Skocz do zawartości

ATP Tour 2023


Przemo1866

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś ma jakiś fajny typ którym warto się podzielić z innymi to zapraszam do pisania

 

Wszystkie typy mile widziane

 

i od razu podrzuce typ na noc

 

United Cup (rozgrywki mieszane)

 

Polska - USA

Michalski D - Tiafoe F zwrot

Typ: un 17.5 gema Kurs: 1.97

Fortuna

Daniel tylko ze Skatowem miał jakiekolwiek szanse i w 1 secie jeszcze się trzymał
W kazdym kolejnym meczu z coraz mocniejszym rywalem już praktycznie nieistaniał
W starciu z Tiafoe przypuszczam , że będzie podobnie i słabo to widze aby był w stanie ugrać 6 gemów
Po takim kursie myśle , że trzeba pograć

Wynik: Michalski wymieniony na Żuka

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: tenis Pune ATP
Godzina: 12:00
Spotkanie: Bonzi - Van De Zandschulp
Typ: powyżej 2.5 seta
Kurs: 2.32:plus:
Bukmacher: Fortuna
Analiza: To spotkanie zapowiada się niesamowicie ciekawie, biorąc pod uwagę że obaj nie stracili na tym turnieju jeszcze ani seta. Bonzi pokazał że w nowy rok wszedł z formą, w meczu przeciwko wyżej notowanemu Ruusuvuori, gdzie ma korcie wyglądał o wiele pewniej od Fina. Holender miał trochę łatwiejsze zadanie by zameldować się w półfinale, grał dobrze przez co ograł kolejno Cobolli i Marterera. Uważam że dziś możemy być świadkami pierwszej 3 setowki z udziałem tych dwóch panów w 2023 roku. Obaj mają wiele do zaoferowania i mimo faworyzowania Holendra, ciężko wskazać faworyta. Typowanie spotkania 3 setowego wiąże się ze sporym ryzykiem ale myślę że wysoki kurs to wynagradza.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Tenis AO
Godzina: 9:00
Spotkanie: Mannarino - De Minaur
Typ: ilość setów- 5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Fortuna 
Analiza: De Minaur przystąpi do tego meczu jako murowany faworyt do zwycięstwa, ponieważ kurs na niego wynosi 1.17. Australijczyk miewa przestoje w trakcie meczu, Francuz z kolei lubi grać w roli underdoga, doskonale pokazał to w meczu przeciwko Isnerowi. Bilans pomiędzy tymi dwoma panami wynosi 2:1 na korzyść Ausytakijczyka. Uważam że rozegranie 5 setów w tym meczu nie będzie żadna niespodzianka, bo Mannarino regularnie pokazuje że potrafi grać z dobrymi zawodnikami. Wystarczy wrócić pamięcią o kilka miesięcy do Stanów gdzie wygrał bardzo pewnie turniej w Winston-Salem. Wchodzę w ciekawe widowisko i zacięty mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: Tenis French Open
Godzina: 14:00
Spotkanie: Fognini - Ofner
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs: 1,51:plus:
Bukmacher: Fortuna
Analiza: To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie a to za sprawą tego że raczej mało kto mógł przypuszczać że obaj zawodnicy dwie pierwsze rundy przejdą z taka łatwością, bez straty seta. Obaj tenisiści, na korcie jeszcze nigdy się nie spotkali, w mojej ocenie bardzo ciężki mecz do typowania zwycięzcy ale jeśli chodzi o over setowy to już inna kwestia. Fognini mimo swojego wieku, bardzo dobrze prezentuje się na tym turnieju i to on dziś wystąpi jako faworyt. Ofner który nie dał szans Kordzie na zdobycie choć seta, liczy na turniej życia bo do topki nigdy zaliczany nie był. Uważam że ten mecz nie zakończy się na 3 setach, podobnie jak wczoraj szukam bardzo prawdopodobnego kursu, nie wysoki ale myślę że warto spróbować.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP French Open
Godzina: 11:00
Spotkanie: Zhang - Ruud
Typ: powyżej 30.5 gema
Kurs: 1.53:plus:
Bukmacher: Fortuna 
