Skocz do zawartości

Ekstraklasa 2022/2023


INTELOWIEC

Rekomendowane odpowiedzi


Mecz: Pogoń - Widzew
Typ: :t:
Kurs: 1,53
Buk: Betfan

Czy tego chcemy, czy nie chcemy, i z której strony byśmy nie patrzyli, jako pierwsza z sześciu topowych lig europejskich wznawia dziś rozgrywki nasza rodzima Ekstraklasa, i w związku z tym oczy całego kontynentu będą w dniu 15 lipca zwrócone na Polskę.

Choć na pewno marzymy o tym, aby w mediach na Starym Kontynencie właśnie w ten sposób witano początek rozgrywek w kraju, to niestety rzeczywistość wygląda zgoła inaczej. Dla przykładu chociażby, i wcale nie trzeba tu daleko szukać - zanim jeszcze na dobre się rozkręcimy, już pojęcie Ligi Mistrzów jawi się dla nas jako abstrakcja. W takim klimacie przyszło nam żyć i niestety musimy się z tym pogodzić.

Przepraszam, że nie na temat na początku, ale nie mogłem sobie odpuścić. A teraz już do rzeczy.

Wytypowanie jakichkolwiek rozstrzygnięć w pierwszej kolejce graniczy z cudem i może okazać się misją niemożliwą do wykonania, dlatego też ucieszyłem się, że załapię się w zakładanym pułapie kursowym minimum 1,50 z meczem Pogoni z Widzewem.

Jakkolwiek w 100% pewności nie mam (zwłaszcza po czwartkowym bardzo słabym występie Portowców z półamatorami z Islandii), to jednak spotka się bardzo solidna drużyna własnego boiska z beniaminkiem, który marzy o odbudowaniu pozycji sprzed lat.

W Pogoni stabilizacja - skład się nie zmienił, dokonano kilku transferów, które póki co nie mają wpływu na pierwszą jedenastkę (choć Pontus Almqvist, sprowadzony przez nowego trenera Jensa Gustaffsona, ma potencjał, aby wygryźć ze składu Lukę Zahovicia), a jak wiemy stabilizacja oznacza lepszą grę. Zawodnicy znają się jak łyse konie i potrafią grać koronkowe akcje na pamięć. Wszystkie tryby powinny w takim organizmie funkcjonować bez zarzutu, jednak, jak widzieliśmy wczoraj, jeszcze wiele do tego brakuje.

Widzew z kolei to uznana marka i w dodatku płynąca na fali sukcesu, jednak po bliższym przyjrzeniu się kadrze zawodniczej możemy mieć wrażenie, że na Ekstraklasę to może okazać się za mało. Ograniczony budżet również robi swoje i włodarze klubu musieli rozsądnie gospodarować zasobami. W klubie nie ukrywają więc, że w debiutanckim sezonie myślą jedynie o spokojnym utrzymaniu.

Mamy więc teoretycznie pojedynek Dawida z Goliatem, i to w dodatku na niesprzyjającym gościom terenie. Wszyscy wiemy jednak, że w naszej lidze to tylko teoria, a jeśli dodamy do tego, że to pierwsza kolejka, niewiadomych przybywa.

Wydaje mi się mimo wszystko, że Pogoń po nieudanym występie w rewanżu pucharowym będzie się chciała godnie przywitać ze swoją publicznością, i odniesie w tym spotkaniu zwycięstwo. Może nie do końca przekonujące, może wyszarpane, ale jednak zwycięstwo, które doda nieco optymizmu przed czwartkową arcyważną potyczką z Kopenhagą i pozwoli udanie rozpocząć sezon w kraju.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data: 15.07.2022

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Typ: X2 :plus:
@1.74 Fortuna

Dyspozycja na początku sezonu obydwu zespołów jest dużą niewiadomą. W szeregach zarówno Zagłębia jak i Śląska doszło do wielu zmian. Ale pierw gospodarze. Z drużyną z Lubina pożegnało się kilkunastu piłkarzy. Kluczowe odejścia to Patryk Szysz, Dominik Hładun oraz Łukasz Poręba. Jak zastąpią ich nowy zmiennicy? Czy od razu wskoczą na tak wysoki poziom jak ich poprzednicy i poprowadzą zespół do zwycięstwa? Trochę w to wątpię, bowiem jak wiadomo zawsze potrzeba trochę czasu na adaptację i zgranie nowych piłkarzy. W ekipie gości również sporo zmian. Z pierwszą drużyną pożegnali się: Krzysztof Mączyński, Robert Pich, Matus Putnocky, Wojciech Golla oraz Fabian Piasecki. Najważniejszą jednak oczywiście zmianą jest zwolnienie Piotra Tworka i zatrudnienie Ivana Djurdjevic'a, który całkiem dobrze radził sobie w poprzednim sezonie w Chrobrym Głogów. Stawiam, że Śląsk poczynił lepsze zmiany i dwa jakoś mam przeczucie, że tego nie przegrają. Dziś trudno przewidzieć co się stanie, bowiem ciężko oczekiwać aż tak dobrego zgrania zarówno w jednej jak i drugiej drużynie, ale dziwi mnie aż tak znaczne faworyzowanie gospodarzy.

Edytowane przez Shadow89
rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korona Kielce - Legia Warszawa over 28,5 fauli @ 1.86 Betfan:t:

Witam pasjonatów kaszanki zaczynamy marsz (L). Będą slogany i wyświetlane hasła ze 1 kolejka ze początki bla bla bla no wczoraj juz byly lekkie schody poziom wiadomka schodzi na plan dalszy liczy sie pkt i dobre wejście. Rywal idealny na start beniaminek zawsze z charakterem bywało ciężko ale mam pograne L ale nie zapeszamy szukamy innych opcji na różnych frontach .Ta linia na faule wygląda dobrze Legia za Kosty powinna prowadzić grę wszystko powinno sie kręcić w koło szefa Josue chyba posiadamy lepszy skład może pogramy na stary sposób w style Pekharta tylko tam będzie Kramer - sporo walki dobre tempo duzo akcji na skrzydłach może standard z rożnymi (1,6 w TOTALbet mam...) no i kartki bo Korona grała z reguły dość twardo... sama Legia tez w obronie nie grzeszy tracimy gole w sparingach wszystko w kwestio budowy zgrania sporo strat w środku pola....gramy tylko na jednym froncie wiec ogniem piekielnym nie wiadomka jak ułoży sie mecz wynik ale myślę ze ponad 30 fauli będzie Legia tez potrafi kopac po kostkach z fartem !!!!!

