Skocz do zawartości

Elit Typer i jego Grupa typerów


Elit Typer

Rekomendowane odpowiedzi

Hirtek jak nie znasz historii ET to daj spokój i go nie broń ,bo nie jest tego wart !! Przeczytaj dokładnie jego wypowiedzi na tym forum i nasze zarzuty względem jego osoby i sobie przemyśl jeszcze raz sprawę.. Elityczny ani razu nie odniósł się do moich i TRETERA opinii ,choć były dużego kalibru .. Wiesz dlaczego tak zrobił ?? BO TO MY MAMY RACJĘ !! Więc póki nie przeprosi publicznie ludzi za robienie im wody z mózgów i nie nabierze pokory to będę go tępił .. I na razie robię to w bardzo kulturalny sposób .. A jak Ty masz inne zdanie to twoja sprawa ,ale nie mów mi co mam robić ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie Hirtek nie znasz całej historii to odbij :) Szczerze nie wiemy czy Elit Typer to Elit Typer ten koleś miał w swojej historii w c*** nicków.... Na swoim forum gdzie za te typy takie co pokazuje na tym forum chciał zapłaty :szok: i jak ja cośtam napisałem, że te jego typy są do d*** i takie tam albo inne osoby mu jeździły... to on ofc na forum miał naście kont i pisał pod nie swoim Elitarnym nickiem, że odczepcie sie typy są dobre ja wierze, że wyjde na plus z tymi typami itp. wogule porażka.. jak ktoś napisałe, że typy bez sensu to odrazu pod innym nickiem ktoś pisał, że typy są dobre , że nie trzeba płacić jak ktoś nie chce itp. na większości for na jakich pisałem miał bany za to, że robił wielką szopke, że jest Elitarnym Typerem i ma bilans 10000 PLN na minus.... nie mamy dowodów na to, że wogule ET gra u bukmacherów... rzadnych screenów kuponów ani zalogowań na kont w necie... nawet jak u naziemnych by grał to co za problem zescanować kupon, albo zrobić zdjęcie i wkleić na forum :D No niestety nigdy tak się nie stanie gdyż Elit Typer jest oszustem i pewnie jakimś 16 latkiem, który myśli, że jak trafi w ciągu paru miesięcy najwięcej typów singli w pewnym serwisie typerskim to już jest najlepszy... albo że jak raz trafi dobrze typy i wyjdzie na plus po wkładzie 20 tys. PLN co jest nie realną kwotą (kto normalny po przegranej 20000 PLN grałby dalej tak jak przedtem) jednym słowem w paru słowach żenada, śmiech i żal.. najgorsze jest to, że mimo krytyki, postów, i wszystkiego co się pisze do tego kolesia to i tak on dalej sądzi, że jest najlepszy i nadal swoją osobą pod swoim nickiem kręci swoje :c: SHOW. Na jego miejscu zmieniłbym tożsamość w necie i przestał grać u bukmacherów :D. Zapewne zaraz usłysze odpowiedź od Elit Typera jakieś jak zawsze powalone filozofowanie shit warte :help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja otwieram :] Przynajmniej w Kuponach bedzie spokój :)

 

[ Komentarz dodany przez: Oskar86: 2007-03-10, 09:42 ]

gratuluje...

 

[ Komentarz dodany przez: Szypii: 2007-03-10, 10:03 ]

brawo dla tego pana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zgadzam w 100% z jokerem i Treterem w tej sprawie :)) trzeba znać jego historię żeby wogóle sie odzywać :p

ja pamiętam swego czasu jak brałem udział w konkursie na innym forum i czasem zaglądałem sobie do działu z kuponami. No i oczywiście był tam temat Elit Typera :roll:

Nie inaczej prowadzony niż tutaj. Stawki też mamksymalne.

Ale c**j już te stawki odpuszcze, bo wiem, że screena i tak nie dostanę bo on screenów po prostu nie ma, bo kupony nie są grane za takie stawki :))

Tak jak mówię - stawki pół biedy, ale najbardziej wkurzające jest to gadanie o sobie. Nie wiem czy kiedykolwiek widziałem, by ktoś miał tak zwyżone mniemanie o sobie.

 

Dobra nazywasz sie zawodowym graczemi mówisz że jesteś najlepszy?? No to zróbmy tak. Ja założę sobie temat w Nasze Kupony i będę grał takimi stawkami jak ty (oczywiście wirtualnie) i wtedy zobaczysz że nie masz najlepszych typów :)) Bo ja po prostu wiem, że gdybym podawał takie stawki w jakimś tematcie to bilans miałbym ho hohho i jeszcze troche większy od ciebie...zreszta myślę, że wielu by się tu takich znalazło i pokazało ci miejsce w szeregu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ty tylko byś się kuźwa naśmiewał z innych,trędowaty kapciu nie masz co robić to idź na spacerek przejść się po Częstochowie a nie siedzisz tu i tylko się zbijasz z innych

 

Hirtek a lekcje już odrobiłes? %-)

 

tak czytam to wszystko i uwazam ze ten cały Elit Typer szuka poprostu publiki ktora wy mu dostarczacie.... jak byscie nie odpisywali na jego brednie to by sie stad szybko wyniosł nie znajdujac autorytetu w waszych oczach albo chociazby publicznosci ktora ma teraz.... mozecie sie z niego nasmiewać a on szydzi z was ze mu sie udało przykuć waszę uwagę jego osobą... tyle ode mnie...

 

 

btw...

 

myślicie że ja gram swoje kupony w realu?

 

oczywiscie ze nie, bo u buków jest karteczka ze od 18 lat mozna wejsc, wiec chyba ze prosisz jakas obca osobe zeby Ci kupon pusciła %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tylko byś się kuźwa naśmiewał z innych,trędowaty kapciu nie masz co robić to idź na spacerek przejść się po Częstochowie a nie siedzisz tu i tylko się zbijasz z innych

 

Hirtek a lekcje już odrobiłes? %-)

 

tak czytam to wszystko i uwazam ze ten cały Elit Typer szuka poprostu publiki ktora wy mu dostarczacie.... jak byscie nie odpisywali na jego brednie to by sie stad szybko wyniosł nie znajdujac autorytetu w waszych oczach albo chociazby publicznosci ktora ma teraz.... mozecie sie z niego nasmiewać a on szydzi z was ze mu sie udało przykuć waszę uwagę jego osobą... tyle ode mnie...

 

 

btw...

 

myślicie że ja gram swoje kupony w realu?

 

oczywiscie ze nie, bo u buków jest karteczka ze od 18 lat mozna wejsc, wiec chyba ze prosisz jakas obca osobe zeby Ci kupon pusciła %-)

 

TAQ zamknij jape kierunkowskazie od kosy,myślisz że jak jesteś pełnoletni to kozak jesteś?? Wcale nie :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...