Skocz do zawartości

NBA 2022/23


Przemo1866

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie sezon tej nocy został rozpoczęty. Pierwsze typy na :plus: tak więc Lecimy z tematem zwłaszcza,  że znów w tym sezonie będziemy mieć naszego rodaka na parkietach NBA

Przypominam dla tych którzy może nie słyszeli 

Jeremy Sochan - San Antonio Spurs

Już tej nocy zainauguruje swój debiutancki sezon

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami co do typów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


San Antonio Spurs - Charlotte Hornets

Typ: Poeltl J un 14.5 pkt Kurs: 1.85  :plus:

STS

Hm... 15 pkt na koncie Jakoba?! No nie wiem ja tego nie widzę. W zeszłym sezonie średnia to 13.5 pkt w preseason średnio na jeża więc jakoś tego nie widzę.
Pewnie zakręci się koło 10 ale 15?!
Ja gram under bo nie podejrzewam go o takie osiągi

Wynik: 14 pkt

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks

Typ: Harden J ov 22.5 pkt Kurs: 1.85 :plus:

STS

Giannis vs Joel - zapowiada się świetne Spotkanie na które koniecznie trzeba zobaczyć ale ..... ja nie o nich
Liczę, że show tym obu panom skradnie nie kto inny jak stary dobry "Brodacz"
Świetny pierwszy mecz w wykonaniu Hardena i póki buki wystawiają stosunkowo niskie linie to myślę, że trzeba próbować wykorzystać. Sprawdźmy czy to był tylko "przypadek" czy też wraca nam do gry popularny "Brodacz"
Taką linie na spokojnie jest w stanie pokryć i ja pobieram

Wynik: 31 pkt

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami Heat - Boston Celtics

Typ: Brown J ov 23.5 pkt Kurs: 1.9 :plus:

Fortuna

Linia wzrosła o 1 pkt jeśli porównywać do pierwszego meczu ale myślę, że można jeszcze próbować. Kto ma ciągnąć grę Celtów jeśli nie Brown i Tatum?! Jak oni zawiodą to i Boston będzie miał ciężko więc na początku sezonu ufam liderom i znów kasa leci na over Browna póki jeszcze linie stosunkowo niewysokie

Wynik: 28 pkt

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Golden State - San Antonio

Typ: Goldeni ov 120.5 pkt Kurs: 1.95 :plus:

STS

Kolejna noc z Jeremim juz się cieszę na samą myśl bo fajnie się gościa ogląda jak i całą jego ekipę.
Grają chłopaki na pełnym luzie i z taką fantazją,że kompletnie u nich nie ma obrony.
A jak nie ma obrony to wchodzę dziś w over Goldenów
Sądzę , że jednak jest ciut za niska linia powinno to wszystko zaczynać się wyżej ale skoro tak jest to probuje wykorzystać
Zobaczymy rano z jakim efektem

Wynik: 132 :95

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland - San Antonio

Typ: J.Sochan ov 10.5 pkt Kurs: 2.50 :minus:

STS

Zaryzykuje... Jeremy cały czas kręci się wokół 10 pkt tak więc wszystko się może zdarzyć. Tylko po chorobie zagrał słabo i krótko
Teraz gra dużo minut i sporo szans na zdobywanie pkt. Jeśli tylko będzie większa skuteczność to ta linia pęknie na spokojnie
Po takim kursie moim zdaniem trzeba grać

Wynik: 6 pkt

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Charlotte Hornets - Minnesota Timberwolves

Typ: McDaniels J un 11.5 pkt. Kurs: 1.92 :plus:

STS

Spróbuje tak. Ostatnio grałem over ale linia była pkt niższa i McDaniels zatrzymał się na 11 pkt
Tak więc dziś próbuje odwrotnie. Linia 11.5 pkt a więc wszystko na granicy jego możliwości w rtm sezonie. Średnia pkt to 11.9 więc wszystko na styk. Typ oczywiście obarczony ryzykiem ale próbuje

Wynik: 8 pkt

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto Raptors - Dallas Mavericks

Typ: Bullock R un 5.5 pkt. Kurs: 1.85 :plus:

STS

Dziś znów mało oczywisty Typ.
Tym razem pod lupą Reggie Bullock. Linia wystawiona "na styk" z tegoroczną średnią, a więc Typ napewno ryzykowny. Cóż Reggie cały czas krąży wokół tej "piatki" ale licze , że i dziś nie przekroczy swojej średniej. Jakichś wybit ych argumentów nie mam. Poprostu chłop swoje gra ale z pkt to u niego bez szału więc kto wie może I dziś się uda?!

Wynik: 4 pkt

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic - Philadelphia 76ers

Typ: Niang G ov 11.5. Kurs: 1.9 :minus:

STS

To Lecimy dalej z nieoczywistymi typami. Dziś obserwujemy Georgesa Nianga z Phily. Linia znów na granicy średniej ale ostatnio notuje całkiem fajne liczby dużo ponad to co ustaliły buki. Jeśli będzie odpowiednia liczba minut na parkiecie to powinien się dziś postarać aby znów zrobić to z nawiązką. Cóż próbuje zobaczymy co z tego wyjdzie

Wynik: 9 pkt

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o ludzkiej porze mecze więc Spróbujmy

NY Knicks - Dallas Mavericks

Robinson M. ov 8.5 zb @ 1.85  :minus:

Próbuje.. niby Mitchel ma średnia 7.5 ale ostatnio wykręca bardzo liczby jeśli chodzi o zbiórki. Napewno jest to typ obarczony sporym ryzykiem gdyż do zbiórek w ekipie NY mamy wielu ale licze na kolejny dobry występ pod tym względem

Wynik: 6

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs

 

Gilgeous-Alexander S. ov 31.5 pkt  @  1.90 :minus:

 

STS

 

Nie ma się co rozpisywać. Kto śledzi NBA to wie kim jest Shai w szeregach Oklahomy. Jak dodamy do tego brak obrony ze strony SAS to wychodzi mi tu całkiem fajny bet. Zagrożeniem dla typu może być oszczędzanie zawodnika w wypadku wielkiego pogromu ale wypada liczyć,że Jeremy z kolegami będzie długo stawiał opór rywalom. 32 pkt to żaden wyczyn dla SGA zwłaszcza przy tego typu rywalach

 

Wynik: 28 pkt

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Washington Wizards - San Antonio Spurs

 

Typ: J. Sochan ov 16.5 pkt    Kurs: 1.85 zwrot

 

Typ: J. Sochan ov 7.5 zbiórki  Kurs: 2.75  zwrot

 

Typ: J. Sochan ov 25.5 PZA  Kurs; 1.85  zwrot

 

Typ: J. Sochan DD    Kurs: 8.00  zwrot

 

Wszystko z STS

 

Dziś w Waszyngtonie Polska Noc w NBA , a więc zaszalejmy.

Idę w kilka typów na naszego rodaka. Kto śledzi NBA wie czym jest Polska Noc w NBA. Na trybunach mnóstwo naszych rodaków , celebrytów itd tak więc liczę na Jeremiego.

Nie wiem jakie będzie jego podejście do sprawy ale świetną okazję do pokazania się rodakom których napewno będzie zdecydowanie więcej niż na jego meczach.

Nie wiem jak tam z jego zdrowiem bo ostatnio raz gra raz nie więc .. cóż tu niewiadoma.

Ale mimo wszystko takie 4 opcję które na spokojnie Jeremi jest w stanie ogarnąć jeśli tylko będzie ku temu okazja.

Mecz o północy na Canal + więc .. po emocjach piłkarskich siadamy i oglądamy!!

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...