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data: 16.07.2022

Korona Kielce - Legia Warszawa
Typ: obie strzelą TAK :plus:
@ 1.93 Superbet

Korona powróciła do Ekstraklasy tak samo jak Leszek Ojrzyński powrócił do Korony. Z tym małym wyjątkiem, że przerwa Korony od Ekstraklasy wynosiła dwa sezony ale rozłąka trenera z Koroną trwała aż 8 lat. Klub z Warszawy po bardzo nieudanym sezonie przejął natomiast dobrze znany kibicom polskiej piłki Kosta Runjaić (były trener Pogoni Szczecin). Ale wróćmy do samego spotkania. Patrząc na mecze przedsezonowe to żadna z drużyn nie zachwyciła. Korona w spotkaniach towarzyskich zanotowała bilans 1-1-3, z kolei Legia 2-0-3. Za ekipą gospodarzy przemawia własny stadion, co jest niewątpliwym atutem. Dwa to ich nowy trener - Ojrzyński, który jak przekonał pracując w poprzednich klubach, daje gwarancję ustalonej taktyki, nieustępliwości i walki w środku pola o piłkę. Jeśli chodzi natomiast o gości, to nie można o ich grze powiedzieć wiele dobrego. Słabe wyniki w okresie przygotowawczym, brak znaczących wzmocnień, dających szanse na walkę o mistrzostwo kraju i przebudowa zespołu, która jak wiadomo musi trochę potrwać aby wszyscy zaczęło ze sobą należycie współpracować. Liczę jednak na ofensywne spotkanie zakończone bramkami z obydwu stron.

Edytowane przez Shadow89
rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Legia - Zagłębie
Typ: :t:
Kurs: 1,81
Buk: Betfan

Zagłębie od zawsze kojarzy mi się z przeciętnością - ot, takim przytułkiem dla zawodników, którzy nie lubią zbytnio się stresować i, odcinając kupony, zarabiają, robiąc na dodatek to, co lubią, bez nadmiernej presji i nawału oczekiwań.

Płynność finansowa, stabilność wypłat, brak wygórowanych celów - wszystko to składa się na małe piłkarskie eldorado, czego wynikiem jest wieczna pozycja w środku tabeli i nic poza tym.

Próbował to jakiś czas temu odmienić bardzo ambitny trener Piotr Stokowiec i to z bardzo pozytywnym skutkiem, gdyż udało mu się wywalczyć dla Lubina nawet puchary europejskie. Po tym czasie drużyna wróciła jednak do "normalności", a w poprzednim sezonie przez moment w oczy zajrzało lubinianom widmo degradacji.

Kto na kłopoty? Oczywiście Stokowiec! Szkoleniowiec poradził sobie początkowo z misją ratunkową i lekką reką utrzymał Zagłębie w elicie, a teraz miał możliwość przygotować drużynę do sezonu od podstaw. W inauguracyjnej potyczce na własnym boisku ze Śląskiem lubinianie wyglądali jednak dokładnie tak, jak opisywałem w powyższej części analizy, czyli nijak i przeciętnie.

Na drugim biegunie mamy Legię, która, podrażniona kompromitującym sezonem, będzie robić pod batutą nowego dyrygenta Runjaicia wszystko, co tylko w jej mocy, aby odbudować swoją markę i jakość. A że nie ma w tym sezonie pucharów, okazją na to dla Legionistów jest każdy nadchodzący mecz ligowy.

Pojedynek z Zagłębiem to przywitanie ze swoimi fanami, i myślę, że Legia będzie chciała pokazać się z bardzo dobrej strony, zagra ambitnie i powalczy o każdy metr kwadratowy boiska. I chociaż to dopiero początek sezonu i nie wszystkie tryby będą jeszcze pracować jak należy, na bezbarwnych lubinian powinno wystarczyć.

Zwłaszcza, że nawet w poprzednim, tragicznym sezonie, Legia dwukrotnie poradziła sobie z Zagłęiem bez problemów i spuściła im manto 4:0 u siebie i 3:1 w spotkaniu wyjazdowym.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data: 23.07.2022

Cracovia - Korona Kielce

Typ: X2 :minus:

Kurs: 2.37 Betclic

 

Aż tak znaczne faworyzowanie gospodarzy w naszej Ekstraklasie gdy naprzeciwko siebie stają dwie w miarę równorzędne drużyny to przesada. Kurs w granicach 1.60-1.65 na Cracovię jest dla mnie całkowicie nie do gry, gdyż w tym spotkaniu żaden wynik nie będzie niespodzianką. Cracovia w pierwszej kolejce pokonała na wyjeździe Górnik Zabrze 0:2. Korona Kielce to oczywiście beniaminek, lecz już w pierwszej kolejce miał wymagającego rywala, którym była Legia Warszawa. Korona pokazała w tym spotkaniu, że gra się do końcowego gwizdka. Przegrywali oni bowiem 0:1, lecz w 82' zdołali strzelić wyrównującego gola. Dziś również spodziewam się dobrej gry gry że strony gości, którzy obstawiam, że wywiozą przynajmniej 1 pkt z Krakowa.

Edytowane przez Shadow89
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia 1,66 Betfan :plus:

Kolejka dość okrojona to i z typami krucho mało czasu mało materiału do większych przemyśleń Pogoni zawsze gra sie dość ciężko we Wrocławiu a Legunia dość spokojnie z reguły odprawia Zagłębie.... to tak na szybko bez kombinacji Pasy w Zabrzu zagrały na dobrym poziomie ekipa Zielińskiego mogła sie podobać- fajne wyjście z piłka do kontry dość spokojna kontrola tego spotkania. Sporo plusów piłkarsko wydaje mi sie ze Korona będzie ustępowała. Ekipa Ojrzyńskiego to twardziele u siebie bardzo mocni dużo walki biegania Kielce to będzie trudny teren nie koniecznie piłkarsko ale...90 minut do łatwych tam nie będzie należeć na pewno Łukowski chłopak ciekawy ale u gospodarzy mi sie bardzo podobali Myszor Rakoczy Ghita bardzo pewny w bramce Niemczycki próbujemy jedyneczkę.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.07.2022

Stal Mielec - Radomiak Radom

Typ: podwójna szansa (1pol. lub mecz) X :plus:

@1.63FORTUNA 

 

Stal bardzo dobrze rozpoczęła sezon, bowiem niespodziewanie wygrali w Poznaniu 0:2 z Lechem. Teraz pora na inaugurację sezonu przed własną publicznością z Radomiakiem. Drużyna z Radomia w 1-wszej rundzie u siebie zremisowała bramkowo z Miedzią Legnica 1:1. W 4 z 5 ostatnich wyjazdowych meczy Radomiaka w Ekstraklasie nastąpił podział punktów. Dwa z trzech ostatnich bezpośrednich pojedynków pomiędzy obydwiema drużynami również zakończyło się remisem. Radomiak poprzedni sezon zakończył na 7. miejscu, więc był to bardzo dobry debiut beniaminka. Teraz na pewno będą starać się powtórzyć ten sukces. Stal zakończyła sezon 5 pkt nad strefą spadkową, także do udanego poprzedniego sezonu nie może zaliczyć. Dziś spowiedzam również wyrównanego pojedynku, w którym może paść remis albo na koniec 1 połowy albo na koniec meczu. 

