Skocz do zawartości

Premier League 2022/2023


INTELOWIEC

Rekomendowane odpowiedzi


Wczoraj byłem na meczu i spojrzałem na inne wyniki na szybko na komórce. Patrzę i City wtapia 0:2 z Crystal Palace do przerwy. Pomyślałem sobie, że pewnie warto teraz zagrać jakiegoś live beta na City, ale nie zerknąłem nawet na kursy.

 

Stąd moje pytanie - czy ktoś może sprawdził taki kurs w przerwie? Był dobry zarobek czy buki wciąż wierzyły w City? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.08.2022

Wolves - Newcastle
Typ: Newcastle :minus:
@2.75 FORTUNA

Wilki po 3 kolejkach z jedną zdobytą bramką i jednym punktem zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Dotychczasowe wyniki, czy porażka na wyjeździe z Leeds 1:2 oraz z Tottenhamem 0:1 i remis u siebie z Fulham 0:0 chluby Wolves nie przynoszą. Na Mollineux Stadium przyjeżdża dziś Newcastle, który ma aspiracje w tym sezonie na zajęcie miejsca gwarantującego grę w europejskich pucharach. Newcastle w pierwszej kolejce wygrało na wyjeździe 0:2 z Nottingham. Następnie przyszedł remis z Brighton, które w obecnym sezonie wygrało już 3 spotkania i tylko jedno zremisowało. W ostatniej kolejce Newcastle mierzyło się na swoim obiekcie z Manchester City, któremu wpakowało aż 3 bramki! Niestety nie wystarczyło to do zwycięstwa, pomimo prowadzenia w 54 min 3:1. City było w stanie się odrodzić i strzelić 2 gole doprowadzając do remisu. Było to najpiękniejsze spotkanie w obecnym sezonie w Premier League. Na takie pojedynki warto czekać. Newcastle udowodniło tym samym, że ich aspiracje w obecnym sezonie są jak najbardziej uzasadnione. Jeśli tak jest to z bardzo słabo dysponowanymi Wilkami ekipa Eddiego Howe'a powinna sobie poradzić. 

Edytowane przez Shadow89
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nottingham - Fulham
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.96:minus:
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie dwóch beniaminkow, gdzie tak naprawdę ciężko szukać faworyta. Patrząc na wyniki gospodarzy to Fulham powinien być faworytem ale trzeba wziąć poprawkę na to z kim mierzył się Nottingham, mieli gorszy terminarz i jak narazie ich bilans bramkowy to 4:14 Co po 7 kolejkach nie wygląda zbyt dobrze. Myślę że po meczach z drużynami Tottenhamu oraz Manchester City, gospodarze nie będą tracić już tak dużo bramek. Spodziewam się zupełnie innego meczu w którym będą gospodarze będą chcieli za wszelką cenę zdobyć punkty które w obecnej sytuacji ligowej sa im niesamowicie potrzebne. Jeśli przyjrzymy się meczom bezpośredni to 3 na 5 grane były na under. Nie są to drużyny jakoś specjalnie kreatywne w ataku dlatego myślę że tu bramkostrzelnie nie będzie. 2 gole które mogą paść na moje oko to Max, kurs do gry i ja idę w ta stronę.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Arsenal - Liverpool
Typ: Arsenal wygra (matchday boost)
@4.00 BETFAN :plus::wuwu:

Wygrana Arsenalu po kursie 4.00? Biorę w ciemno. Ale tylko ze względu na kurs. Osobiście bardziej skłaniam się ku wygranej gości ale nie wybaczyłbym sobie gdybym nie wstawił wygranej gospodarzy po takim kursie. Ale do rzeczy. Liverpool w tym sezonie prezentuje się bardzo przeciętnie. Jeszcze u siebie ta gra wygląda w miarę poprawnie, bowiem potrafili wygrać u siebie 9:0 z Bournemouth ale ich gra na wyjazdach jest tragiczna. Porażka ze słabiutkim Man Utd 2:1 czy z rozpędzonym Napoli 4:1 chluby nie przynosi. Oprócz tego 2 wymęczone remisy z przeciętnymi zespołami: 2:2 z Fulham oraz 0:0 z Evertonem. Strata do obecnego lidera - City - to już aż 13 pkt! Fakt, że City ma o 2 spotkania rozegrane więcej, więc ta strata może się zmniejszyć ale Liverpool od początku sezonu w lidze wygrał zaledwie 2 spotkania z 7! Jeśli dziś Arsenal wygra to on znów wskoczy na fotel lidera a wtedy strata Liverpoolu do lidera wzrośnie do 14pkt! Ten mecz może być więc takim małym gwoździem do trumny dla Klopa. Jeśli przegra jego posada może już nie być taka niezachwiana jak przed laty. Arsenal rozpoczął sezon jak nigdy i po 8 kolejkach ma 7 zwycięstw i 1 porażkę na wyjeździe z Man Utd, który "zabiera punkty bogatym a oddaje biednym". Patrząc na ostatnie 10 bezpośrednich pojedynków pomiędzy Arsenalem a Liverpoolem nie wygląda za dobrze dla Arsenalu. Tylko 1 zwycięstwo w regulaminowym czasie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Dodatkowo Arsenal nie potrafił strzelić gola od 6 spotkań Liverpoolowi. Każda bessa jednak kiedyś się kończy i wydaje się, że jeśli nie dziś to kiedy...

Edytowane przez Shadow89
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: pilka nozn Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Wolves - Tottenham
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.22:minus:
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zupełnie inne nastroje w przypadku obu drużyn. Gospodarze w ostatnich 3 kolejkach zaledwie punkt i ich sytuacja w tabeli jest słaba bo mają zaledwie 3 pkt do strefy spadkowej a co za tym idzie dziś przeciwnik trudny, a punktów szukać trzeba. Goście z kolei znajdują się w obecnej chwili w strefie dającej możliwość gry w LM, grają przyzwoicie i są trudnym rywalem dla każdej z drużyn. Oba zespoły ostatnio grały underowo, przez co bukmacherzy dziś wystawiają w mojej ocenie bardzo wysoki kurs na bramki. Uważam że jeśli worek z bramki zostanie szybko otwarty to tutaj nawet wyższa linia jest możliwa. Myślę że po takim kursie warto zaryzykować i pograc over 2.5 gola w tym spotkaniu.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Leicester - Everton

Typ: BTS Kurs: 1.79 :plus:

STS

Kursy już trochę poleciały ale nie ma się czemu dziwić. Obie ekipy dziś na musiku aby wygrać gdyż Championship coraz bardziej zagląda im w oczy. Jednak aby wygrać muszą być bramki stąd typ. Wydaje mi się , że obie ekipy nie będą się oszczędzać więc liczę na przynajmniej 1 brameczkę z każdej ze stron, a ja będzie to się okaże wieczorem

Wynik: 2:2

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...