To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, choć wydawać by się mogło ze bukmacherzy mają trochę inne zdanie na ten temat, sądząc po kursach na zwycistwo. Mimo tego że Zhang jest absolutnym underdogiem, postanowiłem bliżej przyjrzeć się jego osobie. Zawodnik z Chin, ostatnio notował progres, eliminując tym samym sporo popełnianych błędów A jego gra stawała się coraz lepsza. Przeglądałem się jego poczynaniom w Madrycie gdzie kolejno z turnieju eliminowal Shapo, Norriego i Fritza. Chińczyk nie ma nic do stracenia, gra z 4 rakieta świata i teraz wszystko zależy od niego co pokaże na korcie. Nie ide tutaj w jakieś odwazniejsze zakłady jak set Zhanga itp, ale uważam że Ruud wcale tak łatwo miał nie będzie. Liczę na jakiś tie break bo wtedy over raczej lekko zostanie pokryty. Ruud w tym roku na clayu, notował sporo meczów gdzie seta tracił, z zawodnikami słabszymi od dzisiejszego przeciwnika. Myślę że linia proponowana przezemnie to ciekawy i w miarę pewny typ.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: tenis French Open
Godzina: 16:00
Spotkanie: Etcheverry - Nishioka
Typ: powyżej 31.5 gema
Kurs: 1.55:minus:
Bukmacher: Superbet
Analiza: Myślę że wbrew ogromnemu faworyzowaniu Argentynczyka, może to być bardzo ciekawy mecz. Wstrzelil się Etcheverry z forma na RG i widać że chce osiągnąć coś więcej niż 4 runda. W pierwszej Draper zmuszony był skreczowac ale potem piękne mecze w wykonaniu Argentynczyka i eliminacja z turnieju De Minaura i Coricia. Po drugiej stronie często niedoceniany Nishioka, który lubi takie ważne spotkania gdzie gra jako underdog. Na tegorocznym French Open wygrywał kolejno z Wolfem, Purcellem i Seyboth Wild. Może te nazwiska nie robią wrażenia dla tych co interesują się tenisem, ale ostatnia runda to zwycięstwo z wielką niespodzianka, czyli eliminatorem Medvedeva. Japończyk gra solidny tenis, posiada trochę większe doświadczenie od dzisiejszego rywala i co najważniejsze nie ma nic do stracenia bo i tak malo kto daje mu jakieś szanse na zwycięstwo. Nie uważam żeby to był szybki mecz w którym Nishioka nie będzie miał swoich dobrych momentów, a może akurat zdziała coś więcej. Wybrałem linię dość bezpieczną, do której pokrycia nie jest wymagane rozegranie czwartego seta.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Tenis ATP Halle
Godzina: 12:00
Spotkanie: Otte - Djere
Typ: Otte
Kurs: 1.80:minus:
bukmacher: Fortuna
Obaj tenisiści na korcie spotkali się 2 razy i oba mecze wygrał Otte, jednak na trawie jeszcze nie grali. Djere potrafi grać na clayu ale już na dzisiejszej nawierzchni, w swojej karierze nie wygrał ani jednego ważnego meczu. Otte jest w dolku ale dziś lepiej trafić nie mógł by spróbować zakończyć swoją słabą serię. Zawodnik z Niemiec zagra u siebie A gdy spojrzymy jakiego poczynania z poprzednich lat na grassie, to sądzić można że dziś to on odniesie zwyciestwo. Uważam że to czas na zwycięstwo Niemca, kurs wart ryzyka.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: tenis ATP Mallorca
Godzina: 19:30
Spotkanie: Kotov- Davidovich Fokina
Typ: Fokina wygra 2:0
Kurs: 1,77:minus:
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Hiszpan ostatnio złapał zadyszke i poprzegrywal kilka spotkań, warto jednak zaznaczyć że były to mecze z o wiele lepszymi zawodnikami niż dzisiejszy rywal. Jeśli chodzi o Rosjanina to jest to zawodnik z drugiej setki rankingu, który w challengerach pokazuje się z dobrej strony ale z bardziej wymagającymi zawodnikami już tak kolorowo nie jest. Kotov w swojej karierze zagrał zaledwie kilka meczów na trawie więc kompletnie brak mu ogrania. Davidovich Fokina w zeszłej edycji Wimbledonu odprawił do domu, mocno faworyzowawanego Hurkacza więc jak widać ze coś na tej nawierzchni potrafi. Ogólnie myślę że po nie najlepszej ostatnio serii, Hiszpan grający u siebie się zepnie i nie będzie potrzebował więcej niż dwóch setów by zameldować się w kolejnej rundzie, mimo że kurs trochę spadł to dalej opłaca się spróbować.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wimbledon 

