Skocz do zawartości

Super Lig (Turcja) i niższe ligi 2022/2023


Shadow89

Rekomendowane odpowiedzi


12.08.2022

Trabzonspor - Hatayspor
Typ: Trabzonspor :plus:
@1.53 Fortuna


Zastanawiałem się czy wrzucić typ z Bodo/Glimt czy właśnie Trabzonspor. Wybrałem jednak ten drugi typ i mam nadzieję, że dobrze zrobiłem. Trabzonspor to obecny mistrz tureckiej Super Lig. Wyprzedzili oni drugie Fenerbahce o 8 pkt. Na własnym obiekcie byli niepokonani, mogąc się pochwalić imponujący bilansem 12-7-0 oraz tylko 17stoma straconymi golami w 19stu meczach. Trabzonspor już z początkiem lipca zaczął grać spotkania o stawkę. Pierw w Superpucharze rozgromili Sivasspor 4:0 a następnie na inaugurację sezonu ligowego ograli na wyjeździe Istanbulspor 0:2. Mistrzowie Turcji wyglądają bardzo mocno od samego początku, grając bardzo skutecznie w ataku a i w obronie popełniają bardzo mało błędów. Goście z kolei zakończyli poprzedni sezon dopiero na 12stym miejscu. Na wyjazdach prezentowali się bardzo słabo o czym świadczy fakt, że wygrali tylko 5 spotkań, 3 zremisowali i ponieśli aż 11 porażek, legitymując się przy tym bilansem bramkowym 20:39. Hatayspor nie zagrał jeszcze żadnego spotkania o stawkę a ostatni oficjalny mecz przedsezonowy zagrali 23.07 u siebie z występującym w 1. lidze Umraniyesporem i przegrali aż 0:3. Liga turecka liczy 19. zespołów, dlatego Hatayspor pauzował w 1 kolejce. Stawiam, że rozpędzony Trabzonspor nie zatrzyma się dziś i sięgnie po drugie zwycięstwo w lidze.

Edytowane przez Shadow89
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...