Edytowane przez Shadow89
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Widzew - Lechia
Typ: 1x :n:
Kurs: 1,57
Buk: Betfan

Już w pierwszej kolejce w Szczecinie beniaminek z włókienniczego miasta pokazał odważny i ciekawy futbol, brak respektu dla rywala i dobre przygotowanie fizyczno - motoryczne. Gdyby nie zryw Portowców w drugiej połowie, łodzianie mogli z trudnego terenu wywieźć punkty i byłaby to zdobycz całkowicie zasłużona.

Podopieczni trenera Niedźwiedzia potwierdzili w 100% wszystkie te atuty w drugiej kolejce na również niełatwym terenie w Białymstoku i tym razem zainkasowali komplet oczek.

Tym razem, po dwóch dobrych spotkaniach wyjazdowych, przychodzi długo oczekiwany przez fanów debiut na własnym stadionie. Na mecz od dawna nie ma miejsc i publika będzie w tym pojedynku zdecydowanie dwunastym zawodnikiem Widzewa. Drużyna z ogromną tradycją długo czekała na Ekstraklasę i wygląda na to, że jak już się doczekała, to zechce zrobić wszystko, żeby w niej pozostać na dłużej.

Żeby o tym myśleć, trzeba jednak regularnie punktować. I choć kilka tygodni temu wydawało się, że początek ligi jest trudny, to jednak okazało się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, i można tu sobie całkiem sympatycznie pograć.

Lechia, która w niedzielne popołudnie zagości w Łodzi, ma za sobą cztery ciężkie boje pucharowe i grę co trzy dni w ciągu ostatnich trzech tygodni. Mimo że nie udało się awansować z dość silnym przeciwnikiem (Austria Wiedeń na pewno ma więcej doświadczenia na europejskiej arenie), swoją grą piłkarze znad morza na pewno wstydu nie przynieśli i byli nawet blisko wyrównania i dogrywki.

Fakt jest jednak taki, że w pucharach ich już nie ma - pozostało natomiast na pewno zmęczenie i mimo wszystko lekkie rozgoryczenie. Morale zespołu spadło i dzięki temu nadarza się znakomita okazja dla gospodarzy, aby zapunktować.

Myślę, że w obecnej formie Widzewa i przy zmęczeniu Lechii pucharową potyczką, w którą podopieczni Kaczmarka włożyli na pewno maksimum sił, będzie gdańszczanom bardzo ciężko przerzucić się na ligowe granie i wykrzesać podobną mobilizację, przez co stają się nieco łatwiejszym kąskiem, z czego Widzew postara się skorzystać.

Stawiam na minimalne zwycięstwo Widzewa, jednak Lechia to nadal uznana marka, więc podpórka na remis robi swoje i daje poczucie bezpieczeństwa.
Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Lechia - Korona
Typ: :n:
Kurs: 1,64
Buk: Betfan

Do ciekawie zapowiadającego się meczu dojdzie w sobotnie popołudnie na pięknym stadionie w Gdańsku - Lechia, grająca futbol otwarty i ładny dla oka, zmierzy się z pragmatycznie grającym zespołem beniaminka z Kielc.

Lechici niestety zakończyli już udział w europejskich pucharach (piszę "niestety", bo zagrali z Austrią całkiem dobrze i trochę szczęścia zabrakło do przejścia do kolejnej rundy) i teraz pozostało im się już skupiać na lidze (Puchar Polski, jak i inni reprezentanci kraju na arenie międzynarodowej, rozpoczną dopiero od 1/16).

I jeśli w poprzedniej kolejce przewidywałem, że nie dadzą rady solidnie grającemu beniaminkowi z Łodzi, po tym, co zobaczyłem, stawiam gospodarzy jako faworyta sobotniej konfrontacji. Wybieganie, walka do samego końca, wyszarpane trzy punkty, a do tego gra, na którą patrzy się z przyjemnością. Taka jest właśnie filozofia trenera Kaczmarka i tak zaprezentowała się Lechia.

Z drugiej strony boiska mamy drużynę Korony, której również nie należy odbierać szans, ale która ma w sobie dużo pokory, i jak mówił dziś w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" jej dyrektor sportowy Paweł Golański, zna swoje miejsce w szeregu i walczy o spokojny środek tabeli.

Ja unikam ze swojej strony porównań Korony do dawnej brygady Ojrzyńskiego, jednak gołym okiem widać, że bieżący zawodnicy zaznajomili się już z filozofią trenera i możemy mieć gwarancję, że przez 90 minut będą biegać po boisku na 100% swoich możliwości, a do tego dołożą jeszcze dodatkowe 10% dla trenera i zespołu.

Mimo tego w konfrontacji z dzisiejszą Lechią Korona nie ma raczej dużych szans - nie pomoże im też fakt, że Lechia nie grała w tygodniu meczu pucharowego i mogła odpocząć przez cały tydzień i na nowo złapać świeżość.

Stawiam na dość zdecydowane zwycięstwo gospodarzy.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Lech - Śląsk
Typ: :n:
Kurs: 1,61
Buk: Betfan

Czarna seria w lidze Kolejorza trwa i coraz bardziej potęguje niezadowolenie fanów, czego efektem było wygwizdanie zespołu po wczorajszym awansie do 4 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy.

Najbardziej paradoksalny w tym wszystkim jest jednak fakt, że, zarówno na ligowym poletku, jak też i w Europie, nic jeszcze nie jest stracone, i mimo że Lech gra źle i brakuje wykończenia stwarzanych sytuacji, drużyna zameldowała się w finałowej rundzie kwaifikacji pucharu i na dodatek trafiła na zespół niezbyt wymagający, co wzbudza apetyty na fazę grupową.

W Ekstraklasie również rozegrano dopiero trzy kolejki i myślę, że w obliczu niebezpeczeństwa straty kolejnych punktów trener Van der Brom nie zdecyduje się na zbyt dużą ilość rotacji w składzie i na boisku zobaczymy wyjściowy garnitur. Garnitur to może za dużo powiedziane patrząc na to, co zespół z poznania dotychczas pokazuje, niemniej jednak 23 próby pokonania bramkarza półamatorów z Islandii robią wrażenie i w pewnym sensie udowadniają teorię, że Lokomotywa wraca na właściwe tory. Jeśli do organizacji gry z meczu pucharowego dołożymy skuteczność, to możemy też być spokojni o ligowe punkty.