 

Cerundolo 3:0 @ 2.35  :minus:

 

STS 

 

Tenis to zło ale co tam Spróbujmy bo nudno tak bez emocji bukmacherskich.

Jak na gościa z Argentyny to całkiem fajnie pogrywa na zielonej murawie (jak na Mistrza Świata  przystało)

Rywal to po mojemu raczej nie ma czego tu szukać vo jednak to nie jego bajka. Wydaje mi się,  że jednak woli biegać po czerwonym piasku 

 

Wynik: 3:1

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ziemny - Wimbledon
Godzinna: 16:30
Spotkanie: Giron - Fucsovics
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs: 1.60
Bukmacher: Etoto
Analiza: W mojej ocenie jeden z pewniejszych typów jeśli chodzi o over 3.5 seta w całym dniu zmagań tenisistów. Obaj panowie w pierwszej rundzie, gladko bez starty seta ograli swoich rywali. Jednak to Fucsovic miał trudniejsze zadanie bo ograł faworyzowanego Griekspoora. Giron mimo że dziś zagra w roli underdoga, to niejednokrotnie pokazywał że jest niewygodnym zawodnikiem i że trzeba się z nim liczyć. Podejrzewam że jeśli Węgier miał by w pierwszym meczu kogoś o wiele słabszego to dziś Kursy były by bardziej wyrównane. Osobiście jeśli ten mecz zakończy się po 3 setach to będę mocno zdziwiony dlatwgo idę w overa. Amerykanin coraz częściej pokazuje że jego forma wzrasta i dziś wcale nie musi być tym słabszym ogniwem. Myślę że ciężko mecz do typowania zwycięzcy ale jeśli chodzi o over to jak najbardziej pozycja do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis Wimbledon
Godzina: 13:30
Spotkanie: Musetti - Hurkacz
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs: 1.53:minus:
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Nie do końca wiem dlaczego Hurkacz jest zdecydowanym faworytem patrząc na jego ostatnie zawirowania w poszukiwaniu formy. Zdecydowałem jednak że nie będę grał przeciwko niemu tylko poszukam overa w tym spotkaniu. Włoch jest w formie i potrafił ogrywać zawodników nawet wyżej notowanych niż dzisiejszy rywal. Obaj panowie pierwsze dwa mecze wygrali 3:0 i coś mi się wydaje że dziś to będzie inny mecz, bardziej wyrownany z minimum 4 setami. Obaj zawodnicy potrafią trzymać serwis i dziś będzie to bardzo ważne w perspektywie awansu do kolejnej rundy. Reasumując nie widzę tu kandydata do zwycięstwa bez straty seta, kurs nie najwyższy ale mocno prawdopodobny.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Tenis Gstaad
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cachin - Munar
Typ: Cachin
Kurs: 2.00:plus:
Bukmacher: Etoto 
Analiza: Obaj zawodnicy grają na swojej ulubionej nawierzchni i obaj w ostatnim czasie grają całkiem dobrze. Ja dziś idę w stronę Argentynczyka bo podobała mi się jego gra przeciwko Bautista-Agut gdzie wytrzymał ciśnienie i w dwóch tie breakach odprawił Hiszpana. Obu tenisistów łączy bardzo ciekawa statystyka, biorąc pod uwagę wszystkie mecze h2h Munar wygrywa 6:0 A co za tym idzie, dziś ciekawa szansa by ta słabo wyglądającą serie dla Cachina, przerwać. Uważam że Argentynczyka stać na zwycięstwo, widać że dobrze czuja się na kortach w Szwajcari i dziś próbuje jego zwycięstwa.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Tenis US Open
