Skocz do zawartości

Liga Europy 2022/2023


Rekomendowane odpowiedzi

Faza grupowa Ligi Europy sezonu 2022/2023

 

Tak prezentują się grupy:

 

Grupa A: Arsenal, PSV, Bodo/Glimt, FC Zurich

Grupa B: Dynamo Kijów, Rennes, Fenerbahce AEK Larnaka

Grupa C: Roma, Ludogorets, Real Betis, HJK Helsinki

Grupa D: Braga, Malmo, Union Berlin, Union Saint-Gilloise

Grupa E: Manchester United, Real Sociedad, Sheriff, Omonia,

Grupa F: Lazio, Feyenoord, Midtjylland, Sturm Graz

Grupa G: Olympiakos, Qarabag, Freiburg, Nantes

Grupa H: Crvena Zvezda, Monaco, Ferencvaros, Trabzonspor,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sturm Graz - Midtjylland
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.95:minus:
Bukmacher:Fortuna
Spotkanie tych dwóch drużyn raczej nie cieszy się dużą popularnością, ale ja mimo wszystko poszukam tutaj bramek. Zarówno gospodarze jak i goście w swoich ligach grają mocno overowo i często pokrywają linie zdecydowanie wyższe niż 2.5. Do Austri goście przyjadą najmocniejszym składem, więc widać że będą chcieli wywieźć komplet punktów na rozpoczęcie rozgrywek grupowych. Sturm w lidze zajmuje wysokie 3 miejsce co świadczy że zawodnicy tego klubu są w wysokiej dyspozycji. Myślę że po takim kursie można spróbować poszukac goli bo prawdopodobieństwo jest spore.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka nożna LE
Godzina: 21:00
Spotkanie: Royale Union- Malmo
Typ: Malmo strzeli gola
Kurs: 1.74:plus:
Bukmacher: STS
Analiza: W mojej ocenie aż tak skreślanie gości na pożarcie to błąd. Malmo to ekipa która co roku bierze udział w europejskich rozgrywkach i wygląda w nich całkiem solidnie. Gospodarze po ograniu w pierwszej kolejce Union Berlin uznawane jest za murowanego faworyta. Tak się składa że goście przegrali swój pierwszy mecz przeciwko Braga ale wbrew wszystkiemu nie wyglądali aż tak źle, zasłużyli wówczas na bramkę. Mimo że dziś zagrają na wyjeździe to zdają sobie sprawę że potrzebują punktów by pozostać w grze o wyjście z grupy. Goście to starzy wyjadacze którzy będą dwoic się i troic by coś ugrac w tej kolejce. Mysle ze kurs na gola Malmo jest przesadzony i ja próbuje to pograć.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna  Liga Europy
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Bodo/Glimt
Typ: under 3.5 gola
Kurs: 1.91:plus:
Bukmacher: Betfan
Analiza: Bodo całkiem dobrze weszło w rozgrywki Ligi Europy, po 2 meczach mają 4 pkt po zwycięstwie z Zurichem i remisie z PSV co było sporym zaskoczeniem. Arsenal jak narazie zagrał jeden mecz przeciwko Zurichowi który wygrał 2:1 i dziś staje przed szansą objęcia prowadzenia w grupie A, muszą tylko wygrać, w zasadzie nie wiem czy tylko to dobre słowo patrząc na całkiem dobra dyspozycje przyjezdnych, którzy swoimi występami udowodnili że będą walczyc o wyjscie z grupy. Mam wrażenie że Bodo do tego meczu podejdzie raczej mocno defensywnie, z chęcią z tego trudnego terenu wywieźli by remis więc nie spodziewam się po nich otwartej gry, ktora bardzo szybko mogla by sie pogrzebaniem szans na wywiezienie choć by punktu z Londynu. Skromne zwycięstwo Arsenalu wydaje się być scenariuszem który może mieć swoje odzwierciedlenie na boisku, trochę obawiam się zamurowania bramki przez gości dlatego mój typ to under 3.5 gola.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Union Berlin- Malmo
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na papierze to jest taki typowy masz na over. Oba zespoły w swoich ligach ostatnio grały na under, spotkanie bezpośrednie które rozegrane było tydzień temu również na under bo padła tylko jedna bramka. Ta niemoc strzelecka musi się wkoncu zakończyć i dziś dobry mecz żeby tak się stało. Prawdopodobnie między tymi drużynami została walka o ligę konfederacji, choć matematyczne szanse na wyjście z grupy wciąż istnieją. Obie drużyny lubią sobie postrzelac wiec ta linia mino ze wyglada na wysoka, spokojnie moze zostac pokryta. Licze na szybkie otwarcie i minimum 4 gole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wszystkie pary Ligi Europy:

 

FC Barcelona- Manchester United .Juventus -Nantes .Sporting- Midtjylland .Szachtar- Rennes. Ajax -.Union Berlin. Leverkusen -Monaco .Sevilla -PSV. Salzburg -Roma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...