Okazja do podreperowania dorobku pojawia się już w niedzielne popołudnie i, choć będzie to sentymentalne spotkanie dla trenera Śląska Ivana Djurdjevicia, to na boisku sentymentów nie będzie i Lech jawi się tu jako duży faworyt. Wrocławianie na początku sezonu nie zachwycają, grają w kratkę i wyglądają na takich, którzy zadowoleni są z samego faktu zadomowienia się w środku tabeli. Co więcej wygląda to tak, że zamierzają w ten sposób rozegrać cały sezon, co i tak będzie progresem w porównaniu z poprzednimi rozgrywkami, w których w pewnym momencie w oczy zajrzało im widmo spadku.

Być może w moich słowach widać nutkę ironii, jednak na pewno drużyna ma większy potencjał niż wyniki, które do tej pory odniosła, i nie wydaje mi się, aby przełamanie nastąpiło akurat w meczu z Lechem, który punktów ligowych potrzebuje jak tlenu i zrobi wszystko, aby poprawić nastroje w zespole i wśród kibiców przed ważnymi bojami pucharowymi.

Stawiam na dość gładkie i wysokie zwycięstwo Lecha.
Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda przysłowiowych 2 zl ziom :kappa::fye:taka padlina tam jest ze hej.... przynajmniej ten kurs mi nie pasuje 1,61 tam minimum 1,8 powinno byc .Śląsk nie zle wygląda w obronie po tym wczorajszym popisie jestem ciekawy 11 Leszka .Tam Milic chyba znowu wypada, Skoras jest w formie ale ile on sam może Amaral to poziom Sosy jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew-Legia over 27,5 fauli 1,6 główny:minus: bet Betfan poboczny Widzew over 3,5 celnych strzałów 1,7:minus:

Tak na szybko luźne przemyślenia...czyli klasyk po latach oj będzie sie działo nie wiem jak to sie przełoży na poziom sportowy ale....Widzew mocno nastawiony na ten mecz ja przewiduje klasykę czyli dużo walki co da nam faule linia moim zdaniem ok cos ponad 30 nawet bym widział dziś zobaczymy....obie strony znają wartość tego spotkania myślę ze to sie przełoży na boisko. Beniaminek gra niezła piłkę dość szybko grają ofensywnie stwarzają sobie sporo sytuacji i Tobiasz dzisiaj może mieć sporo pracy... Jestem ciekawy jak zagramy kompletnie nie mam pomysłu jak to będzie wyglądać kartki i Marciniak może byc rożnie, ale dla mnie lekkim faworytem jest Widzew z tego co dotychczas oglądałem myślę ze zaatakują od początku meczu pod presja publiki pójdą za ciosem... Linia na celne strzały tez fajna.... żadna ze stron nie będzie chciala odpuszczać... przy rożnym wyniku może byc nerwowo ostro- sporo spiec....dobrego weekendu (L).

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Śląsk - Cracovia
Typ: x2 :t:
Kurs: 1,51
Buk: Betfan

Po znakomitym początku i zdobyciu kompletu punktów w trzech pierwszych spotkaniach z bilansem bramkowym 8:0 coś się w dobrze funkcjonującej maszynce trenera Jacka Zielińskiego zatrzymało i w efekcie zespół zanotował dwie kolejne przegrane.

Zaznaczyć tu należy z całą stanowczością, że gra Cracovii do końca nie siadła i drużyna nadal wyglądała nieźle (np. 57% posiadania piłki i 12 strzałów przeciwko Piastowi), natomiast zabrakło przysłowiowego łutu szczęścia i wyrachowania w kilku sytuacjach podbramkowych.

Widać, że prezes Filipiak zmienił swoją strategię prowadzenia zespołu na bardziej umiarkowaną i kolejny po Michale Probierzu trener obdarzony został dużym kredytem zaufania - ma komfort pracy, może planować długofalowo i nikt z dwóch porażek z rzędu problemu robił nie będzie. Pod jednym jednak warunkiem - że dobry początek nie zostanie w sobotę zaburzony trzecią kolejną przegraną.

Cracovia ma w tym spotkaniu wszystkie atuty w swoich rękach i w normalnej dyspozycji nie powinna mieć we Wrocławiu problemu. Sęk jednak w tym, że Śląsk tanio skóry na pewno nie odda (potrafił wykorzystać uśmiech losu i pokonać m. in. Pogoń, będąc zespołem gorszym) i każdemu zespołowi gra się ciężko na nowoczesnym wrocławskim stadionie.

W ostatniej kolejce podopieczni Ivana Djurdjevicia wykorzystali niemoc Lecha (która dalej trwa, co zobaczyliśmy we wczorajszej potyczce z półamatorami z Luksemburga) i ograli wciąż panującego majstra na ich terenie, dlatego na pewno morale zespołu znacznie wzrosło i zapowiada się ciekawy pojedynek.

Myślę jednak, że z obecną dyspozycją Cracovia po prostu nie zasługuje na trzecią kolejną porażkę, i choć nie będzie lekko, zrobi wszystko, co w swojej mocy, aby wywieźć z trudnego terenu punkty. A jeśli nie punkty, to przynajmniej jeden, w co doskonale wpasowuje się mój typ.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Pogoń - Zagłębie
Typ: :t:
Kurs: 1,66
Buk: Betfan

Na dzień dzisiejszy Zagłębie nie wygląda mi na drużynę, która w jakikolwiek sposób mogłaby zagrozić Pogoni, zwłaszcza w Szczecinie, jednak wciąż mam w pamięci Kucharczyka ratującego Portowców potężnym strzałem w 96 minucie w 2020 roku, czy dokonującego podobnej sztuki rok później Biczachczjana, dlatego też do wszelkich prognoz podchodzę ostrożnie.

Fakt jest jednak taki, że Pogoń uniknęła w ubiegły weekend starcia z będącym w bardzo dobrej formie Rakowem i mogła dzięki temu odpocząć podczas trzech dni wolnego, złapać trochę świeżości, jak również popracować nad elementami, które nie do końca w tym sezonie jeszcze grają, jak np. skuteczność pod bramką przeciwnika. Kontuzję wyleczył już Rafał Kurzawa i będzie najprawdopodobniej gotowy do gry, choć jeszcze nie w pełnym wymiarze czasowym.

Po dwóch tygodniach bez poważnego meczu (rozegrano co prawda wewnętrzny sparing, ale to nie to samo) wszyscy zawodnicy palą się do gry i dość sporą niewiadomą pozostaje (oprócz kilku pewniaków) wyjściowa jedenastka. Co prawda trener Jens Gustaffson chwalił zespół po dobrym spotkaniu z liderem, jednak głowy nie dam, czy zdecyduje się na tem sam skład.