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wawrinka- Sinner
Typ: powyżej 34.5 gema
Kurs: 1.90:plus:
Bukmacher: Superbet
Analiza: Pana ze Szwajacari, nikomu kto choć trochę interesuje się tenisem, przedstawiać nie trzeba. Jest to klasa sama w sobie, legenda tenisa która wciąż gra i ma się całkiem dobrze. Wawrinka najwyżej w swojej karierze znajdował się na 3 miejscu rankingu ATP , więc samo to może nam wiele powiedzieć na temat jego talentu. Obu panów dzieli przepaść jeśli chodzi o wiek i doświadczenie. Włoch jest tutaj murowanym faworytem, czemu trudno się dziwić, patrząc na jego obecna forme. Wawrinka mimo 38 lat ma karku, jest wciąż bardzo groźny, potrafi trzymać serwis i grać jak równy z równym z zawodnikami z topki. Patrząc tylko na harda to w tym roku Szwajcar odgrywał takich zawodników jak Tiafoe ATP  10 czy Rune ATP 4. Wybrałem bezpieczną linię do której Wawrinka nawet nie musi zdobywać seta A kurs bardzo ciekawy. Uważam że Sinner wcale nie będzie miał dziś aż tak łatwo jak sugerują to bukmacherzy.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis , US OPEN
Spotkanie: Draper J. - Rublev A.
Typ: Tie break w spotkaniu- tak
Kurs: 1,68:minus:
Godzina: 18:30
Bukmacher: Betfan 
Kurs może nie jest za wysoki ale w mojej ocenie bardzo prawdopodobny. Dwaj zawodnicy którzy potrafią trzymać serwis, przez co prawdopodobieństwo tie breaka wzrasta. Dziwne jest to że Draper pomimo 3 spotkań rozegranych na tego rocznym US Open, nie odegrał ani jednego tie breaka, Rublev natomiast tylko 1 pierwszym spotkaniu przeciwko Cazaux. Kursy na młodego Anglika spadają, glownie za sprawa świetnego meczu przeciwko Hurkaczowi, ludzie ida w jego stronę. Obaj tenisiści będą robić wszystko by nie gonić wyniku tylko trzymać serwis. Minimum 3 sety jakie muszą zostać rozegrane, stwarzają okazję do rozegrania Tie breaka, jesli mecz będzie zacięty to może być ich nawet więcej niż 1. Nie chce mi się wierzyć że będzie to dla obu panów kolejne spotkanie bez "dogrywki".

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Rozpoczęło się AO więc spróbujmy coś delikatnego ustrzelić

 

Bergs Z - Tsitsipas S

 

Typ: DW 0:3    Kurs: 1.68

 

STS

 

Ogólnie Greka nie lubię i nigdy to się nie zmieni ale dziś spróbuję. Rywal trafia do drabinki jako LL , a dodatkowo w meczu ostatniej rundy kwali skreczował więc jeśli dotrwa do końca meczu to raczej Grekowi nie powinien przeszkodzić no chyba , że sam Tsitsi coś odwali ale na to nie mamy wpływu.

W normalnych warunkach Stefanos to powinien ogarnąć szybko i bezboleśnie

 

Wynik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...