Skocz do zawartości

jedenastka miesiaca


amciek

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł jak docenić najaktywniejszych użytkowników forum yourbet.pl. Co miesiac komisja, ktorej oczywiscie bede przewodniczacym bedzie wybierala jedenastke miesiaca sposrod najwidoczniejszych userow. Oto moja propozycja w lutym:

yourbet.pl 1-4-4-2

 

Bramkarz: BPL- obdarzony pewnym chwytem pomyslodawca i (wspol)tworca tej witryny, dobra gra na przedpolu i duzy zasieg ramion pozwalaja mu dobrze administrowac, gdyby nie on nie bylo tej druzyny.

 

Prawy obronca: PieKo- zdecydowanie zorientowany ofensywnie o czym swiadczy liczba postow, dobrze analizuje sytuacje w tej strefie boiska, musi popracowac troche nad gra glowa, ale nogami gra niemalze idealnie i to obiema, do niedawna kolorek w yieldzie( przypominam ze podsumowuje luty), twardo trzyma sie na nogach, zapora nie do przejscia

 

Stoper1: slimak- braki szybkosciowe nadrabia przygotowaniem atletycznym i doswiadczeniem, skubany zawsze wie gdzie ma sie ustawic zeby duzo nie biegac, drugi z adminow na forum, silny punkt durzyny, ma ogromny posluch wsrod kolegow, kapitan

 

Stoper2: elit typer- bardzo pewny siebie twardo stojacy na nogach defensor, najwiecej kontaktow z postami sposrod druzyny, organizator pierwszego konkursu na forum ( nie licze promotion), niekiedy za bardzo zapedza sie do prozdu, przez co slimak musi latac dziury, obdarzony dlugim...wyrzutem z autu, friend

 

Lewy obronca- mephisto- pan moderator, najlepsza lewa noga w druzynie, prowadzi staty w pilce noznej, drugi w TT, wie o co chodzi w tej calej zabawie, z niejednego pieca chleb jadl, swietne wszlizgi i rekordowa liczba odbiorow w druzynie, dobry jest...

 

Prawy pomocnik- Hirtek : jego atutem jest przede wszystkim mlodosc, ale latwo go tez sprowokowac, bardzo szybki, szarpie tam na prawym skrzydlem, doskonale rozumie sie z Piekiem bo sa z jednego miasta i z jednego trzepaka, takie pokretlo z niego, czasami chaotyczny w swoich dryblingach ale jak mu sie juz uda to hoho, kolorek w yieldzie duzo analizuje

 

Defensywny pomocnik: szypii- moderator, opiekun dzialu z yieldem, czlowiek od czarnej roboty, kreuje lidera druzyny jakim jest amciek, malo widoczny ale piekielnie skuteczny, popularny czesio ma wysoki procent trafionych typow, jest odpowiedzialny za srodkowy sektor boiska i taktycznie najlepiej prezentuje sie sposrod calej jedenastki

 

Ofensywny pomocnik: Amciek- czego on nie potrafi: postuje, analizuje, yielduje, komentuje, jest po prostu na calym boisku, celne podanie, dobry przeglada pola i aktywnosc, o tak pokazuje sie do prawie kazdej akcji na shoucie, nielubiany przez rywali z racji swojej ogromnej klasy, odkrycie tego forum, friend, dopiero sie rozkreca, strach pomyslec co bedzie dalej...

 

Lewy pomocnik: pershing- mowi sie ze bramkarz i lewoskrzydlowy to ludzie niekoniecznie majacy rowno pod sufitem, szaleni, i on taki jest, hazard ma we krwi, jego rodzina to as, dama, krol i walet, opiekun dzialu pokerowego, moderator, doskonale dosrodkowuje, potrafi pileczne na nos zagrac

 

Napastnik1: Oskar86, prawie tak szalony jak pershing, lider klasyfikacji TT, solidny moderator, do tego bardzo skuteczny pod bramka rywala, zyje troche z podan amcka, ale ktos musi je wykorzystywac....

 

Napastnik2: aQq, wysoko w TT, pierwsza dziesiatka liczby postow, a jego yield... krol strzelcow apfel extraklasy, friend z niesamowitym instynktem strzeleckim, kiedy trzeba potrafi zagrac tylem do bramki i poczekac na lepiej ustawionych partnerow.

 

P.S. - zdublowalem tego posta poniewaz dzial gadanie cieszy sie wieksza popularnoscia, przez co moj pomysl dotrze do wiekszej rzeszy userow, chcialem co miesiac sam ukladac jedenastke, ale jest to dosc trudne, szybko moja wena sie wyczerpala, dlatego proponuje aby co miesiac inny trener wystawial swoja 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a gdzie ja jestem ? :k:

 

wez skopiuj posta z kodem bb z pomysły rozwoju :))

będzie lepiej wyglądac

 

Twoją kandydaturę też brałem bardzo poważnie pod uwagę, ale jednak zdecydowałem się postawić na duet z (Biłgo)raju, w następnym miesiącu możesz być pewien nominacji jeżeli utrzymasz formę, bo stosuje system rotacyjny. W lutym lądujesz na ławce rezerwowych obok Aiona, IwanaKSG, Tretera, jokera i innych aktynych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź sie uspokój :k:

 

nawet nie czytając już wiadomo że brednie %-)

 

Ofensywny pomocnik: Amciek- czego on nie potrafi: postuje, analizuje, yielduje, komentuje, jest po prostu na calym boisku, celne podanie, dobry przeglada pola i aktywnosc, o tak pokazuje sie do prawie kazdej akcji na shoucie, nielubiany przez rywali z racji swojej ogromnej klasy, odkrycie tego forum, friend, dopiero sie rozkreca, strach pomyslec co bedzie dalej...

 

a tego wyżej to ja nei znam %-) skąd go wytrzasnąłeś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu siedze na ławie %-)

 

[ Komentarz dodany przez: Szypii: 2007-03-11, 13:42 ]

w słabej formie jesteś %-)

 

 

 

[ Komentarz dodany przez: IwanKSG: 2007-03-11, 21:50 ]

Za to Ty w zajebistej %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...