Podobny komfort wyboru ma Piotr Stokowiec, w którego ekipie wszyscy zawodnicy, oprócz kontuzjowanych od początku sezonu Żiwca i Żubrowskiego, również są do dyspozycji trenera.

Zagłębie jednak nie zachwyca, gra w kratkę i jak dotychczas uzbierało 8 oczek w 6 spotkaniach, aplikując swoim rywalom jedynie trzy gole (trzeba tu również nadmienić, że straciło jedynie 4). Widoczny jest brak motoru napędowego z zeszłego sezonu Patryka Szysza, a nowi zawodnicy, którzy stanowić mieli wartość dodaną, jak np. Jarosław Jach czy stary dobry znajomy Damjan Bohar, nie wkomponowali się jeszcze do końca w zespół.

Jeśli więc patrzymy na obecną formę, Pogoń wydaje się być ekipą przeważającą - należy jednak pamiętać, że trener Stokowiec to bardzo dobry strateg i motywator, i na pewno będzie chciał w Szczecinie odbić sobie ostatnie niepowodzenie z Radomiakiem.

Czy mu się uda? Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że raczej nie. Kurs na zwyciestwo Pogoni nie powala, ale wydaje się być niezłą alternatywą do wzmocnienia jakiegoś AKO.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk - Raków 1X i under 4,5 gola 1,71 Betfan:nara::minus:

Ja podobnie jak kolega przeciwko naszym ekipa co musza grać w pucharach. Co do typu krótko mentalnie Raków wydaje mi sie w dupie rozbity dobra polówka w Pradze ogólnie w 2 meczu wyglądali momentami bardzo dobrze ale zabrakło detali troszkę klub z jasnej góry ma taka łatkę ze tuz przed meta do wielkiego celu dopada ich....sraczka nie ma co ukrywać potencjał jest ale i zmęczenie wypalenie powinno dac znać o sobie. Papszun powinien rotować a wiec myślę ze duzo zmieni nie wiem jak z bramka tutaj chyba będzie najmniejszy problem ale obrana ma 120 w kościach tak samo jak kluczowi zawodnicy w pomocy typu Ivi a bez Hiszpana gra wygląda bardzo mizernie-Jest Kochergin trudny moment dla gości przekładanie spotkań medalikom nie wyszło na dobre nadrabiamy ligowe zaległości i jakieś pkt musza być bo zrobi sie nerwowo. Kadra jest jak na ligę dość mocna i długa. 2 polówka w Pradze to duzy kryzys fizyczny i ogólnie sporo błędów w defensywie w ustawieniu sie asekuracji w lidze juz Raków marnuje sporo sytuacji i ma podobne momenty typu szybkie 2-0 i tylko 2-2 wiec przypadku nie ma .W ataku liczę ze wyjdzie ten który nic nie grał i dobrze zna rywala czyli Piasecki potem może ok. 60 minuty wyjdzie Gutek .Śląsk u siebie jest w stanie to spotkanie ugrać gra dość solidnie w defensywie nie ma dramatu nie wiem jaka 11 wyjdzie Raków ale nie sadze ze zobaczymy najmocniejsza ich ekipa(ewidentnie sa w budowie)... ta z Pragi po prostu fizycznie nie dają rady piłkarsko tez tam potrzeba czasu zdrowia i pewnie maszyna ruszy trenera Papszuna takie moje skromne zdanie. Jak każda liga nasza rządzi sie swoimi prawami i nikt tanio skory nie odda na początku ligi.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Polska Ekstraklasa
Godzina: 12:30
Spotkanie: Cracovia - Warta
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.36:minus:
Bukmacher: Betclic
Analiza: Cracovia po świetnym początku sezonu, zatrzymala sie zanotowala 2 przegrane i remis. Gospodarze u siebie są mocni, potrafili ograć Legie 3:0 a po slabych wystepach, beda chciec przed wlasna publicznoscia zapunktowac co wiąże się z dużą motywacja. Mimo defensywnego stylu gry gości to cały czas tak grać nie mogą bo znajdują się tuż na strefą spadkową i jak widać taki styl nie przynosi rezultatu. Uważam że Polska liga jest na tyle nieprzewidywalna że linia 2.5 gola może być spokojnie pokryta i wyższe też są możliwe, a po takim kursie tym bardziej warto spróbować. Historia meczów bezpośrednich jest mocno underowa ale sytuacja ligowa może mieć duży wpływ na przebieg tego meczu, dlatego ja poszukam bramek.

Edytowane przez Sztabson93
Rozliczenie typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Piast - Miedź
Typ: :t:
Kurs: 1,75
Buk: Betfan

O ile przyzwyczailiśmy się już do słabszych początków w lidze podopiecznych Waldemara Fornalika i stały się one niemalże tradycją, o tyle pamiętamy również, że w miarę upływu czasu Piast zaczyna się rozkręcać i preentować coraz lepiej.

Podobną tendencję obserwujemy również w bieżących rozgrywkach - po trzech kolejnych porażkach z rzędu Piast zwyciężył na wyjeździe z Cracovią i zaaplikował mielczanom 4 bramki na własnym boisku. I kiedy wydawało się, że wszystko wraca do normy i forma się stabilizuje, przyszła wyjazdowa porażka z Lechem. Nie robiłbym jednak z niej dramatu, bo poznańska Lokomotywa zdaje się powracać na zwycięską ścieżkę i łapać oddech.

Po ograniu rezerwowym składem kelnera w Pucharze Polski Piast ma znakomitą okazję do udowodnienia, że z formą jest coraz lepiej, i zainkasowania kolejnych trzech oczek na swoim terenie z jednym z beniaminków.

Miedź po awansie do ekstraklasy nie prezentuje dobrej formy i wygląda na przypadkowy zlepek piłkarzy zagranicznych, o których nawet nieźle obeznany w futbolu kibic nie jest w stanie nic powiedzieć, bo po prostu ich nie zna. Wypada jedynie współczuć trenerowi Łobodzińskiemu prowadzenia wieży Babel, nie dającej perspektyw na przyszłość.

Martinez, Mijuskovic, Gulen, Cacciabue, Dominguez, Naveda, Lehaire - jeśli komuś te nazwiska coś mówią, to należy chyba do ekspertów z dziedziny statystyki piłkarskiej. Nic więc dziwnego, że zespół wygląda tak, jak wygląda. Przegrywać jednak na boisku drużyny, która zadomowiła się na ostatnim miejcu 1 ligi nie wypada, a taka sytuacja miała właśnie miejsce w Pucharze Polski.

