Skocz do zawartości

ATP: Madryt; WTA: Zurich


Mosquito

Rekomendowane odpowiedzi

ATP - MADRYT

 

madrid08.jpg

 

Miejsce: Madryt, Hiszpania

Uczestników: 48

Nawierzchnia: Greenset indoor

Pula nagród: €2.057.000

Strona oficjalna: www.mutuamad-mastersmadrid.com

Ubiegłoroczny finał singla: D Nalbandian (ARG) d (1)R Federer (SUI) 16 63 63

Ubiegłoroczny finał debla: (1)B Bryan (USA) / M Bryan (USA) d M Fyrstenberg (POL) / M Matkowski (POL) 63 76(4)

 

 

 

WTA - ZURICH

 

zurich.gif

 

Miejsce: Zurich, Szwajcaria

Uczestników: 28

Nawierzchnia: Greenset indoor

Pula nagród: $600.000

Strona oficjalna: www.zurichopen.net

Ubiegłoroczny finał singla: (1) Justine Henin (BEL) d. Tatiana Golovin (FRA)

64 64

Ubiegłoroczny finał debla: Peschke/Stubbs (CZE/AUS) d.

Raymond/Schiavone (USA/ITA) 75 76(1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na pewnym forum zagranicznym znalazłem krótkie info:

Well I am sure that Wozniacki is better player then Schiavone but I will put my money on Expekt on Schiavone.Why?

Wozniacki is feeling bad, she has cold and she has problems with legs muscle. Sorry for my english but she was writing on her blog that she is feeling really bad and that she will TRY to play against Schiavone ( http://blog.tv2.dk/caroline.tv2/entry271358.html)

 

no jeżeli tak faktycznie się czuje Wozniacki to warto zaryzykowac po niezłym kursie, teraz na expekcie kurs 2,28 na Schiavone.

ja się tam nie znam zbytnio na tenisie, no ale.. nie ma się co dziwic iż Dunka zmęczona sezonem, m zaledwie 18 lat a już całkiem nieźle pogrywała. Myślę iż Schiavone,bardziej doświadczona zawodniczka powinna to wykorzystac. Aż takiej dużej różnicy w rankingu nie ma, Wozniacki na 15, a Włoszka na 23. A kurs całkiem,całkiem.. ;)

 

Wozniacki Caroline - Schiavone Francesca 2 2,28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

583489613783c278.jpg-86c3198bce78dff8.jpg

 

Spotkanie: Wozniacki C. - Schiavone F.

Typ:2

Kurs:2,20

Buk:BetGun

Analiza:

:arrow: W dzisiejszym spotkaniu w turnieju w Zurychu zmierzy się dunka Calroline Wozniacki z włoszką Francescą Schiavone.

Faworytem bukmacherów jest Caroline, jednak ma ona małe kłopoty ze zdrowiem.Mianowice ma ona problemy z nogą oraz występowała gorączka i bóle gardła oraz katar.W pewnym momencie Caroline powróciła do Danii ponieważ była bardzo słaba.

Ogólnie dunka spisuje się dobrze. W turnieju rozgrywanym w ramach WTA w tokio pokonała w finale estonkę Kaia'e Kanepi.W turnieju nie bylo już tak dobrze na wyżej wspomniane problemy ze zdrowiem.W pojedynku z Nadia Pietrową uległa ona po przegranym pierwszym secie, a w drugim kreczując.Teraz znajdując sie w Zurychu sytuacja wyglada tak samo.Bole gardła, gorączka i na dodatek doszła jeszcze kontuzja nogii.Myślę, że w dzisiejszym pojedynku Caroline przegra z chorobą i ulegnie włoszce Schiavone.

