Skocz do zawartości

Klasyczny bonus reload 50% do 1000 PLN w LV BET


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

750x200_1000_na_Black_Friday.jpg

 

KLASYCZNE 1000 PLN NA BLACK FRIDAY w LV BET!

 

Z okazji Black Friday czeka na Ciebie najwyższy bonus na rynku! Przygotuj się na weekend i odbierz worek pełen kasy!

 

Odbierz klasyczny bonus od kolejnego depozytu nawet 1000 PLN. Przy wpłacie 2000 PLN otrzymujesz bonus 1000 PLN. 

Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych.

 

REGULAMIN PROMOCJI

 

- Czas trwania promocji: 26.11.2021 (od 00:01) - 28.11.2021 (do 23:59).

- Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

- Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).

- Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

- Bonus jest dostępny przy wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.

- Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 20 PLN.

- Wysokość bonusu to 50% od depozytu maksymalnie do 1000 PLN. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych opisanych w punkcie nr 14 jako (Y).

- Saldo bonusowe (otrzymane środki bonusowe oraz wpłacony depozyt przeniesiony na saldo bonusowe) podlegają 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.75. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni po dodaniu na konto gracza.

- Platformy Player Bets, Sportów Wirtualnych oraz Gier Karcianych są wyłączone z możliwości obrotu środkami bonusowymi.

- Jeśli klient ma już aktywny bonus na koncie, to środki bonusowe z promocji (depozyt + bonus) będą oczekiwały w kolejce bonusowej. W momencie rozliczenia poprzedniego bonusu depozyt wraz z bonusem zostaną dodane na saldo gracza.

- Twój bonus zostanie uwolniony do 30 minut po rozliczeniu ostatniego otwartego zakładu założonego ze środków bonusowych. Środki bonusowe zostaną zamienione na środki realne gracza tylko wtedy gdy wszystkie zakłady założone ze środków bonusowych będą rozliczone, a wynik ostatniego wydarzenia będzie opublikowany. Zakłady zwrócone i odwołane nie wymagają obrotu.

- Wszystkie zdarzenia postawione za środki bonusowe muszą zostać rozliczone przed datą wygaśnięcia bonusu. W przypadku braku rozliczenia wszystkich zakładów postawionych za środki bonusowe w wymaganym terminie zostaną one w całości anulowane.

- Nie jest dozwolone stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają.

- Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe.

- Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.

- LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.

- LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.

- W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu bonusem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.

- W przypadku wykorzystania bonusu oraz nie spełnienia wymaganego obrotu, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta, do momentu spełnienia wymaganego obrotu.

- Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.

- W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

- LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:

naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,

niespełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem,

próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,

posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,

w przypadku stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,

próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych

wydarzeniach.

 

-> LV BET

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

750x200 Klasyczne 500 PLN na weekend.jpg

 

KLASYCZNE 500 PLN NA WEEKEND w LV BET!

 

Weekend pełen sportowych wrażeń, natomiast już w poniedziałek początek tenisowego Australian Open! Powiększ swój budżet na grę!

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie klasyczny bonus od kolejnego depozytu 50% do 500 PLN. Przy wpłacie 1000 PLN otrzymujesz bonus 500 PLN.

Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

KLASYCZNE 750 PLN NA WEEKEND

 

Czas trwania promocji: 04.02.2022 (od 10:00) - 06.02.2022 (do 23:59).

 

Wracamy na boiska piłkarskiej Ekstraklasy! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie klasyczny bonus od kolejnego depozytu 50% do 750 PLN. Przy wpłacie 1500 PLN otrzymujesz bonus 750 PLN.

Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych.

 

-> LV BET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...