Miedź nie wygrywa, nie rokuje i wydaje się, że spotkanie z tym właśnie zespołem na własnym boisku będzie bułką z masłem dla wciąż solidnego Piasta.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznań - Widzew Łódź Lech 1,62 Betfan:plus:

Nie lubię powielać typów- propozycji ale zgadzam sie z kolega zibim w 100%.Lech zapal drugi oddech 6 pkt z zaległych spotkań, jest gra w Europie czyli kasa misiu będzie sie zgadzać mecz w czwartek grupa przyjemna można cos ugrać. Tutaj mamy Widzew który także w nogach ma szalony mecz w PP wiec może byc rożnie i jakiegoś atuty świeżości nie będzie co ważne dla Lecha mecz u siebie morale i atmosfera na pewno jest lepsza drużyna powoli zaczyna łapać to co chce grać holenderski trener niezłe stale fragmenty gry mimo problemów kadrowych Lech w tych meczach prestiżowych dla kibiców wygląda dobrze- pewnie wypunktowana Lechia na wyjeździe. Bez Isaka ta gra nieźle rozkłada sie na pomoc i obronne. Młody Szymczak także nie zawiódł . Lech próbuje grać z klepki wychodzić szybko do kontry fajnie wygląda Gruzin Kwekwe w środku pola, sporo daje Pereira. Dużo zdrowia do biegania ma Skoras poza tym p[piłkarsko tez to wygląda ok. Jest Velde dojdzie pod ligę moze tez dostanie szanse w Europie chłopak z Rengersów uciekło mi nazwisko..... trener pewnie liczy na przebudzenie Amarala. Widzew na pewno podejmie rękawice potrafi zaskoczyć ale Lech jest na dobrej drodze i myślę ze ugra u siebie 3pkt zaliczając dobry wstęp do meczu czwartkowego w Europie gdzie raczej strata pkt nikogo nie będzie dziwiła a jeśli cos uda sie ugrać to będzie ten plus wartość dodana. Lech pewnie ma sie pokazać powalczyć tak troszkę z luzu bez większej presji pewnie miedzy meczami w lidze konferencji a nasza liga wpadki Lechowi będą sie zdarzać ale to raczej taka normalka będzie. Pkt mogą uciekać bo siły pójdą w Europę zawodnicy będą sie promować ale nie teraz Widzew jest spokojnie do ogrania i seria zwycięstw moze i raczej powinna byc przedłożona. Gospodarze sa faworytem i takie spotkania musza przechylać na swoja korzyść moze takie podobne granie jak z Piastem i skromna wygrana zobaczymy...co tam Van Brom wymyśli i jaka będzie realizacja tego planu przez jego graczy.

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Pogoń - Lech
Typ: 1x i poniżej 4,5 gola :t:
Kurs: 1,55
Buk: Betfan

W Szczecinie zapowiada się w niedzielne popołudnie arcyciekawe widowisko - oto kilka powodów, które na szybko przychodzą mi do głowy:

- Po długich oczekiwaniach dopuszczono do użytkowania jedną z nowych trybun stadionu i choć nadal sympatycy czekają, aż cały obiekt zapełni się kibicami, to liczba dostępnych miejsc zostanie prawie podwojona i wyniesie około 16 000 - bilety na dodatkową trybunę rozeszły się w 30 minut

- Takiej frekwencji nie widziano w Szczecinie od prawie 20 lat, natomiast od jakiegoś czasu jest tak duże zapotrzebowanie na spotkania Portowców, że nawet jeśli otwarty zostanie cały stadion, dopuszczający 20 500 osób, to i tak powinien się regularnie wypełniać

- Do Szczecina wybiera się grupa około 1000 kibiców Lecha i zajmą także nowo otwartą i specjalnie przygotowaną dla gości trybunę

- Lech po mizernym początku i falstarcie złapał ostatnio wiatr w żagle i po wygraniu trzech kolejnych spotkań ligowych rozegrał bardzo dobre spotkanie z Żółtą Łodzią Podwodną, zakończone niestety porażką 3:4

- Pogoń przez cały sezon punktuje na dość równym poziomie, jednak wciąż na pewno w pamięci zespołu pozostaje sromotne lanie, jakie poznaniacy spuścili im na tym stadionie rok temu (porażka 0:3) i drużyna pała chęcią rewanżu

Jak to się zakończy? Pogoń od czterech ostatnich meczów nie potrafiła pokonać Lecha na swoim stadionie i na pewno będzie chciała to zmienić. W bieżącym sezonie Portowcy notują na Twardowskiego bilans 3/1/0, więc są bardzo mocni, i może im to niewątpliwie dodać skrzydeł, wraz z szesnastotysięczną widownią, która będzie niewątpliwie dwunastym zawodnikiem

Lech z kolei wygrał trzy ostatnie spotkania w Ekstraklasie, więc również jest w gazie. Na pewno jednak zawodnicy aktualnego mistrza Polski będą jeszcze czuli w nogach pucharowy bój, i w tym właśnie upatruję szans Pogoni.

Z reguły jednak, jeśli jedni i drudzy marzą o wygranej, mecz kończy się remisem, i takie rozstrzygnięcie też jest bardzo prawdopodobne i tak naprawdę zadowoli pewnie obydwa zespoły.

A co do typu na poniżej 4,5 gola, to od 2004 roku obie drużyny rozegrały ze sobą 38 spotkań, z czego w dwóch padło 5 goli lub więcej, także ograniczenie bramkowe nie powinno tutaj mieć żadnego znaczenia.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Piast Gliwice Powyżej 24.5 fauli 1,55 ETOTO:t:

Kurde niska linia kurs do czegoś tam w sam raz. Kolega z Górnika ładnie opisał sprawę- ja mam przyjemność pracować z kibicami obu drużyn i wiem ile to dla nich znaczy...dzielnice (sośnica Łabędy) mobilizacja akcje no walka na całego. Walka musi być typ na kartki fajny ale bywa to rożnie może karny a nawet czerwo powinno sie dziać sporo w tym meczu. faule powinny być. Górnik gra dość wysoko agresywnie dobry press prowokator Janza .... ogólnie Piastowi ostatnio dobrze idzie gra z Górnikiem wynik wydaje mi sie sprawa otwarta spiec nie powinno zabraknąć. Górnik ma dobry stały fragment sporo sie dzieje po różnych- Paluszek Kubicki chłopaki wysokie w obronie Piastunek także ułomków nie ma Czerwiński Mosór ciut drewniany toporny Rainer który ma inklinacje do gry faul właśnie zobaczymy trafnych wyborów

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Cracovia - Pogoń
Typ: x2
Kurs: 1,51
Buk: Betfan

Obie drużyny grają w tym sezonie w kratkę i dobre występy przeplatają gorszymi, choć póki co to Pogoń uzbierała o 4 oczka więcej od swojego sobotniego rywala. Fakt jest jednak taki, że zarówno Pogoń, jak i Cracovia, w piłkę grać potrafią, i dlatego też zapowiada się w sobotę bardzo ciekawe widowisko.