 

Dopiero teraz tutaj daje analize bo zapomniałem.W typie dnia mój ty jest podany w odpowiednim czasie ;)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2008-10-14, 14:49 ]

lol %-)

 

mecz się skonczył 14:44 %-)

 

Wiem, że jak podałem analize tutaj to mecz się skończył....napisałem ze analize w Typach Dnia napisałem w odpowiednim czasie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawrinka - Lopez Typ: 2 Kurs: 2.20



 

Znalazłem na dzisiaj fajny meczyk z bardzo fajnym kursem i myśle że warto to zagrać.Do rzeczy w 2 rundzie turnieju w Madrycie spotkają się:zawodnik gospodarzy Feliciano Lopez oraz 10 w rankingu ATP Stanislaw Wawrinka.Na pierwszy rzut oka widać że szwajcar nie jest w formie,od US Open grał jeden turniej i odpadł w 1 rundzie,tutaj w 1 rundzie meczył się z Kohlschreiberem.Zapewne długość spotkania będzie miała wpływ na dzisiejsze samopoczucie.Po drugiej stronie Lopez,leworęczny zawodnik z mocnym serwisem odprawił z kwitkiem Ferrera w dwóch setach,przed tygodniem doszedł do półfinału w Wiedniu więc wydaje się być w formie.Bo takim kursie moim zdaniem warto zagrać na Lopeza,który w dodatku gra u siebie więc publiczność będzie mieć za sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Federer - Tsonga 2 6,0

 

Bukmacherzy twierdzą, że skoro Federer wygrał US Open, to znaczy, że wrócił do swojej świetnej formy, ale to bzdura. Federer po prostu się starzeje i nie wiem czy zobaczymy jeszcze tą magię tenisa, którą pokazywał jeszcze 2 lata temu. Tegoroczny turniej US Open był najgorszym jakie widziałem. Zero poziomu. Nadal się udławił swoim sukcesem, Djoko nie trenował na 100% z powodu jakiejś małej kontuzji nabytej w Cincinnati. Fed męczył się w półfinale z Andreevem (5 setów), w finale grał z dzieciakiem - Murrayem, który nawet walki nie nawiązał, wczoraj ze Stepankiem męczył się w drugim secie dopóki Stepanek sam się nie zabił w tie breaku. Tsonga wprawdzie gra w kratkę, ale na szczycie swojej gry jest w stanie pokonać prawie każdego gracza na hardzie. I nagle kurs 1,19 na Federera? Żarty. Parę tygodni temu Tsonga ograł łatwiutko Djokovica i teraz kurs 6,0 na niego? To chyba jakiś żart. Handicap +4,5 też jest atrakcyjny, zważywszy na serwis Tsongi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Federer - Tsonga 2 6,0 :n:

 

 

Federer - Del Potro 2 3,8

 

Federer wcale nie jest w najwyższej formie. Gra z pewną dozą dokładności, co przypomina momentami jego najlepsze czasy, ale tak naprawdę niewiele brakuje by jego mecze toczyły się zupełnie innym torem. W meczu se Stepankiem prawie przegrał tie break drugiego seta, a w meczu z Tsongą był na krawędzi co najmniej 1 raz w każdym secie. Tsonga nie miał dość dobrej formy lub dość dobrego dnia by przechylić ten mecz na swoją stronę. Del Potro zaś ma wszystko by pokonać Federera. Wg. mnie w następnym sezonie wejdzie do pierwszej piątki (o ile nie złapie kontuzji jakiejś). Bodajże Berdych, o ile dobrze pamiętam, powiedział, że Del Potro nie ma słabych punktów. Jedynym zmartwieniem może być jego wycofanie się podczas meczu z Kohlschreiberem w Wiedniu tydzień temu, ale uważam, że to nie było spowodowane kontuzją, a jedynie zagrożeniem kontuzją. Myślę, że Del Potro wie, że jest narażony na kontuzje, i dlatego wycofuje się zanim do takowej dojdzie. Zresztą udowodnił to w meczu z Nalbandianem, gdzie wcale nie wyglądał na kontuzjowanego i łatwo wygrał 2-0. Jest to typowy pojedynek typu "stary mistrz vs nowy mistrz" i wiem, że prawdopodobieństwo, że po meczu powiemy "umarł król, niech żyje król" jest o wiele większe niż wskazują na to kursy. Federer nie zasługuje na kurs niższy niż 1,5 - nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...