Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Typy by plextor


plextor

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie będę podawał swoje typy. Gram obecnie u jednego bukmachera, którym jest bet-at-home. Wczoraj wpłaciłem 14.45 PLN, z których mam nadzieję ugram coś poważniejszego. Obstawiam praktycznie wszystkie dyscypliny, oprócz sportów zimowych i motorowych. Pierwsze typy już niebawem. Zachęcam Was do komentowania i wyrażania opinii w moim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W międzyczasie zagrałem kupony, których jednak nie podałem na forum, lecz będę wliczał je do statystyk. Na forum nie podałem ich z powodu bardzo małej ilości czasu wolnego - praca, itp.

 

bah1af6.png

 

Nie popisali się Eduardo i Igor. Na koncie zostało mi wówczas tylko 5 zł, za które zagrałem 'all in'. Oto kupon:

 

bah2pz2.png

 

Oby więcej takich! :jupi:

 

Wczorajszy kupon:

 

bah3bk7.png

 

Melzer i Troicki zaskoczyli mnie swoimi porażkami - rywale nie byli zbytnio wymagający.

 

No i na koniec dzisiejszy kupon, który jest w grze :prosi: :

 

bah4im2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko Safina przegrała, w koszmarnym stylu. W tiebreaku drugiego seta przegrywala juz 1/4 i dwa serwisy miala rywalka. Dinara wygrala jednak cztery pkt z rzędu i miała w górze piłkę na 6/4, jednak uderzyla w siatke. Mecz zakonczyla również niewymuszonym błędem. Za ostatnią kase na koncie pusciłem taki kupon:

 

Bhupathi M./Knowles M. - Mirnyi M./Ram A.

Typ - Typ: 1 1,35

Lopez F./Verdasco F. - Petzschner P./Peya A.

Typ - Typ: 1 1,60

Anglia - Kazachstan (under/over 2.5)

Poniżej/Powyżej - Typ: 2 1,30

Całkowity kurs 2,81

Całkowita stawka 4,00 PLN

Maks. wygrana 11,23 PLN

 

:prosi: :prosi: :prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...