Gospodarze rozpoczęli sezon wręcz idealnie, wygrywając trzy pierwsze spotkania, strzelając w nich 7 bramek i nie tracąc żadnej. Później jednak maszynka się zacięła i nadeszła seria czterech meczów bez zwycięstwa. Gdy wydawało się, że wszystko wróciło na dobre tory i trener Jacek Zieliński zdołał zażegnać kryzys (Cracovia nie dała szans na własnym boisku Rakowowi), przyszedł mecz w Łodzi, gdzie zespół praktycznie nie istniał i nie miał szans na wygraną.

Podobnie Pogoń - mówi się, że o wyniku na koniec ligi decydują w dużej mierze rezultaty spotkań z ligowymi średniakami, jednak w przypadku Portowców od zeszłego sezonu wydaje się być dokładnie odwrotnie. O ile szczecinianie radzą sobie z przeciętniakami całkiem nieźle, bardzo opornie punktują z drużynami, z którymi przyjdzie im walczyć na koniec o czołowe lokaty w lidze (remis na własnym boisku z Wisłą Płock, porażka z Rakowem i w ostatniej kolejce znów cudem uratowany remis z Lechem, gdzie w drugiej połowie Pogoni na boisku w zasadzie nie było). O brakach Pogoni może również świadczyć bardzo wysoka porażka 0:4 z Broendby, które brutalnie obnażyło wszystkie słabe punkty drużyny.

Sęk jednak w tym, że Pogoń nie gra ostatnimi czasy źle i potrafi długimi okresami zepchnąć przeciwnika do głębokiej obrony. Dobra gra Zahovicia i solidne wzmocnienie w postaci Almqvista pozwoliły poprawić skuteczność w ataku i w chwili obecnej największą bolączką zespołu z Grodu Gryfa jest niestabilność i nieumiejętność utrzymania wysokiej intensywności i swojego poziomu gry przez 90 minut.

Na dzień dzisiejszy wydaje mi się jednak, że Pogoń wygląda nieco solidniej niż gospodarze - niespodziewane powołanie do kadry dla Mateusza Łęgowskiego może dodać temu chłopakowi skrzydeł i jest w stanie dołożyć o swoje trzy grosze do sukcesu w sobotnim spotkaniu. Spodziewam się zaciętej gry, zakończonej bramkowym remisem lub nikłą wygraną gości - dla lubiących zaryzykować kurs na czystą dwójkę dla Pogoni wygląda również bardzo atrakcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raków - Radomiak 1 1,52 Betfan:t:

Po najniżej linii oporu pod konkurs za 10 zl z ufc gram na Papszunow.. Raków mi ostatnio wygląda jak taki wyrafinowany bokser wagi ciężkiej doświadczenia z pucharów gdzie troszkę nie Szlo grając dobrze teraz procentuje w ekstraklasie. Raków potrafi odpuści żeby skontrować dobić rywala wszystko opiera sie na dobrej grze z tylu poukładanej swoje robi Ivi w świetnej formie jest Nowak dość szeroka ławka jest głębia składu- za wielkie pieniądze bym Rakowa nie grał po takim kursie ale wczorajsze wyniki obligują na granie w stronę Rakowa. 3 pkt to taki obowiązek Warchoły potrafią punktować na wyjeździe ale jakościowo to jedna troszkę słabsza ekipa od Rakowa wiadomo mecz meczowi nie równy ale Papszun ma tylko ligę gdzie w końcu trzeba cos ugrać na koniec rozgrywek a takimi meczami robi sie drogę do MP .

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mecz: Pogoń - Lechia
Typ: :t:
Kurs: 1,76
Buk: Betfan

W sobotni wieczór w Szczecinie wielkie wydarzenie - po przejściu odbiorów budowlanych i procedur bezpieczeństwa po raz pierwszy do użytku dopuszczony został cały stadion, zwany pieszczotliwie ze względu na swój kształt Perełką, mogący pomieścić prawie 21 000 kibiców.

Bardzo dobrze potrafił to wydarzenie i koniunkturę wykorzystać dział marketingu Pogoni, który wprowadził w pierwszej kolejności do sprzedaży tzw. trójpaki, czyli łączone bilety na trzy kolejne mecze Portowców na własnym stadionie, nie dające do tego żadnych, ale to żadnych zniżek, a na dodatek ze zwiększoną ceną za spotkanie na otwarcie stadionu. Jeśli spojrzymy na to, z kim przyjdzie grać Pogoni u siebie (Lechia, Piast i Górnik), to taki ruch wydawał się zasadny (na pewno stadion by się nie zapełnił na dwa kolejne spotkania), ale jednak pewien niesmak pozostał. Nie przeszkodziło to fanom w wykupienu wszystkich wejściówek i obecnie nie ma już ani jednego biletu w oficjalnej sprzedaży.

Abstrahując od powyższego, wszystkich, szczęśliwych posiadaczy biletów czeka w dniu jutrzejszym fiesta i widowisko połączone z wieloma atrakcjami, konkursami i pokazami. Publiczność będzie mogła wejść na stadion już o 16:30, a więc cztery godziny przed rozpoczęciem meczu, i wziąć udział w dodatkowych wydarzeniach.

Ukoronowaniem wszystkiego będzie spotkanie z teoretycznie czerwoną latarnią ligi. Moim jednak zdaniem taka właśnie pozycja Lechii jest wypadkową wielu niekorzystnych czynników, które się na siebie nałożyły, i drużyna długo tego miejsca nie zagrzeje. Należy również pamiętać, że do zespołu dołączył nowy trener, który miał czas na spokojne przepracowanie z zawodnikami przerwy reprezentacyjnej i może w takim wypadku zadziałać efekt nowej miotły.

Mimo że trener Marcin Kaczmarek związany jest ze Szczecinem, Pogoń absolutnie nie ma co liczyć na taryfę ulgową. Pogoń jednak zdecydowanie jest w stanie i bez pomocy trenera wywalczyć na własnym boisku trzy oczka - zwłaszcza, że od początku sezonu gra w kratkę, a teraz czeka drużynę seria trzech meczów z teoretycznie słabszymi zespołami i warto by było to wykorzystać.

