Skocz do zawartości

Prezentacja maturalna z polskiego


lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do zrobienie prezentacje maturalną ,a z polaka nie czuje się za dobrze i wolałbym jakby ktoś z odpowiednim wykształceniem mi ją napisał za odpowiednią sumę :cwaniak1: Chciałem się Was drodzy userzy zapytać czy macie kontak do osoby która mogła by taką prace napisać? Pozdrawiam lucas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie jesteś zwykłym prostakiem .Nie dość że nic nie wnosisz do mojego tematu to jeszcze mnie obrażasz :c: Jakbyś chciał wiedzieć to niektórzy poloniści dorabiają sobie pisaniem takich prac bo ich wynagrodzenie w szkołach nie starcza na przyzwoite życie. Nikt tu nikogo nie oszukuje. Polonista pisze prace i dostaje za nią pieniądze. :mlotek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zamożnym osobnikiem i tylko dzięki swojej pracy jestem gdzie jestem. Jak sobie tak myśle że swoim postępowaniem możesz przekreślić karierę zdolnej lecz biednej osobie to żle o tobie mysle. Niektóre rzeczy trzeba nazywać po imieniu, czarne nie moze byc białe pomyśl o tym. Mówisz ze nauczyciele sobie dorabiają, a ja mówie że nie wolno robić rzeczy niegodziwych nawet jeśli mogą byc z tego jakieś pozytywy.

 

Ps; nie chciałem Cię urazić poprostu przemyśl swoje postępowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucas --> napisz moze temat i szczegóły takiej prezentacji, to sie pomyśli ;) Prezentacji nigdy nie robiłem, ale wypracowania i inne duperele piszę dla ludzi już dobre 8 lat, więc coś tam jeszcze rozumiem %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Ares może źle Cie zrozumiałem. Ale według mnie życie w dzisiajeszych czasach jest na tyle cięzkie że trzeba je sobie ułatwiać:) Dla mnie naprzykład napisanie takiej pracy jest bardzo cięzkie a dla polonisty to kwestia 3,4 dni:) A tak na marginesie to pewnie masz jakieś nielegalne oprogramowanie na kompie... Sorki za tego prostaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

lucas proszę Cie... temat jest banalny... jezeli juz zauwazyles zdanie matury ustnej z jezyka polskiego to zadna praca... wchodzisz mowisz i wychodzisz a za sama tresc dostajesz 6 pkt ktore jest Ci potrzebne do zdania. a i tak nigdzie nie patrza na ten wynik bo to jedna wielka porażka z tą maturą z polskiego ustną... znajdz sobie kilka felietonow, w necie bedziesz mial sporo, poszukaj takich co Ci pasują pod wzgledem tresci, potem poszukaj co to jest felieton, znajdz cechy charakterystyczne dla felietowow w tekstach ktore wybrałes, napisz to zdaniami, naucz sie w 2 dni, powiedz i po sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...