zhao
Typ: Vandeweghe handi-1.5 gema
Kurs: 1.80:plus:
bukmacher: LV BET
Kursy na Amerykane spadły i to dość znacznie, dlatego podbije kurs 1.5 gemowym handi. Dla mnie to jest typowy mecz na przełamanie, słabej ostatnie serii Vandeweghe, która od kilku spotkań odnosiła same porażki. W ubiegłych latach jeśli chodzi o rozgrywki na trawie, prezentowała wysoki poziom i jeśli zagra choć na 90% swoich umiejętności to gladko odprawi zawodniczke z Kanady. Myślę że po zimnym prysznicu jaki otrzymała w ostatnim spotkaniu przeciwko zawodniczce z bardzo odległego miejsca rankingu, w kwalifikacjach turnieju w Holandi, dziś zagra zupełnie inny tenis. Ma ku temu predyspozycje i dla mnie to ona jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis WTA Berlin
Godzina: 14:00
Spotkanie: Podoroska - Masarova
Typ: Podoroska
Kurs: 2.16:plus:
Bukmacher: Fortuna 
Zastanawia mnie fakt faworyzowania tutaj Hiszpanki w pojedynku w którym tak naprawdę wydarzyć może się wszystko. Ani jedna ani druga na trawie w swojej karierze nie osiągnęła nic, kilka spotkań w ubiegłych latach i na tym cała przygoda z ta nawierzchnia się kończy. O ile na clayu 3 tygodnie temu zagrały ze sobą bardzo ciekawy mecz tak dziś jest to typowe spotkanie 50/50. Można powiedzieć że jest to trochę wróżenie z fusów, wszystko powyżej kursu 1.90 traktuje jako value dlatego idę w stronę Argentynki która potrafi zaskoczyć w takich spotkaniach, mając ku temu swoje argumenty, mam nadzieje ze potraktuje ten mecz jako rewanż za przegrane spotkanie w challengerze granym w Hiszpani i odprawi faworyzowana Hiszpanke.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis  WTA Birmingham
Godzina: 12:00
Spotkanie: Cirstea - Frech
Typ: Cirstea
Kurs: 1.67:minus:
Bukmacher: LV BET
Analiza: Dziś przed Magda Frech bardzo trudne zadanie bo zmierzy się z doświadczoną, dobrze grająca rumunka. Jak narazie polka przeszła kwalifikacje i pierwsza rundę dość gladko ale może oprócz meczu z Teichmann nie miała trudnej przeprawy. Może nie powinienem typować przegranej polki ale w mojej ocenie więcej argumentów do zwycięstwa ma Cirstea a że LV BET zaproponował wyższy kurs niż u konkurencji, uważam że warto spróbować. Statystki h2h nie mogę dorzucić do tej analizy bo panie na korcie, na zadnej nawierzchni się jeszcze nie spotkały.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Tenis WTA Eastbourne
Spotkanie: Keys - Kasatkina
Typ: liczba setów- 3
Kurs: 2.45:minus:
Godzina: 13:30
Bukmacher : Etoto
Postanowiłem na dziś poszukać dokładnej ilości setów w finale w Eastbourne. Widać że obie panie są w formie i możemy być świadkami bardzo ciekawego spotkania, ciężkie jest wytypowanie zwycięscy co zauważyć można po praktycznie identycznych kursach na obie panie. Keys bardzo niespodziewanie gladko w ostatnim meczu ograła Gauff 6:3 6:3. Kasatkina również bez straty seta rozprawila się z Giorgi i zameldowala się w finale. Myślę że będzie to inny mecz niż gładkie zwycięstwo którejś z zawodniczek. Początkowo myślałem o overze gemowym ale postanowiłem pójść w trzy setowke, często gram taki zakład w finałach i stosunkowo często się to udaje.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Brisbane debel

 

Brisbane debel

Linette/Pera - Wu/Zhu

Typ: 1 Kurs: 1.61 :plus:

STS

Magda rozpoczyna sezon. Dziś rozpoczyna w straciu deblowym. Koleżanka z pary dobrze znana w zeszłym sezonie całkiem fajne wyniki panie osiągały. Skoro znów grają razem wychodzi, że dobrze się dogadują.
Rywalki parę tworzą tylko podczas rozgrywek Wielkiego Szlema więc spotykają się dosyć rzadko, a wiadomo ile daje zgranie. Spróbuje zaufać Magdzie choć wiadomo jak to z kobietami bywa

Wynik: 2:1

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: tenis wta bogota
Godzina: 20,30
Spotkanie: errani- osorio
Typ: errani poniżej 8,5
Kurs: 2,59
Bukmacher: Fortuna

 

Nie ma tematu 2024, wiec wrzucam tu. Nie potrafię sobie wyobrazić żeby Errani mogła ugrać więcej. Daje jej maks 4-5  gemów.  Sara jest już po drugiej stronie rzeki, nie ma żadnych argumentów poza dość regularnym przebijaniem. Osorio spokojnie może przyjąc te warunki.  Jest młodsza, jest silniejsza, jest zwyczajnie lepsza. Prawdą też jest że gra zdecydowanie poniżej potencjału, ale tutaj gra u siebie i z tego co widziałem w poprzednich rundach motywacja jest na odpowiednim poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...