Myślę, że atmosfera podniosłego widowiska i komplet widzów na trybunach pomogą Pogoni w odniesieniu korzystnego wyniku (zwłaszcza, że w zespole nie ma kontuzji i jedynie Rafał Kurzawa nie będzie najprawdopodobniej jeszcze mógł grać) i wszyscy fani Dumy Pomorza z podniesionymi głowami będą wracać późnym sobotnim wieczorem do domu.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa.
Typ: 2
Kurs: 4.40
Buk: Forbet

 

W Najciekawszym meczu ligi Polskiej zmierzą się dwa największe kluby w Polsce mowa tutaj o :  Lech Poznań - Legia Warszawa. W tym meczu faworytem są gospodarze i bez dwóch dań to co prezentują w lidze jak i Pucharach Europy pokazuje że wszystkie trofea powinien ten klub zdobywać. Piłka nożna jest jednak często niesprawiedliwa i czasem jedna akcja meczu pokazuje że wygrywa drużyna słabsza. W kolejnej ocenie wynik może wypaczyć wiadomo kto , dla mnie to kalosze, którzy dyktuja karne z kapelusza czy czerwone kartki za faul , którego nie było albo był na żółtą kartkę. W ligowej tabeli Legia jest wyżej i zajmuje 2 miejsce z 20 punktami , Lech natomiast jest na 7 miejscu z 14 punktami, ale tak jak wspomniałem gra na różnych frontach i ciężko im się skupić na samej Ekstraklasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu sie dzieje....:nosacz:

Lech - Legia więcej różnych Lech 1,55 Betfan:plus:

 

Podoba mi sie to co kolega wyżej podał ze trzeba szukać jakiś zakładów z wielkim kursem ale wracamy do  pobocznych betów  błędów ludzkich  bo to taki mecz w sezonie ze każda z drużyn nie ważne w jakiej jest formie daje czasem więcej niż może. Lech dla mnie faworytem ale po przerwie na reprezentacje może być rożnie. Legia gra bardzo nie równo, ma bardzo mało dobrych momentów(15 minut polowa i tak pkt lecą ) ogrywa zespoły z którymi potrafi wyszarpać zwycięstwo gdzie czasem decydują momenty indywidualne zagrania poszczególnych zawodnik . Brak szefa w środku pola zdania sa podzielone czy jest to osłabienie czy nie ale Portugalczyk na pewno w takim meczu powinien grać bo jest ważnym ogniwem nowej Legii która cały czas sie buduje- wiadomka w stolicy czasu nie ma i każda wpadka porażka Kosty będzie mocno komentowana. Na ta chwile lepsze ekipy sa w Szczecinie Częstochowie i Poznaniu ale....każda z tych ekip ma swoje cele wartości i gra na różnych frontach wracając do dziś i na już to Lech grający u siebie powinien mieć przewagę posiadania piłki powinien szukać gry do przodu. Piłki na Isaka mocny fizycznie dobry tyłem do bramki, gry jeden na jeden na skrzydle Skorasia co powinno sie przełożyć na sporo pracy dla Kacpra Tobiasza .Rożne to zawsze był nasz atut i element gry ale teraz bywa średnio tym elemencie . Lech także czołówka w tym elemencie gry i w lidze statystycznie wypada i wygląda to lepiej od Legii bo w granicach 5 różnych kolejorz robi w pucharach mnie ich bywa ale tam jest troszkę inna gra- inni rywale. Mecz meczowi nie równy ale Lech będzie dominował dzisiaj - jak to sie przełoży na wynik zobaczymy co zrobi Kosta jaki będzie plan gry szybki gol może wiele zmienić ale 1,55 wydaje mi sie dobra opcja .

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz: Lech - Radomiak
Typ: :t:
Kurs: 1,72
Buk: Betfan

Kiedy już wydawało się, że poznańska Lokomotywa się rozkręciła i z coraz większą prędkością wjeżdża na każdą kolejną stację, nagle zespół zatracił skuteczność, co zakończyło się dwoma bezbramkowymi remisami w meczach, w których Lech był zdecydowanie dominującą stroną.

Po tychże właśnie remisach z Legią i Hapoelem drużyna nie poniosła jeszcze żadnych daleko idących konsekwencji, jednak liga brnie do przodu i w Poznaniu muszą liczyć się z tym, że jeśli Lech nie zacznie odnosić zwycięstw i sumiennie punktować, czołówka zacznie powoli odjeżdżać.

Lech wkroczył właśnie w dość trudny okres i musi grać co trzy dni i być może to właśnie zmęczenie jest powodem, że czasem piłkarzom brakuje wyrachowania i zimnej głowy w teoretycznie prostych sytuacjach, jednak wydaje się, że niedzielny mecz z Radomiakiem może być dla zespołu idealną okazją na ustawienie celowników i poprawienie skuteczności.

Radomiak nie błyszczy i gra w kratkę, jednak sumiennie ciuła punkty i w tabeli ma na dzień dzisiejszy jedynie jedno oczko mniej od przeciwnika (choć rozegrał o jedno spotkanie więcej). W ostatnich dwóch meczach jednak bilans bramkowy drużyny to 0:5, a zdobycz punktowa wynosi zero. Wydaje się, że ekipa Mariusza Lewandowskiego wpadła w mały dołek i na pewno mecz na Bułgarskiej nie jest najlepszą okazją, aby się przełamać. Będzie się grać ciężko, będą pewne obawy, a więc i nogi nie poniosą.

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to Lech powinien odnieść przekonujące zwycięstwo i dlatego kurs na poznaniaków wygląda w miarę solidnie. Myślę, że w głowach piłkarzy z Poznania jest również świadomość, że w poprzednim sezonie nie dali rady ani razu pokonać najbliższego rywala i tym razem będą chcieli zrobić wszystko, co w ich mocy, aby udowodnić swoją wyższość. Zwłaszcza po ostatnich meczach, w których kibice nie zobaczyli ani jednego gola.

Edytowane przez INTELOWIEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia-Lechia Gdańsk Liczba fauli - powyżej 24.5 1,6 Betfan

Dzis spróbujemy tak. Linia wydaje mi sie niska patrząc jak grają i jaka pozycje maja kluby spokojnie powinno być overowo. Popularne pasy raczej grają piłka choć potrafią ich mecze byc dość ostre twarde z spora ilością fali np. mecz z Radomiaczkiem gdzie sami mieli 22 faule ale maja takie mecze nijakie gdzie wynik i inne opcje ciężko przewidzieć np. z Pogonią czy Widzewem. Liczę tutaj na gości w gdańsku nerwowo ostatnie miejsce w tabeli i.... tej walki nie powinno zabraknąć swoje trzy grosze powinny dorzucić trybuny w zależności od wyniku nerwowo na boisku także może być. Rzut statystyki w tamtym sezonie oba mecze pomiędzy drezynami spokojnie lina pokryta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...